PDA

View Full Version : Football Manager 2015 | 15.3.2

Pages : 1 2 3 4 5 6 [7]

nfornirvana
06.Nisan.2015, 14:49
Yahu şu numara sorununu nasıl çözeceğiz? Çok canımı sıktı bu sorun..

Flawless Victory
07.Nisan.2015, 00:46
Ben de diyorum ki 3-5 oyuncu sakatlansa da takimda herkes sans bulsa ve catlak sesler cikmasa.

Nocna Mora
07.Nisan.2015, 08:02
Bu numara sorunu bi bende mi yok acaba...

ataJan
08.Nisan.2015, 19:19
15.3.2 an itibariyle çıktı.

BlackAnaconda
08.Nisan.2015, 19:29
15.3.2 an itibariyle çıktı.

Evet 3.2 gelmiş. Güncellemeleri biri öğrenebilir mi ?

Danger90
08.Nisan.2015, 19:43
3.2 :

We've released a small update for FM15, bringing it to version 15.3.2, is available to download from Steam now. To get the update, simply exit your game, quit Steam and restart as normal. Your update should start automatically.

This is a very limited update primarily to address the following:

Safety check for frozen animations
Fixed rare crash on startup
Facebook API policy change
Updates to licensed assets

Trabzonspor
08.Nisan.2015, 20:02
Transferde canımı sıkan bir durum var x oyuncuya teklif yapıyorum adamlar sürekli fiyat yükseltiyor kabul etmiyorlar teklifi. Sonra başka bir takım gelip teklif yapıyor o oyuncuya, atıyorum 7 m € veriyorlar sonra bende direk onların verdiği parayaı veriyorum ama bu sefer onların teklifi kabul edip benim teklif yine kabul etmiyorlar. Üstüne birde 7 değil 14 miyon teklif ediyorlar bana bu şekilde birsürü toppçu elimden kaçtı buna çare var mı ya?

24kobebryant
08.Nisan.2015, 20:13
3.2'de değişen bişiler var mı bizim ligle ilgili ?

aytekin79
08.Nisan.2015, 20:38
Safety check for frozen animations -

Bu olay zannımca sahada zombiye dönen oyuncu sorununa işaret ediyor . Eğer öyleyse 3 boyutlu maç yapabilirim artık :)

BlackAnaconda
08.Nisan.2015, 20:48
Transferde canımı sıkan bir durum var x oyuncuya teklif yapıyorum adamlar sürekli fiyat yükseltiyor kabul etmiyorlar teklifi. Sonra başka bir takım gelip teklif yapıyor o oyuncuya, atıyorum 7 m € veriyorlar sonra bende direk onların verdiği parayaı veriyorum ama bu sefer onların teklifi kabul edip benim teklif yine kabul etmiyorlar. Üstüne birde 7 değil 14 miyon teklif ediyorlar bana bu şekilde birsürü toppçu elimden kaçtı buna çare var mı ya?

Aynı ligdeysen.. Rakip kulüpten alıyorsan.. Kısacası potansiyel tehditsen yaparlar bunu.. Atıyorum Trabzonspor'sun. G.Saray'dan Sneijder'i istiyorsun. G.Saray sana satacağına gider Akhisar'a veya Malmö'ye satar.

Ya da

İstediğin kulübün hocasıyla iletişimin kötüdür, gıcıklık yapıyordur.

GaNgStaLoVe
08.Nisan.2015, 21:15
15.3.2 güncellemesi kayıtlı oyunda etkin oluyormu

cklnc
08.Nisan.2015, 21:25
15.3.2 ile ne değişmiş arkadaşlar? Ne zamandır oyuna girmiyorum sıkıcı geldi son zamanlarda. Baya uzun bir ara vermiştim oyuna fakat yeni güncellemeyi görünce yeni bir kariyer açmaya karar verdim. 15.3.2 26 mb lıkmış baya küçükmüş sizce yakın zamanda büyük bir güncelleme gelme ihtimali var mı, dediğim gibi yeni bir kariyere başlayacağım eğer tekrar güncelleme gelecekse elimde patlamasın yeni kariyer. :) iyi oyunlar herkese.

Trabzonspor
08.Nisan.2015, 22:27
Yok ya aynı lig değil. Ben anlamadım ya .

peker_553
09.Nisan.2015, 11:04
bilgisi olan yok mu arkadaşlar yeni güncelleme ile neler değişti

Vatanarchy
09.Nisan.2015, 13:54
bilgisi olan yok mu arkadaşlar yeni güncelleme ile neler değişti

Öyle yeni kariyer açtıracak kadar bir değişiklik yok dostum.

- Safety check for frozen animations (3d maç motoruyla alakalı bir durum.)
- Fixed rare crash on startup when using unmapped network drive (oyunu başlatırken meydana gelen bağlanılamayan ağ problemini çözen bir durum)
- Facebook API policy change (Facebook API politika değişikliği.)
- Updates to licensed assets (Lisanslı etkenler hakkında ufak bir güncelleme.)

24kobebryant
09.Nisan.2015, 15:43
Forma numarası sorunu devam ediyor

LaigLeNoiR
09.Nisan.2015, 15:53
Online oyunda sorun var mı anlamadım biz online oynayamıyoruz da acaba bu db den mi kaynaklı.

peker_553
09.Nisan.2015, 16:37
Öyle yeni kariyer açtıracak kadar bir değişiklik yok dostum.

