PDA

View Full Version : Gerçekçilik Yok

ousanmhr
12.Ağustos.2006, 16:27
arkadaşLar başLığı yanLış anLamaayın ama hemne hemen öLe oLuyo bakın şimdi ben daumun yaptığı taktiği yapıorum daum 6 tane atıyosa (bu gerçekde) ben atamıyorum aneLka fLn yani bence türkiye deki oyuncuLarın özeLLikLeri düşük oLMası gerek yoksa bana eLazığ nassı 2 tane atabiLİrdi bu oyunu benim oynamamdan doLayı bişi deiL işime geLİnce reaL madrirdide yenebiLirim ama kasmadan eLazıya en azından 4 atmam gerek bence bunu biraz düşününn:rolleyes:

barcelos
12.Ağustos.2006, 16:35
yoo niye kafadan 4 atman gerekiyorki.hep böyle mi oluyo yenilmekte war yenmekte.söylediklerin çook saçma bence

rocker07
12.Ağustos.2006, 16:42
işte gerçekçilik bu senin dediğin olay yenmek de var yenilmekde

ousanmhr
12.Ağustos.2006, 16:57
arkadaşLar biraz mantıkLı düşünürseniz fenerbahce gerçek de yeniLmez eLazığ spora dimi ben size bunu demeye çaLışıyorum kasmadanda yenmesi gerek yani oyun bi newi zorLuk gibi bişi

barcelos
12.Ağustos.2006, 17:05
şimdi örneklere gerek yok niye yenilmesin ki.yorgun olur sakat çook olur ne bileyim elazığ süper oynar hırs yapmıştır

ataman5
12.Ağustos.2006, 17:06
bak abicim öle 4 atmak oyuncuların moral ve form durumlaryla aynı zamanda oyuncuların o maçı n kdr salladğı ciddiye aldğyla alaklı bn beşiktaşla inönüde reale 3-4 atabiliorm ama aynı takım sebatla evnde 0-0 berabere kalıo en basit örnek veriym sna gerçek hayattan geçekçiliği gör fener demişken geçen sene fener bütün büyükleri ezdi geçti gs ye 4 attı fln ama manisadan 5yedi dimi anladın..

ousanmhr
12.Ağustos.2006, 17:06
ya tmm sen benim dediğimi anLamadın uztmaya gerek yok

barcelos
12.Ağustos.2006, 17:17
bak abicim öle 4 atmak oyuncuların moral ve form durumlaryla aynı zamanda oyuncuların o maçı n kdr salladğı ciddiye aldğyla alaklı bn beşiktaşla inönüde reale 3-4 atabiliorm ama aynı takım sebatla evnde 0-0 berabere kalıo en basit örnek veriym sna gerçek hayattan geçekçiliği gör fener demişken geçen sene fener bütün büyükleri ezdi geçti gs ye 4 attı fln ama manisadan 5yedi dimi anladın..

walla çook ii örnek werdin aynen sana katılılıyorum

Limerick
12.Ağustos.2006, 17:20
Abi illa yeneceksin diye bi kural yokki..O zaman Fener Gs fln hep şampiyon olurdu..Gerçektede bu böyle Elazığ , AnkaraSpor , Manisa hatta eskiden VanSpor vardı..Fener herzaman Elazığ'yı yener diye bişi söz konusu olamaz..Arkadaşın dediği gibi V.Manisa yendi feneri..Onun için bence biraz saçma olmuş..Kibar bi kelime bulamadım yaa.. :D Saçma demek istemezdim..

sanalkardes
12.Ağustos.2006, 17:32
Yeneceksin diye bişi yokki.Gerçekçilik budur.Hep sen mi yenecen?

