PDA

View Full Version : FM 2007 Online Oynayamıyoruz?

tentenboy
30.Ocak.2007, 22:59
network e girip new game diyoruz, diğeri join game'e tıklıyo oyunu kuran gözüküyo fakat çift tıklamamıza rağmen bişey olmuyo. acaba yapmamız gerek başka bişey mi var? yardımcı olabilir misiniz?

Universal
30.Ocak.2007, 23:48
İlk adım olarak oyununzda ki ayalar bölümünde suncuu olarak çalışı işaretlemeniz gerekiyor. İşaretledikten sonra hamachi ile ağlarınızı birleştiriniz. Birleştirdikten sonra ağ bağlantılarında karşınıza gelecektir. Geldiği halde giremiyorsanız başka sunucuya bağlan var oraya tıklayınız bir ip adresi girmenizi isteyecektir oraya oyunu kuran kişinin hamachi de ki ip sini yazıp bağlanmaya çalışınız.

Bunlar olmadıysa ikinizin kullandığı hamachi sürümleri farklı olabilir. Veya fm deki versiyonlarınız farklı olabilir.

Başlıklığınız forum kurallarına uygun olarak değiştirdim.

tentenboy
31.Ocak.2007, 01:23
İlk adım olarak oyununzda ki ayalar bölümünde suncuu olarak çalışı işaretlemeniz gerekiyor. İşaretledikten sonra hamachi ile ağlarınızı birleştiriniz. Birleştirdikten sonra ağ bağlantılarında karşınıza gelecektir. Geldiği halde giremiyorsanız başka sunucuya bağlan var oraya tıklayınız bir ip adresi girmenizi isteyecektir oraya oyunu kuran kişinin hamachi de ki ip sini yazıp bağlanmaya çalışınız.

Bunlar olmadıysa ikinizin kullandığı hamachi sürümleri farklı olabilir. Veya fm deki versiyonlarınız farklı olabilir.

Başlıklığınız forum kurallarına uygun olarak değiştirdim.

kardeş öncelikle ilgine teşekkür ederim.. ama bizim bilgisayarlar birbirine bağlı. yani hamachi falan olmadan kablo ile. buna rağmen bağlantı sağlayamıyoruz. yani illa hamachi kullanmamız mı lazım?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
kimsenin bu konuda bilgisi yok mu arkadaşlar??

crazy_engin88
02.Şubat.2007, 21:03
pc nin ag ayarlarini kontrol edin bilgisayarlar birbirlerini gormuyorsa oyniyamazsiniz

tentenboy
03.Şubat.2007, 01:14
yaa görüyo bilgisayarlar bağlı ama nedense olmuyo..
bide yani ip olarak görünüyo network de ama tıklanınca olmuyo..
neden acaba?

bayramokachi
03.Şubat.2007, 19:49
sen sunucu olarak çalış secenegini işaretledinmi ? onu işaretle bide öle bak .

tentenboy
04.Şubat.2007, 12:11
işaretledim evet kardeş. daha başka ne yapabilir bilemiyorum..
hamachi'yle denedik oluyo. ama biz direk kablo üzerinden oynamak istiyoruz.
peki birde hamachi'yle en fazla kaç kişi oynarız bi bilen var mı acaba?

ddoouu
08.Şubat.2007, 02:39
hamachiyi sen yinede kur sncu olrak çalış oyun aç -->'hamachinn'<-- ip'sini yaz arkdşn joinllnce olur ama fm yi online oynamanı tawsiye etmem güzel olmuo