PDA

View Full Version : Fenerbahçe ile 3. sezondayım.. dolu dizgin gidiyorum

the_dunker
04.Kasım.2005, 01:54
işte 2. sezon naaptığımın resmi :mrgreen:
http://img469.imageshack.us/img469/3173/kariyer6uf.th.jpg (http://img469.imageshack.us/my.php?image=kariyer6uf.jpg)
bu başarıları bu kadroyla yaptım:
http://img469.imageshack.us/img469/1616/kadro2son3jz.th.jpg (http://img469.imageshack.us/my.php?image=kadro2son3jz.jpg)
3. Sezon başı kadrom:
http://img469.imageshack.us/img469/6057/kadro31lt.th.jpg (http://img469.imageshack.us/my.php?image=kadro31lt.jpg)
Transferler:
Rüştü Reçber - Free - Barcelona - (3. kaleci olarak aldım)
Cris - 4.3M puond - Lyon - (Fabio Luciano nun yerine aldım)
Hamit Altıntop - 5.75M pound - Schalke - (Serkan ı yedeğe alıp ilk 11 için aldım)
Emre Belozoğlu - 7.75M pound - Newcastle - (Yıldırayla değişmeli oynatcam)
Yasin Karaça - 1.2M pound - Samsunspor - (Tuncay Juventus a gidince onun yerine aldım)
Okan Koç - Free - Beşiktaş - (m. yozgatlı yetersiz gelmeye başlamıştı...)
Jay-Jay Okocha - Free - Bolton - (fantezi olsun die aldım.. gereksiz bir transfer olduğunun farkındayım)
Toplam transfer bedeli 19M pound = Anelka yı Arsenal e sattığım fiyat :!:

Eski Mesaj ewt ilk sezonum bitti... şampiyonlar liginde 9 puanla gruptan çıkamayıp 3. oldum ve ueafa ya gittim.. uefada yarı finalde valencia ya şansız bi şekilde elendim (iki maçtada beraber kaldm ancak alex-anelka sakattı hatta son maçta 10 kişi kaldım öne geçtiğim maçta beraberlikle yetinmek zorunda kaldım)... türkiye kupasını ankaragücünü yenerek kazandım... ligde açık ara şampiyon oldum... işte kadrom (bu kadroya dede,denilson ve ceyhun da katılacak 2. sezonda)
http://img51.imageshack.us/img51/7788/kadro5dg.jpg
kariyerim ( ^_^ her nekadar dha 1 sezon olsada)
http://img364.imageshack.us/img364/8112/kariyer8pi.jpg
ligdeki puan durumu...
http://img364.imageshack.us/img364/693/puandurumu8iu.jpg
taktiğim 4-5-1 in modifiye edilmiş hali isteye nolursa onuda upload edebilirm.... saygılarr
işte 2. sezon 26. haftada şampiyonluğu ilan edişim
http://img351.imageshack.us/img351/8882/yeap6mo.jpg (http://imageshack.us)
not:2.sezonuda en kısa zamanda bitirip..burda yayınlayacağım...

capriceman
04.Kasım.2005, 02:01
Evet bende denyeyim bu taktiği yolluyabilirmisin? Buradan yazsan da olur DMC'li oynuyorsun sanırım.

Vieri
04.Kasım.2005, 02:11
hatta yollarsan senin şu fener taktiğinle kadro kurulum açıklamasını siteyede eklerizde böylece oyunda fbli arkadaşlarda kullanmış olur, ayrıca herhangi bir update kullandınmı?

the_dunker
04.Kasım.2005, 02:12
siz isteyin yeter ki... :mrgreen:
http://img456.imageshack.us/img456/999/atak9bw.jpg (http://imageshack.us)http://img14.imageshack.us/img14/610/normal6il.jpg (http://imageshack.us)
soldaki iç saha, sağdaki dış saha taktiği gerçi pek fark yok ama.. her ikisi için tek link:
http://rapidshare.de/files/7154763/4_5_1dunker.rar.html

hatta yollarsan senin şu fener taktiğinle kadro kurulum açıklamasını siteyede eklerizde böylece oyunda fbli arkadaşlarda kullanmış olur, ayrıca herhangi bir update kullandınmı?

çok ii olur.. 6.01 versionunu kullanıyorum...

kadro kurarken.. defansı elleyemedim .. malum yabancı kontenjanı... direkt yıldıray aldım.. 13.5 milyon $ a... gökdenizi aldım 7.5 milyon $ a... devre arası.. aurelio-nobre-fabiano yu gönderdim.. onların yerine gelecek sezon için dede(16.5 milyon $),denilson(beleş) ve ceyhun(beleş) la anlaştım... orta sahada düşündüğüm gibi savaşçı bir orta saha kutmaya çalıştım.. bunda yıldırayın çok büyük emeği var.. adam her maç kondisyonunu sonuna kadar kullandı... alex soldan çok ii oyun kurunca... anelka nın bir gol makinasına dönüşmesi zor olmadı...

Vieri
04.Kasım.2005, 02:44
benim rapidshare çalışmıyor birisi indirip vieri et turksportal nokta net adresine mail atabilirse sevinirim. c.ronaldonun taktikle beraber ekleyim şunu :D

the_dunker
04.Kasım.2005, 12:12
ben gönderdim...

TurQuaz
04.Kasım.2005, 13:10
senin SKIN (background) cok guzelmis, nerden download yaptin?

Artheus
04.Kasım.2005, 13:46
harbiden yahu. skin çok güzel.

the_dunker
04.Kasım.2005, 14:19
skin olarak Turnstyle 06 yı kullanıyorum...
işte link: http://files.filefront.com/turnstyle_06rar/;4273443;;/fileinfo.html

not: indiremeyenler için 2. sayfada alternatif link ekeldim -megaupload-

capriceman
04.Kasım.2005, 17:15
Skin deliymiş kardeş.

the_dunker
04.Kasım.2005, 17:49
saolasın.. öneml not: link alıntıdır... bu arada 2. sezona başladım arkadaşlar hadi hayırlısı...

capriceman
04.Kasım.2005, 17:53
Skin deliymiş kardeş.

Bu arada bu nasıl bir cümledir ya :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

the_dunker
04.Kasım.2005, 17:59
bende öledir huyu kurusun die bir cevap vermeyi düşündüm ama... :mrgreen: saygımdan vazgeçtim sooradan... düşünmeden yazılınca olabilio böle cümleler... öfff amma içimiz fesat ha :mrgreen: :mrgreen:

emirduman
04.Kasım.2005, 18:08
Skin deliymiş kardeş.

Bu arada bu nasıl bir cümledir ya :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ehue, ben de oldukça sık kullanırım bu lafı...

Hiç forumda kullandım mı bilmiyorum ama...

TurQuaz
05.Kasım.2005, 12:26
ara ara screenshot ekle senin fener takimdan

Warrior
05.Kasım.2005, 12:35
Turquaz hoşgeldin kardeş sene.Bu arada ben auorora kullanıom benimkide deli değilmi :mrgreen: :mrgreen:

from_edi
05.Kasım.2005, 14:47
abi ben o skini indiremedim..... şunu benim için megaupload'a atın yaf... :mrgreen: ( kusura bakmayın o kdar kurcaladım ama beceremedim..)

the_dunker
05.Kasım.2005, 19:37
yeni screen ler atın demişsiniz... işte 2. sezondaki kodrom
http://img54.imageshack.us/img54/7871/kadroyeni5gb.jpg (http://imageshack.us)

skini megaupload a attım aha da link: http://www.megaupload.com/?d=8A14LCHA

TurQuaz
06.Kasım.2005, 01:02
Warrior,
hosbulduk,
senin kide cok guzelmis hemen download yaptim...:)
buaradathe_dunker, Kerlon u transfer et (2,7 miyon Euro clause)
COk super oyuncu, oyunun en iyi oyuncularindan biri oluyor.

Adr1ano
06.Kasım.2005, 01:15
bende fenerde bi sezon bitirdim yenilmeden şampion oldum şampionlar liginde çeyrek finalde Barcelonaya Elendim Turkiye Kupasını Aldım taktik Olarka 4 lü Defans Bİ ön Libero 2 kanat Bi Amc 2 de forvetle oynadım Klasik bi Taktik Ama Defansiv Ağırlıklıydı Zor Gol Yiyordum Atmaktada Zorluk Çektim hep 2 0 1 0 bitti Maçlarım Ama iiydi

the_dunker
06.Kasım.2005, 01:16
Kerlon forwet mi .. arsenal anelkaya 19 milyon pound teklif etti ... anelkanın sözleşmesindeki maddeden dolayı reddedemedim.. ve anelkayı satmak zorunda kaldım... tek forwet oyndığım için yine anelka tarzında bir forwet e ihtiyacım var.. gerçi tuncay 2 maçta 4 gol attı ama :mrgreen: lazım genede bir forwet..