ALİ_can
12.Ağustos.2006, 17:33
arkadaşLar biraz mantıkLı düşünürseniz fenerbahce gerçek de yeniLmez eLazığ spora dimi ben size bunu demeye çaLışıyorum kasmadanda yenmesi gerek yani oyun bi newi zorLuk gibi bişi

sn pek koyu fb li deilsin galiba ben gs li olmama rağmen snden çok fb maçı izliom.sezon öncesi hazırlıkta alex li anelkalı kadro 4-0 sarıyer e yenildi inanmazsan gir araştır;;) ;)

sanalkardes
12.Ağustos.2006, 18:14
sn pek koyu fb li deilsin galiba ben gs li olmama rağmen snden çok fb maçı izliom.sezon öncesi hazırlıkta alex li anelkalı kadro 4-0 sarıyer e yenildi inanmazsan gir araştır;;) ;)
Süpersin kardeş.Mükemmel bişi yakalamışsın

ALİ_can
12.Ağustos.2006, 18:18
Süpersin kardeş.Mükemmel bişi yakalamışsın

saol sanalkardeş kardeş:D GÖREVİMİZ gs liyiz sonuçta

Vale
12.Ağustos.2006, 18:24
bence cok saçma bişey sölemişsin dostum her aynı taktikle cıktıgında hep aynı takıma 6 atıcan diye saçma bişey mi var ? geçeklikse bu oyundan gerçek oyunda yok bence futbol simülatörü bu yani ...

ALİ_can
12.Ağustos.2006, 18:36
ewt 2007 de daha ii olacak ve yusufislam oyun 2008 de dvd olcak demişti eğer dvd olursa bu oyunun 8 katı kapasite demektir tam bi gerçeklikte oynayacaz

sanalkardes
12.Ağustos.2006, 18:45
Süper olur kardeş.Tam bi gerçeklikle oynayacağız

ALİ_can
12.Ağustos.2006, 18:49
sanalkardeş walla ben ne desem desteklion ne desem sende aynı şeyi düşünüon walla çok sevdim seni ha:D

Scocco
12.Ağustos.2006, 18:52
Kardeş sen futbolun felsefesini bilmiyorsun. Her zaman olan birşeymi 6-7 tane atmak. Football Manager zaten her geçen oyunda gerçekçiliği oyuna yaklaştırıyor.

sanalkardes
12.Ağustos.2006, 18:56
sanalkardeş walla ben ne desem desteklion ne desem sende aynı şeyi düşünüon walla çok sevdim seni ha:D
Kardeş ikimizde aynı kafadanız.Ben de seni çok sevdim kardeş

ALİ_can
12.Ağustos.2006, 19:02
sanalkardeş kardeş konu ile alakası yok ama sen bi genel konulardaki sizin oyununuz sorunuma yanıt verir misin?çok makbule geçer

ousanmhr
12.Ağustos.2006, 22:14
ya çarptırmayın be benim söLediğim şey aynı şey deiL yani bunu anLıcak kadar neyse tmm konuşmaya gerek yok ben konu açtım sarıyer maçını bendfe biLİyorum ama hep yenicem die bişi yok gençLer birLiğini nası 1 yabancıyLa yeniyosa fenerbahce 6 yabanclıyLada yeniLebiLir buna bişi demiyorum ama yani yeterLi büyükLük yok demek istiyorum her konuda türkiye Ligi katar LigiyLe aynı kanıda gözüküyo...

Ya benim FootbaL Managere yok bi kastım kastım oLsa sewmem bu oyunu oynamam

Ben FenerLiyim die bişi demedim sadece oyundaki bişiyi gösterdim trabzonsporLym ben

ugur060713
12.Ağustos.2006, 22:46
kardeş grçellik olmasa sen elezıya yenilmezdin hep küçük takımları yenerdin büyük takımlarla oynadıgın maçlarla kupayı kazanırdın o zaman gerçekçilik olmaz

denizimo
13.Ağustos.2006, 17:51

yooo yenilebilir bunu bilemezsin

Limerick
13.Ağustos.2006, 18:44
Gerçekten yani futbol 3 sonuca açık bir oyun..İster Real Madrid ister en düşük seviye bir takım değişmez..Sarıyer örneği güzelmiş bakın birde yıldızlar topluluğu Real Zaragozadan 7 yemişti.. ;)

Eray Dengiz
13.Ağustos.2006, 19:15
Eğer dediğin gibi olsaydı bu oyun tutulmazdı. Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzon dışında ki takımları zorlanmadan farklı yenecek hadi diyelim bu 3 kulübümüze yendi ee o zaman oyunun gerçekçiliği nerede?

