PDA

View Full Version : Anket Zamanı (FM 2017)

perpetua
21.Ekim.2016, 10:50
Forumları okudukça oyun ile ilgili izlenimlerin geçmişle karşılaştırınca daha pozitif olduğu izlenimi edindim.

Bir oylama yapıp, oyunu yukarıdaki 5 şık üzerinden değerlendirelim. Bakalım ne gibi bir sonuç çıkacak.

Oy vermek için tam sürümün çıkmasını beklemenizi tavsiye ederim.

ozanocal
21.Ekim.2016, 13:44
henüz oynayamadım oy vermiyorum o yüzden ama araştırdığım ve youtube dan takip ettiğim kadar 2016 dan çok daha iyi olduğu kanısına vardım

BlackAnaconda
21.Ekim.2016, 14:47
Bende full sürüm çıkınca alacağım ama bazı endişelerim var. Bunun en önemlisi ise oyunun kolay olduğu. Herkesin beğenmesinin ana sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. :)

olgunege75
21.Ekim.2016, 15:01
Bende full sürüm çıkınca alacağım ama bazı endişelerim var. Bunun en önemlisi ise oyunun kolay olduğu. Herkesin beğenmesinin ana sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. :)

Ben de oyunu oynuyorum şuan ama kolay olduğu kanısına katılmıyorum hatta geçen senelerde ki serilere göre biraz daha zorlaşmış bizim ligimiz için konuşuyorum.4 büyükler diye bir şey kalmadı gibi.Bursa başakşehir ve Konya oyuna çok iyi bir şekilde yansıtılmış.Türkiye de ki en iyi takımda Bjk benim izlenimlerime göre.

Ali Hikmet
21.Ekim.2016, 15:07
Tam sürümü daha görmedik ama BETA için Oldukça iyi ama daha iyi olmalı.

Ali Hikmet
21.Ekim.2016, 15:09

Kolay mı :D hocam mali denge çok çok önem kazanmış 2 sezondur transfer yapamıyom. -3 paun ceza yemesinden mi tutalım yoksa oyuncum yumruk attı diye 5 maç yemesinden mi bahsedim :)

BlackAnaconda
21.Ekim.2016, 16:12
Dediğim gibi ben öyle bir izlenime kapıldım. Bir diğer sıkıntı da ''Sosyal Medya'' olayı. Güzel düşünülmüş ama sanırım çokça abartılmış. SI'in huylarındandır bu, gelen yenilik genelde çok aşırı abartılır.

Hocam sen 2 sezonu ne ara oynadın yahu :)

Kolay mı :D hocam mali denge çok çok önem kazanmış 2 sezondur transfer yapamıyom. -3 paun ceza yemesinden mi tutalım yoksa oyuncum yumruk attı diye 5 maç yemesinden mi bahsedim :)

Adana Demirspor
21.Ekim.2016, 17:29
Oyun akıcı ve hatalardan giderilmiş gibi geldi bana. Umarım full sürümde bu böyle devam eder. Oyunun bazı kısımları İngilizce hala,tam sürümde değişecek tabi.

Benim gibi tam İngilizce bilmeyenler için tam sürüm çıktığında daha zevkli olacaktır. Sosyal medya olsun,oyuncu diyalogları olsun daha göze hoş gelecektir.

La BruJiTa
25.Ekim.2016, 19:12
geçen yıla nazaran gerek maç motoru,gerekse oyun dinamikleri çok daha iyi göründü gözüme..LAKİN geçen yılki beta'nın maç motorunun tam sürüme geçildiğinde nasıl çuvalladığı da malum... Beta sürüm için notum kesinlikle iyi. Bu anketi tam sürüm geldiğinde tekrarlamalıyız bence :D

mustinho03
25.Ekim.2016, 23:27
geçen yıla nazaran gerek maç motoru,gerekse oyun dinamikleri çok daha iyi göründü gözüme..LAKİN geçen yılki beta'nın maç motorunun tam sürüme geçildiğinde nasıl çuvalladığı da malum... Beta sürüm için notum kesinlikle iyi. Bu anketi tam sürüm geldiğinde tekrarlamalıyız bence :D
Aman diyim MasaAllah de nazar degmesin :)