PDA

View Full Version : Avatar Krizi

MeMo
18.Ekim.2006, 20:44
Bu tüm türk takımlarını rakiplerini avatar olarak kullnamayı başlatan arkadaşı kınıyorum ve bunun bitmesini istiyorum herkes özür dilesin ve bu bitsin ben dahil:)

Nedvedmania
18.Ekim.2006, 20:49
bence yeter uzatmayalım bu konuyu

" isteyen istediği takımın avatarını kullana bilir" diyodu Liverpool ve PSV logosu koyan senderson bende şimdi ona karşılık veriyodum aynı şekilde mahmut taşkında aynı şekilde

FeYYaz1989
18.Ekim.2006, 20:57
Yanlışa yanlışla karşılık veren zihniyete de bir TÜRK takımının avrupa'lı bir rakibiyle oynayacağı maç için geçen sene kendisini turnuvadan elemiş takımı avatarına koyanlarada bravo.

Yalnız bence bunlar önemli değil,önemli olan içten desteklemek.Yoksa burda Galatasaray avatarı da koysan PSV de koysan Newcastle da koysan bir şey değişmez.Önemli olan zihniyettir bence.

Bu arada Beşiktaş'lı abilerim-kardeşlerim olası bir Tottenham avatarı vs. davasında bu tip şeyler yapmayalım lütfen.(zaten hiç bir Beşiktaş'lının yapacağını sanmıyorum.)

MeMo
18.Ekim.2006, 20:59
Yanlışa yanlışla karşılık veren zihniyete de bir TÜRK takımının avrupa'lı bir rakibiyle oynayacağı maç için geçen sene kendisini turnuvadan elemiş takımı avatarına koyanlarada bravo.

Yalnız bence bunlar önemli değil,önemli olan içten desteklemek.Yoksa burda Galatasaray avatarı da koysan PSV de koysan Newcastle da koysan bir şey değişmez.Önemli olan zihniyettir bence.

Bu arada Beşiktaş'lı abilerim-kardeşlerim olası bir Tottenham avatarı vs. davasında bu tip şeyler yapmayalım lütfen.(zaten hiç bir Beşiktaş'lının yapacağını sanmıyorum.)

dostum elemiş olabilir ama 3-0 a 2-0 konuyu saptırma

tosunpasa
18.Ekim.2006, 21:03
bence kimsernin düşüncesine karışamazsınız

FeYYaz1989
18.Ekim.2006, 21:04
dostum elemiş olabilir ama 3-0 a 2-0 konuyu saptırma
Sen koymadıysan seni ilgilendirmez arkadaşım,sen niye üstüne alınıyorsun onu anlamadım?Koyduysanda kendi problemin,ortada yalan yok.
Ayrıca konuyu saptırmakla alakası yok,ben gördüğümü söyledim.Daha fazla uzatma lütfen.

Nedvedmania
18.Ekim.2006, 21:06
he bu arada ulumemo bize diyosunda sen önce kendi avatarını düzelt sonra bize bişeyler demeye çalış

MeMo
18.Ekim.2006, 21:08
benimki kezman ın forması kezmanın büyüklüğünü göstermek ve geçmişte hangi takımlarla gol kralı olduğunu göstermek ve sizden ufak bi intikam direk klübün logosunu mu koysaydım

bursa_mc
18.Ekim.2006, 21:34
bende bole bişiyin doğru olmadığını solüyorum ama herkesin düşüncesi kendinee

Krusty
18.Ekim.2006, 21:36
Amma uzattınız. Amaç ne?

bursa_mc
18.Ekim.2006, 21:40
Amma uzattınız. Amaç ne?
gs-fb tartışması bencee

petrol_fb12
18.Ekim.2006, 21:42
evet sen o loguyu kullan nedved seni kınıyorum

LaKe
18.Ekim.2006, 21:44
Arkadaşlar, ne kadar uzadı bu konu. Herkes kendinden sorumludur. Bende bu duruma kesinlikle karşıyım ve TÜRK takımlarımızın her zaman arkasındayım. Ancak bu tür şeyler yapanlarada karışmamız doğru değil. Herkesin kendi iradesi, isteyen istediğini destekler

dentaconstantin
18.Ekim.2006, 21:55
ne deyim üzüldüm ben bir beşiktaş taraftarı olarak lig dışında avrupada oynayan tüm takımlarımızı destekliyorum inşallah fenerbahçe,galatasaray ve beşiktaş maçlarını kazanır avrupada başarılı olur herkesin dileği bu olmalı mantık olarak avrupada başarı hepimizin işine geliyor lig 1.miz ön eleme oynuyor ancak fm de ön elemesiz oynuyor çoğumuz heralde:)
konuyu uzatmayalım tüm takımlarımıza avrupa mücadelelerinde başarılar

Ilhan
18.Ekim.2006, 23:12
Tarık bu konuda gerekli açıklamayı yaptı.