- Safety check for frozen animations (3d maç motoruyla alakalı bir durum.)
- Fixed rare crash on startup when using unmapped network drive (oyunu başlatırken meydana gelen bağlanılamayan ağ problemini çözen bir durum)
- Facebook API policy change (Facebook API politika değişikliği.)
- Updates to licensed assets (Lisanslı etkenler hakkında ufak bir güncelleme.)

Sağol kardeşim haklısın öyle aham şaham bişey yok yani

Namzet
09.Nisan.2015, 19:12
Numara olayını hallederler diye düşünmüştüm.

antiochia
09.Nisan.2015, 19:38
yeni güncelleme daha kötü oldu sanki

SmSGrN
09.Nisan.2015, 20:10
yaa arkadaşlar türkiye ligi oynuyorum sezon başı 28 oyuncu kaydediyorum. daha sonra sakat, cezalı yada milli takımda olanlar olduğu için yeni oyuncu alamıyorum kadroya. 28 numara olduğu için numara veremiyorum ve maça giremiyorum oyun tıkanıyor. nasıl çözümü var ?

serwan
09.Nisan.2015, 20:17
Şu numara ve tr kupası sorununu nasıl halletmemişler yahu? 2 tane kural değişikliği yapmak çok mu zor?

Spe1907
09.Nisan.2015, 20:49
15.3.1deki tek update cardiff takımının forma renginin düzeltilmesi idi. İngiltere 2.ligindeki takımın forma renkleri yanlış girildi diye güncelleme çıkartabiliolar ama tüm türkiye ligine etki eden yanlışlarını düzeltmek için bi güncelleme yapamıyorlar sdfdsf

Vatanarchy
09.Nisan.2015, 21:08
yeni güncelleme daha kötü oldu sanki

hiçbir şeye dokunmamışlar ki, neresi kötü olmuş?

antiochia
09.Nisan.2015, 21:14
hiçbir şeye dokunmamışlar ki, neresi kötü olmuş?
Güncelleme sonrası nedenini bende anlamadım defans daha çok yiyor daha zor atmaya başladık

Vatanarchy
09.Nisan.2015, 21:36
Güncelleme sonrası nedenini bende anlamadım defans daha çok yiyor daha zor atmaya başladık

kesinlikle alakası yok. nedeni güncelleme değil, çünkü güncellemenin oyuna etki edecek hiçbir güncellemesi yok.

antiochia
09.Nisan.2015, 21:43
kesinlikle alakası yok. nedeni güncelleme değil, çünkü güncellemenin oyuna etki edecek hiçbir güncellemesi yok.
Olabilir, belki tesadüftür..Ben zaten dikkat ederseniz kesin konuşmadım, sankiyi o yüzden kullandım

Vatanarchy
10.Nisan.2015, 00:04
Olabilir, belki tesadüftür..Ben zaten dikkat ederseniz kesin konuşmadım, sankiyi o yüzden kullandım

Benim amacım da "sanki"yi yok etmek zaten. :)

Ralph
10.Nisan.2015, 13:38
Şu kariyere bir bakabilir misiniz?

Adam İspanya 4. liginden takımı alıp her sene küme çıkmış. Üstelik hiç transfer yapmamış. Nasıl oluyor?

One Day We'll Basque in Glory II - Page 3 (http://community.sigames.com/showthread.php/417382-One-Day-We-ll-Basque-in-Glory-II/page3)

Flawless Victory
10.Nisan.2015, 13:59
Oyunu bu haliyle kabullenmeye başlayın bence. Oyuncuların sitem etmelerini azaltsalar gerisi bana yeter.

BaGa TaRKaN
10.Nisan.2015, 14:41
Şu kariyere bir bakabilir misiniz?

Adam İspanya 4. liginden takımı alıp her sene küme çıkmış. Üstelik hiç transfer yapmamış. Nasıl oluyor?

One Day We'll Basque in Glory II - Page 3 (http://community.sigames.com/showthread.php/417382-One-Day-We-ll-Basque-in-Glory-II/page3)

Bu Alt Yapıyı Bir Tek Ben mi Kullanamıyorum Nedir? Adama Sağlam Adamlar Gelmiş Alt Yapıdan :uzgun:

Ralph
10.Nisan.2015, 14:48
Bu Alt Yapıyı Bir Tek Ben mi Kullanamıyorum Nedir? Adama Sağlam Adamlar Gelmiş Alt Yapıdan :uzgun:

Yalnız gelen adamların hepsi mükemmel. Ben anlamadım bu adamı. Hiç oyuncu transfer etmeden nasıl bunları yapabiliyor?

aytekin79
10.Nisan.2015, 15:25
Yalnız gelen adamların hepsi mükemmel. Ben anlamadım bu adamı. Hiç oyuncu transfer etmeden nasıl bunları yapabiliyor?