Galatasaray Tromso'ya fark atması lazımdı yenildi, Fenerbahçe V.Manisaspor'a fark atması lazımdı yenildi, Beşiktaş geçen sene daha iyi yerlerde olurdu vs. vs.

the_dunker
13.Ağustos.2006, 22:15
herşeyi geçtim...gerçekçili yok diosan bi kere sen bu işten anlamıosun.. neymiş elazığa yenilmiş... o senin beceriksizliğin... fm ye nie laf atıon...

fmmert
14.Ağustos.2006, 02:06
daumun oyuncu komutlarını nerden buldun sölermisin bende bi araştırcam mourinho nunkini fln bulcam ??

LeBron.23
05.Eylül.2006, 00:45
daumun oyuncu komutlarını nerden buldun sölermisin bende bi araştırcam mourinho nunkini fln bulcam ??
ewt katılıoyrum daum'un soyunma odasında oyunculara ve genel olarak takıma werdiği komutları nerden biliyosun???bence sorun senin taktiğinde...

caglar0016
05.Eylül.2006, 01:38
Kardeş ikimizde aynı kafadanız.Ben de seni çok sevdim kardeş
bende sevdim sizi kardeşler :D:D:D

GSARAY
05.Eylül.2006, 01:48
ee ne güzel böyle sevgi mesajları yla tartışma mesajları bir arada.

ousanmhr a katılmıyorum ama benim de kafama bişey takıldı. oyunda seçtiğiniz liglerde ki oyuncular diğer liglerdeki oyunculara göre daha iyi oluyor. mesela real madrid le yeni oyun açtım. FM Scout'da , Scout rating lerde en iyi 4-5 oyuncu ispanya da oynuyor. yani seçtiğiniz lige bir artı oluşuyor. bilmem farkettinizmi.

istanbul1453
05.Eylül.2006, 02:05
Sen galiba ben bir tek gs bjk ts ye falan takılırım en çok diye lige girersen gerçeği görürsün şampiyon kim olmuş geçen sene....AMA gerçekte:D

uğuray1907
05.Eylül.2006, 17:18
beyler arkadasımız bise soylemis onu bu kadar elestirmeniz yersiz.tmm burada elestiri yapabilirsiniz ama yerden yere vurmayın lutfen.ben seni cok iyi anladım dostum.cocuk buraya fırca yemek icin forum acmadı demi.lutfen arkadaslar.biraz dikkat diyorum...tmm yenmekte var yenilmekte yenilebilinir. kucuk takımda takım buyukte.bende kucuk takımlara yeniliyorum.ahanda daha demin denizliye 3-1 yenildim.hemde fener dunyanın en iyi kulubuyken.ama biraz daha alttan alarak elestirin

dostum ne demek istedigini cok iyi anladım...

ousanmhr
06.Eylül.2006, 02:17
beyler arkadasımız bise soylemis onu bu kadar elestirmeniz yersiz.tmm burada elestiri yapabilirsiniz ama yerden yere vurmayın lutfen.ben seni cok iyi anladım dostum.cocuk buraya fırca yemek icin forum acmadı demi.lutfen arkadaslar.biraz dikkat diyorum...tmm yenmekte var yenilmekte yenilebilinir. kucuk takımda takım buyukte.bende kucuk takımlara yeniliyorum.ahanda daha demin denizliye 3-1 yenildim.hemde fener dunyanın en iyi kulubuyken.ama biraz daha alttan alarak elestirin

dostum ne demek istedigini cok iyi anladım...

eywaLLah waLLah akLımdan geçti başka isimLe üye oLıym die işte bunu deme çaLşıyorum ama daha konu açmam emin olun abi....:mad:

gordon753
06.Eylül.2006, 04:30
evet dostum bu saçmalık değil gerçekçilik bak fener 100 maç yapsa 99 unda denizliyi yenerdi ama şampiyonluk maçında en önemli maç olmasına rağmen yenemedi.

CoCCi
06.Eylül.2006, 09:52
Ya KArdesim Gİt Allaini Seversen Elaziga yenilmeN GercEkciLikTir ;)

KaPaLı
06.Eylül.2006, 10:47
Dostum Gerçeklik sence nedir? Oyuncuların perfromansları düşük olabilir veya ne bilim birşey olur yanii vee o maçı kazanamazsın