PDA

View Full Version : Gün Battı Hep Uyandık Stadlara Dayandık... ( Bozbaykuşlar )

Bigboss3461
14.Ocak.2015, 03:36
Bugün başımdan geçen bir olayı sizlere anlatmak ve neden bu takımı seçtiğimi belirtmek isterim.

Garsonluk yaptığım Cafe & Restaurant'a 1 hafta önce aşçı olarak işe başlayan ustamız ile mola saatimizde ufak çaplı bir muhabbet ettik.

Ad soyad memleket falan tanışma faslı derken konu siyasete oradan da futbola geçti.

Ustanın soy ismi Cansev olduğundan biraz tanıdık gelse de aldırış etmedim fazla takılmadım o konuya.

Hangi takımı tutarsın gibisinden bir soru sordum kendisine...

İskender ustam da " Ben takım tutmam evlat " dedi.

Garipsedim ilk başta. Ülkemizin 2 konusu vardı biri Siyaset diğeri futbol...

"Neden İskender abi " dedim.

" Ben benim oğlanı desteklerim " dedi.

Bel altı şaka yapıyor falan sandım ilk başta sinirlensem de belli etmedim.

" Nasıl yani abi " dememle başladı anlatmaya.

" Benim büyük oğlan Başakşehir'de oynuyor. Zamanında Bolu da Giresun'da oynadı. Bu sene de Bursaspor teklif yaptı ama gitmedi. Şenol Güneş ile Hikmet abi ( Karaman ) ile aram iyidir. Saolsunlar destek oldular buralara kadar geldi bizim oğlan " dedi.

Ağzım açık dinliyorum kendisini. Adamın oğlu futbolcu. Ortalama maç başına sadece 3 bin lira para alıyor ( yıllık maaş ve galibiyet primleri de cabası ) ama adam burda 2 - 3 bin lira ya milletin ağız kokusunu çekiyor.

" Abi ne işin var senin o zaman burda git evinde otursana oğlun bakmaz mı ki " dememle

" Orda dur delikanlı o kadar uzun boylu değil " dedi ve ekledi

" Saolsun araba aldı bana. Beraber otururuz zaten evlenmedi daha. Ama ben oğlumun eline bakacak kadar elden ayaktan düşmedim " dedi.

Söylediğimden de utandım açıkçası. Velhasıl kelam akşam oldu paydos derken oğlu çıktı geldi.

Bi tanışma faslı falan merhabalaştık derken çay sohbet yine bi koyu muhabbet.

Bu oyuncu kim derseniz ;

GENÇER CANSEV

http://www.bolusampiyon.com/fotolar/2012/buyuk/h20121013225243-19244-gencer-cansev-umutlu-konustu.jpg

BaGa TaRKaN
16.Ocak.2015, 15:24
Başarılar, İyi Eğlenceler.

pusathan01
16.Ocak.2015, 16:58
Başarılar dilerim. Adana kariyerimde almıştım.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

CwC0deR
16.Ocak.2015, 17:26
Başarılar dilerim...

Barak
16.Ocak.2015, 18:44
Başarılar dilerim

Bigboss3461
16.Ocak.2015, 23:25
Gençer ile muhabbetimiz hâlâ devam ediyor. Arada cafe ye geldiğinde konuşuruz. Doka nın forması gelicek inşallah ��. Kariyer içinde ara ara muhabbetlerimizi yazıcam

rexpo1994
18.Ocak.2015, 18:34
Başarılar:)