PDA

View Full Version : online fm 2007

sercan_cavdar
06.Ocak.2007, 22:06
arkadaşlar bana bi yardimi olursanız sevinirim.online fm 2007 oynayamıyoreum.2006 daki gibi yapıyorum olmuyoo.sunucuya bağlanamadı diyoo nasıl online kurabilirim.yardımlarınızı bekliyorum.

World Hollow o1
06.Ocak.2007, 22:52
Hamachi yi yükLe arkadaşım öyLE bir dene

sercan_cavdar
06.Ocak.2007, 23:50
hamachiyi zaten deniyorum sitede anlatıldığı gibi yapıyoruz ama sunucuya bağlanamadı diyor

netislem
06.Ocak.2007, 23:54
sunucu gorunuyor ve buna ragmen baglanamiyorsa muhtemelen Windows guvenlik duvari buna musade etmiyordur guvenlik duvarini kapatip oyle baglanmayi dene yine baglanmazsa ping 'in dusuktur.

atesozkan
07.Ocak.2007, 01:56
arkadaşar online fm07 oynmak için ne yapabilirim

mlt44
07.Ocak.2007, 20:08
kardeş online oynayacağın arkadaşınızla hamachi ip'nizi yenileyin bence sorun ortadan kalkacak bi deneyin olup olmadığını ya buraya yada msj olarak at...

sercan_cavdar
08.Ocak.2007, 23:09
deniyoruz kaç defa farklı ağ açtık yinede sunucuya bağlanamadı hatasını weriyo..

fenerbahce_1907
08.Ocak.2007, 23:11
Versiyonlarınız aynımı aynı degılse ondan kaynaklanır

tosunpasa
14.Ocak.2007, 18:53
arkadaşlar bana bi yardimi olursanız sevinirim.online fm 2007 oynayamıyoreum.2006 daki gibi yapıyorum olmuyoo.sunucuya bağlanamadı diyoo nasıl online kurabilirim.yardımlarınızı bekliyorum.

Selam kardeş.Ban sana bildiklerimi anlatayım.Yardımı dokunabilir belki.Hamachiye yazdığın sunucu adı ve parolayı Ayarlardan "Ağ" a da aynı şekilde yazmanız gerekiyor.Daha sonrada sunucu olarak çalıştır diyeceksiniz.Oyunu kuracak kişi Ağ bağlantısına girecek.O bölümde sol üst kısımdaki Yeni Oyun'u tıklayarak normal bir şekilde oyunu kuracak.Oyun kurulduktan sonra ise diğer oyuncu Ağ Bağlantısı'a girdiğinde zaten oyunu görecek.Yani o hamachi ağında bir oyun kurulduğu gözükecek.O sekmeye tıklayarak oyuna girebilecek.Sonrasıda normal bildiğimiz online oyun:)... Umarım yardımcı olabilmişimdir.(Gerçi birz zaman geçmiş ama olsun)