PDA

View Full Version : Emre Belözoğlu

Nocna Mora
07.Ocak.2017, 06:55
http://dosya.turksportal.net/research/17.0.0/1_Ba%C5%9Fak%C5%9Fehir_Emre_Bel%C3%B6zo%C4%9Flu.pn g

Dribbling nasıl 11 anlayamadım. Yine aynı şekilde 6 stamina girilmiş. Gömmüşsünüz adamı resmen. 10 stamina zaten yeterli olurdu. Sakatlık ağırlığı da 14'ten ise 11-12 daha iyi olacaktır zira 6 ay sakatlanıyor sürekli bu değerler ile.

perpetua
08.Ocak.2017, 13:12
Sakatliklari uzatan vucut zindeligi ve oyuncunun oyun tarzi (ozellikle cesaret).

Nocna Mora
09.Ocak.2017, 02:15
Doğru, sık sakatlanıyor fakat dayanıklılığı bu kadar düşük olmamalı kesinlikle.

Ayrıca başakşehir komple gözden geçirilmeli, osmanlıspor da da çok hata var.

Umut Arda
30.Ocak.2017, 17:41
Dribbling, topsuz alan, çalışkanlık, dayanıklılık bence daha yüksek olmalı.

perpetua
31.Ocak.2017, 15:23
Dayaniklilik yorumu eminim son macin son dakikasi nedeniyle.

Profesyonel futbolculardan bahsediyoruz. 1 degerini alan futbolcu bile sezon icinde bunu en az 1-2 defa yapabilir.

Ozelligin yuksek olmasi ise Emre'nin surekli bu sekilde kullanilabilmesini saglar.

Umut Arda
31.Ocak.2017, 18:26
Emre'nin maçlarda kat ettiği mesafe değerlerini paylaşmanız mümkün mü acaba? Ayrıca dayanıklılık konusunda haklı olsanız bile dribbling, topsuz alan ve çalışkanlık özelliklerinin halen düşük olduğunu düşünüyorum.

perpetua
01.Şubat.2017, 19:10
Kat edilen mesafe istatistigi elimde yok, ayrica bu bilgi dayanikliligi olcmek icin cok faydali da degil. Dusuk tempoda surekli hareket eden bir oyuncu ile yuksek tempoda arada sirada hareket eden oyuncu farkli.

Dripling'in yukselmesi, Emre'yi dikine daha fazla top suren bir oyuncu haline getirir. Bununla beraber cabuklugu duserse olabilir.
Topsuz alan rakip ceza alanina kosularini arttirir, halbuki Emre kariyeri boyunca rakip ceza alanina fazla girmedigi icin cok gol atmamis bir oyuncu. Saniyorum bahsettigin ozellik takim oyunu.

Caliskanliga gelince. Ozetlerden veya bir kac macta Emre'yi izleyip caliskan bir goruntu verdigi sonucu belki cikabilir. Ancak Emre takimi oynatan oyuncu. Caliskan, her yere yetismek icin surekli depar atan oyuncular Emre'nin etrafindakiler.