PDA

View Full Version : Onur Tablosu Hakkında

juxalente
27.Temmuz.2015, 13:44
Merhabalar;

Daha önceki kariyerlerimin de içinde bulunduğu onur tablosu var elimde fakat bunu nasıl temizleyeceğimi yada sıfırlayacağımı bulamadım açıkçası

Yani yeni kariyerler açıp listeye girdiğimde hepsi bu tabloya girdi ve sıfırlayamıyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)

http://i.imgur.com/HBusnXh.png

cklnc
27.Temmuz.2015, 14:02
Merhabalar;

Daha önceki kariyerlerimin de içinde bulunduğu onur tablosu var elimde fakat bunu nasıl temizleyeceğimi yada sıfırlayacağımı bulamadım açıkçası

Yani yeni kariyerler açıp listeye girdiğimde hepsi bu tabloya girdi ve sıfırlayamıyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)

http://i.imgur.com/HBusnXh.png

Sırasıyla bu alanlara gir: Yerel Disk C, Kullanıcılar, Pc Adın, Appdata, Local, Sports Interactive dosyasını bul ve tamamını sil :) Not: Eğer Appdata görünmüyorsa gizli klasörleri gösteri aç.

juxalente
27.Temmuz.2015, 14:04
Sırasıyla bu alanlara gir: Yerel Disk C, Kullanıcılar, Pc Adın, Appdata, Local, Sports Interactive dosyasını bul ve tamamını sil :) Not: Eğer Appdata görünmüyorsa gizli klasörleri gösteri aç.

Teşekkürler :)

cklnc
27.Temmuz.2015, 14:05
Teşekkürler :)

rica ederim :)

juxalente
27.Temmuz.2015, 15:13
rica ederim :)

Dediğinizi yaptım farklı kariyer açtım ve yine onur tablosu aynı :/

cklnc
27.Temmuz.2015, 15:46
Dediğinizi yaptım farklı kariyer açtım ve yine onur tablosu aynı :/

C:\Users\"BİLGİSAYAR KULLANICI ADI"\AppData\Local\Sports Interactive

Tamamen sildiniz mi buradaki klasörü? Ben bu şekilde hallediyorum. Tekrar tamamen silin buradaki klasörü ardından Stam' den oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula yapın bakalım düzelecek mi? Ayrıca sildikten sonra yine kayıtlı oyununuza mı devam ettiniz yoksa yeni oyun mu açtınız? kayıtlı oyununuza devam ediyorsanız belki bu yüzden de işe yaramamış olabilir.

juxalente
27.Temmuz.2015, 16:01
C:\Users\"BİLGİSAYAR KULLANICI ADI"\AppData\Local\Sports Interactive

Tamamen sildiniz mi buradaki klasörü? Ben bu şekilde hallediyorum. Tekrar tamamen silin buradaki klasörü ardından Stam' den oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula yapın bakalım düzelecek mi? Ayrıca sildikten sonra yine kayıtlı oyununuza mı devam ettiniz yoksa yeni oyun mu açtınız? kayıtlı oyununuza devam ediyorsanız belki bu yüzden de işe yaramamış olabilir.

Aynen dedğiniz şekilde yaptım. Local'deki sports interactive klasörünü tamamen sildim.
sonra steam'den oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula yaptım.
Yeni kariyer açtım tekrar onur tablosuna baktım ve
İsmim hala orada aynı yukarıdaki fotoğraftaki gibi.

Hatta sadece kendi bilgisayar kullanıcı adı değil, oradaki public falan ne varsa hepsine tek tek girip kontrol ettim başka varsa silmek için.

Sonuç = Durum aynı :)

teşekkürler :)

cklnc
27.Temmuz.2015, 16:06
Aynen dedğiniz şekilde yaptım. Local'deki sports interactive klasörünü tamamen sildim.
sonra steam'den oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula yaptım.
Yeni kariyer açtım tekrar onur tablosuna baktım ve
İsmim hala orada aynı yukarıdaki fotoğraftaki gibi.

Hatta sadece kendi bilgisayar kullanıcı adı değil, oradaki public falan ne varsa hepsine tek tek girip kontrol ettim başka varsa silmek için.

Sonuç = Durum aynı :)

teşekkürler :)

Anladım hocam neden öyle anlamadım (netten de araştırma yaptım kısaca yanlış olmasın diye) normalde düzelmesi gerekiyor umarım başka bir yöntem bilen arkadaş yardımcı olur size bu konuda..

juxalente
27.Temmuz.2015, 16:07
Anladım hocam neden öyle anlamadım (netten de araştırma yaptım kısaca yanlış olmasın diye) normalde düzelmesi gerekiyor umarım başka bir yöntem bilen arkadaş yardımcı olur size bu konuda..

Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim :)

dyzo
29.Temmuz.2015, 11:16
belgeler - sports interactive - football manager 2015 (alttakin de) hall_of_fame.dat diye bir dosya olacak onu silmelisin.

juxalente
30.Temmuz.2015, 21:45
belgeler - sports interactive - football manager 2015 (alttakin de) hall_of_fame.dat diye bir dosya olacak onu silmelisin.
Bende 1 adet sports interactive ve 1 adet fm 15 klasörü var :/

edit : bilgisayarda tarattırıp buldum ve silince düzeldi. Teşekkür ederim :)