PDA

View Full Version : Türkçe FM 2007 v1.0 BETA 1 Sorunu

muhabbete
23.Ocak.2007, 19:57
Türkçe FM 2007 v1.0 BETA 1 i siteden indirdim ve ayarlardan klasörü gösterdim. dosya ismini de fm.exe yaptım oyunu buluyor ama açılırken klavyem ve mauseum kilitleniyor pcde sorun yok normal çalışıyor ama klavye mause çalışmıyor ancak pcyi kapatarak halledebiliyorum sorunu...

ayrıca arka planda fatal error veriyor ama klavye mause olmadığı için göremiyorum tam hatayı.

nerede sorun olabilir türkçe kullananlar bir yardım edebilirlermi? aynı sorun ile karşılaşmışsanız belki bilirsiniz.

şimdiden teşekkürler..

kizilyakup
23.Ocak.2007, 20:14
arkadaslar bendede fm exe bulunamio dio ya guvenlik programi da yok napjam ben birisi yardim ederse cok sewinjem

simdiden tesekkur ederim...

tosunpasa
23.Ocak.2007, 20:20
Arkadaşlar. Bu sorunlarınızı http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=30273 bu konu altında sorup çözümlerinizi bulabilirsiniz. Türkçe FM soruları için ayrı konular açmanıza gerek yok:).

muhabbete
23.Ocak.2007, 20:37
bende az önce gördüm o başlığı türkçeleşltirme bölümünde varmış :)

ama artık açıldı ne yapalım :D belşki bilen birisi yardım eder.

nedir bu fatal error ya :mad:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

arkadaslar bendede fm exe bulunamio dio ya guvenlik programi da yok napjam ben birisi yardim ederse cok sewinjem

simdiden tesekkur ederim...

C:\Program Files\Championship Manager 2007\CM2007.exe

buradaki cm2007 yazan dosyayı f2 ile rename yapacaksın ve fm olarak değiştireceksin ismini.

ayarlardan da kurulu olduğu klasörü göstermişsen sorun kalmaz... ben o bölümü altadım çalıştırmada sorun kaldı bir tek :)

muhabbete
23.Ocak.2007, 20:49
tamam deneyeceğim 3 dk beklemiştim biraz daha beklerim olmazsa :)

o linke baktım da sayfalkar oku oku bitmiyor :D aramadan fatal diye arattım bulamayınca konu açma gereği duydum. pc özellikleri de iyi celeron 2,2 512 ram var vga onboard sadece iş yeri makinası olduğu için ama oda 2006 yı sorunsuz çalıştırıyordu...

neyse bakalım olmassa evde de deneyeceğim evde de olmazsa kıl bir sorun çıkmış ve betadan normal türkçeye geçene kadar ing. oynamak gerekir.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu arada teşekkürler..