Adr1ano
06.Kasım.2005, 01:22
anelka harbiden çok ii bir forvet bi 5 10 maç alıştığı zaman sonra durmuor ona ii pas atan biride olunca avrupada gol kralı olur

the_dunker
06.Kasım.2005, 01:24
nitekim ilk sayfadaki screen larda olduğu görülüyor.. ama arsenal kaptı (c) (f)

Adr1ano
06.Kasım.2005, 01:25
haa bide Gökdeniz orta Sağın sağında ii oynuomu alıcaktım AmL gördüm Vazgeçtim Ama positionda Amrde de ii oynadığı gözüküor ama yinede güvenemedim

the_dunker
06.Kasım.2005, 01:28
walla ben mehmet yozgatlı ile değişmeli oynatıodum.. bide bende çok fazla sakatlık oluodu (sırf o yüzden valencia ya yenilmeden elendim (f) ) sağdada ii iş yapıo özellikle trabzon maçlarında coşuodu :mrgreen: işte bu sakatlıklar yüzünden gökdeniz orta sahanın heryerde oynadı pek fazla sırııtmadı açıkçası..

Adr1ano
06.Kasım.2005, 01:31
evet o sakatlıklarda Benim başımı ağrıttı Şampionlar Liginde Barçaya Elenirken Alexlee Tuncay Sakattı Tabi Bu Bi Mazeret Diil AMa olsalardı Farklı olabilirdi. Ben Mehmet Yozgatlıyı hep ikinci yarılarda sokuyorum kondisyonu çabuk bitio maç sonunu getiremiodu 2 ci yarı sokup tam kapasite kullanıodum (ı)

tontonzolamoukoko
06.Kasım.2005, 01:32
river plate den farias ı al bu iş için mükemmel bi oyuncu, tam bir tek forvet...

Adr1ano
06.Kasım.2005, 01:45
sao paoluda ii futbolcular var 3 tane isimlerini tam bilmiorm ama biri 18 yaşında çok yetenekli bi furbolcu

from_edi
06.Kasım.2005, 02:14
the_dunker, upload için teşekürler...

the_dunker
06.Kasım.2005, 02:16
the_dunker, upload için teşekürler...

eywallah..
ayrıca önerdiğiniz futbolculara baktım inşallah biriyle devre arası anlaşabilirim..

emirduman
06.Kasım.2005, 03:49
Abi tek forvet için, Nikola Zigic'i hiddet ve şiddetle öneririm...

Gol makinesi desem yeridir...

TurQuaz
06.Kasım.2005, 13:40
hocam, yeterli paran varsa, tek isim (oyunun en iyi forveti)
Carlos Tevez (21 milyon € civari)
yok para kistliysa.

Nikola Zigic (10m € civari)
Kerlon (2,7 kesin hale cruizero da ise)
Cavenaghi (10m € civari)
Diego Tardeli (15m € civari)

bunlarin hepsi oyunun en iyilerinden biri cok ucuz istiyorsan soyle...onlara da bakiriz :)

the_dunker
06.Kasım.2005, 14:26
saolun beyler.. para sıkıntım yok AZİZ baba !!!! ... 36 milyon pound bütçem var.. devre arası bombayı patlatacam :mrgreen:

akrepveumut
06.Kasım.2005, 18:23
(g) (g) (g) ilk likte indirememiştim ama şimdi indirdim bu skin gerçekten süpermiş saol (g) (g) (g)

Artheus
06.Kasım.2005, 18:33
tek forvet için kesinlikle nikola zigic.. 202 boy var herifte zaten, sağlı sollu ortalarla gol manyağı yaparsın rakip takımları..

skin için teşekkürler..

the_dunker
06.Kasım.2005, 18:51
eywallah... zigic i alacam galiba çünkü gelmek istio... kızıl yıdız ı ikna etmek kaldı.. :mrgreen:

kral_67
06.Kasım.2005, 19:29
brazilyanın U20 takımına bak mutlaka birini bulursun ben geilsonu şiddetle öneririm

the_dunker
06.Kasım.2005, 20:03
flaş flaş flaş !!!! sezon sonu Carlos Tevez geliyooorr... biraz tuzlu 15 milyon pound ama takımını yeni değiştirmiş o takımda ona 12 milyon pound vermiş.. anca 15 e razı oldular.. :mrgreen: tuncay süper oynuo bu arada forwette 10 maçta 9 gol :mrgreen: :mrgreen:

tontonzolamoukoko
06.Kasım.2005, 20:04
tek forvet oynatacağınız zaman adamın sırf uzun boylu, hava toplarında etkili olması yetmez, süratli yetenekli ve golcü olması lazım, (drogba, torres gibi) zigic böyle değil hakan şükür gibi, ve çok ağır, bence farias ı adamda hepsi var, ümit karan da bunu iyi yapıyo bende 33 gol atmıştı...

the_dunker
06.Kasım.2005, 20:05
saolasın da ben buldum forwetimi Carlos Tevez (ı)

Adr1ano
06.Kasım.2005, 22:35
Fernando Torres Derim Ben Fenerbahçedeyken Çok Şanslı olmamdan dolayı kontratı kabul ettiler Yeni Transfer olduğu takımda mutsuzdu direk atladım (ı)

TurQuaz
06.Kasım.2005, 22:36
saolasın da ben buldum forwetimi Carlos Tevez (ı)
helal olsun, bundan iyisi canin in sagli,
oyunun en iyi forveti ni almis'sin (ı)

baska mevkiye adam lazimsa soyle, arastirma yapalim :mrgreen:

akrepveumut
06.Kasım.2005, 22:37
sana katılıorum Ad1ano fernando torres çok ii fakat seninde dediğin gibi takımın çok ii olması gerekio yoksa kolay kolay kimse getiremez (p) (p)

the_dunker
07.Kasım.2005, 00:01
fabi luciano,alex ve tuncay sezon sonu serbest kalabilir... yıllık 4 milyon pound versem bile kabul etmediler (c) o yüzden bu adamların yerine adam aramam lazım şimdiden ne olur ne olmaz... ben cris-d'alessandro-yasin karaca yı düşünüyorum sizin fikirleriniz neler?

TurQuaz
07.Kasım.2005, 01:23
cris (lyon) daki cok super...
Yasin Karaca cok iyi sag kanat (gokdeniz den iyi)
D'allesandro da cok iyi...

benim onerdigim

Kerlon (AM, AC)
Mokoena (AM, AC)
Guarin (DMC)
Gladstone (super defans)

ahmetfb
07.Kasım.2005, 01:59
selam. 3 gundur 1 sezonu bitiremedim devamli kovulup duruyorum denemedigim hic bi taktik kalmadi en dayaniklisi 8-9 hafta dayaniyo klasik 4-4-2 oynayan takimlar 4-5 atip geciyo ve isin ilginc tarafi arkadasim senin taktigin+oyuncularin+oklarin+transferlerine kadar tipa tip kopyasini yapmama ragmen senin takim acik ara sampiyon oluyo benim takim 5 den yukari cikamiyo yanlis anlamada ya sen atiyosun boyle bisey yok bizi teselli ediyosun :) , yada fm herkeze baska oyun veriyo herkez iyice delirsin diye , nedir bunlarin olayi ya napmak lazim sabredip 3-4 sezon beklemekmi lazim en dandik takimi olsun kendi sahasina cekilince hersey iyiguzel ama ben kaza bela bi gol atarsam bi saldiriyolar benim trilyonluk takim bursa merinosspor tarafindan bile darmadagin oluyo , nedir bu isin sirri sen bunlarin haricinde degisik antreman vs. biseymi yaptin yoksa haketen fm artik yavas yavas bizle dalgami gecio ..

