PDA

View Full Version : Sayfa Yönetimi

peker_553
05.Temmuz.2015, 01:34
Arkadaşlar sayfada görüldüğü gibi pek paylaşım olmuyor nacizane bi fikrim var benim eğer mümkünse facebookta bi grup kursak orada kariyerlerin hepsi olmasada arada resim atsak bişeytler paylaşsak daha iyi olmazmı en azından oradanda daha çook cerim alırız.Fotoğraf atmak daha rahat hem facebookta olunc asayfa değil yalnız grup kurmak daha iyi olur.Haksızmıyım ?

krasafcik
05.Temmuz.2015, 19:32
Neden öyle düşünüyorsun. Buradaki kariyer takibi bence facebook da zor olur. Zaten bunu yapan gruplar var. Ama burada geçmişe yönelik bilgilere bakmak daha kolay. Çünkü bazen eski kariyerlere bakıp faydalı bilgiler öğrenebiliyoruz.

peker_553
05.Temmuz.2015, 23:55
Neden öyle düşünüyorsun. Buradaki kariyer takibi bence facebook da zor olur. Zaten bunu yapan gruplar var. Ama burada geçmişe yönelik bilgilere bakmak daha kolay. Çünkü bazen eski kariyerlere bakıp faydalı bilgiler öğrenebiliyoruz.

Ben komple sayfa pasife düşssün demiyorum ki sadece anlık fotoğraf atmak için etkili olur diyorum ki şuda bi gerçek turksoprtal.net sayfası çok düştü artık herkes elinde androidlerle sayfaya gidiryor tapatalk kullananda çok az kişi var bu sayfanın %40 bile face grubuna geçse çok iyi olurdu.