PDA

View Full Version : galatasarayla mı baslayacaksiniz!!!bi bakin

blueyeslion
06.Kasım.2005, 18:40
valla baya iyi gidiyo bu taktik:

mondragon

cihan song tomas ergün(orhan ak)

saido koray avcı
(ayhan,nuri sahin)

ugur yildirim necati heinze
(hasan sas) (ilic) (altan)

ümit karan(hakan sükür)

yani 4-2-3-1 taktik.necatiyi taktik ayarlarindan striker yapin.ugur yildirim bolbol sut atsin,ve ugurun freekickleri 19 haberiniz olsun.hakan sükür de iyidir yasli kurt yani.defansif oynayin kontra atak defansinizi önde kurun.yorumlarinizi bekliyorum.eksikleri yanlislari tamamlayalim.birlik birlik birlik.EN BÜYÜK GALATASARAY....

cihan ve ergünü ileri dogru uzatin necatiyi de forvete dorgu uzatin ugur ve heinze yide yablara uzatin.

tontonzolamoukoko
06.Kasım.2005, 18:53
ben başından beri bu taktikle oynamıştım,hatta buraya koydum, lige fırtına gibi girdim, fakat 4. bitirdim, 2. sezon felaketti gs nin bu taktiği kaldıracak amcleri yok, ilerleyen haftalarda çok kötü düşüşe geçersin söyliyim, bu oyunda 4-5-1 den başka taktik işlemez, amc için yıldırayı mutlaka al müthiş oynuyo, necatiye long shot often yaptır, 2 bekinin ve dmclerden en az birinin çok kaliteli olması lazım, cihan nuri şahin en iyisidir...

blueyeslion
06.Kasım.2005, 18:58
cihan dmc de iyimi?sag bekte kim var senin.ugur yildirim cok iyi.

tontonzolamoukoko
06.Kasım.2005, 19:04
cihanın dmc nin sağına koy gerçek pozisyonu orasıydı ztn, çoşuyo yanınada oyun kurup derinlemesine pas atabilecek bi adam koy nuri gibi, sağbekte uğur oynuyo halim oynuyo ikisi de iyi, ama ben hamit i almıştım müthiş bi futbolcu...

hacker666
06.Kasım.2005, 19:16
abi valla maşallah süper oyunlar kurmuşsunuz

blueyeslion
06.Kasım.2005, 19:18
deneyim bi ya.para bittide bulacaz bi yolunu
(e)

kral_67
06.Kasım.2005, 19:22
ben Galatasarayla klasik 4-4-2 oynuyorum bi şampiyonluk birde türkiye kupası aldım abakalım 2. sezon nolcak..

blueyeslion
06.Kasım.2005, 19:30
bende onu düsündümde.oyun gelmeden kafamda bu taktik vardi gerets niye oynatmiyo diyodum bi de fm de deneyim dedim iyi gidiyo bakalim.tek sorun para.ah özhan baskan ahhh!!!neyse gs baskanisin boynumuz kıldan ince sana canimiz feda.

kral_67
06.Kasım.2005, 19:33
canaydının gayet eli açıkdır oyunda.....bu arada hatırlamışken CANAYDIN İSTİFA!!! (f) (f) (f) (f)

blueyeslion
06.Kasım.2005, 19:37
parayı nereden bulcam ben

kral_67
06.Kasım.2005, 19:39
satıcan milleti ben takımın yarısını sattım mesela hep pafdan adam aldım yerlerine

emirduman
06.Kasım.2005, 21:21
ben de aynı dertten muzadaribim..

Kontrat bitimiyle oyuncu alıp, bonservis bedeliyle oyuncu satarak olayı çözmeyi düşünüyorum... ;)

Adr1ano
06.Kasım.2005, 22:24
İnsanın Aziz Baba Gibi Başkanı Olmasın PAra Problem diil (a)

emirduman
06.Kasım.2005, 22:41
Abi 3. sezondayım...

Şu an herşey çok iyi, büyük bir mucize olmazsa şampiyonum...

Ayrıca yenilme derdininde çözülebildiğini göstermek için yenilmeme rekorum; 24 maç, bunun 6 sı beraberlik...

http://img202.imageshack.us/img202/1968/gskazanma3dq.th.jpg (http://img202.imageshack.us/my.php?image=gskazanma3dq.jpg)

Yenildiğim maçta da Denilson 6. dakkada ikinci sarıdan kırmızı gördü, kalecim 5, karşı takımın kalecisi 8 oynadı...

Taktik: Klasik 4-4-2, bekler ve açıklar bir kademe ileri....