Artheus
07.Kasım.2005, 14:33
versiyon kaç senin ahmetfb? onunla alakalı da olabilir.

akrepveumut
07.Kasım.2005, 15:01
selam. 3 gundur 1 sezonu bitiremedim devamli kovulup duruyorum denemedigim hic bi taktik kalmadi en dayaniklisi 8-9 hafta dayaniyo klasik 4-4-2 oynayan takimlar 4-5 atip geciyo ve isin ilginc tarafi arkadasim senin taktigin+oyuncularin+oklarin+transferlerine kadar tipa tip kopyasini yapmama ragmen senin takim acik ara sampiyon oluyo benim takim 5 den yukari cikamiyo yanlis anlamada ya sen atiyosun boyle bisey yok bizi teselli ediyosun :) , yada fm herkeze baska oyun veriyo herkez iyice delirsin diye , nedir bunlarin olayi ya napmak lazim sabredip 3-4 sezon beklemekmi lazim en dandik takimi olsun kendi sahasina cekilince hersey iyiguzel ama ben kaza bela bi gol atarsam bi saldiriyolar benim trilyonluk takim bursa merinosspor tarafindan bile darmadagin oluyo , nedir bu isin sirri sen bunlarin haricinde degisik antreman vs. biseymi yaptin yoksa haketen fm artik yavas yavas bizle dalgami gecio

bence versyonla alaksı yok bendeki ilk versyon va o taktiği uyguladım her maçı kazanıom t dınker tşk vea yrıca sen taktiği kullnamadın herhalde ahmetfb (l) (l) (l)

emirduman
07.Kasım.2005, 17:29
1. Takımına göre en uygun taktiği, oyuncularını analiz ederek belirle...
2. Belirlediğin taktiği en inciğine kadar çok iyi düşünüp, ayarla...
3. Antrenmanları iyi ayarla...

the_dunker
07.Kasım.2005, 19:22
akrepveumut saolasın.. emirduran çok iyi açıklamış..yoo hayır antreman a falan hiç ellemedim... oyuncuya göre analiz yapıp kişisel taktiklere uygulaman gerekio... şunuda söyleyim benim taktiğim MUCİZE değil.. ben sadece bu taktiği bu oyuncularla uyguladım ve başarılı oldum .. sizleri avutmak amacım deil ... bak başarılı olan da olmuş... oyuncunun özelliklerini ii bileceksin.. ona göre ayarlıyacaksın.... istersen mevkii mevkii yazayım ...
benim taktiğe göre oyuncularda bulunması gerekn özellikler:
GK: yan top ve birebir lerde iyi olması gerekiyor.. jumping-one and ones .. klasik ii kaleci işte..
DR ve DL: çabuk,top kapması iyi bide iyi orta atabilen oyunculardan kurulu olması gerekio..
DC ler: bir çabuk bir uzun boylu be nöle kullanıorum .. siz istediğiniz gibi kullanabilrsiniz.. ancak birebirde kolay geçilmeyen oyunculardan oluşması önemli...
DMC: appiah gibi bi adam .. :mrgreen: çok koşan savaşçı.. orta derecede pas atması yeterli.. yeterki iyi pres yapsın...
MR ve ML: tam winger dediğimiz adamlar olmalı buralarda...
MC(yıldıray ın olduğu mevki): teknik kabiliyeti yüksek gerektiğinde oyun kurabilen.. kolay adam geçebilen.. yıldıray gibi :mrgreen: bi adam olması lazım...
MC(AMC): Alex gibi bi adam lazım ama free role yapmayın onu bile koşturun :mrgreen: derin paslar atabilen,orta yapabilen,oyun kurucu,iyi uzun şut çekebilen bi adam olursa çok iyi olur...
FC: Anelka gibi olmalı... çevik-hızlı-dripling i kuvvetli-vurdumu gol olan biri lazım... bide first touch ı iyi olmalı.. son zamanlarda tuncayı denedim... çok başarılı oldu 15 maç 15 gol..

tabii bunlar kesin yargılar değil.. sizin orda oynatacağınız oyuncuya göre kişisel taktikleri değiştirmeniz gerekli.. örneğin; uzun şutu ii olmaya nbi adam lon shoot- often derseniz... çok tribüne giden top görürsünüz.. illede benim taktiğimi kullanın demiyorum.. bunları uygularsanız kendinizde taktik yaparsınız... yeterki oyuncularınızı iyi analiz edin ve taktiği ona göre kurun.. gerisi gelir zaten.. saygılarr

Cisse
07.Kasım.2005, 19:32
ben alex i 2 orta sahanın ortasına koydum şuan gol kralı. Ceza sahasının dışından isabetli şutları war

the_dunker
07.Kasım.2005, 19:43
alex in uzun şutları iyi .. ceyhun kadar olmasada :) bende de çok şık golleri var..

oyunumla iligili son dakika haberleri :)
-şampiyonlar liginde gruplarda 12 puan la çıktım..(grubum: arsenal-celtic-wisla-ben) 1. arsenal oldu 14 puanla.. 2. turda karşıma Chelsea geldi (e) yenmem zor gözüküo ama elimden geleni yapıcam...
-ligde; 13 puan farkla liderim .. 2. bjk .. geçen sene bayaa zorlayan gs şu anda 6. ... (not: ilk yarı bitti ligde)
-bombalar patlıyoor... sezon sonu kesin olarak cris 4.3M pound, d'alessandro 7.5M pound, carlos tevez 15M pound a gelioooooo

ahmetfb
07.Kasım.2005, 21:20
dunker uzun yazin icin once cok saol .. dedim ya ben baktim beceremicem bendemi bi gariplik var diye senin taktiginin oyuncularinin transferlerinin bile aynisini yaptim ama yine husran en buyuk problem cok cabuk gol yiyorum buna bi care bulabilirsem defanstan ilerim zaten kotu diil yani karsi takim saldimazsa ben kralim ama bi saldirmaya baslasinlar tarsus idman yurdu 45 dakka tek kale oynadi yapicak biseyin yok oturup due ediceksin 2 dmc de koydum tek dmc de koydum hicde koymadim ama hicbi care yok mutlaka benim defans darmadagin iyi transferler yapim diorum yapiyorum ama normalde bu kadronunda bu kadar kotu oynamamasi lazim yani benim ligde bu kadroyla rahat oynayip avrupada bu transferlere ihtiyacim olmasi lazim bu arada ben 2. sezon crisi aldim ama 8 kagit verdim demekki ben biraz kazik yemisim sag tarafada landzaat die bi adam aliyorum iyiye benziyo gokdeniz senin taktikte benim sag tarafta 5.80 le filan oynadi ve aziz yildirim filan artik ya gokdenizi sen yolla yada biz seni yollariz filan demeye basladi :) , yildiraz desen ayri facia dedim ya hersey senle ayni ama benim takim darmadagin ama en buyuk problem dedigim gibi karsi taraf eger saldirmaya ciktiysa benim takim cin ordusu gibi darmadagin buna bi care bulabilirsem belki biraz idare edicem , msn vs varsa verirsen cok sevinirim , tesekkurler , iyaksamlar ..

gordon753
07.Kasım.2005, 21:44
kardeş training olarak naaptın bakabilirmiyiz bu arada skin deliymiş hakketen:D:D

the_dunker
07.Kasım.2005, 21:47
kendi evinde mi oluo bunlar deplasmanda mı.. deplasman da oklar filan olmayacak..takım normal oynayacak... ben hiç 2 gol den fazla yemedim deplasmanda o şekilde(arsenal hariç)
kendi evinde ise rakibi bakı altına alıp darmaduman etmen gerkli... sen yinede her şeyi taktiğ bırakma... oyuncuların özellikleriyle modifiye et taktiği...gökdeniz konusunda ben zaten mehmet le değişmeli oynatıyorum onu...bi mehmet bi gökdeniz.. kim iyiyse.. yıldıray ın çook daha iyi oynaması gerekli hatta oynuorda.. entrasan dediklerin..dediğim gibi.. buradan bişey yapmam mümkün deil dediğim gibi oyuncuların özelliklreine göre modifiye et sen taktiği..

ahmetfb
07.Kasım.2005, 22:44
ok dedim ya solemene gerek yok screende ne varsa tipatip ayni taktik ama suan oyuncularin bi iki tanesi deisik sen mesela sol bekte nie umit ozati oynatiosun bide sag bekte serkani ben sol bekte deniz sag bekte misirli iyi bi adam aldim onu oynatiorum crisle onder defans orta ,dmc appiah , orta saha alex kemal tuncay espinosa , forvette anelka 4 gun oldu basindan kalkmadim daha sezon bitmedi devamli fark yiyip duruyorum biraz once buyuksehir belediye bide tarsus idman yurduyla berabere kaldim genclerlede berabere kaldim antepede icerde 1-0 yenildim aynen bu taktiklerle dahada oynaikca yeniliyorum benim defanslarmi cok kotu orta sahami savasmiyo ne bicim is bu yaa ..

