PDA

View Full Version : Kırmızı kart yüzünden bütün takım üstüme geliyor

submarine_18
13.Şubat.2007, 17:10
gs dayım kerlon deli etti beni adam her maç kesin sarı kart görüyoda her sezon en az 5 tane kırmızı kart yiyo.bende deli oldum 1 hafta maaş kesintisi yaptım o da ilk defa ceza verdim 2 sezondur bende.adama ceza verdim diye takımın alayı 'Kerlon adlı oyuncunun haksız muamele gördügünü düşünüyor'diyo.taraftarlar bile tepki gösterdi.Kerlon 2 sezondur bende Galatasaray Kulübünün sevdigi kişiler arasına girdi.Ben 5 sezondur galatasaraydayım ve 5 sezonda şampiyon oldum.bir yıgın türkiye kupasıdır,Türkiye süper kupadır alayını aldım ama ben gs ın sevdigi kişiler arasına giremedim.Sezon başında werder bremen istedi gitmedim adamalrın yaptıgına bak ya.bi adam yüzünden sattılar.Ama kariyerimi bi gözden geçirme vakti geldi..:mad:

Ahmet_77
13.Şubat.2007, 17:14
öncelikle 2 tane konu açmışın
gerçektende haksızlarmış
ama sen para kesintisini kırmızı kart gördüü maçtan sora mı yaptın
yoksa başka görmedii maçtamı

aynısı banada olmuştu

submarine_18
13.Şubat.2007, 17:17
ewet yanlışlıkla iki tane açtım
hemen maçtan sonra ceza verdim.görmedigi maçta nie veriyim ki

fatih öksüz
13.Şubat.2007, 17:19
abi böle soru mu olur yaw

Ahmet_77
13.Şubat.2007, 17:29
kardeş kırmızı kart gördüü maçtan sora werdisen o zmn nie bu adamlar antrenöre kızsın

nekop
13.Şubat.2007, 17:34
Valla bende stepanova kötü performanstan dolayı uyarı vermiştim(durmadan 4-5 ile oynuyordu) tüm takım ayaklandı bende öfkemin geçmesi için takımın en önemli isimlerini neredeyse yarı fiyatına satıp istifamı verdim :) tavsiye ederim :)

incredible
13.Şubat.2007, 17:35
ya bu oyuncular bütün kupaları aldık,şampiyon olduk diye kendilerine aşırı bir güven duyuyorlar...böle cezayı da yiyince biz bunu haketmedik şeklinde toplu bir protestoyla karşılaşıyorsun....boşver sen iyi yapmışsın...ama bişey dikkatimi çekti niye sen sevilen isimler arasına giremedin bu biraz saçma....sen bence de tekrar düşün kariyerini ve avrupada kariyerini sürmen daha mantıklı tabi menajer olarak hall of fame girmek istiyorsan...

mustafa6685
13.Şubat.2007, 17:35
yaw ben valla hiç takmıyom bu olayları bende ceza weriyom senin dediğim gibi takım itiraz ediyo filan bidaki maçta 3-4 tane attımı herkes olayı unutuyo

submarine_18
13.Şubat.2007, 18:52
Herkez unutuyoda benim zoruma kerlon takımın sevilenleri arasına giriyor ben nie giremiyorum.Yani galatasaraya ole bi kadro kurdum ki ben istifamı versem takımın başına en salak adam geçse bile takım şampiyon olur.Ve kulüp felaket para kazanır.Çünkü altyapıya potansiyeli yüksek oyuncular buldum programla.hepsi 2 3 sene içinde süper olcaklar.İşte bu yüzden galatasarayı bırakamıyorum.çok iyi bi takım kurdum.

yusuf52_
13.Şubat.2007, 19:26
abi beni uyuz edenler hemen 2 hafta maaaş kedsintisi veriyom kimse ağzını açıp bişey diyemiyooo sen ipleri ellerine vermişinn:):)

mustafa6685
13.Şubat.2007, 20:35
yıhyıh yusuf52 doğru söylüyo bence kardeş ipleri ellerine wermişin :D :D

yugi
13.Şubat.2007, 20:51
bencede kardeş büyük haksızlığa uğramışşın.. ben oyuncuma gördüğü kart direkse ve ilk kezse uyarı veriyorum şu ana kadar verdiklerimin hepsi uyarıyı kabul etti..

