PDA

View Full Version : Kontrat Sorunlusu Oyuncular?

ricardocruz14
22.Ekim.2006, 04:52
arkadaşlar benim başım kontratını uzatmak istemeyen oyuncu ve personellerle dertte..oyunda cok iyi oyuncularım var ve bunların son senesi gelmiş ama kontratını uzatmak istemiyorlar aynı şekilde antrenörler de öyle .adamlara limitlerin en sonunu da versem yine de begenmiyorlar ben burda bunlara daha fazla para nasıl önerebilirim bunun bir yolu var mı yani bu oyuncu ve personeli kadromda nasıl tutabilirim? ikinci sorum ise takımda istememe ragmen kontratı yüzünden kovamadıgım oyuncular var mesela galatasarayda ilic var heinz var ben bunları takımda istemiyorum oynatmıyorum ama adamlar kontratını iptal ettirmiyor ve klüp de bunları ceza ödememek için serbest bırakmıyor buyüzden de yeni yabancılarla anlaşmama ramen onları takıma katamıyorum bunun bir çaresi varmı yardımcı olabilirseniz cok sevinirim?:mad:

fatih öksüz
22.Ekim.2006, 12:08
o oyunculara fazla para önerme eğer as ve anahtar oyuncular yıllık 4mdnin üstünde istiyolarsa verme sonra ben de olduğu gibi ekonomik krize girersin onları sat gitsin sözleşmeleri bitmeden vee adamlara ceza ver sebep yok maddesinden 2 hafta üst üste ver ondan sonra sözleşmeyi feshert sakın serbest bırakma sadece karşılıklı feshet o zaman gider

y_layta
24.Ekim.2006, 13:43
sat ama değerli oyuncularsa yapacak işin yok diğer kluplerde kont bitmesini bekleyip beleşe alırlar

Oli
24.Ekim.2006, 14:11
yönetimden maasları artırmasını isteyip daha fazla para verebilirsin eger kabul ederlerse klubten kovamadıgın admları da satıs listesine 0 a koy kluplere öner hatta butun tklifleride kabul et de gidiyorlar ceza fazla verme yoksa takımdaki oyuncular arkadaslarına gösterilen tavırdan dolayı mutsuz oluyorlar

y_layta
24.Ekim.2006, 14:19
bırak boşouna kluple papaz olma başarı sağlarsan kalırlar

emretas
26.Ekim.2006, 02:36
hazır yeri gelmişken sorayım bende.

benzer bir durum sayılır. şimdi belli bir ücret sınırımız var bütçemizle alakalı. ama örn. 300K $ olsun bu limit bi bakıyorum almak istediğim bir futbolcuya en fazla 5K $ verebiliyorum. yönetim adamına göre mi açıyor kesenin ağzını?

ALEN_34
26.Ekim.2006, 11:00
hazır yeri gelmişken sorayım bende.

benzer bir durum sayılır. şimdi belli bir ücret sınırımız var bütçemizle alakalı. ama örn. 300K $ olsun bu limit bi bakıyorum almak istediğim bir futbolcuya en fazla 5K $ verebiliyorum. yönetim adamına göre mi açıyor kesenin ağzını?

eğer oyuncu yıldızsa kesenin ağzını açıyolar.vasat bi oyuncuysa sınır koyuyolar

dentaconstantin
26.Ekim.2006, 13:16
kontratı kabul etmeyen oyuncular genelde sezon sonuna doğru önerdiğin teklifi kabul ediyorlar
satamadığın oyunculara sezon sonunda bitecek şekilde sözleşme teklif et

KillerWhale
27.Ekim.2006, 19:52
kontratta sorun yapanları sat gitsin derim artık kulübe faydası olmuyor, yada çok üstüne gitme ceza ver kadroya alma birkaç hafta sonra imzalıyorlar

jerikox
27.Ekim.2006, 21:44
arkadaşlar benim başım kontratını uzatmak istemeyen oyuncu ve personellerle dertte..oyunda cok iyi oyuncularım var ve bunların son senesi gelmiş ama kontratını uzatmak istemiyorlar aynı şekilde antrenörler de öyle .adamlara limitlerin en sonunu da versem yine de begenmiyorlar ben burda bunlara daha fazla para nasıl önerebilirim bunun bir yolu var mı yani bu oyuncu ve personeli kadromda nasıl tutabilirim? ikinci sorum ise takımda istememe ragmen kontratı yüzünden kovamadıgım oyuncular var mesela galatasarayda ilic var heinz var ben bunları takımda istemiyorum oynatmıyorum ama adamlar kontratını iptal ettirmiyor ve klüp de bunları ceza ödememek için serbest bırakmıyor buyüzden de yeni yabancılarla anlaşmama ramen onları takıma katamıyorum bunun bir çaresi varmı yardımcı olabilirseniz cok sevinirim?:mad:

bi süre bekle acele etme..kontratının sonuna dogru senin önerdiklerinden daha dusuk bi ucrete imza atacaktır....
eger kabul etmezse gidene kal,kalana git denmez prensibinden yeni arayışların zamanı gelmiş diyeceksin :)