akrepveumut
07.Kasım.2005, 22:45
ya valla the dunker sana bida tşk ediyom kadrom seninkinin aynısı deil fakat nerdeyse aynı ve senin taktiği uyguladım şu an takım çok ii en başta işe yaramamıştı fakat şimdi süper gerçekten çok thanks (m) (m) (m) (m)

ahmetfb
07.Kasım.2005, 22:57
ikinci yariya antep malubiyeti ve disarda konya beraberligiyle basladim iki mactada karsi takimlar farki kacirdi hele konya butun mac bekledi ben bi gol attim hemen saldirdi dalga gecer gibi hemen oda atti sonrada 30 tane karsi karsiya kacirdi walla allah koruyo kaleyi bizim defanslarda naparsa artik ..

the_dunker
07.Kasım.2005, 23:06
bi dk se nindirmedin mi taktiği .. direkt resme bakarak mı yapmaya çalışyorsun... öle yapıosan başarı bekleme tabii..eğer taktiği indirmişsen... daha önce dediklerimi tekrar etmekten başka bişey yapamam... eywallah akrepveumut

akrepveumut
07.Kasım.2005, 23:09
ha bu arada aga ben senin taktikde değlasmandada oklaı kullanıom fakat yine atıolar yani mükemmel bi taktik yapmışsın (ı) (ı) (ı) (g) (g) (g)

the_dunker
07.Kasım.2005, 23:12
ben işimi garantiye alıom kardeş ... yine eywallah :mrgreen: :mrgreen:

akrepveumut
07.Kasım.2005, 23:14
ha bu arada aga ben senin taktikde değlasmandada oklaı kullanıom fakat yine atıolar yani mükemmel bi taktik yapmışsın (ı) (ı) (ı) (g) (g) (g)neyse canım öle böle süper bi taktik yapmışsın konu kapanmıştır :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (m) (m)

kral_67
07.Kasım.2005, 23:29
garanti işi hiç sevmem benim göbek adım risk :mrgreen: yaşasın gerets yaşasın 3 forvet (ı) (ı) (ı)

the_dunker
07.Kasım.2005, 23:32
son yaptığım bi kaç maçtan screenler...
http://img276.imageshack.us/img276/6719/fbarse1av.jpg (http://imageshack.us)
http://img276.imageshack.us/img276/8223/fbceltic9vs.jpg (http://imageshack.us)
http://img276.imageshack.us/img276/8043/fbgb6pw.jpg (http://imageshack.us)
http://img276.imageshack.us/img276/5695/fbgs6kw.jpg (http://imageshack.us)
http://img276.imageshack.us/img276/4336/fbkonya2bf.jpg (http://imageshack.us)
ligdeki puna durumu... (2. yarı yeni başladı)
http://img267.imageshack.us/img267/3366/punadurumu6zb.jpg (http://imageshack.us)
Saygılarrr...

ahmetfb
07.Kasım.2005, 23:40
taktigi indirmek ne demek pardon ?

the_dunker
07.Kasım.2005, 23:42
linkini vermiştim ilk sayfada... onu indirmek..demek istedim..

ahmetfb
07.Kasım.2005, 23:42
yukardaki konyaspor macinda ayni skoru ters cevir benim screen shot da o iste , taktigi indirmek nedemekti pardon ?

emirduman
08.Kasım.2005, 00:08
abi takım logolarını nerden edindin acep?...

the_dunker
08.Kasım.2005, 00:25
başka bi siteden indirdim..reklam olmasın şimdi ...ama be nsenin için rzr leyıp rapid e ve mega ya upload ederim.. eğer istersen...

Cisse
08.Kasım.2005, 09:55
Gökdeniz in mevkisi AMLC arkadaş sağ da oynatıyor. Anlamadım yaw. Ümit Özat ta SW/DC oda sol bek te oynuyor.

yani nediyim şampiyon olmuş (d) (d)

ahmetfb
08.Kasım.2005, 16:38
ben boyle oyun hayatimda gormedim ya bu kadarmi sacma sapan bisey olur , taktik ayni taktik transferler oklar antreman vs ama suan ligde Fenerbahceyle 17. yim , avrupada en buyuk basarim icerde schalke beraberligi bide manchestera deplasmanda gol atmam , hic bi sekilde hic bi caresi yok adamlar kafaya koydumu saldirmaya basladimi atiyolar ister 5 defans ol ister 10 defans , ben gol atana kadar cok iyiyz aman yanlislikla atarsam yemeyi bekliyorum benim u mactaki en buyuk taktigim bi sekilde skoru 3-0 yapmak , eger 3 fark olursa zor kapatiyolar zaman yetmiyo 3-2 bitiyo ama yani 3 gol atinca 1 gol atmis gibi oluorum one geciorum ama kaza bela 2 onde olmak demek beraberlik 1 golle onde olmak demekte adamlarin sana avans vermesi , hepside ayni gol sagdan orta bizim 5 tane adamin icinden tek futbolcusu vuruyo gol ister konya olsun ister bursa merinos ister man utd.

akrepveumut
08.Kasım.2005, 16:56
ben boyle oyun hayatimda gormedim ya bu kadarmi sacma sapan bisey olur , taktik ayni taktik transferler oklar antreman vs ama suan ligde Fenerbahceyle 17. yim , avrupada en buyuk basarim icerde schalke beraberligi bide manchestera deplasmanda gol atmam , hic bi sekilde hic bi caresi yok adamlar kafaya koydumu saldirmaya basladimi atiyolar ister 5 defans ol ister 10 defans , ben gol atana kadar cok iyiyz aman yanlislikla atarsam yemeyi bekliyorum benim u mactaki en buyuk taktigim bi sekilde skoru 3-0 yapmak , eger 3 fark olursa zor kapatiyolar zaman yetmiyo 3-2 bitiyo ama yani 3 gol atinca 1 gol atmis gibi oluorum one geciorum ama kaza bela 2 onde olmak demek beraberlik 1 golle onde olmak demekte adamlarin sana avans vermesi , hepside ayni gol sagdan orta bizim 5 tane adamin icinden tek futbolcusu vuruyo gol ister konya olsun ister bursa merinos ister man utd.ya bendede dınkerınki kadar parlak deil fakat bende yarıo bu kadar kafana takma sonra sinir olur (j) (j) (j)

ahmetfb
08.Kasım.2005, 17:19
ya sinir ne kelime diorum ya basindan kalkamiyorum 4 gun oldu bi sezon bitmezmi ya biraz once icerde panatinaikos maci oynadim yemin ederim kaleye bi sutum bile yok , butun mac adamlar tek kale oynadi atamadilar berabere bitti , her takim orta yapiyo icerde adamlar vuruyo gol oluyo butun golleri orta gol yiyorum hic bisekilde tip bende diil devamli onlarda , orta yapiyolar adam vuruyo ya gol ya gol olmuyo bizimki hic bisekilde vuramiyo sonra kaleci dikiyo ayni sey yine basliyo skorlar zaten belli ben 5 defans soksamda fm bunu ayarlamis zaten bizde burda maymun gibi yoruluyoruz

emirduman
08.Kasım.2005, 18:11
başka bi siteden indirdim..reklam olmasın şimdi ...ama be nsenin için rzr leyıp rapid e ve mega ya upload ederim.. eğer istersen...

Öyle de o siteye ayıp olur, sen bana özelden atıver sitenin ismi o zaman...

akrepveumut
08.Kasım.2005, 19:12

Öyle de o siteye ayıp olur, sen bana özelden atıver sitenin ismi o zaman...banada yollasarsan sevinirim (i) (i) (i)

tontonzolamoukoko
08.Kasım.2005, 19:19
ben boyle oyun hayatimda gormedim ya bu kadarmi sacma sapan bisey olur , taktik ayni taktik transferler oklar antreman vs ama suan ligde Fenerbahceyle 17. yim , avrupada en buyuk basarim icerde schalke beraberligi bide manchestera deplasmanda gol atmam , hic bi sekilde hic bi caresi yok adamlar kafaya koydumu saldirmaya basladimi atiyolar ister 5 defans ol ister 10 defans , ben gol atana kadar cok iyiyz aman yanlislikla atarsam yemeyi bekliyorum benim u mactaki en buyuk taktigim bi sekilde skoru 3-0 yapmak , eger 3 fark olursa zor kapatiyolar zaman yetmiyo 3-2 bitiyo ama yani 3 gol atinca 1 gol atmis gibi oluorum one geciorum ama kaza bela 2 onde olmak demek beraberlik 1 golle onde olmak demekte adamlarin sana avans vermesi , hepside ayni gol sagdan orta bizim 5 tane adamin icinden tek futbolcusu vuruyo gol ister konya olsun ister bursa merinos ister man utd.

dostum sana tamamen katılıyorum, söylediklerinin hepsi başıma gs yle tek tek geldi, herkes tek kale oynadı ve 17. oldum, anlattıklarının hepsi doğru, özellikle 3-0 3-2 olayı, ben sana şöyle bi liste veriyim bunlarıda yaşadın mı anlat?

