PDA

View Full Version : Bu Kadarı Fazla Değil Mi ?

Ehveniser1903
14.Ekim.2013, 17:44
Sinirden kudurmak üzereyim.
Neden derseniz.

Orjinal aldığım FM2013 yüzünden.

Tottenham'ı yönetiyorum.Beşiktaş'la başladığım kariyerim gelen teklifle yön değiştirdi.

Benden önceki menajer Falcao'yu transfer etmiş.Falcao inanılmaz kötü oynuyor.Karşı karşıya kaldıkça aklıma Almeida'yı getiriyor.

Gareth Bale.Aynı şekilde.Overrated oyuncu görüntüsünde,maç içerisinde hiçbir fark yaratan hareket yapamıyor.Frikik yeteneği yüksek olmasına rağmen,takımın 29.hafta itibariyle frikikten doğrudan atılmış tek golü yok.

Holtby.Bir oyuncu bu kadar mı isabetsiz şut atar ? Huddersfield oyuncuları 2 kere geliyor 2 kere önleri dolu olmasına rağmen vuruyorlar gol oluyor,ben 70 dakika tek kale oynadığım maçta 1 gol atamıyorum.Bu arkadaşın attığı şutlar da genelde korner bayrağı odaklı oluyor.

Hatem Ben Arfa.Az önceki maçta yemin ederim kaleciyi geçti,önü bomboş ve kaleye hani gerçekte olsa 2 metre falan mesafe var.Adam topla koşmaya devam etti,ben şut çekecek diye beklerken boş kaleye,hani gol olacak diye sevinirken kale çizgisine paralel koştu topla ve geriye doğru orta açtı.

Yani demek istediğim.Bir oyun motoru,oyuncuyu ve takımını bu kadar mı yerin dibine sokar ? Bale,Falcao,El Sharaawy gibi yıldızları olan kadroyla lig sonuncularına tek kale oynayıp 1 isabetli şut atamadan yenilmek çok canımı sıkıyor.

playeray
14.Ekim.2013, 18:53
Reeldeki yıldızlar hiçbi zaman oyunda iş yapmıyor zaten. Messi ve Ronaldo 25 golü bile geçemiyor.

mertblgl
14.Ekim.2013, 23:34
ben 2005ten beri 2d klasik oynuyorum dert yok tasa yok :)

xwerswoodx
24.Ekim.2013, 09:44
Bütün olay senin takımı yönetmene bağlı. Falcaonun bir şey yapması için yeterli yada gerekli pozisyonu bulamıyorsundur :) Ayrıca Ronaldo ile Messi hiç bir şey yapmıyor diyorsunuzda her sezon 40-50 arasında gol atıyorlar, ek olarak çıkan iyi regenlerde bir süre sonra messi olabiliyorlar

sarianet
24.Ekim.2013, 11:44
iyi bi taktkle tırt adamlara bile 30 40 gol attırabilirsiniz