PDA

View Full Version : [Serhat Akın]Bu adam bu kadar iyi değil !

ertyq
16.Aralık.2004, 15:31
Bu bölümde herhangi bir oyuncunun oyunda fazla iyi olduğunu düşünüyorsanız yazın.
Benden ilk örnek, Fenerliyim ama bence Serhat bu kadar mükemmel bit oyuncu değil. Adam oyunda süper bir sağ açık. gerçekte ise sadece ortalama bir sağ forvet.

tolginho
17.Aralık.2004, 02:17
evet serhat ve tuncayla Galatasaray'ı elite klüp yaptım. Evet Serhat abartılı olmuş, zaten oyundaki hataları yakaladıkça Türker'e iletiyoruz.

e_mali
17.Aralık.2004, 12:22
Bence de BJK li Tayfur çok abartılı olmuş.
İstanbulsporda Abdullah Ercan gereğinden iyi olmuş.
İbrahim Toraman ise çok yavaş kalmış.

Rocko
18.Aralık.2004, 16:47
Beşiktaş'lı ve Diyarbakırspor'da kiralık oynayan Sinan'da biraz abartı olmuş.

emirduman
18.Aralık.2004, 16:58
petre de bence oldukça ii olmuş bu kadar ii bir adam değil......

Layblood
21.Aralık.2004, 15:16
Trabzonlu Yattaranın tekniği çok düşük olmuş.
İbrahim Akın daha iyi olabilirdi.

VoLkaN BaROs
23.Aralık.2004, 04:32
petre de bence oldukça ii olmuş bu kadar ii bir adam değil......

Bakma sen gerçekte de çok iyi bir futbolcu petre ama oynayamıyor yönetimin baskısından..

gerilla
27.Aralık.2004, 17:02
Evet petre oynasa iyi isler yapacak

VoLkaN BaROs
28.Aralık.2004, 06:34
Evet oynasa ma bu saatten sonra Hagi de kurtaramayak gibi...
Serhata gelince, cidden serhat harikalar yaratıyor uyunda. Futbolculuğuna kötü diyecek hlimiz yok ama bu haliyle gerçek hayatta bu yıl Avrupanın en iyi oyuncularına aday gösterilmesi gerekirdi :)

di canio
06.Ocak.2005, 18:06
Yazdiklariniza ek olarak benim oyunlarimda Galatasarayli Arif Milli Takima çagriliyor. (Belki abilik yapsin diyedir). Fenerbahçeli Volkan çok kötü olmus. Galatasarayli Cihan D/DMR yapilmisken(Cihan bu sene savunmanin saginda oynamaya basladi. Geçen senelerde oyunda da gerçekte de orta sahaydi yanlis hatirlamiyosam.) Milli Takimimizin hocasi Senol Günes olarak devam ediyor. Ersun Hoca takimin basina geleli aylar olmusken bu nasil yapilir anlayamadim. Ama Ersun Hoca'nin yardimcilari Milli Takima eklenmis. Bunu da takdir ettim. Ayrica Galatasaray disinda transferler hariç oyuncu özelliklerinin çok iyi islenmedigini gördüm(Arif'i bunun disinda tutuyorum). Mesela Gençlerbirligi oyuncusu, Istanbulspor'da kiralik olarak oynayan Beyhan Sümer Milli Takima seçiliyor. CM 03-04'te de 2.Lig A Kategorisi'nde Kayserispor'da kiralik oynarken Milli Takima seçiliyordu. Kusura bakmayin biraz uzun oldu.

di canio
06.Ocak.2005, 18:31
Ayrica Fenerbahçe'de Ümit Özat'in pozisyonu SW/DC en azindan SW/D/DMLC olmali, Tuncay Sanli geçen sezon da bu sezon oynadigi pozisyonda oynuyordu ama AM/FC olarak islenmis. Bence AM/FLC olmali. Mehmet Yozgatli Galatasaray'dan ayrildigindan beri hücuma dönük sag kanat oynuyor daha önce (GS'de) forvet oynadigini da bildigimden AM/FRC olmali diye düsünüyorum. Alex CM 03-04'te ki gibi sol açik oynuyor. Ama asil oynadigi pozisyonu ben amc olarak biliyorum. Oyunda AMLC gözüküyor ama sanirim L=20 C=15 falandi geçen sene. Bence tersi olmali. Nobre kiralik Cruzeiro'dan. Mahmut Hanefi geçen oyunda oldugu gibi yine ML, aslinda D/DML olmali. Olcan Adin DMC gözüküyor ama AMLC olmali. Bir de Kerim Zengin MC degil. Yazin 19 Yasalti Milli Takimin maçlarini takip edenler en azindan TVden de yayinlanan final macini izleyenler görmüslerdir. Bence SC yada FC olmali.

apaydin2148
04.Şubat.2005, 22:19
arkadaşlar böyle şikayet edeceğinize sizde araştırmaya katılın ve sizin doğrularınızı oluşturun.en iyisi bu olur bence

mehmet_zeki
05.Şubat.2005, 01:46
türkiye araştırmasına nasıl katılacağız ki?

VoLkaN BaROs
05.Şubat.2005, 02:40
arkadaşlar böyle şikayet edeceğinize sizde araştırmaya katılın ve sizin doğrularınızı oluşturun.en iyisi bu olur bence

Şikayet edilmiyor apaydin2148, bilakis açıklar bulunarak sevgili Türkere bildiriliyor..

Mehmetciğim araştırmaya katılmak için [email protected] mail adresinden Türkerle görüş. Bende araştırma ekibindeyim, hakemleri araştırıyorum. Bununla ilgili tüm detayları Türker Tozardan alabilirsin...

apaydin2148
05.Şubat.2005, 12:43

Şikayet edilmiyor apaydin2148, bilakis açıklar bulunarak sevgili Türkere bildiriliyor..