submarine_18
13.Şubat.2007, 21:16
yok ya hatta oyuncularımın tamamı neredeyse sevdigi kişilerinde ben varım.Ama yönetimmi sevmiyor nedir anlamadım gitti

can777
13.Şubat.2007, 22:12
ama bence ilk uyarman lazım ki kabullensin sonra maaş kesintisi oyun nerden anlasın senin 2 yıl bekleyipte sonra ceza verdiğini ...

submarine_18
13.Şubat.2007, 22:34
yaa tabi ben direk maaş kesintisi yapmadım önce uyardım.uyarınca kerlonda cezayı kabul etti davranışlarına dikkat edecegini soledi.inanın evde biraz önce uefa da maçım vardı adam yine cezalı duruma düştü kartlardan.bu adam 6 maç üst üste oynıyamıycak mı?

kral_67
14.Şubat.2007, 00:23
sen boşver futbolcudan dost olmaz bir iki maç sonra düzeliyolar...

sblackjack
14.Şubat.2007, 13:45
Valla bende stepanova kötü performanstan dolayı uyarı vermiştim(durmadan 4-5 ile oynuyordu) tüm takım ayaklandı bende öfkemin geçmesi için takımın en önemli isimlerini neredeyse yarı fiyatına satıp istifamı verdim :) tavsiye ederim :)

hoca en iyisini yapmissin:D affetmiceksin basicaksin istifayi oyun moyun demicen gururunu dusunucen hahahha(uu)

Fıratcan Alçınkaya
14.Şubat.2007, 18:43
EEE galatasarayın verdiği değer bu sen en iyisi werder bremen e git.. Kurtar kendini...

bjk_melo_151
14.Şubat.2007, 18:55
ya kerlonu sat yada baska takima git.Bundesliga olabilir yada Rus Ligi:))

submarine_18
14.Şubat.2007, 19:27
Abi bırakamıyorum ben o takıma,sistemi oturtmak için gecemi gündüzüme kattım.Valla ben o kadar kolay pes etmem.Ya kerlon disiplinli olcak ya da yol alcak benim altyapımda 2 sene sonra onun yeteneginde oyuncularım çıkcak zaten.Bi de ben aşırı galatasaray taraftarıyım o yüzden beni sevilenler listesine koymasalarda ne yapalım daha çok çalışcaz başka yolu yok...

omer_can_gs
19.Şubat.2007, 21:18
Arkadaş haklı banada galatasarayda aynısı oldu haksız muavele diye karşı geldiler dahada garibi üst üste her maçta en az 3 oyuncu sanki bilerek gibi kırmızı kart yediler bende inadına hepsine 2 hafta maaş kesintisi verdim sonra beni yönetim kovdu sırf bu yüzden emeğe saygı:)

mustafa35
19.Şubat.2007, 21:21
bırak galatasarayı gel sen fenere =Pp (yanlş anlaşılmasın)

canavar20
20.Şubat.2007, 13:19
bende öyle oluyor

BerkexxTorres
20.Şubat.2007, 18:09
arkadaslar ben oyunumu hep ingilizce oynuyorum daha cok zevk aliyorum mac esnasinda durup dururken kirmizi kart veriyo neden bi turlu anlamiyorum neden bilen var mi

submarine_18
20.Şubat.2007, 18:42
onun nedeni ya hakeme itiraz ediyodur yada rakibe vurmuştur,tahrik etmiştir

ederson
20.Şubat.2007, 19:17
ben GS ile 2006 da 7 sene oynadım uefa kupasını fln aldım bende giremedim dogal girememen yani ben hiç rastlamadım

anil luque
20.Şubat.2007, 19:20
futbol abi nankör meslek :)

ufukaslan82
21.Şubat.2007, 14:53
boşverin arkadaşlar uymayın topçu milletine. ama ben bazen uyarı cezası veriyom. kırmızı kartlardan sonra. bunu kabul ediyolar.