İlk 11.............................Taktik

http://img22.imageshack.us/img22/3199/gskadro3ll.th.jpg (http://img22.imageshack.us/my.php?image=gskadro3ll.jpg)http://img304.imageshack.us/img304/7295/gstaktik3wr.th.jpg (http://img304.imageshack.us/my.php?image=gstaktik3wr.jpg)

akrepveumut
06.Kasım.2005, 22:49
Hocam fazla söze gerek yok işte para olsada olmasada GS daima bir numara!!! (ı) (ı)

fanatikadnan
06.Kasım.2005, 23:32
FAkir ama gururluyuz yaaa naparsın :D

dinaMYt
07.Kasım.2005, 00:00
ben ilici hemen oyunun başında 5milyon$a sattım yerine mokoena volkan bekiroğlu fahri tatanı aldım takım bir hayli iyi gitti özellikle sol kant yokluğunda volkan ilaç gibi geldi takıma
ligde 2.devre başlamadan hasan kabzeyi ve volkanı toplam 5 milyon$a fenere sattım yerlerine sezer sezgin ve doğa kayayı aldım artık sol kanat hariç her bölgede en az 2 alternatif oyuncum var
sezon sonu için de guarin deschacht ve nuri şahinle anlaştım
4-1-3-2 ile ligde bjk ile aynı puanla liderim uefada çeyrek finaldeyim türkiye kuapsında da yarı fianldeyim bakalım sezon sonu ne olacak?
bu arada altyapıdaki volkan bekçi ve halim kurtuluş güçlerine aldırmayın mutlaka oynatın süper oynuyolar

blueyeslion
07.Kasım.2005, 17:52
ne olursa olsun her zaman her yerde en büyük cimbom.İNANMAYAN TARİH SAYFALARİNA BAKAR (l)

asajj
07.Kasım.2005, 19:22
http://img179.imageshack.us/img179/497/gsschalke0ao.jpg

ilk sezonumda lig şampiyonluğunun ardından beklemediğim bir başarı oldu ama en zevklisi finalde de olsa fenerin intikamını almaktı (ı)

11
07.Kasım.2005, 21:58
asajj bu ekran görüntüsünü nasıl elde ettin yav?nerden hangi yamayı indirdin?

dinaMYt oyunun başında bende satlık listesine koyuyorum iliç i ama kimse almıyor beleşe ancak gönderebiliyorum.

kralh
07.Kasım.2005, 22:11
GALATASARAY herzaman enbüyük.......
Ya bu görüntü nasıl oluyo???

the_dunker
07.Kasım.2005, 22:30
penaltıları kalecimi kurtardı yoksa dışarı mı attılar? eğer kaleci kurtardıysa kaleciye tebrikler

dinaMYt
07.Kasım.2005, 22:34
asajj bu ekran görüntüsünü nasıl elde ettin yav?nerden hangi yamayı indirdin?

dinaMYt oyunun başında bende satlık listesine koyuyorum iliç i ama kimse almıyor beleşe ancak gönderebiliyorum.

walla ben direk satışa koydum gak diye bi takımdan 5 milyonluk teklif geldi hemen sattım yalnız şu tomasla saidouyu yollayacak bi takım bir türlü bulamadım

kral_67
07.Kasım.2005, 23:16
ben 3 ünü birden sattım iliçi 5.5 e saidooyu 300bin toması 500bin dolara..

tontonzolamoukoko
07.Kasım.2005, 23:24
iliç kesin satılıyo yaa, en az 3,5 dan açılıyo kapısı, az la cska moscow istiyo en çok, öbürleride kralın dediği gibi ancak o fiyatlara satılıyo heinz satılmıyo yanlız, dandikliğinden kimse istemiyo onu, ben hasanı da hemen satıyorum hiç bir halt yaptığı yok ama iyi para ediyo, 2002 dünye kupası piyasası hala sürüyo enterasan...

asajj
08.Kasım.2005, 03:06
http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=downloads&area=file&fileid=4663

skini buradan indirebilrsiniz şunu söyleyim ki cm 99/00 sezonunda belçika ligini türkiye ligi olarak yapan patchten sonra indirdiğim ilk official olmayan bir dosya ve iyiki de indirmişim.

içindeki read me dosyasından kurulumu anlatılıyor aynı zamanda 2d macları full screen olarak izleme opsiyonuda mevcut

Penaltıların ikisini kaleci kurtardu ikiside direğe gitti hep şans ai 'nın yanında olacak değil ya (ı)

kral_67
08.Kasım.2005, 16:42
valla sana tebrikler bana guruplardan hemen sonra liverpool çıkdı Ali Sami Yen de 0-2 yenildim deplasmanda 1-2 yendim ama elendim ilk sezonda da middlesboro ya elenmişdim artık 3. sezonda inşallah...

hacker666
08.Kasım.2005, 22:39
abi o nicola zigic mi?? birde neden kaleye cariniyi aldın mondi çok kötü bir hata mı yaptı??

emirduman
09.Kasım.2005, 00:41
Abi Mondi yaşlandı be, ben de 100 milyara bi ispanyol takımına bıraktım...

