PDA

View Full Version : FM 2006'daki en büyük TRANSFER başarılarınız?

Pages : 1 2 [3]

gerrrard
27.Mayıs.2007, 17:03
Ohooo say say bitmez.:D

diyarkacmaz
29.Mayıs.2007, 13:38
ben 2007 de 2.ci sezonumda tottenham a mascherano yu aldım 15 $

leondogus
20.Haziran.2007, 20:19
ben fenerdeyken ümit karanı 35 milyon dolara real madride,tuncayı 30 milyon dolara barcelonaya sattım.nasıl diye sorarsanız şampiyonlar liginde büyük başarılar elde ettim tuncay ve ümit şampiyonlar liginin altın karmasında seçildielr ve sattım.benimde param var 25 milyn dolar ve bu paralarla.podolski, hamit, nihat, stekelenburg ,lugano, lahm,micheal carrick,sezer öztürk,mehmet topuzu aldım.yabancılarıda satmıştım appah alex felan ama fazla paraya gitmedi onlar.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrıca geçen sene oynadığım fenerde ise şu transferleri yapmıştım yine böyle oyuncular satarak

rıqelme robinho messi nihat hamit lahm uğur erol(şampiyonlar ligi altın kalecisi seçildi) cololocini podolski sergio ramos pancu diego c.ronaldo.ayrıca bu kadar yabancı aynı sezonda oynadı çünkü pancu robinho podolski lahm türk olmuştu.vallahi doğru bunlar ama oyun virüs programı yüzünden silindi şimdide yeniden başaldım

mami_LEE
21.Haziran.2007, 15:21
sevilla ya . fernando liorente yi aldım..

SAİT71
21.Haziran.2007, 19:51
Fener'e Naldo, Gökedeniz, Ergün Teber'i aldım :D

kluivert812
24.Haziran.2007, 21:19
5 sene newcastleda çalıştım 6. sene gençlerbirliğine geldim flamini, guarin, joris mathijsen'i aldım.

sirvankarahan
21.Şubat.2008, 00:06
5. sezonumda Fenerbahçeye cristiano ronaldo adriano İbrahimoviç gerarrd terry bide şimdi almayı istediğim biorta saha var ma kimi alsam acaba. jogain ni mialsam topsürme si iyi