1- Rakip takımın home away küçük büyük farktetmeksizin her maça mutlaka 1-5 dk arası attığı golle önde başlaması,
2-Dakikalar 88 gösterdiğinde 1 farklı öndeysen ya da berabereysen yine takım kim olursa olsun mutlaka gol yemen,
3-1-0 öndeyken 1-2 2-0 öndeyken 2-2, 3-0 öndeyken 3-2 biten maçlar, (Bende ilk 20 maçın 11 i 2-2 bitince hepsi 2-0 dan 2-2 çıldırıp kapattım)
4- 4-4-2 oynayan takımlara karşı hiçbir şansın olmaması,
5-İstisnasız, her takımın çatladıkapıspor dahil sana tek kale oynaması senin 4 onların 20 şutunun olması...
6- 3-1 önde olduğun ve rakibin 10 kişi kaldığı maçı 3-3 bitirmen....

akrepveumut
08.Kasım.2005, 19:23

dostum sana tamamen katılıyorum, söylediklerinin hepsi başıma gs yle tek tek geldi, herkes tek kale oynadı ve 17. oldum, anlattıklarının hepsi doğru, özellikle 3-0 3-2 olayı, ben sana şöyle bi liste veriyim bunlarıda yaşadın mı anlat?

1- Rakip takımın home away küçük büyük farktetmeksizin her maça mutlaka 1-5 dk arası attığı golle önde başlaması,
2-Dakikalar 88 gösterdiğinde 1 farklı öndeysen ya da berabereysen yine takım kim olursa olsun mutlaka gol yemen,
3-1-0 öndeyken 1-2 2-0 öndeyken 2-2, 3-0 öndeyken 3-2 biten maçlar, (Bende ilk 20 maçın 11 i 2-2 bitince hepsi 2-0 dan 2-2 çıldırıp kapattım)
5-İstisnasız, her takımın çatladıkapıspor dahil sana tek kale oynaması senin 4 onların 20 şutunun olması...
6- 3-1 önde olduğun ve rakibin 10 kişi kaldığı maçı 3-3 bitirmen....valla benim başıma bunlardan hiçbiri gelmedi şu an gayet iiyim kızmayın fakat bence taktiği uygulayamadınz çünkü ben ve the_dunker'da(dediğine göre) işe yaradı (m) (m) (m)

the_dunker
08.Kasım.2005, 19:59
abi taktiğim aynı.. kadrom ortada ... (bu arada ümitin solda oynamsı falan sadece 1. sezon oldu... yeni kadroyu ve taktik dizilişi en kısa zamanda upload edecem)...maçlarım ortada... sizdeki sorunuda çözemedim... ayrıca herkesde tutacak die bir şey de yok bu taktiğin.. mucize falan değil yani... bu kadar celallenmeyin yaw..

akrepveumut
08.Kasım.2005, 20:00
abi taktiğim aynı.. kadrom ortada ... (bu arada ümitin solda oynamsı falan sadece 1. sezon oldu... yeni kadroyu ve taktik dizilişi en kısa zamanda upload edecem)...maçlarım ortada... sizdeki sorunuda çözemedim... ayrıca herkesde tutacak die bir şey de yok bu taktiğin.. mucize falan değil yani... bu kadar celallenmeyin yaw..%100 katılıorum :mrgreen: :mrgreen:

Cisse
08.Kasım.2005, 20:15
yaw ben takımı eziyorum resmen
taktiğimde 4-4-2 diamont atak oynuyorum.
takımı resmen hapsediyorum
ama yeniliyorum (c) (c) (c) (c) (c) (c) (c) (c) (c) (c)

akrepveumut
08.Kasım.2005, 20:18
yaw ben takımı eziyorum resmen
taktiğimde 4-4-2 diamont atak oynuyorum.
takımı resmen hapsediyorum
ama yeniliyorum (c) (c) (c) (c) (c) (c) (c) (c) (c) (c)ya bensana dedimya 4-1-4-1 (ı) (ı) (ı) (ı) (ı) (ı)

Cisse
08.Kasım.2005, 20:22
screenshot göndersene bi (c) (c) (c) (c)

akrepveumut
08.Kasım.2005, 20:24
screenshot göndersene bi (c) (c) (c) (c)4-1-4-1'imi dion ilk sayfada var oraa bak (m) (m)

Cisse
08.Kasım.2005, 20:25
hangi ilk sayfada

akrepveumut
08.Kasım.2005, 20:28
hangi ilk sayfadaya bu konunun(fenerbahçe ile fm 2006 ilk sezonum bitti)ilk sayfası (f) (f) (f) (f)

the_dunker
08.Kasım.2005, 20:29
bu topic in ilk sayfası demek istio... not: ordaki taktikteki oyuncular.. benim 1. sezonda kullandığım oyuncular..siz onları kullanmak zorunda değilsiniz...

Cisse
08.Kasım.2005, 20:29
tamam fb deki arkadaşın taktiğine göre
deplasman, evinmde aynı onun dediği gibi mi

akrepveumut
08.Kasım.2005, 20:30
tamam fb deki arkadaşın taktiğine göre
deplasman, evinmde aynı onun dediği gibi miEWETTTTTTTTT (d) (d) (d) (d) (d)

the_dunker
08.Kasım.2005, 20:34
evinde oklu.. deplasmanda oksuz :mrgreen: ancak belirtmek istiyorum ki.. bu taktiğin üf noktası player taktkleridir..(forwrad runs, long shoot ... onalr).. o ayarları.. oyuncularınızın .. özelliklerine göre yaparsanız geriye sadece istikrar kalır.. yanlış giden bişeyler varsa.. o bölge deki taktiği değiştirmekten korkmayın... adamlar.. "quick tactic" i boşu boşuna koymamış... :mrgreen:

akrepveumut
08.Kasım.2005, 20:35
evinde oklu.. deplasmanda oksuz :mrgreen: ancak belirtmek istiyorum ki.. bu taktiğin üf noktası player taktkleridir..(forwrad runs, long shoot ... onalr).. o ayarları.. oyuncularınızın .. özelliklerine göre yaparsanız geriye sadece istikrar kalır.. yanlış giden bişeyler varsa.. o bölge deki taktiği değiştirmekten korkmayın... adamlar.. "quick tactic" i boşu boşuna koymamış... :mrgreen:ewet katılıom (d) (d) (d) (d)

kral_67
08.Kasım.2005, 20:35
evinde oklu.. deplasmanda oksuz :mrgreen: ancak belirtmek istiyorum ki.. bu taktiğin üf noktası player taktkleridir..(forwrad runs, long shoot ... onalr).. o ayarları.. oyuncularınızın .. özelliklerine göre yaparsanız geriye sadece istikrar kalır.. yanlış giden bişeyler varsa.. o bölge deki taktiği değiştirmekten korkmayın... adamlar.. "quick tactic" i boşu boşuna koymamış... :mrgreen:

aynen katılıyorum yalnız bu takdikle değil bütün takdiklerde böyle oyuncu takdikleri çok önemli

Cisse
08.Kasım.2005, 20:56
fb deyim
sporting lizbon dan çok pis 25 m golü yedim (c) (c) (c) (c)

the_dunker
08.Kasım.2005, 20:59
ola.bilio öle şeyler.. nobre de bana aşırtma golü attı bendeyken boş kaleye kaçıran adama bak....

akrepveumut
08.Kasım.2005, 21:04
ola.bilio öle şeyler.. nobre de bana aşırtma golü attı bendeyken boş kaleye kaçıran adama bak....nobre öledir fenerli deilmi zati hepsin anıdurrrrrr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Cisse
08.Kasım.2005, 21:07
yaw sporting lizbon 2-0 FB
yenildim (c) (c) (c) (c) (c) (c) (c) (c)

akrepveumut
08.Kasım.2005, 21:09
yaw sporting lizbon 2-0 FB
yenildim (c) (c) (c) (c) (c) (c) (c) (c)ya boşver aga takma kafana neyse ben artık formu bırakıom doyasıa fm oynucam bence sende öle yap hocam (d) (d) (d) (m) (m) (m)

the_dunker
08.Kasım.2005, 21:09
geçmiş olsun ben sporting i uefada iki maçtada yenip çeyrek finale çıkmıştım..ilk sene

