PDA

View Full Version : Oyuncu Değeri

BASQUE
03.Şubat.2015, 17:48
Arkadaşlar oyunda canımı sıkan ve aranızda bazı arkadaşlarında karşılaşmış olabileceği bir sorun hakkında yardımcısı bekliyorum. Ben halihazırda FC Red Bull Salzburg takımını çalıştırıyorum. Kadromda çok önemli isimleri barındırıyorum. Avrupa'da kupalar kazandım aynı şekilde ligde de aynı şekilde ama oyuncularımın değerinde herhangi bir artış söz konusu değil isterseniz kadrodaki önemli Oyuncuları ve onların Değerlerini sizlerle paylaşayım.

Memphis Depay $11.5MN
Paul Pogba $11.75MN
James Ward-prowse $15MN
Maximillian Meyer $13MN
Lucas Romeo $11MN
Eder Alvarez Balanta $9MN

bu oyuncular dışında Doria,Münir, Ayew,stefan de vrij,john stones vb. Birçok ortalamanın üstünde kalbur üstü oyuncum var ama değerlerine ulaşamıyor. Nedenini ve yapılması gerekeni söylerseniz sevinirim.

La BruJiTa
03.Şubat.2015, 20:40
Memphis Depay $11.5MN
Paul Pogba $11.75MN
James Ward-prowse $15MN
Maximillian Meyer $13MN
Lucas Romeo $11MN
Eder Alvarez Balanta $9MN

bu oyuncular dışında Doria,Münir, Ayew,stefan de vrij,john stones vb. Birçok ortalamanın üstünde kalbur üstü oyuncum var ama değerlerine ulaşamıyor. Nedenini ve yapılması gerekeni söylerseniz sevinirim.

Şimdi hocam bu adamların yaşları büyük ihtimalle yüksek.Yoksa Salzburg gibi bir takımda olmaları çok çok zor.Biraz yaşlarıdır diyorum tahminen...

Vatanarchy
04.Şubat.2015, 03:53
Şimdi hocam bu adamların yaşları büyük ihtimalle yüksek.Yoksa Salzburg gibi bir takımda olmaları çok çok zor.Biraz yaşlarıdır diyorum tahminen...

Kesinlikle katılıyorum. Pogba'yı görünce şaşırdım.

BASQUE
04.Şubat.2015, 17:53
Yaşları yüksek değil yirmilerin ortaları.. Yıllardır cm serilerinden başlayıp fm ile devam eden oyunlar dolayısıyla tecrübeliyim ve oyundada seçtiğim takımlarla Başarıları kolay elde ediyorum ve bir süre sonra Oyuncuların takıma gelmesi kolay oluyo.. Fakat Oyuncuların değerinin yükselmemesi sıkıntı yaratıyor.. Finansal anlamda zorluk çekebiliyorum..

comenman
04.Şubat.2015, 18:39
miles jacobsen olsan o adamları salzburga 24-25 yaşında getiremessin

BASQUE
04.Şubat.2015, 20:30
Buna mı takıldın güzel kardeşim oyunda rahatsız Olduğum ve Anlamsız bulduğum bir durumu burada paylaştım gelmiş alamazsın diyosun.. ben alırım Çatır çatır da oynatırım..

Pod
04.Şubat.2015, 20:42
Öncelikle üsluplara dikkat edelim bence.

Oyuncunun değerini etkileyen en önemli kriterler, sözleşmesinin bitmesine ne kadar kaldığı ile birlikte bulunduğu ligin itibarı. Lig itibarı artmadıkça kim gelirse gelsin 20 civarını geçmesi çok kolay bir durum değil Avusturya'da.

Gerçekte ligin en iyi oyuncusu Kampl, 12 milyon Euro'ya transfer oldu. Böyle düşünelim isimlere takılmadan.

thephaeton
04.Şubat.2015, 21:13
Buna mı takıldın güzel kardeşim oyunda rahatsız Olduğum ve Anlamsız bulduğum bir durumu burada paylaştım gelmiş alamazsın diyosun.. ben alırım Çatır çatır da oynatırım..
çatır çatır oynatmaya devam et ozaman he değerinde bulmuyorsan eklersin menejer geçersin city nin psg nin başına kafandaki fiyata satarsın olur biter :)

BASQUE
05.Şubat.2015, 00:49
üslupta sıkıntı yaratacak bir durum yok. Aradığım cevap buydu teşekkür ederim.

BASQUE
05.Şubat.2015, 00:53
çatır çatır oynatmaya devam et ozaman he değerinde bulmuyorsan eklersin menejer geçersin city nin psg nin başına kafandaki fiyata satarsın olur biter :) tecrübelerinden faydalanacağım sen daha iyi bilirsin hangisine geçim

Hoffman
05.Şubat.2015, 03:03
Gerginliğe gerek bence Pod hocam açıklamış her şeyi.Sadece senin takımın değil diğer takımların da avrupada başarılar elde etmesi lazım ki lig itibarı artsın ve değerleri artsın oyuncuların.

peker_553
05.Şubat.2015, 09:27

aynen katılıyorum sana kardeşim oyunda hile var yoksa pogbayı nasıl alıcak HEMDE O LİGE :)

uaerenua
05.Şubat.2015, 19:14
koptum :D :D :D
Soruna dönersem; bencede sorun ligden kaynaklanıypr yani atıyorum hollanda liginde çok iyi oynayan bir oyuncu ile man. utd. de bir sezon ilk de başlayan futbolcunun aynı ordanda değeri artmıyor bu biraz ligin itibarı biraz takımın itibarıyla ve tarihi ile alakalı bence.
Bu da çok gerçekçi bi durum bence. Normalde de örneğin; dortmund, salzburgdan daha yüksek değere oyuncu satar.