Mehmetciğim araştırmaya katılmak için [email protected] mail adresinden Türkerle görüş. Bende araştırma ekibindeyim, hakemleri araştırıyorum. Bununla ilgili tüm detayları Türker Tozardan alabilirsin...

size katılıyorum

emirduman
05.Şubat.2005, 14:21
Ya araştırmalarda mesela takım araştırmalarında ne isteniyor acaba şöle bir kaba olarak geçebilir misiniz? Yani bir bakiim yapabilir miyim die? Şimdi bu yüzden Türker i rahasız etmiyeyim.....

apaydin2148
05.Şubat.2005, 18:50
maçlara gitmen ve bir mini editör var.araştırabildiğin takımın futbolcularının özelliklerini buna kaydediyorsun.birde takımla ilgili bazı bilgiler var.onları yollaman gerek

11
04.Nisan.2005, 22:15
99dan beri cm oynuyorum.93den beri de avrupa futbolunu yakından takip ediyorum.adanada okuyorum,aslen iskenderunluyum.ben de oyuncu gözlemciliği yapabilirim.eğer isterseniz iskenderun ya da adanadaki belirttiğiniz takımın özelliklerini yollayabilirim.

apaydin2148
04.Nisan.2005, 22:39
[email protected]
bu adresle irtibata geçebilirsin

fatiherkol
04.Mayıs.2005, 18:09
Fenerbahce'de Mehmet Yozgatlı AMR, Ümit Özat SW/DC/DM(RLC), olmali bence.
Mesela 4-3-1-2 sisteminde AML, AMR, DML, DMR, AM/FR, AM/FL, AMRL gibi cizgide oynayan oyuncular eğer özelliği worldwide veya onun bir alti değilse oyunda 2,3,4,5 le oynuyor örnek: Yattara. Hangi oyuncular iyi derseniz. mesela realde solari, roberto carlostan daha iyi. Ümit Ozan Kazmaz çok iyi yapmışlar. Kontraataklarda çok iyi bir oyuncu. simdilik bu kadar herkese kolay gelsin...

volkan333
21.Mayıs.2005, 19:47
mesela hasan şaş gerçekte o kadar ii diil ama oyunda estiriyo valla
bide sabri normalde ortalama bi oyuncu ama oyunda mükemmel aynı şekilde volkan arslan da öle

Cengo
21.Mayıs.2005, 20:18
Serhat iyi oyundur ama hiç bir zaman mantalitesini geliştirmedi.Koşmadı , çabalamadı.Hep kanatta kendini saklayarak oynadı, sahte yıldız olmayı tercih etti.
2-3 haftadır inanılmaz oynuyor.Anelka'nın teknik ve seri dribblinglerine benzemeye başladı dribblingleri.Hakikaten şahane oynamaya başladı.Hiç sevemedim Serhat'ın oyununu ve takıma katkısız bir oyuncu oluşunu ama hakikaten etkili bir hale gelmeye başladı.En önemlisi kanatta çizgiye doğru indikten sonra içeriye doğru olan dribblingleri.FB'nin en önemli artılarından birine olank sağlıyor,yani duran toplara.

Mantalitesi gelecek sezon da gelişir ve tekniğini biraz daha ilerletirse dünya çapı bir yıldız olmaya doğru gidiyor..

mehmet altun
08.Haziran.2005, 16:52
Umit Ozan Kazmaz,
Tuncay Sanli
Hasan Sas
Tayfur Havutcu
Umit Ozat
...
Turkiye'deki iyi ve abarti oyuncular genelde 3 buyuklerde, burada bile icten ice bi taraftarlik duygusu var. Turkiye liglerinin en cok gol atan ve en cok asist yapan 2. oyuncusu Fatih Tekke rezalet. Tum Dunya otoriteleri tarafindan avrupanin her takiminda rahatlikla oynayabilir denilen fatih'in ozelliklerini gordunuz mu?
Okan Yilmaz Fatih'ten 10 kat daha iyi yapilmis. Ibrahim Akin,Sonra Sinan Kologlu, inanilmaz derecede abartilmis. Arastirma ekbine katilin diyorsunuz ama, bizi dinleyecek olan kim?
.. Bence Herseyden evvel tarafsiz olmali bunu yapan kisiler...

capriceman
14.Haziran.2005, 02:17
Arkadaşlar bu bir halka sonuçta unutmayın. Hem niye dinlenmeyeseniz ki?

genali
16.Haziran.2005, 07:13
mehmet yılmaz , mehmet kahraman , mustafa yalcınkaya haddinden fazla iyi olmusm. yılmaz neysede digerleri futbolu bırakacak neredeyse..erhan albayrak da gözden gecirilmeli, bu kadar iyiyse yazık adama harcanıyor.

Youla
23.Haziran.2005, 07:45
oyunda en cok erol bulut abartilmis o ne ya nasil notlar onlar öyle gercekte dandigin teki sinana inanamadim admin notlari mükemmel gercek hayatta ise cok vasat
carew cok kötü yapilmis
fran abartilmis

capriceman
10.Temmuz.2005, 22:21
oyunda en cok erol bulut abartilmis o ne ya nasil notlar onlar öyle gercekte dandigin teki sinana inanamadim admin notlari mükemmel gercek hayatta ise cok vasat
carew cok kötü yapilmis
fran abartilmis

Sadece Sinan'ın araştırması bizlere ait. Gerisi İspanya ve Yunanistan'a ait.