Cisse
08.Kasım.2005, 21:12
aga save li oyunun linkini koyabilcen mi

dostum ben zaten fm oynuyorum full screen i ayarlardan kapattım hem foruma bakıyom hem FM ye (ı) (ı)

the_dunker
08.Kasım.2005, 21:14
daha önceki cevabımda denerim dedim ama 160 mb be aga... 10 kb upload hızıyla... hayatta olmaz bide partlara bölecem... çook uzun iş... ilgin için tşk ler genede

Cisse
08.Kasım.2005, 21:17
tamam aga ben yenilmeye mahkumum (c) (c) (c) (c) (c) (d)

hacker666
08.Kasım.2005, 22:32
evet valla çok güzel bir şeymiş

the_dunker
08.Kasım.2005, 23:49
eweeet yeni screen ler.....
http://img323.imageshack.us/img323/8236/kadro2qt.jpg (http://imageshack.us)
http://img323.imageshack.us/img323/3183/fikstr3rw.jpg (http://imageshack.us)
http://img323.imageshack.us/img323/5222/puandurumu7kh.jpg (http://imageshack.us)

ahmetfb
09.Kasım.2005, 01:02

6- 3-1 önde olduğun ve rakibin 10 kişi kaldığı maçı 3-3 bitirmen....

aynen oyle iste , bikere 3 lu defans taktigi denedim cl de 6 macta 33 gol yedim , hayir gercekci filan diyo arkadaslar ben yonetemiyomusum ya bu fenerbahceyi antrenorsuz birak hatta 1 tanede adamini cikar her mac 10 kisi oynasin yine adamlar bu kadar darmadagan edip resmen dalga gecemez ya ayrica takik vs, fln tutmaz anlarimda benim kizdigim acaba olucakmi diye dunken arkadasla taktik,oklar,transferleri bile onunki gibii yaptim herseyimiz tipatip ayniydi onun takim nasi 15 puanla sampiyon olurken benimki 10-13. oluyo onu anlamiyorum farkli olan hic bisey yokki arada , ya hadi takim kotu olur baski yerde manchesterdan arsenalden interden yer bi konyada tek kale oynamazki ya samsuna vs karsi kaleye sut atamagimi biliyorum var bu iste bisey ama bakalm cikar yakinda kokusu :)

Cisse
09.Kasım.2005, 08:57
the_dunker
hepsi bu taktikle mi yaw
ben yapıyorum böle sonuçlar alamıyorum

90sbjk03
09.Kasım.2005, 13:05
beyler amma yüklendiniz bu oyuna valla bende 8 senedir oynamasam bu gazla bırakırım oyunu:)) taktiklerini en gerçekçi yaptıkları senedir bu önceki senelerde sadece 2 stoperle almadık kupa kalmazdı bu daha mı iyi olurdu hem gerçekçilik isteniyo hemde kolaylık demekki ne yapcaksınız taktiklerin antremanların ince ayarlarıyla daha fazla oynayacaksınız bende oynadım oyunu bjkla ilk sene bütün kupaları aldım ilk sene (uefa dahil) hata yoktur bence o konuda rahat olun

akrepveumut
09.Kasım.2005, 15:41
cisse bu kadar ne oldu taktik işe yaramıomu yoksa? ve bu arada TEKRARLIOM bende the_dunkerın taktiği işe yaradı (b) (b) (b)

Cisse
09.Kasım.2005, 20:05
bende yaramadı nedense fenerde istersen bi test et
testin sonucunu screenshot olarak atarsan sevinirim

bu arada benim açtığım "oyuncu screenshotlarını gönderin" konumu bulamadım
gördüysen söliyebilcen mi

akrepveumut
09.Kasım.2005, 20:19
bende yaramadı nedense fenerde istersen bi test et
testin sonucunu screenshot olarak atarsan sevinirim

bu arada benim açtığım "oyuncu screenshotlarını gönderin" konumu bulamadım
gördüysen söliyebilcen mihalla halla okulda bi arkadaşım var feneri yönetio bu taktiği uygulamış çok iyi olmamış yabancı liglerde falan fakat türkiye lgnde açık ara birinci imiş sende durum nasıl (m) (m)

Cisse
09.Kasım.2005, 20:24
bak bunlarda benim oyuncular
http://img21.imageshack.us/img21/3313/fmtaktik5ib.jpg (http://imageshack.us)

akrepveumut
09.Kasım.2005, 20:29
hcm kadro güzelde bence kaleye birazilya u20 kadrosunda bi genç kaleci var onu al çok ii (b) (b)

Cisse
09.Kasım.2005, 20:36
yabancı kontej yan kimi göndereyim

akrepveumut
09.Kasım.2005, 20:38
yabancı kontej yan kimi göndereyimvalla hepsi ii seçim sana kalmış (b) (b)

Cisse
11.Kasım.2005, 09:01
ha bire yeni oyun açıyorum yaw.
sitede ki taktiğide indiremedim

akrepveumut
11.Kasım.2005, 14:43
nasıl inmedi acep ilk safadaki deilde ikinci sayfadaki adresten denese idin keşke (d)

Cisse
11.Kasım.2005, 19:21
bilmiyorum sen linkini yazsana buraya

Sheriff
11.Kasım.2005, 21:06
Anelka'yı naptın (f)

hacker666
12.Kasım.2005, 00:05
evet çok güzel (d)

Cengo
12.Kasım.2005, 01:34
Yeni oyun açtım, heves ettirdiniz :mrgreen:
Data Editöründen Luciano ve Nobre'yi (8 M $ transfer fee) kiralık statüsüne getirdim ve Fabiano'yu Palmerias'a yolladım.

Biraz kötü gidiyorum, Cris'i aldım transferin son günü.

Gelenler:
Yıldıray
Alpay
Ahmet Kuru
Deniz Baykara
Egemen Korkmaz
Mahir Sağlık
İlhan Demirci
Cris

Defansta hala sorunum var, Ümit - Alpay - Cris - Önder 4lüsü ile oynuyorum.Luciano'yu yolladım,Aurelio'yu sattım.
Ligin ilk maçında Galatasaray ile oynadım ve Anelka Beşiktaş'a attığı golün kopyasını attı Galatasaray'a :roll: (h)

Taktik:
http://img385.imageshack.us/img385/2113/kadrofbcengo9ez.th.jpg (http://img385.imageshack.us/my.php?image=kadrofbcengo9ez.jpg)

Fikstür:
http://img385.imageshack.us/img385/3571/fiksturfbcengo1hk.th.jpg (http://img385.imageshack.us/my.php?image=fiksturfbcengo1hk.jpg)

Lig Tablosu:
http://img495.imageshack.us/img495/9595/ligtablosufbcengo6cf.th.jpg (http://img495.imageshack.us/my.php?image=ligtablosufbcengo6cf.jpg)

Bu da Ligin ilk maçı Fenerbahçe 4 - 2 Galatasaray:
http://www.uploadcabin.com/down.php/aKKW/Fenerbah%C3%A7e_4_v_2_Galatasaray_.pkm
Tıkladığınızda otomatik olarak indiremezseniz ve otomatik olarak yeni bir sayfa açılırsa "Click here to download the file!" yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Defansımda sorun var 5 maçta 11 gol attım, 11 gol yedim.Yediğim gol sayısı max 6-7 civarında olması gerekirdi.Siz nasıl çözdünüz bu sorunu?

Ayrıca fazla param kalmadı, önliberoya Sulley Ali Muntari yada Alou Diarra'yı almak istiyorum.(İlk transfer dönemi bitti)
Nobre'yi de göndermek istiyorum ama onun yerine kimi alacağıma karar veremedim.Yorumlarınızı ekliyorum, oyun çok zor olduğundan çok fazla zorlanıyorum.
Hiç bu kadar zorlanmamıştım.Taktik ve kadroyu oturtabilmek çok zor.
Positions bölümüne bakmadan bir oyuncuyu kafanıza göre bir bölgeye yerleştirmeye kalkmayın, uyum sağlayamıyor :/

FM_manyagi01
12.Kasım.2005, 11:46
arkadaşlar ben de kendi taktiğimle 2. sezonda şampiyon oldum 30. haftadayım 13 puan fark var isteyen taktiğimi Benim Taktiğime Gitmek İçin Tıkla (http://forum.turksportal.net/phpBB2/viewtopic.php?t=4815)
ayrıca ben bu taktiği gs'la oynayıpta deilye dönen bi arkadaşa verdim daha sonra o da başarılı olmaya başladı.

the_dunker
12.Kasım.2005, 14:11
bence ümit le önder.. o kadar fazla gitmesin :mrgreen: yorulular.. onlar da dc ler gibi çakılı kalsın bide öyle dene...nobre yerine tuncay da iyi iş yapıo... yabancı istersen.. zigic ii adam.. bence çok riskli taktiğin... biras daha sakin.. bi taktik yapsan aslında.. nese yinede sen bilirsin...

