PDA

View Full Version : Takim Ozellikleri

jaguar
20.Ocak.2007, 19:36
Herkese Merhaba oyunda Turk futbolunu resmen hice saymislar. Takim ozelliklerinden bahsetmek istiyorum;
Karsiyakadan ornek verecek olursak bu takimin sevdigi sevmedigi bircok ismi ben ezbere sayabilirim. Ozellikle Ege bolgesinde de bir cok rakibi var oyundaki gibi sadece Altay ve Göztepe ile sınırlı degil. Bursasporda da keza oyle yalnız oyunda Bursanın rakibi yok diye gozukuyor oysa bir suru var. Baska bir sorunda maca gelen taraftar sayısında KSK super ligde sampiyonluga oynuyor maclar hala Alsancakta ve son macta maca gelen kisi sayisi 9000lerde. Gercekte 60000kisilik Ataturk Stadi dolar ve bir o kadari da dısarida kalir aynı sezon Trabzonsporla cekisiyorum onlarında son macı Avni Ekerde 30 yıl sonra tekrar sampıyon olacaklar gelen taraftar sayısı 12000. Rezaletin daniskasi. Bunlari ben kendim (ayarlardan) duzeltebilirmiyim yoksa elin ingilizleri ileride belki görür de duzeltirler diye dua mı etmeliyim? Cm 00-01 de boyle bır ozellik vardi gecen yılda(FM 2006) bazi dosyalardan buna benzer degisiklik yapiliyordu.
Simdiden yardimlariniz ve yorumlariniz icin tesekkur ederim.