PDA

View Full Version : Maç motoru saçmalığı

samasti
26.Kasım.2016, 22:41
Abartısız söylüyorum oyunda 3. Sezonum ve bazı maçlar oyun yenilmem için elinden geleni yapıyor. Lig boyunca yakaladığı şut ortalamasını benimle oynadığı maçta egale eden takım var. Ayrıca maç içerisinde enteresan bir şekilde rakip oyuncular 80 dakika mükemmel baskılı oynuyorlar. Bize gol lazım olduğu dakikalarda aslan kesilen takım koşmuyor ve yürüyor. Topu taç çizgisine sürmeler, ayağından açıp taca atmalar. Sanki bana bilerek yapıyorlar 😂😂

ozanocal
26.Kasım.2016, 23:37
%65 topla oynama 25 üstü şut çektiğim bir maç rakibin 1 şutu var maç kaç kaç bitti dersin 1-1:)

Jaswege
27.Kasım.2016, 02:22
Bu seriye özel bir durum değil. Her sene aynı. Bazen laptop'ı parçalama noktasına getiriyor beni. :D

Misal bunu yazarken gerçekleşen canlı canlı bir olay.
Evimde 2-0 yendiğim Avrupa Ligi çeyrek final ikinci maçında İngiltere'de korkak bir takım sürmedim sahaya, normal taktiğimle çıktım ve 2-0 öne geçtim. İkinci yarı ne kadar orta saha, defansif orta saha ve stoper varsa geriye çektim adeta otobüs çektim savunmaya. Ona rağmen şut atmaktan ve isabet bulmaktan geri kalmadım. Hatta topa sahip olma oranında da fena değildim ama adamlar bir tanesi neredeyse santra çizgisine yakın olmakla beraber labada lubada vurdukları her yerden gol attılar ve 4-2 bitti deplasman gol avantajıyla yarı finale çıktım. :D

http://i.hizliresim.com/6rQEpl.png