Vieri
12.Kasım.2005, 20:41
the_dunker, ekledim siteye taktiğini

the_dunker
12.Kasım.2005, 20:54
saolasın vieri

akrepveumut
12.Kasım.2005, 21:17
saolasın vierigördüm ben zaten başında demiştim bu taktik süper die (b) (b) (b) (b)

Cisse
13.Kasım.2005, 12:31
ama fazla gool atamıyorsun

akrepveumut
13.Kasım.2005, 16:23
ama fazla gool atamıyorsunvalla nie sende öle yaptı anlamadım hocam ya bende çok işe yaradı (/) (/)

batuhan673
13.Kasım.2005, 16:26
Güzel güzel elinize sağlık (d)

akrepveumut
13.Kasım.2005, 16:30
Güzel güzel elinize sağlık (d)hocam taktik sendedemi işe yaradı?

Sheriff
13.Kasım.2005, 18:15
Aynı taktikle oynuyorum belki daha iyi oyuncularım var ama takım dökülüyo. (f) playmaker olarak hangi oyuncuyu kullanıyorsun? :?:

ahmetfb
13.Kasım.2005, 18:34
ayni taktik ayni oyuncular hersey ayni ama benim takim 10. filan suan ve gs yi hemen hemen ufak tefek mucizeler disinda hic yenmedim ve 4 gol fln demissiniz ben 4 golu iki macta zor atiyorum , bu isin yakinda kokusu cikicak cunku iki ayni taktigin baska bilgisayarlarda bukadar farketmesi imkansiz 1 hafta oldu nerdeyse basindan kalkmadim hadi ben cok beceriksiizm bikeremi bu takim 1. filan olmaz bi kupa kazanamaz kac sezonda hemde arkadaslarin teker teker kupalari topladigi tipa tip , dikkatinizi cekerim TIPATIP ayni taktik,oyuncu,transferler hatta oklarla .. Neyse dedim ya cikar elbet kokusu yakinda bukadar sacma sapan bisey olmasina imkan yok bunun ..

akrepveumut
13.Kasım.2005, 19:13
ayni taktik ayni oyuncular hersey ayni ama benim takim 10. filan suan ve gs yi hemen hemen ufak tefek mucizeler disinda hic yenmedim ve 4 gol fln demissiniz ben 4 golu iki macta zor atiyorum , bu isin yakinda kokusu cikicak cunku iki ayni taktigin baska bilgisayarlarda bukadar farketmesi imkansiz 1 hafta oldu nerdeyse basindan kalkmadim hadi ben cok beceriksiizm bikeremi bu takim 1. filan olmaz bi kupa kazanamaz kac sezonda hemde arkadaslarin teker teker kupalari topladigi tipa tip , dikkatinizi cekerim TIPATIP ayni taktik,oyuncu,transferler hatta oklarla .. Neyse dedim ya cikar elbet kokusu yakinda bukadar sacma sapan bisey olmasina imkan yok bunun ..valla bilmiom bende işe yaradı acaba sizde nie öle oluo :?: :?: :?: :?:

the_dunker
13.Kasım.2005, 20:58
ahmetfb .... yaa ben manyakmıyım..benim işim gücüm yok mu...sizi kandırcam...taktik belli kadro bellii başarıların belli ... bi tarafımdan uyduruo muhabbeti yapmayın bana... burda size örnek olsun die... kaynak olsun die...yardımcı olsun die.. paylaşım yapıyorum... hadi herkesde olmasa tmm diyecem.. ama işe yarayan arkadaşilar var.. hadi ben yalan söylüyom (!) onlarda mı yalan söylüo.. kendi beceriksizliklerinizi başkalarına çamur atarak ... ört pas etmeye çalışmayın... bu taktiği kimse sana zorla kullandırtmıo... her şey aynı diosun oklar dahi.... oklar aynı olması bi fayda etmez.. önemli olan " player ve team instroductions " kısmı (belki 100. ye söylüom bunu)... madem başarılı olamıon git kardeşim başka taktik kullan allah allah yaa akşam akşam sinir olduım...oyunda en ufak bi hile en ufak bi KOKU yok.. ayrıca neresi saçma sapan... babalr gibi 2 şampiyonluk, 2 türkiye kupası.. bence bunlar başarı deil.. avrupada biey yapamadım.. ona yanıom... madem hileli.. nie avrupada kupa alamadım.... nie chelsea ye yenildim... nie 33. haftada nâmağlup unvanımı istanbulspora kaptırdım... boş boş konuşmayalım... lütfen.. biraz emeğe saygı.. başka bişey istemiyorum...

Juninho_paulista playmaker olarak Alex i kullanıorum... onun yokluğunda yıldıray...

not: verdiğim geçici rahatsızlıktan dolayı özür dilerim...

akrepveumut
13.Kasım.2005, 21:01
ahmetfb .... yaa ben manyakmıyım..benim işim gücüm yok mu...sizi kandırcam...taktik belli kadro bellii başarıların belli ... bi tarafımdan uyduruo muhabbeti yapmayın bana... burda size örnek olsun die... kaynak olsun die...yardımcı olsun die.. paylaşım yapıyorum... hadi herkesde olmasa tmm diyecem.. ama işe yarayan arkadaşilar var.. hadi ben yalan söylüyom (!) onlarda mı yalan söylüo.. kendi beceriksizliklerinizi başkalarına çamur atarak ... ört pas etmeye çalışmayın... bu taktiği kimse sana zorla kullandırtmıo... her şey aynı diosun oklar dahi.... oklar aynı olması bi fayda etmez.. önemli olan " player ve team instroductions " kısmı (belki 100. ye söylüom bunu)... madem başarılı olamıon git kardeşim başka taktik kullan allah allah yaa akşam akşam sinir olduım...oyunda en ufak bi hile en ufak bi KOKU yok.. ayrıca neresi saçma sapan... babalr gibi 2 şampiyonluk, 2 türkiye kupası.. bence bunlar başarı deil.. avrupada biey yapamadım.. ona yanıom... madem hileli.. nie avrupada kupa alamadım.... nie chelsea ye yenildim... nie 33. haftada nâmağlup unvanımı istanbulspora kaptırdım... boş boş konuşmayalım... lütfen.. biraz emeğe saygı.. başka bişey istemiyorum...

Juninho_paulista playmaker olarak Alex i kullanıorum... onun yokluğunda yıldıray...

not: verdiğim geçici rahatsızlıktan dolayı özür dilerim...yok hcm rahatsızlık falan vermion ya bi sakin ol (k) (k) (k)

the_dunker
13.Kasım.2005, 21:04
kafam attı o yüzden...

akrepveumut
13.Kasım.2005, 21:07
kafam attı o yüzden...tamam yok bişi ya sakin ol doğal bi durum her bgs de farklı oluyo takma (d) (d) (d) (d)

imported
13.Kasım.2005, 21:36
Slm Alınma Darlıma Ama O Tarnsferlere Hiç Açığın Yok O kadar Oyuncu Almışsın Sanki Hile Var Para Hilesi Yapmışsın Gibi (c) (c) (c) ...