Regen çıkış tarihinde save load olabilir mi? Çünkü her sene çok iyi oyuncu hiçbir altyapıda oyun dahi olsa olamaz :)

Tapatalk'tan gönderilmiştir.

dAleksic
10.Nisan.2015, 15:57
Regen çıkış tarihinde save load olabilir mi? Çünkü her sene çok iyi oyuncu hiçbir altyapıda oyun dahi olsa olamaz :)

Adam Avrupa Ligi'ni almış en son. Hiç transfer yapmadan bide. Taktiğinde de über birşey yok fakat yorumları okudum bir kişi de çıkıp dememiş hile, save-load falan yapıyorsun :D

Şaşırtıcı cidden :)

aytekin79
10.Nisan.2015, 16:00
Adam Avrupa Ligi'ni almış en son. Hiç transfer yapmadan bide. Taktiğinde de über birşey yok fakat yorumları okudum bir kişi de çıkıp dememiş hile, save-load falan yapıyorsun :D

Ben kimsenin başarısına birşey demem.Farkettiysen regenlerinin her sene kliteli olduğundan bahsedilmiş. Her sene! Bunun üzerine söyledim ..

dAleksic
10.Nisan.2015, 16:01
Ben kimsenin başarısına birşey demem.Farkettiysen regenlerinin her sene kliteli olduğundan bahsedilmiş. Her sene! Bunun üzerine söyledim ..

Noldu ya bi içerledin sen :D Sakin ol kötü birşey demedim :)

aytekin79
10.Nisan.2015, 16:02
Noldu ya bi içerledin sen :D Sakin ol kötü birşey demedim :)

Komiksin dostum :)

Ralph
10.Nisan.2015, 16:31

Benimde aklıma geldi hile hurda işleri ama dediğin gibi bir kişide yazmamış. Herkes şok olmuş tebrik etmiş falan.

Vatanarchy
10.Nisan.2015, 16:40
Benimde aklıma geldi hile hurda işleri ama dediğin gibi bir kişide yazmamış. Herkes şok olmuş tebrik etmiş falan.

Dostum o her işin altında buzağı aramak bir tek türk toplumunda var. adamlar öyle veya böyle tadını çıkarıyor işte oyunun, önemli olan da o değil mi? :D

doncarlo
10.Nisan.2015, 16:50
Türkiye ligindeki malum hataları düzeltmemeleri resmen ukalalıklarını gösteriyor.İmza kampanyası organize edilmeli yahut gelecek seri alınmamalı. Sanki hayrına oyun yapıyorlar ki seneye güncelleyeceğiz gibi pişkin bir açıklama var ortada. Güncellemenin olayı da oyundaki sorunları düzeltmek değil midir? 50 euro para veriyoruz üzerine de enayi yerine koyuluyoruz. Eğer bu durum düzelmezse bozuk parayla masanın üzerinde dostlarla oynarım daha iyi.

dAleksic
10.Nisan.2015, 16:58
Komiksin dostum :)

Eyvallah :)

BlackAnaconda
10.Nisan.2015, 19:04
Türkiye ligindeki malum hataları düzeltmemeleri resmen ukalalıklarını gösteriyor.İmza kampanyası organize edilmeli yahut gelecek seri alınmamalı. Sanki hayrına oyun yapıyorlar ki seneye güncelleyeceğiz gibi pişkin bir açıklama var ortada. Güncellemenin olayı da oyundaki sorunları düzeltmek değil midir? 50 euro para veriyoruz üzerine de enayi yerine koyuluyoruz. Eğer bu durum düzelmezse bozuk parayla masanın üzerinde dostlarla oynarım daha iyi.

50 Euro mu.. Ben 40 liraya aldım.

World Hollow o1
11.Nisan.2015, 21:06
Şaka mı ya?

Daha hiç bir, elleme oynama yapmadım.

Meireles ve Alper sakatlandı.

Yok yani kimse kusura bakmasında, bu saatten sonra bedava orjinal dağıtsınlar alırsam iki olsun.

Vatanarchy
12.Nisan.2015, 01:01
Beşiktaş ile oynuyorum, 2. sezondayım, Türkiye Kupası maçı için tatile çıktım, döndüğümde maç kadrosunda numara kontenjanı dolduğundan dolayı daha önceden numara veremediğim bir topçuma 40 numara verilerek oynatıldığını gördüm.

Numara kontenjanı 28'e kadar değil miydi? 40 numara nasıl verilmiş?

http://i.imgur.com/7MVsVqC.png

Namzet
12.Nisan.2015, 03:00
Beşiktaş ile oynuyorum, 2. sezondayım, Türkiye Kupası maçı için tatile çıktım, döndüğümde maç kadrosunda numara kontenjanı dolduğundan dolayı daha önceden numara veremediğim bir topçuma 40 numara verilerek oynatıldığını gördüm.

Numara kontenjanı 28'e kadar değil miydi? 40 numara nasıl verilmiş?

http://i.imgur.com/7MVsVqC.png

Bu oyunda her şey olabilir buna inandım artık değil 40 numara C.Ronaldo bile olabilirdi o mevkide :)

hknshr
12.Nisan.2015, 14:17
Acaba yetkililer 15.3.2 sürümü için bir türkiye ligleri güncellemesi yayınlayabilirlermi? Sonuçta hata onların ceremesini biz çekiyoruz.

Namzet
12.Nisan.2015, 16:55
Acaba yetkililer 15.3.2 sürümü için bir türkiye ligleri güncellemesi yayınlayabilirlermi? Sonuçta hata onların ceremesini biz çekiyoruz.

