PDA

View Full Version : Premier League :s_liverpool:

merthko02
14.Ekim.2013, 18:01
Benim desteklediğim takım aslında Liverpool inşallah PL'de ilk şampiyonluklarını alacaklar bu sezon neyse gelelim oyuna:
Oyunda 4+2 favori var bence sırasıyla:
Arsenal
Man Utd
Man City
Chelsea
ve 2 de gizli favori Liverpool ve Tottemham.

Aslında Arsenal'ın pek de transfere ihtiyacı yok gibi ama diğer tüm takımların iyi 1-2 oyuncuya daha ihtiyacı var gibi. Ben Arsenal'ı almayı planlıyorum.

Mesut merkezli 4-2-3-1 oynatacağım. Szczesny / Sagna-Mertesacker-Vermaelen-Monreal / Wilshere - Diaby / Walcott-Mesut-Cazorla / Giroud

wolfson
14.Ekim.2013, 18:08
ilginç bi konu olmuş :D

himone
14.Ekim.2013, 18:58
Bence İngiltere'de Liverpool hariç(tam olarak kadroyu bilmiyorum) hiçbir takımın transfere ihtiyacı yok. Her takımda hayvan gibi oyuncular var ve FM'de düzgün taktikle her takım şampiyon olabiliyor.

İngiltere'de oynarsam Chalsea veya Tottenham'ı alırım. 2 takımda da çok iyi ofansif orta sahalar var ve hepsi genç, yıllarca o bölgelere transfere gerek yok. Belki Tottenham'a defans alabilirsiniz.

omersal
14.Ekim.2013, 19:38
bence bu 6 takımın dışındaki takımları alıp oynamak çok daha zevkli olacak , çünkü 6 takım da çok güçlü :)

Stoke'un göbek üçlüsü süper
Aston Villa çok genç
Southampton'ın altyapısı müthiş
Everton , Newcastle zaten iyiler
Sunderland'in de kadrosu fena değil
Palace ligin en zayıfı , o bakımdan zevkli olabilir takımı hayata döndürmek
Cardiff ve Swansea'de sürpriz yapabilecek Galli takımları
Wigan championship takımı ama avrupada mücadele edecek

Kısacası her durumda zevkli kariyer yapılabilecek bir ülke :)

4 takım her türlü şampiyonluğa koşar bence de , ayrıca Tottenham ve Liverpool'da transferle en geç 2 seneye şampiyon olurlar..Yani bir süre sonra sıkar :)

vivoperlei
14.Ekim.2013, 23:47
Konu içeriği ve neden açıldığı pek anlaşılır olmadığı için kilitlenmesini daha uygun gördüm. Takım önerilerinizi bu (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=116568), taktik önerilerinizi de yakında açacağımız Taktik ve Antrenman Tartışma Platformu'muzda dile getirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.