PDA

View Full Version : Türk Milli Takım Sorunu 15.3.2 güncellemesi ile

bizzy
19.Nisan.2015, 13:44
Öncelikle herkese iyi günler. Şuan Altay ile kariyer yapıyorum gayet güzel bir kariyer oldu. 1. lige çıktım şampiyonluk aldım. Hedef Avrupada başarı artık. Neyse başarı gelince Türkiye milli takımının başına da geçtim. Hedefim gurbetçileri milli takıma kazandırmaktı başta. Ama gördüm ki hiç bir gurbetçi oyuncuyu kadroya alamıyoruz:s7: Milli takımı yönetip bu sorunu aşabilen var mı acaba? Hatta şöyle bir garip durumla karşılaştım. Bu almaya çalıştığım oyunculardan birini u19 türkiyede kaptan yapmışlar. Kadroya bakıyorum kadroda çocuk yok. Kaptanlar bölümüne giriyorum 1. kaptan olarak o görünüyor hatta kaptan seçmeye tıkladığımda oyuncu listesinde gurbetçi oyuncularda var fakat genel kadro listesinde hiç biri yok. Hatta hiç bir gurbetçi yok. Hepsi Türkiye liglerinde oynayan oyuncular. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bilen varsa çok sevinirim.

serwan
19.Nisan.2015, 14:10
Benzer bi sıkıntı bende var. Editörden 2. vatandaşlığını türk yaptığım oyuncular oyunda yabancı statüsünde.
normalde yeni kuralda oyuncunun farklı bi milli takımı seçmiş olması lazım yabancı sayılması için. Ancak milli takım seçmemiş oyuncular da böyle..

bizzy
19.Nisan.2015, 14:20
Benzer bi sıkıntı bende var. Editörden 2. vatandaşlığını türk yaptığım oyuncular oyunda yabancı statüsünde.
normalde yeni kuralda oyuncunun farklı bi milli takımı seçmiş olması lazım yabancı sayılması için. Ancak milli takım seçmemiş oyuncular da böyle..

Normalde ilk vatandaşlığı almanya ise tamam yabancı sayılacak ancak oyuncuların milli takıma gidememe gibi bir sorun yok bildiğim kadarıyla. Mesela seneye erkan zengin felan yabancı sayılacak fakat almanyadaki gurbetçilerden biri türkiyede oynarsa türk statüsüne geçicek. Oyunada bunu yansaıtmaları lazımdı.
Ayrıca oyunu kaydettim, dedim bide almanya milli takımına manager açayım bakalım almanyaya gelecekler mi diye. Ona da gelmediler. Hemde gurbetçiler öncelik olarak almanya demelerine rağmen. Muhtemelen bu güncelleme ile gelen bir sıkıntı. 15.3ün sorunu sanırım. Çünkü 15.3 çıkınca hemen gs kariyeri açmıştım onda da bu sorun vardı. Düzeltebilme durumu yok mu acaba? Milli takım gerçekten çok kötü duruma düşüyor.

HeracLes
20.Nisan.2015, 19:31
Böyle saçma sapan bir kuralı yürürlüğe sokarlarsa oyuna aktarılışı da sorunlu olur kimse kusura bakmasın. Dünya'da bir eşi daha olmayan bir uygulama.