PDA

View Full Version : [FM 2006] Türkiye Ligi Hataları

Vieri
05.Kasım.2005, 07:58
Football Manager 2006 çıkmasıyla birlikte Türkiye liglerine ait oyuncu araştırmalarındaki eksik ve hatalar nedeniyle gerekli düzeltmeler için çalışmalara başlanmıştır. Aynı zamanda Türkçe FM 2006 ile ilgili son gelişmelerde şunlardır.

FM 2006 Türkiye Resmi Araştırması Hakkında
Football Manager 2006'e ait Türkiye ligleri araştırması hakkında gündemde olan eksiklikler, hatalar gerek resmi sitenin forumları, gerekse gayrı resmi site forumlarında eleştirilmektedir.

Bu yılki araştırma çalışmalarında ortada bulunan problemlerin çözümü için gerekli çalışmalara ekip olarak başlamış bulunmaktayız. Sports Interactive tarafından çıkartılan güncelleme yamalarının bir sonraki versiyonuna yetiştirilmek üzere Türk veritabanı üzerinde gerekli düzeltmeler yapılacaktır.

Football Manager 2006 da karşılaştığınız hataları aşağıdaki adresteki form aracılığı ile direk araştırmanın başkanlığını yürüten Türker Tozar'a iletebilirsiniz.

http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/research

emirduman
05.Kasım.2005, 20:25
Bu konuda böyle yapıcı ve bir işe yarıyabilcek bir yönteme başvurduğu için bütün Turksportal'ı kutluyorum..

asajj
06.Kasım.2005, 03:03
http://forum.turksportal.net/phpBB2/viewtopic.php?t=4610

Karşılaştığım hataları burada belirtmiştim. Sizin araclığınızla çıkacak ilk patch ile bunların giderileceğine inanıyorum.

Tüm amaçımız bu oyunu daha da mükemmelleştirmek değil mi zaten

Deza
06.Kasım.2005, 03:14

Karşılaştığım hataları burada belirtmiştim. Sizin araclığınızla çıkacak ilk patch ile bunların giderileceğine inanıyorum.

Yazdigin hatalari en üste verilen linkteki Hata raporu sayfasindan iletirsen arastirmacilar icin daha kolay olur herhalde (ı)

asajj
06.Kasım.2005, 20:10

Yazdigin hatalari en üste verilen linkteki Hata raporu sayfasindan iletirsen arastirmacilar icin daha kolay olur herhalde (ı)

Önerin için saol bu konu açılmadan önce ben o konuyu açtığım için burada belirtmek istediğim ve aynı zamanda hata raporu sayfası aracılığıyla da belirttim.

Maymuncuk
20.Kasım.2005, 01:18
asaji maclarn cou tamam gunduz 15.00 de ama bu oyun ingilltereye gore ayarladndiindan bole gozukuo ingiltere saatine gore doru cunku ingilizler bizden 4 saat ilrde

Deza
20.Kasım.2005, 18:42
[quote="Maymuncuk"]asaji maclarn cou tamam gunduz 15.00 de ama bu oyun ingilltereye gore ayarladndiindan bole gozukuo ingiltere saatine gore doru cunku ingilizler bizden 4 saat ilrde[/quote

HAHA, ingiltere Türkiye´ye göre iki saat geri. (ı)

emirduman
20.Kasım.2005, 20:08
[quote=Maymuncuk]asaji maclarn cou tamam gunduz 15.00 de ama bu oyun ingilltereye gore ayarladndiindan bole gozukuo ingiltere saatine gore doru cunku ingilizler bizden 4 saat ilrde[/quote

HAHA, ingiltere Türkiye´ye göre iki saat geri. (ı)

Abi ama diğer ülkelerin maç saatleri kendi ülkelerine göre...

Maymuncuk
21.Kasım.2005, 22:57
haaa ona dikkat etmemistim emir duman.. abi iste hepsi ... ya kufur etmek istemiorm...ya anlam1orm belki de dunyada en cok biz oynuorz bu oyunu ama bi ise yaram1o heriflere para kazandiriorzz...kizdiriolar adami yaa

TaşkınMahmut
18.Aralık.2005, 19:12
VALLAHA gençlerbirliğinde iki tane Isaac var (f) CM 5 Gibi saçmalamazlar inşallah (g)

jamboo77
23.Nisan.2006, 17:38
gençlerdeki iki isaac ,bazı gençlerin hiç gelecek vaadedici şekilde yapılmaması ve çarşamba cuma maç.

tmac_91
02.Mayıs.2006, 13:10
ya yattara çok kötüüü
sabri sanki ronaldinho oluo

ersinbjk
23.Haziran.2006, 19:51
Öncelikle 2 senedir database aynı olduğu için fm 2006 fazla oynamadım.
ilk zamanlar bayğı hevesliydim ama youlanın finishing ve tekniğini 17 falan görünce bıraktım.(youla gibi örnekler mevcut). Gelecek vadeden pek oyuncu aktarılmamış ve birçok önemli takımın oyuncuları random özelllikli bırakılmış. Özetle ya oyuncular abartılmış ya da hak ettiği değerleri yok. Örneğin beşiktaşta adem dursun,youla gibi oyuncular fazla abtılmışken, ibrahim toraman, ibrahim akın,gökhan zan gibi ooyuncuların üstünde pek durulmamış. Bir de sigamesi eleştirebileceğim bir topic var mı?

Oghuse
09.Temmuz.2006, 17:58
Abi türkiye liginde kiralık giden yabancı futbolcu ile kontenjan boşalıyor ama oyunda bu olmuyor.Ve ya da paf gönderilen genç yabancı kontenjan boşaltıyor ama bu oyunda yapılamıyor.(TSL için)

kenke
29.Temmuz.2006, 15:04
ewet ya 2 tane isaac war sonra feyenoor da 2 tane lazovıc war bide takımlarda eksık oyuncular war yanı ılgde oynuo ama oyunda yok ornegın bebbe

tsungeon
15.Ağustos.2006, 15:17
arkadaşlar, konuyla ilgili olmayacak söyleyeceklerim, fakat dünyada en çok oynayan ülkelerdeniz diyen arkadaşlara bir uyarı yapmak istiyorum: bu oyunu oynayan türklerin büyük çoğunluğu korsan kopyalarını alıyor oyunun. Bu da gerçekte oynayan ile yapımcı firma tarafından takip edilen oyuncu sayısı arasında büyük farkların olmasına yol açıyor. Eğer hepimiz orijinal oyun alsaydık ve sayımız gerçekten kabarık olsaydı, inanın bir şekilde biz de kaale alınırdık. Küçük bir uyarı yapmak istedim. Amacım kimseyi kırmak veya gücendirmek değildir.