Katılıyorum verdiğimiz paranın karşılığı bu olmamalı

Nocna Mora
14.Nisan.2015, 10:53
numara sorunu bende yok...

24kobebryant
14.Nisan.2015, 16:56
Arkadaşlar herkesten rica ediyorum lütfen seneye bu oyuna para vermeyelim.Kimse almasın isterlerse dil seçeneğini kaldırsınlar pek umrumuzda olmaz nasıl olsa birileri yama çıkartıyor.Ancak tepkimizi göstermemiz lazım.

bizzy
19.Nisan.2015, 03:18
Numara sorunu felandan ziyade şimdi dikkatimi çekti. Türkiye Milli takımı ile almanyada çıkan regenleri alamıyorum kadroya. Sizde de öyle oldu mu? Malum almanyada çıkan oyuncular ilk başlarda alman vatandaşı ama yanında türk vatandaşlığı olarakta çıkıyor. Tamam bazı kaliteli oyuncular almanyaya gidiyor. Fakat özellikleri iyi olmayan bir oyuncuya bakıyorum hiç birinde türkiye milli takımına seç yok. Sadece ilk vatandaşlığı türk olanlar alınabiliyor. Bu sorun bence büyük bir sorundur.

davidvilla
20.Nisan.2015, 23:25
Benim bir sorum olacak. Türkiye liginde alt takım kontrollerini alabiliyormuyuz. Alabiliyorsak nereden oluyor

RodiMood
21.Nisan.2015, 02:47
Benim bir sorum olacak. Türkiye liginde alt takım kontrollerini alabiliyormuyuz. Alabiliyorsak nereden oluyor
Resmi olarak en düşük 2. Lig var ancak yama ile BAL ligine kadar alabilirsin. Yamayı forumun Veritabanı Güncelleştirmeleri kısmında bulabilirsin.

davidvilla
21.Nisan.2015, 11:22
Resmi olarak en düşük 2. Lig var ancak yama ile BAL ligine kadar alabilirsin. Yamayı forumun Veritabanı Güncelleştirmeleri kısmında bulabilirsin.

Cevap için teşekkür ederim. Soruda ben tam olarak açmamışım konuyu. Şu şekil diyeyim. Mesela ben Galatasarayı çalıştırıyorum. As takım dışında 19 yaş altı takımlarının yönetiminide ben yapmak istiyorum bu mümkünmü

BaGa TaRKaN
21.Nisan.2015, 11:32
Mümkündür. Takımdaki Görev Sorunluluklarıydı Yanlış Hatırlamıyorsam Oraya Girip 19u ve 21u Takımlarını da Kendi Kontrolüne Alabilrsin.

davidvilla
21.Nisan.2015, 13:34
Mümkündür. Takımdaki Görev Sorunluluklarıydı Yanlış Hatırlamıyorsam Oraya Girip 19u ve 21u Takımlarını da Kendi Kontrolüne Alabilrsin.

bulamadım o dediğin yeri

BaGa TaRKaN
21.Nisan.2015, 14:02
bulamadım o dediğin yeri

http://i.imgur.com/ys4OqjB.png

bayeagle
21.Nisan.2015, 21:25

Yetkililerden Ayrı Bir Data Dosyası Bekliyoruz

fenerliyildiz2
23.Nisan.2015, 21:34
N550JK kullandığım bilgisayar. Maç motorunda fan sesi fazla çıkıyor. Herkeste böyle bir durum var mı?

Vatanarchy
24.Nisan.2015, 21:30
N550JK kullandığım bilgisayar. Maç motorunda fan sesi fazla çıkıyor. Herkeste böyle bir durum var mı?

Evet. Maça girerken ve maç esnasında fan birden çıldırıyor. Feci kasıyor. Sebebini çözemedim. :D

fenerliyildiz2
24.Nisan.2015, 21:32
Evet. Maça girerken ve maç esnasında fan birden çıldırıyor. Feci kasıyor. Sebebini çözemedim. :D
Bilgisayar aynı model mi? Eğer öyle ise başka oyunlarda da böyle bir durum yaşadınız mı?

Vatanarchy
24.Nisan.2015, 21:44
Bilgisayar aynı model mi? Eğer öyle ise başka oyunlarda da böyle bir durum yaşadınız mı?

Marka aynı ama model farklı benim. Farklı oyunlarda da (cod gibi) kasma, ısınma oluyor ama fm'nin o bölümünde sürekli oluyor. Normal olarak görüyorum ben.

fenerliyildiz2
24.Nisan.2015, 21:46
Marka aynı ama model farklı benim. Farklı oyunlarda da (cod gibi) kasma, ısınma oluyor ama fm'nin o bölümünde sürekli oluyor. Normal olarak görüyorum ben.
Uzun süreli oynamada bir sorun çıkarmaz herhâlde dimi?

Vatanarchy
24.Nisan.2015, 21:50
Uzun süreli oynamada bir sorun çıkarmaz herhâlde dimi?

Yok hocam bir sıkıntı olmaz. Patlamaz yani merak etme, benim ki patlamadı. :D Patlayacak gibi oluyor ama patlamıyor, doğal hali. :D

fenerliyildiz2
24.Nisan.2015, 21:53
Yok hocam bir sıkıntı olmaz. Patlamaz yani merak etme, benim ki patlamadı. :D Patlayacak gibi oluyor ama patlamıyor, doğal hali. :D
Bu acaba Asus ile alakalı bir durum mu yoksa her markada var mı?

