PDA

View Full Version : Torpilli Oyuncular

Locke
19.Aralık.2006, 20:17
Forumun arama motorunda bir sorun var sanırım arama yapamadım. Bu yüzden bu konu daha önce açıldıysa kusura bakmayın.
Oyunda bazı oyuncular taaa benim ilk kez oynadığım cm 01 02den beri uçuk vaziyette. Tayfun seven, ergün pembe, musa aydın, yasin karaca gibi. Hatta 2006'ya kadar tayfur havutçuda öyleydi.
Buna artık bir son verilemezmi?

perpetua
24.Aralık.2006, 21:33
Forumun arama motorunda bir sorun var sanırım arama yapamadım. Bu yüzden bu konu daha önce açıldıysa kusura bakmayın.
Oyunda bazı oyuncular taaa benim ilk kez oynadığım cm 01 02den beri uçuk vaziyette. Tayfun seven, ergün pembe, musa aydın, yasin karaca gibi. Hatta 2006'ya kadar tayfur havutçuda öyleydi.
Buna artık bir son verilemezmi?

Bu oyuncular kesinlikle toprilli degil. Tam tersine durum tamaen ilgi eksikliginden kaynaklaniyor.

Bunlarin duzelmesi icin bir atilim yapildi ve yapiliyor ancak henuz tam olarak bu atilimlar meyva vermis durumda degil. Simdilik http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=29088 adresinde bulabileceginiz yamayi denemenizi tavsiye ederim.

eren97
29.Ocak.2007, 15:03
pancuda cok torpilli olmus bu sene

Jay_Jay Ceyhun
29.Ocak.2007, 16:30
torpilli oyuncu nasil oluyor anlamadim

Fıratcan Alçınkaya
20.Şubat.2007, 02:25
Pancu çok iyi bu oyunda...

memocemo
26.Şubat.2007, 15:01
Çoktan emekli olmuş ya da profesyonelden amatöre dönüş yapmış bir çok oyuncu var. Oyunda süper lig takımları bile bu tür oyuncuları transfer ediyor ne yazık ki. Bazıları emekli edilmeli bazılarının da kabiliyetleri azaltılmalı.

truth34
25.Mart.2007, 22:17
ya cem bakiyide abartmışlar birazcık

extensor
09.Mayıs.2007, 05:23
aman allahım işte benim konum kudurucam şimdi nuri çolak tayfun seven fatih şen bunlar senelerdır aynı hele hele ıstanbulsporlu stoper neydı o he beyhan sumer aman allahım milli takıma alınıyor du güngör öztürk adanaspordan başka nerde oynamış engin hoşsoy ağlıycam artık ve timur yanyalı lüleburgazsporda amatörden 3 lige bu sene çıktılar cafercan aksu belki ilerde çok iyi bir futbolcu olabilir bir lafım yok ama senelerdir bi patlamasını bekliyoruz ismet taşdemir yılmaz özlem ne abartıyorsunuz kardeşim neyse aklıma gelmiyor şimdi gelince yazacağım ok

EL-Hadji
29.Mayıs.2007, 02:59
Çok haklısınız bir sürü oyuncular var lower lig te adamın ca' sı 118 falan böyle şişkinlikler var Elhadji updatete mümkün olduğunca bunları minimuma indirdik

extensor
29.Mayıs.2007, 08:00
ewet bu konu hakkında herkez bıseyler yazsın kı buradan bakılarak bır dahakı seneye oyun duzeltılebılsın vedat ınceefe mahmet alı cakmak bahattın yıldırım ben gordukce yazacagım lutfen herkez yazsın seneye kudurmayayım :D