Evet abi o Nikola Zigic...

sencer_kahraman
30.Ocak.2006, 01:50
merhaba bende fm2006 da oyun taktiğim 4-1-2-1-2
defansta solda koji nakata-edu dracne-song-hamit altintop
Dm Nuri Şahin
Orta saha ML Hasan sas MR Okan Koç
Amc Yildiray Bastürk
forvet Mido Ümit karan
Emre Belezoğlunu oynatacak yer bulamıyorum Hasan sası satıp orda oynatacam Bu taktikle türkiye Şampiyonu oldum uefada İlksenemde Finalleri valencia ile oynadım Kaybettim.harika bir taktik deneyin 4-1-2-1-2

zeffix
30.Ocak.2006, 02:42
arkadaşlar oyunda başlangıçtaki para birimini değiştirmediyseniz söylüyorum o birim DOLAR değil İNGİLİZ POUND(STERLİN) u ikisi birbirinin 2 hatta 3 katı eder hesapta yanlışlık olmasın diye yani bende iliç i satıyorum ama max. 2,5M pound veriyolar heinz ı da 2 ye alıyo nantes filan ama saidou ve tomas elimde kalıyo kurtulamıyorum adamlardan yaa

averdi
30.Ocak.2006, 02:51
arkadaşlar bana oyunun İNGİLİZCE dil dosyası lazım. Bunu nerden bulabilirim ya da bana gönderebilirmisiniz? Yüklediğim oyunda sadece Çekce dil dosyası var ve ben hiçbir şey anlamıyorum oynarken.

Rude
30.Ocak.2006, 12:17
Ya bundan önceki sayfada biraz konusu geçmişti. Aurora 2006 skinini yapamadım ben. Readme nin içindekiler ingilizce ab buçuk anladım bana yardımcı olabilirmisiniz lütfenn

TheRing
30.Ocak.2006, 16:25
beyler gs de ilk sezonum tam bir fiyaskoydu,hiç bir taktik benim 5. olmamı engelleyemedi ama 2. sezon kadroyu revize ettim..bu satış konularında da bende en çok heinz'da zorlandım adam'ı zor sattım teklif veren klupleri beğenmedi ilk olarak,bende bastım cezaları kadro dışı falan bıraktım sonunda 1,5M € kakaladım bi takıma,iliç te baya zorladı ama en sorunsuz saidou ayrıldı acıdım adama valla ya zaten gerçek hayatta da öyle değil mi...neyse konuya dönelim...
Şimdi 2. sezonun son maçını oynıcam fb ile herşeyimiz eşit ama ben onları yendiğim için 1. yim hadi hayırlısı..

kadrom şöyle

kale:rüştü,ömer (ikisi de beleş) ve polat

defans:cihan(halim),gladstone,i.toraman,ergun penbe

orta saha:hasan şaş,ederson(adu),nuri şahin,sezer öztürk

forvet:necati,ümit karan

ayrıca yeni sezon için uğur yıldırım ve cacau geliyo beleş hehehee

fatih1984
30.Ocak.2006, 18:13
abi kalede aykut var adam deli gelişti milli takımda oynuyor fevziyi yedekte tutuyorum ben heinz satım yerine lampard aldım alıncaya kadar göbeğim çatladı valla şuan 3. sezonumdayım 3 şampiyonluk 2 türkiye kupası 1 uefa 1 şampiyonlar liği 1 şampiyonlar ligi finali 1 de kıtalar arası kupam var tabi 2 sezonda yıldıray ve ugur yildirim'i aldım

siraragorn67
30.Ocak.2006, 18:43
imkansız 3 sezonda 1 uefa 1 sampiyonlar ligi alman

Burak Duran
31.Ocak.2006, 13:14
valla galatasarayla ilk sezon uefa supğer kupa lig şampiyonlugu türkiye kupasını aldım... bu seneki kadrom gk: mondragon dl:ergüm dc:song ve tomas dr:cihan dm:nuri ml:sezer öztürk amc:heinz sc: ümit karan ve farias yedekler:aykut orhan güngör yasin karaça killy gonzalez ilhan mansız necati... şu anda nihatı almak üzereyim 13milyona :D