PDA

View Full Version : Türk Kulüplerindeki Transfer Sorunu

EmrePmk
20.Mayıs.2015, 16:39
Fenerbahçe ile ilk sezonu Galatasaray'ın arkasında 2.olarak bitirdim.Yaz döneminde editörden kulüplere bütçe ve itibar takviyesi yaptım buna rağmen yine sezonu transfersiz kapadılar bunun sebebi nedir?Haliyle böyle olunca oyunun zevki kalmıyor 2 sezon sonra lige ambargo koyuyorum.Takımların transfer yapmasını nasıl sağlayabilirim?

Barak
20.Mayıs.2015, 17:32
Fenerbahçe ile ilk sezonu Galatasaray'ın arkasında 2.olarak bitirdim.Yaz döneminde editörden kulüplere bütçe ve itibar takviyesi yaptım buna rağmen yine sezonu transfersiz kapadılar bunun sebebi nedir?Haliyle böyle olunca oyunun zevki kalmıyor 2 sezon sonra lige ambargo koyuyorum.Takımların transfer yapmasını nasıl sağlayabilirim?

Takımlara Ligin üstünde gözlemciler alırsan belki sorunlar çözülür.

EmrePmk
20.Mayıs.2015, 17:47
Takımlara Ligin üstünde gözlemciler alırsan belki sorunlar çözülür.

Öneri için teşekkürler deneyeceğim.

wladcas
23.Mayıs.2015, 07:10
Türk kulüplerindeki fiyasko transfer ve mentalitesizlik sorunu oyuna çok güzel yansıtılmış demek ki bir kulüp adam akıllı yönetilince direk ligi domine edebiliyor :D

NomrukaN
23.Mayıs.2015, 08:25
Bende genel olarak İstanbul takımları çökmeli olsa da, Sivasspor ve Bursaspor koptu gidiyor. Zor yeniyorum yenersem de.

Adana Demirspor
23.Mayıs.2015, 17:58
BJK'yi yönetiyorum bende,GS hiç transfer yapmadan kafasına göre takılıyor. Premier lig fırtına gibi her sene büyük takımlar transffer bombalarıını patlatıyor ve haliyle lig çekişmeli geçiyor.

Kuyt 35 olmuş hala fenerde oynuyor.

steave
23.Mayıs.2015, 19:12
katar çin gibi astronomık transferlerde oyunda olmuyor hıc yaslı futbolcular ıcın

volki32r
24.Mayıs.2015, 13:53
Malesef adana demirden bile oyuncu alamıyorum.

PaVLeNKo
27.Mayıs.2015, 11:11
Bunun için yapılması gereken şunlar sanırım;
1-Asistan Menajerin potansiyel değerlendirmeleri min.17 ve üzeri olmalı..
2-Asistan Menajerin oyuncu satın alımı özelliği 17 ve üzeri olmalı..
3-Mevcut kulüp başkanlarının profilleri düzeltilmeli
4-Ayrıca Süper ligdeki teknik direktörlerin özellikle oyuncu alımı ve potansiyel değerlendirme yetenekleri artırılmalı..
5-Kulüp tesisleri ve alt yapı özellikleri iyileştirilmeli..
6-Her kulübe alt yapı antrenörleri eklenmeli..
Bunu Süper Ligde her takım alışımda yapıyorum ve gerçekten güzel sonuçlar veriyor tavsiye ederim.

PaVLeNKo
27.Mayıs.2015, 11:15
Şunu da eklemek isterim takımların transfer ve maaş bütçeleride düzeltilmeli ayrıca Spor Toto Süper Lig'in Rep'ide minimum 150 olmalı..

EmrePmk
27.Mayıs.2015, 18:49
Bunun için yapılması gereken şunlar sanırım;
1-Asistan Menajerin potansiyel değerlendirmeleri min.17 ve üzeri olmalı..
2-Asistan Menajerin oyuncu satın alımı özelliği 17 ve üzeri olmalı..
3-Mevcut kulüp başkanlarının profilleri düzeltilmeli
4-Ayrıca Süper ligdeki teknik direktörlerin özellikle oyuncu alımı ve potansiyel değerlendirme yetenekleri artırılmalı..
5-Kulüp tesisleri ve alt yapı özellikleri iyileştirilmeli..
6-Her kulübe alt yapı antrenörleri eklenmeli..
Bunu Süper Ligde her takım alışımda yapıyorum ve gerçekten güzel sonuçlar veriyor tavsiye ederim.

Teşekkürler şimdi uyguluyorum bunları.

24kobebryant
29.Mayıs.2015, 16:29
Bunları nasıl uyguluyoruz ?

SrgnSRMC
29.Mayıs.2015, 18:57
Bunları nasıl uyguluyoruz ?

Oyun içi editörlerden, yani FMRTE gibi programları kullanarak uygulayabilirsin.

deMarcos
30.Mayıs.2015, 23:08
Oyun içi editörlerden, yani FMRTE gibi programları kullanarak uygulayabilirsin.
Sen iyi bilirsin kufurbaz m8

Sent from my iPhone using Tapatalk