Vatanarchy
24.Nisan.2015, 21:58
Bu acaba Asus ile alakalı bir durum mu yoksa her markada var mı?

Bir fikrim yok ancak muhakkak oluyordur diye tahmin ediyorum.

fenerliyildiz2
24.Nisan.2015, 22:00
Bir fikrim yok ancak muhakkak oluyordur diye tahmin ediyorum.
Teşekkür ederim cevaplarınız için.

caneration
24.Nisan.2015, 22:01
Bende Lenovo G510 var.Bende de fan çıldırıyor maç sırasında ama herhangi birşey olmadı.

Vatanarchy
24.Nisan.2015, 22:10
Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Rica ediyorum. Bir arkadaş daha cevap vermiş, sorunuz onaylandı. :D

Ki bu marka bilgisayarlar ısınma özelliği daha düşük olan bilgisayarlar.

fenerliyildiz2
25.Nisan.2015, 00:10
Bende Lenovo G510 var.Bende de fan çıldırıyor maç sırasında ama herhangi birşey olmadı.

Rica ediyorum. Bir arkadaş daha cevap vermiş, sorunuz onaylandı. http://forum.turksportal.net/vb/images/smilies/biggrin.png

Ki bu marka bilgisayarlar ısınma özelliği daha düşük olan bilgisayarlar.

O zaman gönül rahatlığı ile oynayabilirim oyunu. :)

nfornirvana
26.Nisan.2015, 13:10
Caner Erkin inanılmaz bir performans gösteriyor iki yönlü bek hücümda. Alberto Moreno'yu 50M €'ya M.City'e kakalayınca 2 yıldır değişmez oyuncum sol bekte. Aynı sene içinde hem EPL, hem ŞL hem de Avrupa Şampiyonasında rüya takımdaydı.

http://i.imgur.com/cisT7as.jpg

http://i.imgur.com/fCzS6mU.jpg

Kdarkig
27.Nisan.2015, 00:05
Caner Erkin inanılmaz bir performans gösteriyor iki yönlü bek hücümda. Alberto Moreno'yu 50M €'ya M.City'e kakalayınca 2 yıldır değişmez oyuncum sol bekte. Aynı sene içinde hem EPL, hem ŞL hem de Avrupa Şampiyonasında rüya takımdaydı.

http://i.imgur.com/cisT7as.jpg

http://i.imgur.com/fCzS6mU.jpg

Sabri ve veli nin de rüya takımda bulunması enterasanmış.

World Hollow o1
29.Nisan.2015, 00:07
Daha sezon başlamadan takımımdaki sakat sayısı 7 ALLAH belasını versin bu oyunu bu hale getirenlere yaşasın gelecek sene ill*gal...

Nocna Mora
29.Nisan.2015, 01:57
Antrenman programınızı gözden geçirin.

roomonecool
29.Nisan.2015, 09:39
Antrenman sistemi çok farklı bu oyunda bırakın yardımcı antrenöre sakatlık min. İnsin

GaNgStaLoVe
30.Nisan.2015, 20:12
Borussia dortmund ile kariyere başladım şuan sezon ortasına yaklaşmak üzereyim, takımda ki bulunan personellerin hemen hemen hepsini sebest bıraktım çok iyi uluslararası kondisyoner ve fizyterapistlerle anlaştım ve şuana kadar daha ciddi bir sakatlık olmadı olsada 3 gün 5 gün oda çok normal

kapalicarsi
01.Mayıs.2015, 14:12
Allahını seven alman milli takımı ve takım isimleri hakkında yardımcı olsun denedim yarım yamalak yaptım hep :/

ozan42
01.Mayıs.2015, 15:24
Allahını seven alman milli takımı ve takım isimleri hakkında yardımcı olsun denedim yarım yamalak yaptım hep :/

Program files/Steam/Steamapps/common/fm15/data/db/1530veya1500(hangi sürümde oynuyorsan)/ınc/all/ fake dosyasını aç orada

#Germany
"FAKE_NATIONAL_TEAM" 771 var karşısında "0" yazıyor onu "1" olarak değiştir.Yalnız hemen kadroların değişmesini bekleme, tekrar milli takım kadroları açıklandığında düzelmiş olacak.

World Hollow o1
02.Mayıs.2015, 21:17
Ne antremanı arkadaşlar lütfen ya. daha sezon başlamadı sezon 5 6 sakatım var.

erdem344
03.Mayıs.2015, 18:41
Arkadaşlar günde ortalama 2 - 3 saat steamdan online olarak oynasam 7 gblık kota yeter mi ?

BaGa TaRKaN
03.Mayıs.2015, 18:54
Arkadaşlar günde ortalama 2 - 3 saat steamdan online olarak oynasam 7 gblık kota yeter mi ?

