PDA

View Full Version : 3. Lig ve Amatör küme dosyası

HKi
02.Kasım.2013, 00:53
Geçtiğimiz sene bu ligleri açan bir dosya paylaşılmıştı. Ancak bu sene bulamadım. Bana birileri yardımcı olursa çok sevinirim. Ayrıca nereye atacağımı da söylerseniz makbule geçer.

3. lig takımları çalıştırmak çok eğlenceliydi.

xthexserhat
02.Kasım.2013, 01:04
Kardeş yarin akşam veya en geç ertesi gün yapmayi düşünüyorum burada paylaşım yaparım:)

razerss
02.Kasım.2013, 01:09
Benimde beklediğim bir yama en kısa sürede çıkmasını umuyorum :)

ToRoSKaPLaNı
02.Kasım.2013, 01:09
Bende bekliyorum bu yamayı.Çıkınca başlayacağım oynamaya.

di canio
02.Kasım.2013, 01:10
Ben kendim için yaptım bir tane deneme maksatlı ama bazı detayları eksik.

HKi
02.Kasım.2013, 01:19
Kardeş yarin akşam veya en geç ertesi gün yapmayi düşünüyorum burada paylaşım yaparım:)

Valla yaparsan harika olur, oyun baya zevkleniyor.

xthexserhat
02.Kasım.2013, 01:24
Valla yaparsan harika olur, oyun baya zevkleniyor.

Tamam kardeş merak etme takipte olun dediğim gibi yarin veya en geç ertesi gün hazir:)

feneraydin
02.Kasım.2013, 02:25
Ben oyunu sırf bunun için oynuyorum zaten çok büyük sevaba girersin valla hocam :) Ayrıca takım kadroları gerçek oyunculardan kurulu olacak di mi yamada?

xthexserhat
02.Kasım.2013, 02:34
Ben oyunu sırf bunun için oynuyorum zaten çok büyük sevaba girersin valla hocam :) Ayrıca takım kadroları gerçek oyunculardan kurulu olacak di mi yamada?

Rica ederim:) 3. Lig takimlarinin kadroları mevcut zaten oyunda ancak su an bilgisayarim yanimda olmadigi için amatör takimlari bilemiyorum ama sizler de yardimci olursanız kadrosu eksik olan veya hicbir oyuncusu olmayan takimlarin tam kadrosunu yapabilirim:)

feneraydin
02.Kasım.2013, 02:41
Rica ederim:) 3. Lig takimlarinin kadroları mevcut zaten oyunda ancak su an bilgisayarim yanimda olmadigi için amatör takimlari bilemiyorum ama sizler de yardimci olursanız kadrosu eksik olan veya hicbir oyuncusu olmayan takimlarin tam kadrosunu yapabilirim:)

Bölgesel amatör takım kadrolarını bilmiyorum hocam ama oyuncuları hem maçkolikten hem tff'deki maç kadrolarından rahatlıkla bulabiliriz. Istediğin takım olursa ben oyuncu isimlerini falan araştırıp yollarım sana :)

xthexserhat
02.Kasım.2013, 02:55
Bölgesel amatör takım kadrolarını bilmiyorum hocam ama oyuncuları hem maçkolikten hem tff'deki maç kadrolarından rahatlıkla bulabiliriz. Istediğin takım olursa ben oyuncu isimlerini falan araştırıp yollarım sana :)

Tamam hocam sağol:) ben önce su ligleri halledeyim onlari hallederiz:)

HKi
02.Kasım.2013, 18:56
Nasıl gidiyor işlemler... Kolay gelsin :D

xthexserhat
02.Kasım.2013, 18:57
kardeşlerim gazamız mübarek olsun 3. ligi hallettim:):) sırada bölgesel amatör ligi var...

xthexserhat
02.Kasım.2013, 19:41
Nasıl gidiyor işlemler... Kolay gelsin :D

kardeş az kaldı birazdan paylaşırım:):)

HKi
02.Kasım.2013, 20:00
Valla bana bu da yeterdi, emeğine sağlık...

xthexserhat
02.Kasım.2013, 20:13
Valla bana bu da yeterdi, emeğine sağlık...

rica ederim kardeşim:):)

xthexserhat
02.Kasım.2013, 20:53
yama bitti arkadaşlar moderatör onayladıktan sonra veritabanı güncellemeleri konusu altından yamaya ulaşabileceksiniz:):) şimdiden hayırlı uğurlu olsun!!

xthexserhat
02.Kasım.2013, 20:56
konunun onaylanmasını bekleyemeyenler bana özelden ulaşsınlar linki göndereyim:):)

GFBaTu_KhaN
04.Kasım.2013, 11:01
bölgesel amatör lig takımları oyuncuları konusunda bende elimden geldiğince yardımcı olurum eğer böyle bir plan varsa.