PDA

View Full Version : Oyuncum kiralık gitmek istemiyor

orhunyazar
11.Eylül.2015, 08:06
Arkadaşlar yeni transfer ettiğim wonderkidi ilk 11 tecrübesi kazanması için pilot kulübe göndermek istemiyorum fakat sürekli gitmeyi reddediyor daha 18 yaşında bu haliyle kadroda yer bulması zor nasıl ikna edebiliirm

xwerswoodx
11.Eylül.2015, 08:47
Alt takımda bir süre oynat bir sonraki transfer döneminde yollarsın yada konuşup seni tecrübe alman için kiralamak istiyoruz de, yada ilk 11 planlarımda şimdilik yoksun ama ilerde takımda yer bulabilirsin kısa süreli çözüm için kiralıyoruz falan

orhunyazar
11.Eylül.2015, 18:45
Alt takımda bir süre oynat bir sonraki transfer döneminde yollarsın yada konuşup seni tecrübe alman için kiralamak istiyoruz de, yada ilk 11 planlarımda şimdilik yoksun ama ilerde takımda yer bulabilirsin kısa süreli çözüm için kiralıyoruz falan

Hocam özel görüşmelerde sizin dedikleriniz yok nasıl açabilirm

xwerswoodx
11.Eylül.2015, 19:09
Ben sandım ki gitmek istemiyor dyince beni zorla göndermeye çalışıyorsunuz falan diye geldi, o gelmediyse seçenekleri şahsen bilmiyrum hiç rast gelmedim ama sayarsan belki fikir verebilirim, ama antlaşmasında genç oyuncu olarak dediysen genelde sözleşmeyi kabul ederler yada kiralık ilistesine koyduğum oyunculara takım bulur seçeneğini başkan yapıp kiralık listesine koyaiblrsin belki o takım bulablir

playeray
11.Eylül.2015, 20:22
Oyuncun güçlü bir takıma kiralanmak istiyordur. Pilot takımların çok zayıfsa reddedebilir. Başka bir takıma kirala.

Nocna Mora
11.Eylül.2015, 22:53
Oyuncu ile konusabiliyor olman lazım. Mutsuz falansa eğer. Gitmek istemiyorum diyip huysuzluk yapıyorsa. Normal kiralık listesine koy ve öyle öner istersen o da fazlasiyla işe yariyor.

William Rookwood
13.Eylül.2015, 00:57
Aldığın oyuncu kaliteliyse yada popülerse gitmek istemeyebilir. Oyuncunun itibarı ve yeteneği de kiralık gitmeyi etkiliyor. Daha büyük bir kulübe göndermeyi dene. Eğer onda da gitmezse as kadroya al 15-16 maç içerisinde bir iki kere bile olsa ikinci yarı şans versen, transfer döneminde direk kiralama teklifi gönderiyorlar.