PDA

View Full Version : Kaydederken hata veriyor :(

toutatis
02.Ağustos.2006, 22:53
Slm arkadaşlar ... Fm oynarken çok sinir bozucu bir hata ile karşılaşıyorum :confused: Oyunu oynarken herhangi bir sorun yok . Oyunu kaydetip ık dediğimde ya da sadece kaydet dediğimde hata veriyor. Dosya oluştururken ciddi bir hata oluştu gibi bir şey Türçesi ile .. Fm 6.0.3 kullanıyorum .. Bu gibi bir durumla karşılaşan oldu mu daha önce ... ??? Çözümü var mıdır ??

r_a_z_o_r
02.Ağustos.2006, 23:03
Kardeş harddiskinde problem olabilir bu sorun oyundan kaynaklanan bir sorun değil kanımca dosya formatın ne fat32 mi ntfs mi sadece bu oyundamı yapıyor başka oyunlarda sorun yokmu.

Sekopej
02.Ağustos.2006, 23:04
Evet harddiskinde yer kalmamış olabilir. Ona bak istersen;)

toutatis
02.Ağustos.2006, 23:04
Başka oyunlarda böyle sorunlarla karşılaşmadım hiç ... SAdece Fm de yapıyor ve ara sıra oluyor ...

Evet harddiskinde yer kalmamış olabilir. Ona bak istersen;)
Dağlara taşlara yetecek kadar yer var ;)

Yaw bazen kaydediyor bazen kaydetmiyor :(

Tamda takımda istikrarı yakalamışken :(

Sekopej
02.Ağustos.2006, 23:08
o zaman bilmiyorum. Çünkü bende olmuştu c dolduğu için kaydetmiyordu. sonra c de yer açtım düzeldi.

toutatis
02.Ağustos.2006, 23:10
İlgine teşekkürler .. Ama benim ki boş yer olmadığından değil galiba ...

Daha önce benzer hata ile karşılaşan olmadı mı :( Tecribeden yarar lansak :)

r_a_z_o_r
02.Ağustos.2006, 23:17
dostum çok teknik olacak ama sistemin via çipset ise buna uygun ide busmaster driver'ları kurman gerekir bu tür tıkanıklıkları önler yazma önbellek'i daha iyi yönetir.

toutatis
02.Ağustos.2006, 23:25
Evet sistemim Via chipset li .. Bir ara güncellemiştim onu .. yenisi çıktımı bilmiyorum .. Tekrar güncelleyeceğim ama ben alakasını anlamadım :S

r_a_z_o_r
02.Ağustos.2006, 23:31
Evet sistemim Via chipset li .. Bir ara güncellemiştim onu .. yenisi çıktımı bilmiyorum .. Tekrar güncelleyeceğim ama ben alakasını anlamadım :S
Via çipset olduğunu anlamıştım zaten yapar böyle şeyler şurdan indir.

http://www.viaarena.com/default.aspx?PageID=420&OSID=1&CatID=1070

VIA Hyperion Pro tıkla.

toutatis
02.Ağustos.2006, 23:49
Tmm sen ölle diyosan öyledir ... İNdirelim bakalım ;)

r_a_z_o_r
02.Ağustos.2006, 23:56
Tmm sen ölle diyosan öyledir ... İNdirelim bakalım ;)
ben böyle diyorum hesapı değil kardeş olabilicek olasılıkları değerlendiriyorum önemli olan benim ne dediğim değil senin sorunun çözülmesi.

toutatis
04.Ağustos.2006, 17:38
ben böyle diyorum hesapı değil kardeş olabilicek olasılıkları değerlendiriyorum önemli olan benim ne dediğim değil senin sorunun çözülmesi.

Tabi ki önemli olan sorunun çözülmesi .. Ben verdiğin çözüm önerisi ile sorunum arasında alaka kuramadım onun için böyle bir mesaj yazdım ...

http://i64.photobucket.com/albums/h164/Garratnut/ApplicationErrio.jpg
İşte çıkan hata penceresi .. Sigames forumlarında da benzer sorunlarla karşılaşanları gördüm .. Nedir bunu çözümü ??

r_a_z_o_r
05.Ağustos.2006, 13:23
Slm arkadaşlar ... Fm oynarken çok sinir bozucu bir hata ile karşılaşıyorum :confused: Oyunu oynarken herhangi bir sorun yok . Oyunu kaydetip ık dediğimde ya da sadece kaydet dediğimde hata veriyor. Dosya oluştururken ciddi bir hata oluştu gibi bir şey Türçesi ile .. Fm 6.0.3 kullanıyorum .. Bu gibi bir durumla karşılaşan oldu mu daha önce ... ??? Çözümü var mıdır ??

Tabi ki önemli olan sorunun çözülmesi .. Ben verdiğin çözüm önerisi ile sorunum arasında alaka kuramadım onun için böyle bir mesaj yazdım ...

http://i64.photobucket.com/albums/h164/Garratnut/ApplicationErrio.jpg
İşte çıkan hata penceresi .. Sigames forumlarında da benzer sorunlarla karşılaşanları gördüm .. Nedir bunu çözümü ??
Arkadaşım 1 topic'teki sorduğun soru ile son sorduğun topic arasında fark var sen sorununu açıklayamaz isen bir alaka kuramazsın.;)

ahmet_cobanoglu
05.Ağustos.2006, 14:04
dostum senin diskin dolmuştur. bilgisayarın sağ alt köşesinde"yetersiz disk alanı"diyorsa o yüzdendir

oguz__kaan
16.Ağustos.2006, 20:34
disk dolması olur mu ya? adam orada çıkan yazıyı görmez mi? zaten save dosyalarının boyutu birden 1gb artmıyo:) yavaş yavaş artıyo o