PDA

View Full Version : Yönetim Kurulu

Oghuse
08.Ağustos.2006, 12:49
Arkadaşlar cm01-02 de yönetim kurulu değişiyordu burdada böyle bişey varmı ben hiç karşılaşmadım.birde bu yönetim kurulunda başkan dışındaki üyeler ne işe yarıyor bilen var mı?

HellhammeR
08.Ağustos.2006, 13:23
Aslında bizim görmediğimiz bazı özelliklerde zannedersem editörden bakabilirsin mesela kulüp başkanının işini nekadar yapabildiği kaynak yaratma müdahale etkisi falan gibi benim başıma gelmedi ama burada bazı arkadaşlar takım iflas edince başkanın değiştiğini söylemişlerdi editöre bir gir yönettiğin takımın başkanının adına tıkla gizli özelliklerini gör herkezinki farklı başarılar iyi eğlenceler.

AndersonCosta
08.Ağustos.2006, 13:53
Ben 2 defa karsılastım degisiyor.

FuLL_MaNiAc
08.Ağustos.2006, 15:35
hadi bea değişio mu şu edıtor olayı nasıl oluo nerden anlıos değiştiğini ben demirorenı hiç sewmıom adam hep aynı şeyleri soluo bu sezon lig şamp olması istıos finanstan memnunuz dıo hiç transfer yaptığı yok hiç uyarı icraaat yok napcas ben değiştirmek istıom :D:D

ALİ_can
08.Ağustos.2006, 16:39
Arkadaşlar cm01-02 de yönetim kurulu değişiyordu burdada böyle bişey varmı ben hiç karşılaşmadım.birde bu yönetim kurulunda başkan dışındaki üyeler ne işe yarıyor bilen var mı?

başkan dışındakileri koymuş olmak için koymuşlar:D görüntü olsun die yoksa bişi yapmıolar

bursa_mc
08.Ağustos.2006, 17:50
hikaye bunlar be yaw ben hiç karşılaşmadımm

Oghuse
08.Ağustos.2006, 18:56
Ben 2 defa karsılastım degisiyor.
kardeş sen iki kere karşılaşmışsın adamlar mali krizden dolayımı başkan değiştirdi