PDA

View Full Version : Ligde Sürekli Şampiyon Olmanın Cazibesi Yok!!!

KaÇaK_1907
15.Ağustos.2006, 13:25
Türkiye liginde her sene şampiyon oluyorum aslında beni sıkan bu değil!!!
Ligde ilk sezonda şampiyon olsam 5. kez üstüste de şampiyon olsam yorumlar aynı arasında pek bir fark yok...
İnş. 2007'de daha da cazip bir hale gelir...
Avrupadan elenince hemen sezon bitsin istiyorum...;)
Üst üste şampiyonlukların karşılığı 2 satır haber olmaması lazım!!!

hp-fm-gs
15.Ağustos.2006, 13:26
Aslında haklısın kardeş.5-6 sene üstüste şampiyon oluyoruz.Sadece hall of fame puanımız artıyor.Yorumlar hep aynı.Katılıyorum.2007 daha seçkin olmalı.....

KaÇaK_1907
15.Ağustos.2006, 13:29
Aslında haklısın kardeş.5-6 sene üstüste şampiyon oluyoruz.Sadece hall of fame puanımız artıyor.Yorumlar hep aynı.Katılıyorum.2007 daha seçkin olmalı.....
Hall of fame puanımız aldığımız kupaya göre artıyor yani üst üste şampiyon olmasakta artıyor...
Senin dediğine de katılıyorum ama 5-6 sene üst üste şampiyon olmanın ayrı bir heyecanı ayrıcalığı olması lazım...

_LeGoLaS
15.Ağustos.2006, 13:31
Evet Doğru Walla Biraz Çekişme Lasım Tabikide......!!!!

_LeGoLaS
15.Ağustos.2006, 13:31

umutumut67
15.Ağustos.2006, 13:39
evet...........

dnz498
15.Ağustos.2006, 13:52
zaten sürekli şampiyonluklar yaşadıktan sonra tadı kalmıyor o yüzden takım değiştirmeye çaılışın derim ufak takımları falan almaya çalışın iş bölümünden
şuda bi gerçek ama genelde biz tarafataralık yapıp tutuğumuz takımdan başkasını yönetmediğimiz için bu sorun oluyor ve oyundan bıkıyoruz

KaÇaK_1907
15.Ağustos.2006, 13:59
şuda bi gerçek ama genelde biz tarafataralık yapıp tutuğumuz takımdan başkasını yönetmediğimiz için bu sorun oluyor ve oyundan bıkıyoruz
Evet Fener'den başkasını çalıştırmam...
Ama üst üste aldığım şampiyonlukların karşılığı da 2 satırlık haber olması hangi takımı çalıştırısam çalıştırim canımı sıkar...

dnz498
15.Ağustos.2006, 14:05
Evet Fener'den başkasını çalıştırmam...
Ama üst üste aldığım şampiyonlukların karşılığı da 2 satırlık haber olması hangi takımı çalıştırısam çalıştırim canımı sıkar...
onda çok haklısın ama oyunun formatı gereği hava-i fişek gösteriside yapamıyolar :n:
tavsiyem iki oyun birden açın ben eskiden öyle yapardım birisinde harbi menajerlik yapın diğerinde taraftarı olduğunuz takımı yönetin göreceksinizki harbi menajerlik yapmak daha keyif verici

KaÇaK_1907
15.Ağustos.2006, 14:10
onda çok haklısın ama oyunun formatı gereği hava-i fişek gösteriside yapamıyolar :n:

Zaten ben görsellik istemiyorum sadece başarılar bu kadar kolay geçiştirlmesin...
Bu sezon şampiyon olduysam diğer sezon başlarındaki haberlerde veya transferlerde mesela ;
Şampiyon Fenerbahçe Bojinov'u renklerine bağladı vs...
Gibi haberlerle daha da güzelleştirebilir...;)

dnz498
15.Ağustos.2006, 14:14
ya tabi yapılabilir büyük ihtimalle düzeltilirde ama yine her4 yıl farklı şeyler yazmaz ondan sonra yine şampiyon bilmem ne bilmem kimi transfer etti yazar bu da yine bir süre can sıkar

hp-fm-gs
15.Ağustos.2006, 14:28
Aslında kardeşim 2007 den çok beklentimiz var:D:D:D

baron
15.Ağustos.2006, 15:35
kardeşim gerçekten güzel noktaya değinmişsin....
dediğin çok doğru
mesela şöyle bi yorum fna olmaz " işte.... takımın 3 sene üst üste şampiyon olması diğer takım taraftarlarını çileden çıkardı.şampiyon olamayan kulüplerin menajerleri istifaya davet ediliyor.kulüp başkanları ise... takımın şampiyon olmaması için kasayı sonuna kadar açtığını belirtti..." "anlayacağınız sayın sporseverler bu sene ülkemize yıldız transferi yağabilir."

cengizvarts
15.Ağustos.2006, 16:03
maçlarımızı üst üste kazanınca veya si takımın üst üste maç kazanmasını bitirince güzel mesajlar geliyor ama evet şampiyon olunca böyle bişey yok

KaÇaK_1907
15.Ağustos.2006, 16:11
kardeşim gerçekten güzel noktaya değinmişsin....
dediğin çok doğru
mesela şöyle bi yorum fna olmaz " işte.... takımın 3 sene üst üste şampiyon olması diğer takım taraftarlarını çileden çıkardı.şampiyon olamayan kulüplerin menajerleri istifaya davet ediliyor.kulüp başkanları ise... takımın şampiyon olmaması için kasayı sonuna kadar açtığını belirtti..." "anlayacağınız sayın sporseverler bu sene ülkemize yıldız transferi yağabilir."
Eyvallah kardeş güzel fikirler...
Saatlerce 1 sezonu 2 satır haber için bitirmek sıkıyor biraz...:cool:

Kuvvetmira
15.Ağustos.2006, 16:36
Çok doğru.. inşallah fm07 de düzeltilir,yeni haberler eklenir;)

yavi
15.Ağustos.2006, 16:49
arkadasa bende katiliyiorum.o kadar uzun geçen bir sezonun ardindan gelen basarilarin sadece 2 satir yaziyla geçisitrilmesi düzeltilmeli.en azindan hep ayni seyler söylenmesin.bence bu böyle olursa oyun daha zevkli hale gelecektir.standart seyler degisirse güzel olur.