PDA

View Full Version : Hızlı tatil.

kuatemok
14.Mart.2015, 19:22
Beyler şimdi merak ettim acaba futbol dünyası 2040'tan sonra ne durumda diye. Fakat hem okul, hem iş, hem sosyal yaşantı derken günde bir-iki saatten fazla ayıramıyorum oyuna. Beş yıllık tatiller halinde sekiz tatil sonra 2040'a ulaşma hedefi koydum kendime. Fakat sıkıntı şu ki oyun benim pc kaldırmadığı için ev arkadaşımın pc'de yüklü. Tatilde zaman da yavaş geçiyor. Hızlıca tarih atlamanın yolu var mıdır?

BaGa TaRKaN
14.Mart.2015, 19:24
Valla Hiç Kullanmadığım İçin Bilmiyorum Ama Lig Sayısı Ne Kadar Az, Oyundaki Detaylarda (Aboneliklerin) Ne Kadar Az Olursa Tatile Aldığında Oyun Hızlı Akar.

kuatemok
14.Mart.2015, 22:27
Biliyorum hocam zaten beş lig var. Aboneliklerimi de Gençlerbirliği'nde efsane geri dönüşe imza atıp istifa ettikten sonra kaldırdım. Fakat bir saatte sadece beş ay geçti. Ona yanıyorum. :)

NomrukaN
21.Mart.2015, 00:09
Direk 2040'dan başlayan saveler var?

aytekin79
21.Mart.2015, 00:21
Beyler şimdi merak ettim acaba futbol dünyası 2040'tan sonra ne durumda diye. Fakat hem okul, hem iş, hem sosyal yaşantı derken günde bir-iki saatten fazla ayıramıyorum oyuna. Beş yıllık tatiller halinde sekiz tatil sonra 2040'a ulaşma hedefi koydum kendime. Fakat sıkıntı şu ki oyun benim pc kaldırmadığı için ev arkadaşımın pc'de yüklü. Tatilde zaman da yavaş geçiyor. Hızlıca tarih atlamanın yolu var mıdır?

Yanlış hatırlamıyorsam RodiMood bununla ilgili bir çalışma yapmıştı

kuatemok
21.Mart.2015, 00:52
Eyvallah hocam. 2060 bile var. :)

RodiMood
21.Mart.2015, 14:38

Yanlış hatırlamıyorsam @RodiMood (http://forum.turksportal.net/vb/members/rodimood.html) bununla ilgili bir çalışma yapmıştı

Eyvallah hocam. 2060 bile var. :)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=122857 altına yorum bırakın da işe yaradığını anlayayım bari :D Dikkat et bazılarında crash dump sıkıntısı olabiliyormuş. Ayrıca Türkiye ligini açmak için Lig ekle yapıp 1 sezon tatile çıkman lazım.