PDA

View Full Version : Steam Hesap Silinmesi

sadistkral
03.Ocak.2014, 03:37
Merhabalar...

Kısa bir süre önce, FM 2014 ve Steam'ı bilgisayarımdan kaldırmıştım. Şimdi tekrar oynamak için yükledim. Fakat Steam daha önce kullanmış olduğum şifremi kabul etmiyor. Kullanıcı adımı unuttum dediğimde, bana kayıtlı kullanıcı adımı çıkartıyor, fakat o kullanıcı adıyla şifre talep ettiğimde böyle bir hesap yok diyor.

Oyunum orjinal, steam hesabını da 2013 FM'den beri kullanıyorum. Yeni hesap açtığımda da product key'i kabul etmiyor. Oyunu kuramadım haliyle ve gerçekten sinir oldum.

Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum..

Herkese keyifli FM'ler...

lexoqe
03.Ocak.2014, 04:22
E-mail'ini aç oradan STEAM'den illaki sana bir mesaj yada bir haber gelmiştir. Silmiş olsan da silinmişler arasından bak birisine. Orada hesap adını göreceksin.

sadistkral
03.Ocak.2014, 04:24
E-mail'ini aç oradan STEAM'den illaki sana bir mesaj yada bir haber gelmiştir. Silmiş olsan da silinmişler arasından bak birisine. Orada hesap adını göreceksin.

Aynen öyle yaptım sabah. Bu sefer şifreyi kabul etmiyor. Şifremi unuttum diyorum, hesap adını yazıyorum, böyle bir hesap yok diyor. Gerçekten saçma sapan bir durum oldu.

lexoqe
03.Ocak.2014, 04:31
Aynen öyle yaptım sabah. Bu sefer şifreyi kabul etmiyor. Şifremi unuttum diyorum, hesap adını yazıyorum, böyle bir hesap yok diyor. Gerçekten saçma sapan bir durum oldu.

Buradan (http://store.steampowered.com/) giriş yapmayı dene o zaman. Belki hallolur.

sadistkral
03.Ocak.2014, 04:41
Buradan (http://store.steampowered.com/) giriş yapmayı dene o zaman. Belki hallolur.

Gece gece sizi de sinir edecek bu Steam belli oldu. Şimdi denedim siteden de aynı hatayı veriyor. Steam'e mail attım son olarak.

lexoqe
03.Ocak.2014, 05:18
STEAM'den cevap bekleyeceksin o zaman. Yapacak bir şey yok şuanda.

Bulstrap87
03.Ocak.2014, 10:50
bnmde aynı sekilde hesabım silinmisti. nasıl oldu anlamadım hesabıma giriş yapamıyordum bnde hesap gitti deyip yeni hesap actım aynı nick(sifre ve mail adresinide eskisiyle aynı verdim) ile ve hesap acıldıgında oyunlarımın tekrar orada bulundugunu gördüm sorunum cözülmüs oldu..

sadistkral
03.Ocak.2014, 17:24
Yardımlarınız için teşekkür ederim. Hallettiler şükür ki. :)