Ayrıca Taktik Bakarak Da Yapılır ama İçindeki İnce Ayarlamalar Varsa Bilmiyorum (r)

the_dunker
13.Kasım.2005, 22:36
para hilesi var mı oyunda benim ondan da haberim yok... ayrıca rich olan takım bu transferlerden soora "secure" oldu... fakirleştik yani...

ahmetfb
14.Kasım.2005, 03:14
ahmetfb .... yaa ben manyakmıyım..benim işim gücüm yok mu...sizi kandırcam...taktik belli kadro bellii başarıların belli ... bi tarafımdan uyduruo muhabbeti yapmayın bana... burda size örnek olsun die... kaynak olsun die...yardımcı olsun die.. paylaşım yapıyorum... hadi herkesde olmasa tmm diyecem.. ama işe yarayan arkadaşilar var.. hadi ben yalan söylüyom (!) onlarda mı yalan söylüo.. kendi beceriksizliklerinizi başkalarına çamur atarak ... ört pas etmeye çalışmayın... bu taktiği kimse sana zorla kullandırtmıo... her şey aynı diosun oklar dahi.... oklar aynı olması bi fayda etmez.. önemli olan " player ve team instroductions " kısmı (belki 100. ye söylüom bunu)... madem başarılı olamıon git kardeşim başka taktik kullan allah allah yaa akşam akşam sinir olduım...oyunda en ufak bi hile en ufak bi KOKU yok.. ayrıca neresi saçma sapan... babalr gibi 2 şampiyonluk, 2 türkiye kupası.. bence bunlar başarı deil.. avrupada biey yapamadım.. ona yanıom... madem hileli.. nie avrupada kupa alamadım.... nie chelsea ye yenildim... nie 33. haftada nâmağlup unvanımı istanbulspora kaptırdım... boş boş konuşmayalım... lütfen.. biraz emeğe saygı.. başka bişey istemiyorum

Dunker kardesim birincisi sacma sapan konusmayalim , laflari baska taramizdanda anlamayalim , madem celallenmek istiyosun git baska yere celallen banane burda senlik yada seni ilgilendircen bisey yokki nie oraya buraya atliyosun sen onu anlamadim , ben sanada kac kere tesekkur ettim diger yapan arkadaslarada .. benim konustugum laflar sana yada kimseye diilki benim lafim fm yi yapan adamlara ve olayin bana sacma gelmesine ki sana bisey soylicek olsam merak etme direk solerim boyle kelime oyunu filan yapmam , sanada soyleyebilicegim tek sey tesekkurdur sana ozeldede kac kere soledim burdada solerim onun icin sana tavsiyem yazilani ya doru duzgun anla anlayamiyosan yada anlayamiyosanda bosu bosuna kasipda kavga filan cikarmaya calisma ..
Ayrica kendi beceriksizliginizi demissin benim burdaki mevzum ayni olayin iki farkli bilgisayarda neden boyle oldugu , senin konustuklarinla ilgili bi suphem olsa oturup bunla ugrasmam zaten senin taktiginin vs ise yaradigini BILDIGIM icin senin taktiginin aynisini deniyorum ayrica obur taktikleri denemiyorum cunku senin bu oynadigin taktiginin tipatip aynisi bende ise yaramadigini gordugum zaman anliyorumki bu iste ciddi bi gariplik var onun icinde yazip karsilastirma yapiyorum .. sen taktigini upload etmedinmi , orda zaten butun ayarlar yapili diilmi team instractions lar fln , onlar senin player instractionsllarin deilmi beceriksizlikten kastin yildirayi mc ye surukleyip lucianoyu defansa suruklemekse anlarim ama obur turlu burda benim beceriksizligime henuz kalmiyo olay cunku sen ve diger fb li arkadasin basarili oldugu taktiklerin tamamen AYNI kosullarda bende basarisiz bile diil husran ustune husran oldugunu gorunce anliyorumki garip giden garip olan biseyler var o yuzden kendi taktiklerimi denemiyorum bile ve bu garipligi burasi FORUM oldugu icin paylasiyorum he bunun icin senden yada baskasindan izin alicaksam onuda belirt bende ona gore hareket ediim ki bastanda dedigim gibi sana yalan soluyosun vs. demek gibi bi kastim olsa bunu DIREK solerim bole ufak tefek kelime oyunlariyla diil ..
Neyse dedigim gibi lutfen yazilanlari doru duzgun okuyalimki yukardaki arkadas gibi AKSAM AKSAM sacma sapan seylere sinirlenip bos bos kavgalar cikarmaya calismayalim ben yinede dunker ve diger kafa yorup buraya uploadlar edip bize tavsiyeler veren butun arkadaslara tesekkur ediyorum benimde tek ricam sizin emeginize saygi gosteren insanlaraa karsida mutevaziliginizden odun vermeyin ( ki cogunuz vermiyosunuz ) ve bi iki tane taktik buldum diyede kendinizde ona buna saldirma hakkinida bulmayin ( ki cogunuzda bulmuyosunuz ) ..
Bende arkadasin verdigi rahatsizliktan dolayi ozur dilerim
Saygilar ..

Vieri
14.Kasım.2005, 19:18
lütfen daha duyarlı olalım gençler, herkes havadanmıdır nedir bir celalleniyor.

akrepveumut
14.Kasım.2005, 19:20
mustafa abi haklısın noluyo ya herkes ateşlendi relax arkadaşlar relax (d) (d) (d)

ahmetfb
14.Kasım.2005, 19:46
walla relaxlik bisey yok gayet relaxiz zaten bi problemde yok ama iste nedense arkadas herseyi ustune alinip saldirma geregi duydu yoksa boyle bisey icin niye tartisilsin 2 tane taktik icin ya , ( ama idda hala iddaa ediyorum bu iste bi gariplik var bugun 2 taktigide bidaha denedim fm manyaginin taktigi baslarda ise yariyo sonra bi sure sonra takim darmadagin oluyo ve devreyi 10. filan kapadiktan sonra kovuluyorum bide antreman schedule i benim adamlara cok agir geldi 18 kislik kadro zor cikiyo adamlarin coguda hep sakatlaniyo , dunker arkadasimizin taktigindede cok zor gol atiyorum bireysel yetenek cok onemli oluyo ataga zor cikiyorum cikamadigim zamanda karsi takim geliyo gelir gelmezde hemen hemen her girdiklerini atiyolar , bugun 2 taktigide denedim ikisindede sacked hemde 8. , 9. filan ve karar verdimki benim daha once hasbel kader yaptigim taktikler en azindan 2. , 3. filan oluyodu ondan simdilik onlara bakabilirim ama hala sole duzgun daha dogrusu bende ise yaricak bi taktik arayisindayim bakalm , hayirlisi ..

TurQuaz
14.Kasım.2005, 19:57
basliga bak, konusulanlara bak,,, :?: (i) :?:

akrepveumut
14.Kasım.2005, 20:06
basliga bak, konusulanlara bak,,, :?: (i) :?:haklısın (b) :mrgreen: :mrgreen: (b) :mrgreen: (b)

the_dunker
14.Kasım.2005, 21:01
cevap verip konuyu uzatmak istemiyorum... ama haklı olduğumu belirtmek istiyorum... her neyse... turquaz ında dediği gibi asıl konumuza geri dönelim...

3. Sezon İlk 11
Tevez

Denilson - Emre - Alex - Y.Karaça

Appiah

Dede - Önder - Cris - Hamit

Volkan

Yedek 11

A.Karadas

Gökdeniz - Yıldıray - Olcan - M.Yozgatlı

S.Gökhan

Deniz - Ümit - Servet - Serkan

Rüştü

not:olcan çok fena gelişti.. passing ve teknik 19 (ı)

yorumlarınız...

akrepveumut
14.Kasım.2005, 21:04
cevap verip konuyu uzatmak istemiyorum... ama haklı olduğumu belirtmek istiyorum... her neyse... turquaz ında dediği gibi asıl konumuza geri dönelim...

3. Sezon İlk 11 Yedek 11:mrgreen:
Tevez A.Karadas

Denilson - Emre - Alex - Y.Karaça Gökdeniz - Yıldıray - Olcan - M.Yozgatlı

Appiah S.Gökhan

Dede - Önder - Cris - Hamit Deniz - Ümit - Servet - Serkan

Volkan Rüştü

not:olcan çok fena gelişti.. passing ve teknik 19 (ı)

yorumlarınız...biliom olcan bendede çok ii mutlaka alın veya fenerde iseniz sakın satmaın (ı) (ı) (ı)

the_dunker
14.Kasım.2005, 21:08
kadrolar birbirine karışmıştı düzelttim onu...

Sheriff
14.Kasım.2005, 22:03
Olcan bendede süper denilson dan memnunmusun?

the_dunker
14.Kasım.2005, 23:38
ayıpsın deli oynuooo (alex kadar deil ama) 10-15 asist yapıo.. oda bana yetio..

Cisse
17.Kasım.2005, 13:40
rodrigo parcio dehşet

spreew
26.Ağustos.2006, 17:27
çok güzel kadro emeğine sağlık!

Artheus
09.Kasım.2009, 21:11
3 yıldır ölü bulunan konuyu patlattığım için özür dilerim fakat, oyun tarihinde kendi adıma $u skin kadar güzelini görmedim daha da. hala içimde uktedir. fm 2010 için çıkmı$ herhangi bir skin(tema) bulamadım henüz.