Rahatlıkla Yeter :)

Ortalama Her Oyun Sırasında 200 MB Kota Gidiyor 30 Günde 6 GB'ye Tekabül Ediyor.

nfornirvana
04.Mayıs.2015, 17:00
5 yıldır başında başarıdan başarıya koştuğum LFC kadrom. Maaşlar biraz astronomik ve bunların birçoğunu oyuncu talepleri dışında kendim ayarladım. 15 M € alan Neymar'ın maaşını şu performansından sonra kendi isteğimle arttırdım. Halen maaş bütçesinde 90 M €'luk bir boşluk olması beni rahatlatan ve bu maaşları vermemi sağlayan en önemli unsur. Avrupanın en iyi takımı konumundayız. Mali durumda ise dünyada en zengin 3. kulübüz.

http://i.imgur.com/aGwXNSG.jpg

Kadro da şu şekilde, işarteliler regen.

http://i.imgur.com/jw5ZnJU.jpg

Maçlara da aşağı yukarı şu şekilde çıkıyorum.

http://i.imgur.com/z5OTUaO.jpg

GaNgStaLoVe
06.Mayıs.2015, 00:47
merhaba fm severler , BVB 09 ile kariyerime devam ediyorum 24. haftadayım herşey çok iyi gidiyor, yönetim bir anda bütçeye 46 MN £ destek verdi maaş da yükseldi .. sizlere sorum : 23 MN £ ya van persie ye teklif ettim manu kabul etti , diğer teklifimde willian a 28 MN £ chelsea de kabul etti .. willianı mutlaka almak istiyorum pek forma şansı bulamıyor diye mutsuzmuş zaten.. van perise yi alayımmı 31 yaşında ve 17 MN £ Maaş istiyor yıllık tabi

ozan42
06.Mayıs.2015, 10:21
Henderson ve Coutinho, Emre Can ile Odegaardı kesmesi lazım ilginç :D Özeliikle en fazla skora katkı vermesi gereken mevki olan amc de 2 gol 2 asistle devam etmesini sorgulamalısın.:D

Barak
06.Mayıs.2015, 11:08
merhaba fm severler , BVB 09 ile kariyerime devam ediyorum 24. haftadayım herşey çok iyi gidiyor, yönetim bir anda bütçeye 46 MN £ destek verdi maaş da yükseldi .. sizlere sorum : 23 MN £ ya van persie ye teklif ettim manu kabul etti , diğer teklifimde willian a 28 MN £ chelsea de kabul etti .. willianı mutlaka almak istiyorum pek forma şansı bulamıyor diye mutsuzmuş zaten.. van perise yi alayımmı 31 yaşında ve 17 MN £ Maaş istiyor yıllık tabi

Bence verilmez o kadar para, Van Persie muhtemeln sende son takımı olur. Oyuncu en az 4 senelik sözleşme ister senden 4 yıllık maliyeti imza + prim + maaş + bonservisi ile sana 120-130 milyon euro olur. Yaşı eğer 26-27 olsa kesin al derdim ama o yaşta o kadar maaş verilmez. Gerçi Dortmund'un kültüründe bir oyuncuya o kadar para vermek yok orası ayrı tabi, genç bulucan kendin yetiştiricen gerçekçi oynamak istiyorsan

ultraslanbe
06.Mayıs.2015, 17:26
bu numara konusuna cozum bulan oldumu veya yama cikaran? 2 aydir oynamiyorum oyunu yeni kariyer acasim var ama sorun yasamak istemiyorum

nfornirvana
06.Mayıs.2015, 21:20
Henderson ve Coutinho, Emre Can ile Odegaardı kesmesi lazım ilginç :D Özeliikle en fazla skora katkı vermesi gereken mevki olan amc de 2 gol 2 asistle devam etmesini sorgulamalısın.:D

Hocam Emre Can tam bir tank, oyunda 6.sezonda olduğum için Emre 25 Henderson 29 yaşında; zaten Henderson gitmek istemişti o yüzden tercihim bu şekilde oldu. Oodegaard da 2 gol 2 asistle oynamıyor herhalde yanlış gördün hocam, 2 maç 2 gol. Şu an Ocak ayında +10 asist ve gol istatistiğine ulaşmış durumda. :)

europeanconquer
31.Mayıs.2015, 13:20
Beyler fmf uzantılı logo paketi indirdim nasıl onu aktif hale getireceğim hiç bir fikrim yok.Bir bilgisi olan var mı ?

http://i.imgur.com/Mvc7qFJ.png

Nereye yazacağımı bilemedim,buraya yazdım.

bearyn
07.Haziran.2015, 01:04
15.3.2 yamasında yeni yabancı kuralı ligde işliyor fakat Türkiye Kupası ve Ziraat Kupasında yine 5 yabancıyla oynayabiliyorum. Herkesde böyle mi bu durum?

ozan42
07.Haziran.2015, 06:45
Beyler fmf uzantılı logo paketi indirdim nasıl onu aktif hale getireceğim hiç bir fikrim yok.Bir bilgisi olan var mı ?

http://i.imgur.com/Mvc7qFJ.png

Nereye yazacağımı bilemedim,buraya yazdım.

Dosya uzantısı değiştiren programlar var eskiden kullanmıştım bir ona bak istersen birde sağa tıklayıp winrara ekle varsa odadan da halledebilirsin.

Ali Hikmet
07.Haziran.2015, 07:22
Dosya uzantısı değiştiren programlar var eskiden kullanmıştım bir ona bak istersen birde sağa tıklayıp winrara ekle varsa odadan da halledebilirsin.

