PDA

View Full Version : Başka Td yerine geçmek

mfurkanoduncu
02.Eylül.2018, 13:42
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim ilk konum bu da. Merak ettiğim bir şey pek mümkün olduğunu düşünmüyorum ama nolur ne olmaz diye de soruyorum. Oyunda başka td nin yerine geçebilir miyim ? Yani mesela pep guardiolanın kariyerine özelliklerine geçmişine sahip olup , onun adıyla resmiyle oynayabilir miyim ? Şimdiden teşekkür ediyorum.

BaGa TaRKaN
03.Eylül.2018, 13:00
Malesef Öyle Bir Şey Mümkün Değil. Ama Onun Profil Bilglerine Benzer Bir Profil Oluşturup Çakma Guardiola Olarak Oynayabilirsin :)

Fifa'da Oyuncu Kariyerinde Bu Mümkün Keşke FM'de de Menajer Kariyerinde Böyle Bir Şey Olsa Fena Olmaz.

martymcfly
04.Eylül.2018, 12:51
Bu özelliği ben de bekliyorum ama yapacaklarını sanmıyorum. Beşiktaş'ı seçtiğimde Şenol Güneş'in boşa çıkması gerçekçiliğe gölge düşürüyor.

fcgrkm
10.Eylül.2018, 09:19
Gerçekçiliğe gölge düşürüyordan ziyade, oyunun oynanış modu bu yani kendi profilini oluşturup ''yeni menajer'' ekleme. Belki ilerleyen yıllarda talep ettiğin reelde var olan bir menajer olarak oyunu oynama modu oluşturulabilir.

serwan
10.Eylül.2018, 15:44
Gerçekçilik için de seçenek sunulmuş aslında oyunda. İşsiz olarak başlayabilirsiniz. Ya da sadece boş olan takımlardan birini seçmenizi sağlayan bir kutucuk var oyunu kurarken.