PDA

View Full Version : FM 2014 Handheld - Türkiye Ligi

cmdz1907
14.Kasım.2013, 09:49
Daha önceki oyunlarda Türkiye Ligi oynayamıyorduk, 2014'te artık oynayabiliyor muyuz bilgisi olan var mı arkadaşlar?

MoisHaLe
14.Kasım.2013, 10:43
bu senede yok dostum ne yazık ki.

KadirGok
14.Kasım.2013, 12:00
Birden Fazla Ülke

İlk kez Android üzerinde (bu özellik iOS'de oynanabilir durumda) yeni bir oyuna başlarken birden fazla ülke seçebileceksiniz. Artık kariyeriniz tek bir ülkeyle sınırlı kalmayacak. Farklı bir kültürde farklı bir deneyim yaşamak isterseniz bir Türk kulübünün menajerliğini yaparken başka bir ülkeye taşınarak oradaki bir kulüpte çalışabilirsiniz.

Kaynak:http://www.footballmanager.com/handheld/lang/tr_TR

burakurhan
14.Kasım.2013, 18:15
Resmi Araştırma sitesi olmasına rağmen,forumda Football Manager Handheld ile ilgilli detaylı bilgi sahibi olamıyoruz.
Bu kadar ilgisizliği düşündüğümüzde Türkiye liginin herhangi bir versiyonda yer almamasına şaşmamalı.

Ayberk Tuncer
14.Kasım.2013, 18:23
Resmi Araştırma sitesi olmasına rağmen,forumda Football Manager Handheld ile ilgilli detaylı bilgi sahibi olamıyoruz.
Bu kadar ilgisizliği düşündüğümüzde Türkiye liginin herhangi bir versiyonda yer almamasına şaşmamalı.

Sadece bu siteyle alakası yok ki hocam durumun. Football Manager Handheld diye aratıyorum google'da. Giriyorum resmi siteye, sadece screenshot'lar ve videolar. Kendileri de detaysız oğlu detaysız tanıtmışlar oyunu.

burakurhan
14.Kasım.2013, 18:27
Sadece bu siteyle alakası yok ki hocam durumun. Football Manager Handheld diye aratıyorum google'da. Giriyorum resmi siteye, sadece screenshot'lar ve videolar. Kendileri de detaysız oğlu detaysız tanıtmışlar oyunu.

Bu oyunun resmi sitesi sayılabilecek bir forum var ingilizlerin.
Merak eden olursa özelden gönderebilirim.

ToRoSKaPLaNı
14.Kasım.2013, 20:15
Ben mobil versiyonları sadece ticari amaçla çıkardıklarını düşünüyorum.O kadar fazla önem vermiyorlar gibi duruyor o versiyonlara.Gerçi oyunları hiç denemedim telefonum yetersiz geldiği için ama çok büyük bir çaba sarfetmiyorlar onun için.