Bu dosyaları indirmişsin yalnız o logo vs bu dosyanın içinde. şöyle anlatalım sende bunları açacak program yok hocam. Burdaki linkden uygun olanını indir sonra bu programla aç içindekileri belgelerdeki uygun yere at. LİNK: Download (http://7-zip.org/download.html)

serkankeyvan
08.Haziran.2015, 01:26
15.3.2 yamasında yeni yabancı kuralı ligde işliyor fakat Türkiye Kupası ve Ziraat Kupasında yine 5 yabancıyla oynayabiliyorum. Herkesde böyle mi bu durum?

@europeanconque (http://forum.turksportal.net/vb/members/europeanconquer.html)r
Tam emin olmamakla birlikte Resource Archiver ile açıp içindekileri dışarıya çıkartman gerekiyor.

NomrukaN
10.Haziran.2015, 01:46
Ya sakatlık sorunu yok, antrenman programı, antrenörler v.b falan diyorum da;

İkisi de "DOS, OS(M)" mevkilerinde oynayan iki "ortasaha" oyuncusu (Orhan Gülle - Okay Yokuşlu) aynı gün aynı anda aynı süreyle aynı sakatlığa kurban gider mi? İkisinin de baldır kası yırtıldı ve ikisi de tam 3 ay sonra aynı gün takımla çalışmaya başladılar. Yahu bu kadar da tesadüf olur mu?

Adana Demirspor
10.Haziran.2015, 04:10
Sakatlık sorunu bal gibide var. Antrenman sahalari üst düzey, kondisyonerler üst düzey, fizyolojik desen öyle.

Canı sıkılan 3 ay sakatlanır anasını satim.

VSP355s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alexalexalex
19.Haziran.2015, 17:35
Merhabalar. Şu an yazacagım şeyin tam olarak muhattabı hangi konu bilmiyorum fakat, buraya yazmak istedim.

Senelerdir FM serilerinde, ilk sezonlar 3 büyüklerin alabilecegi oyuncular malum. hepsi adı duyulmamış, sıradan oyuncular. ha iyileri var tabi aralarında ama şuan için FM database'inde iyi olan oyuncular. ama gerçekte kimse bilmiyor. fakat gerçek hayata baktıgımız zaman, gerek fenerbahçe gerekse galatasaray, oldukça kaliteli oyuncuları türkiyeye getirebiliyor. mesala sneijder'ı fm2013 de galatasaraya getirebilir miydiniz? ya da kuyt 1Meuroa fener'e gelir miydi? mümkün degil. ya da fm 2007'de carlos fener'e gelir miydi? ya da simon kjaer'i almak istesem 10Meuro'dan aşşagı alabilir miydik eski fm serilerinde? yani diyecegim o ki, türkiye'ye kaliteli oyuncular gelebiliyor. birçok örnek var bunda. fakat biz fm'de hiçbir zaman ilk sezon bu kalitede oyuncuları alamıyoruz. şimdi arkadaşlar diyecek, e o zaman editörden rep. yükselt öyle alırsın. oyundan zevk almak için editöre hiç dokunmuyorum. hile yapıyormuşum hissi veriyor. türk araştırmacılardan ricam, artık nasıl halledersiniz bilmiyorum ama. şu kaliteli yabancı oyuncuların en azından bi kısmının türkiyeye ilk sezonlarda gelme durumu olsun. gerçi bundan sonra diyecegim şey türk araştırmacıları degil, oyunun yapımcılarını ilgilendiriyor ama, yav acayip yüksek transfer bedeli ödüyoruz oyunda. cidden gerçek piyasayla alakası olmayan rakamlar dönüyor. bursaspor serdar aziz için 20Meuro istiyordu fm2013'de. eminim bu tarz şeyler fm2015'de de vardır. şu durum iyileştirilsin. bir de yapay zeka hakkında bikaç lafım var. mesala ben fenerbahçeyi aldım, gayet iyi oyuncuların peşindeyim. mesala galatasaray gidiyor, ptt1. lig seviyesinde transfer yapıyor. bu da oyunun gerçekçiligin bozan durumlardan. diger takımlarda böyle iyi oyuncular alabilsin yani. söyleyeceklerim bu kadar. bunlar yapılması çok zor şeyler degil. türk araştırmacılar tabiki ellerinden gelenin en iyisini yapıyordur. ama daha çok SI'ye laf ediyorum. seriyi fm2014'e kadar oynadım ve en zevk aldıklarım 2008 ve 2012 idi. oyuna birsürü yeni ayrıntı, zımbırtı ekleniyor ama aslolan önemli şeyler esgeçiliyor.. maç motoru mesala. keşke maç motoru fm2008 gibi olsa, bu kadar ayrıntı istemezdim şimdi. her maç 20 tane top direkten döner mi arkadaş? geçmişte en büyük korkum fm serisinin iyice endüstriyelleşip, zıvanadan çıkmasıydı. yavaş yavaş öyle oldu sanırım. kaç oyundur "hadi bi sonraki oyun toparlarlar" diye bekliyoruz. olmuyor. fm 2016 nasıl olur bilemem. ama başında yıllar harcadıgımız bu simulasyonun bu hallere gelmesi içler acısı.

