PDA

View Full Version : Oyundan zevk alamıyorum.

Mpower316
18.Aralık.2013, 14:19
Arkadaşlar fm2012 de çok zevkli kariyerlerim olmuştu herşey çok güzeldi ama şu fm 2013 ve 2014 te kariyerlerim en fazla bi sezonu geçmemiştir birsürü takım deiştirdim ama yine olmadı.siz bu oyunda hangi takımlarla zevk alıoyorsunuz arkadaşlar. artık fmde eskisi gibi uzun süreli kariyerler yapmak istiyorum.:s7:

fmhastasi
18.Aralık.2013, 14:21
valla kardeş aynı sorun bendede var.değişik değişik ligler acıyorum yok yıne olmuyor izlanda 3.ligini bile denedim endonezyaya gittim yine yok zevk alamıyorum adamların ısımlerı up uzun deıgısık :D

dedekorkut
18.Aralık.2013, 16:22
valla al sportoto 2.ligde hataysporu taktık falan ındırme kendı taktıgınle onu cıkarmaya calıs hataydan 1.lig klubune gec ordan avrupa klubune ordan barca veya real olsun hedefın ben onu calısıyorum ama hatayla ardı ardına mac serısı yakalamak coook zor :D

MuraTBudaN
18.Aralık.2013, 16:27
Benim tavsiyem kendi liglerinde büyük olup Avrupa'da başarı olanağı zor olan bir takım seçmendir. Örnek olarak Ajax , D.Zagrep vs.

pusathan01
18.Aralık.2013, 16:42
Alt liglerden bir takımla başarı kovalamanı öneririm.Hele özellikle mali durumu sıkıntılı takımlarla hem mali durumu dengelemek hem transfer yapmaya çalışmak bu arada kovulmamak için başarı kovalamak uğraştırıcı ama zevk verici oluyor.

Mpower316
18.Aralık.2013, 16:42
tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar önerdiğiniz takımları değerlendiricem

fmhastasi
18.Aralık.2013, 17:53
Alt liglerden bir takımla başarı kovalamanı öneririm.Hele özellikle mali durumu sıkıntılı takımlarla hem mali durumu dengelemek hem transfer yapmaya çalışmak bu arada kovulmamak için başarı kovalamak uğraştırıcı ama zevk verici oluyor.
katılıyorum

lexoqe
18.Aralık.2013, 19:28
Newcastle United'i al yürü Avrupa'da.

CocukMenajer
18.Aralık.2013, 19:29
Ben en çok STSL takımlarıyla zevk alıyorum.

xthexserhat
18.Aralık.2013, 22:53
Valla kullan süper amatör ligi yamasını al süper amatörden bir takım süper lige çıkana kadar bir bakmışsın 6-7 sezon geçmiş :):) Çok da zevkli oluyor:):) Ben Erzurumspor la 8. sezonu devirmek üzereyim :)

Flammable
19.Aralık.2013, 10:35
Bu topici okurken ,askerde Posta gazetesinde Haydar Dümen'in köşesini sesli okuyan arkadaşlar geldi aklıma nedense ...:confused:

muratzihni
19.Aralık.2013, 13:31
Valla kullan süper amatör ligi yamasını al süper amatörden bir takım süper lige çıkana kadar bir bakmışsın 6-7 sezon geçmiş :):) Çok da zevkli oluyor:):) Ben Erzurumspor la 8. sezonu devirmek üzereyim :)

Bende bu sabah Sürmenespor'u aldım. Şampiyonluğu aldık sıra BAL Play Off'unda.

İlk defa böyle bir deneyim yaşıyorum. Süper bir duygu gerçekten.

Esssteban
19.Aralık.2013, 13:46
Belki size saçma gelebilir ama benim oyundan eskisi gibi zevk alamama sebebim oyun artık görsele fazla dayalı oldu. Ne bileyim ben eskiden o yazıları okurken falan hayal dünyamda neler canlandırırdım neler. Dediğim gibi size belki saçma gelebilir ama ben bu seriyi böyle sevdim bu yüzden eski zevki alamıyorum.

batuhan2314
19.Aralık.2013, 14:07
aynen neler hayal ederdik.bende suan zevk alamıyorum oyundan eskisi gibi.regenleri sevmiyorum en başta regen çıktıkça soğuyorum suana kadar son 4 fm dir filan en fazla 1 bucuk sezon ilerledim..

Mpower316
19.Aralık.2013, 16:13
bi fm 2012 deil 2014 :)