PDA

View Full Version : FM 2017 Ortak Kariyer Arkadaşı Arayanlar

aytekin79
04.Kasım.2016, 16:23
Football Manager 2017 ortak kariyer için kendisine arkadaş arayanlar bu başlık altında mesajlarını iletebilirler.

LaigLeNoiR
18.Kasım.2016, 14:30
Lig farketmez; online saatler hafta içi mesai saatleri ve akşam geç saatler olabilir değişkenlik gösterir.

Kendine güvenen varsa buyursun :D Tercihim eski kaşarlaşmış üyeler :D:D

MoNToLiVo_
18.Kasım.2016, 14:35
Lig farketmez; online saatler hafta içi mesai saatleri ve akşam geç saatler olabilir değişkenlik gösterir.

Kendine güvenen varsa buyursun :D Tercihim eski kaşarlaşmış üyeler :D:D

Sana meydan okuyorum :zuhaha PTT 1. Lig Araştırmacısı olduğumuz takımlar üzerinden olabilir. :zuhaha Süre zaman sınırı yok akşam gece geç saatler hatta sabaha kadar da olabilir. :n:

BaGa TaRKaN
18.Kasım.2016, 15:14
Sana meydan okuyorum :zuhaha PTT 1. Lig Araştırmacısı olduğumuz takımlar üzerinden olabilir. :zuhaha Süre zaman sınırı yok akşam gece geç saatler hatta sabaha kadar da olabilir. :n:

Oynayacaksanız Murat'a Tavsiyem 48 Ay Taksiti Karşılıklı Olarak Yasaklayın. O Zaman Turğay'ı Daha Rahat Alt Üst Edebilirsin :D

LaigLeNoiR
18.Kasım.2016, 15:15
PTT 1.Lig den sıkıldım yalan yok daha sezonun yarısına gelmedim ama parasızlıkla uğraşmak bu oyuna göre değil :D Para harcamalı olsun :D

LaigLeNoiR
18.Kasım.2016, 15:18

Çok biliyorsan aç oyunu gel karşımıza :D

Hfb7
19.Kasım.2016, 23:44
Merhaba arkadaşlar Fm 2017 için steam hesabını paylaşan arkadaş olursa çok makbule geçer sadece offline oynayacağım

Le0NiDaS
28.Kasım.2016, 18:25
s.a arkadaşlar beraber oynamak isteyen olursa steamdan ekleyebilirim

asg23
09.Ocak.2017, 22:57
ortak oynamak ısteyenler mesaj atabilir.