PDA

View Full Version : turk statusu

ereno
31.Ocak.2007, 00:00
arkadaslar araniza yeni katildim turk statusu icin oyuncuya nasil teklif ediyorum herkes editorden dedi ama editor nerde bulamiyorum

yatebos
31.Ocak.2007, 01:44
bnde onu bi turlu bulamıorum editor ayrı bi prog mu arkadaslar??

the_king_eren
31.Ocak.2007, 12:30
baslat->tum programlar->fm07->editor->editor data ya gir

yeni data yı tıkla orada searhdan neyi istiorsan ayarla

rekan
01.Şubat.2007, 20:13
o nasıl oluyo ya turk statüsünde oynayabilmesi için teklif mi yapılıyor?5 yıl sonra kendiliğinden olmuyo mu zati

slayer89
01.Şubat.2007, 20:25
teklif yapma diye bişey yok bildiğim kadarıyla editorden yapmıs oldugunuz degişikliklerle dısardan oyunun database ine dısarıdan mudahele etmiş oluyosunuz teklif degil yani o

rekan
01.Şubat.2007, 20:37
o zamn bi anlamı kalmaz ki oyuna türk alex le başlarsan

HeadShOoter
02.Şubat.2007, 11:32
ewet bencede o zaman direk hileye girer

candogus
02.Şubat.2007, 18:11
türk statüsü içinteklif yapmıyorsun. eski oyunda ve geçtiğimiz yıllarda türkiyedeki kural geçerliydi. yani 6 yıl aynı takımda oynayan bir oyuncu 6.sezonun sonunda otomatik olarak türk oluyodu. ama geçen sezon bu şartı türkiye futbol federasyonu ve TBMM biraz daha yumuşattı. 5 sezon türkiyede oynayan bir futbolcu artık türk olabiliyo. bakalım daha benm ard arda 5 sezon tuttuğum bir yabancım yok ama eli kulağında cavenaghi benim oyunda bu sezon sonu türk olmasını bekliyorum.
neyse sana şunu söyleye bilirim türk yapmak için sen bişey yapmıyorsun kendisi otomatik olarak zamanı gelince oluyo...