BleedingMoon
20.Haziran.2015, 02:25
türkiye ligi için sorunlar:

başka milli takımı seçen türk uyruklular yabancı sayılıyor.
türkiye kupası'nda hala 5+3 kuralı var
herkesin bahsettiği numara sorunu
yüzyıllardır çözülemeyen fikstür sorunu
yabancı sınırı kalkmamış gibi davranan diğer kulüpler. ligi domine etmem...

europeanconquer
20.Haziran.2015, 10:44
Bundan sonraya ülkeye gelen başka milli takımda oynayan Türk uyruklular yabancı sayılacak.En azından ligde öyle olacak ama oyuna tam geçiremezler.

World Hollow o1
20.Haziran.2015, 13:24
Ya bu oyunu yapanın harbiden çok kötü beddualar edesim var.

Böylesine saçma sapan birşey olamaz. Seneye vallahi orjinal almıcam yazıklar olsun 50 tl para verdim şerefsizlere.

cmyksl55
20.Haziran.2015, 14:19
oyuna orta sahaların etkisi az. genelde kanat forvetler defansın ortası ve bekler iyi performans veriyor. iyi bir kanat oyuncusu 7.8 ortalamalarda sezonu kapatırken ben hiç orta saha oyuncularının 7.8 kapattığını görmedim. gol atan her zaman yüksek puan alıyor. gol atamayana az puan veriliyor belki bundan da kaynaklanabilir. amc, cm ve dmc oynayan oyuncular kesinlikle performanslı oynamıyor. dünya yıldızı olsalar bile... Bir de yıldız olan oyuncuların ekstra şahane goller atmasını bekliyorum messi ronaldo gibi özel yeteneği yüksek olan oyuncular ekstra goller atmalı. oyundaki goller genelde sıradan eski serilerde unutamayacağımız goller atılırdı. bonservis ücretleri transfer bütçelerine göre yüksek. bu şekilde 3 büyüklerde büyük transfer yapamıyor. ama gerçek hayatta istediğini alabiliyorlar. tezat teşkil ediyor. bunu yapımcılar belirlediği için buradaki arkadaşlarımız bu soruna hiçbir zaman çözüm getiremeyecek sanırım.

rftckk
22.Haziran.2015, 18:56
Bir şey sorucam menajerlik sözleşmemi uzatırken yönetimin verdiği yıllık ücreti düşürüp daha az paraya imza atarsam yönetimin bana bakışı değişir mi? :icon_confused: yani isteklerimi kabul etme ihtimalleri falan artar mı var mı böyle bir şey oyunda

sentugo
22.Haziran.2015, 19:57
Bir şey sorucam menajerlik sözleşmemi uzatırken yönetimin verdiği yıllık ücreti düşürüp daha az paraya imza atarsam yönetimin bana bakışı değişir mi? :icon_confused: yani isteklerimi kabul etme ihtimalleri falan artar mı var mı böyle bir şey oyunda

Yok, sadece kendi sözleşmenle alakalı söz hakkına sahipsin.

Jeri-Spy
27.Haziran.2015, 02:29
Şoklardayım ya. :icon_eek:

http://i.gyazo.com/b9cd1f96e99dfe8fd87d0c72e979277c.png

fenerliyildiz2
29.Haziran.2015, 00:06
Kendi güncellememi yapıyordum uzun süredir. Demin şöyle bir durum ile karşı karşıya kaldım. Çözümünü bilen var mı acaba?

http://i.hizliresim.com/5dBL0d.png

ultraslanbe
05.Temmuz.2015, 15:03
türkiye ligi için sorunlar:

başka milli takımı seçen türk uyruklular yabancı sayılıyor.

bu zaten gercekte de öyle olacak. örnegin Erkan Zengin yabanci oyuncu olmus olacak

canerozaskin
23.Temmuz.2015, 16:17
Türkiye Ligi'ndeki numara sorununu nasıl düzeltebilirim? Oyuncu geliştirmeyi severek oynuyorum ama 28 kayıt bunu engelliyor.

Biliyorsanız Türkiye Kupası'ndaki 5+3 kuralını nasıl düzelteceğimi de söyler misiniz. Yurtdışına gideceğim de daha şampiyonluğum yok :)

warkion
31.Ağustos.2015, 18:30
Numara sorununa çözüm yok mu arkadaşlar sizler nasıl oynuyorsunuz kariyerinizi?

cklnc
31.Ağustos.2015, 18:55
Numara sorununa çözüm yok mu arkadaşlar sizler nasıl oynuyorsunuz kariyerinizi?

konuyla ilgili yamalar mevcut onlara bakabilirsin ben uzun zamandır türkiye ligi kariyeri yapmadım o yüzden hiçbir yama denemedim konuyla ilgili ama bir çok yama yayınlayan arkadaş var forumda.

mmllhh
02.Eylül.2015, 15:41
bu zaten gercekte de öyle olacak. örnegin Erkan Zengin yabanci oyuncu olmus olacak

Yanlışın var.Erkan Zengin, Veli Kavlak gibi oyuncular bu kuraldan önce yerli statüsü aldıkları için yerli sayılıyor. Ama örneğin Mesut Özil , Aras Özbiliz gibileri gelirse yabancı sayılacak. Bilal Başacıkoğlu ise yerli sayılacak