PDA

View Full Version : turksportal size ne kazandırdı

pessy
21.Ağustos.2006, 15:03
evet arkadaşlar soru açık ve net buraya üye olduğunuzdan beri neler kazandınız ne gibi faydası oldu size forumun??

Krusty
21.Ağustos.2006, 15:08
Turksportal 'ın bana çok faydası oldu.. EN ÖNEMLİSİ çok iyi dostluklar kazandırdı.. Aklıma başka da bişey gelmiyor nedense .. :) :)

teamsah
21.Ağustos.2006, 15:12
Seviyeli iletişim ve paylaşımı burada gördüm. Sevgi ve saygı içerisinde olan forumlar çok nadir. Rakip olan taraftarların birbirine saygı içerisinde yaptığı yorumlar sevgi ve saygı duygularımı burada pekiştirdi. Tüm Turksportal ailesi ve üyelerine teşekkürler.

mami_LEE
21.Ağustos.2006, 16:05
takılcak forum arıyodum yarama derman oldu daha ne olsun :D

Krusty
21.Ağustos.2006, 16:49
evet arkadaşlar soru açık ve net buraya üye olduğunuzdan beri neler kazandınız ne gibi faydası oldu size forumun??
Konuyu açıyorsun ama sana kazandırdığı şeyi/şeyleri söylemiyorsun. Bir de senden alalım. ;)

Sekopej
21.Ağustos.2006, 16:54
Kısaca FM hakkında birçok şey kazandırdı bana. Yapılan yamalar, çıkarılan updateler FM yi daha keyifli oynamamı sağladı.

Ayrıca bir sürü arkadaşım oldu. Yeni dostlar kazandım. Yalnız geçen gecelerimin yalnızlığı guşlukla son buldu:n: :n: :D

Kısacası Turksportal bana çok şey kazandırdı. Teşekkürler Turksportal....:)

mahoo
21.Ağustos.2006, 17:05
boş vakitlerimi dolu geçirdiğim tek adres bana bunu kazandırdı

Ilhan
21.Ağustos.2006, 17:13
mehmet sedefin iyi oldugu bir yama, iyi skinler ve "taktiklerimin"paylasılmasına yardımcı oldu. arkadaslarla fm bilgimi paylasmama, takıldıkları konuda yardımcı olmama, ve takıldıgım konularda yardımcı olmalarına sebep oldu.

guncel konularda farklı fikirler dinleyerek yorum kabiliyetimin artmaına neden oldu. vsvsvs... ama en onemlisi taktiklerimi yayınlayabilmekti

bursa_mc
21.Ağustos.2006, 17:47
fm deki herşeyi burda buldum ve buda fm de daha başarılı olmama sebep oldu ,ayrıca seviyeli dostluklar ,arkadaşlıklar buldumteşekkurler turksportal

tonifan30s
21.Ağustos.2006, 17:59
bir çok arkadaşım oldu sorunlarımı ve başarılarımı paylaşabildim çok süper site

Eray Dengiz
21.Ağustos.2006, 18:44
Fm bilgimi, haberciliği, sabahın köründe kalkıp gözüm kapalı TSI forumuna basmayı, gazeteciliği sevmeyi ve onu meslek edinmemi, onun yamalarını, grafiklerini kullanmamı ve en önemlisi çok iyi dostuluklar kazandırdı..

Nedvedmania
21.Ağustos.2006, 18:49
pokemon crater oyununu öğrendim

SYLaR
21.Ağustos.2006, 20:10
ilk başta fm ile ilgili baya bir şey öğrendim
bide yücel(commandante) gibi çok iyi bir dost kazandım

EreN
21.Ağustos.2006, 21:09
Reel olarak onlarca arkadaş kazandım..Sanal olarakta öyle...
Ayrıca Benle Fener maçına gelecek ulvi bi şahsiyet kazandım :D

S-B-Z
21.Ağustos.2006, 21:15
baya zaman oldu üye olalı ve o günlerden bu yana pek çok arkadaş tanıdım,dostluklar kurdum,bazılarıyla tartıştım :D ama olsun yinede burada pek çok insan sevdim.gece oldu gece kuşları bölümünde uykusuzlarla takıldım :D
gün oldu mizah bölümündeki fıkralarla moralimi düzelttim.bilmediğim pek çok şey öğrendim.
kısacası kendi adıma birçok şey aldım bu siteden.
ve bu sayede yöneticilere,ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum böyle bir ortamı bize hazırladıkları için ve tüm çabaları için.

Krusty
21.Ağustos.2006, 21:20
Uzun Lafın Kısası; İYİKİ VARSIN TURKSPORTAL ! ;)

comandante
21.Ağustos.2006, 22:54
ilk başta fm ile ilgili baya bir şey öğrendim
bide yücel(commandante) gibi çok iyi bir dost kazandım

sağolasın kardeşim benim...

ben de gerçekten adam gibi adam diyebileceğim bi kaç kişiyle tanıştım...fm-cm yama patch yalan bence dostluk kurmaktan daha ötesi yok derim...

hürmet,sheryy,benyaben,neronfb...gibi bi sürü dost kazandım...

Aydin
21.Ağustos.2006, 22:57
Murat Kosova ile tanışma, röportaj yapma.

pessy
22.Ağustos.2006, 01:48
Konuyu açıyorsun ama sana kazandırdığı şeyi/şeyleri söylemiyorsun. Bir de senden alalım. ;)

ya bana senin gibi bi tatlı bela kazandırdı:D şaka bi yana gerçekten nette gördüğüm en güzel forum..

scolari12111
22.Ağustos.2006, 04:08
çok eğlenceli ve takıldığım en güzel net platformu diyebilirim arada tartışmalar olsa da buradaki herkesi çok seviyorum:DDDD

pessy
22.Ağustos.2006, 17:05
bizde seni seviyoz:D:D

...NuRiSaHiN...

SaRPeR1903
23.Ağustos.2006, 19:10
Kısaca FM hakkında birçok şey kazandırdı bana. Yapılan yamalar, çıkarılan updateler FM yi daha keyifli oynamamı sağladı.

Ayrıca bir sürü arkadaşım oldu. Yeni dostlar kazandım. Yalnız geçen gecelerimin yalnızlığı guşlukla son buldu:n: :n: :D

Kısacası Turksportal bana çok şey kazandırdı. Teşekkürler Turksportal....:)benim yazacaklarımı serkan abi yazmış :)

ÇocuksuMavi
24.Ağustos.2006, 13:26
sağlam bi kaç arkadas..