PDA

View Full Version : ~altlig manyakları~

edwardweo
18.Şubat.2007, 21:36
arkadaslar ben tabiri caizse tam bir altlig hastasiyim. neredeyse FM de hic bir oyunda sectigim ulkenin birinci liginden baslamadim. bu cok hosuma gidiyor. ozellikle ingiltere 5 alt ligiyle benim icin bicilmis kaftan. oynadigim oyunlarda fazla bir basari gosteremedim FM 06 da sadece bi kere stevenage i hilesiz olarak League 2"ye cikarmistim o kadar.

benim gibi dusunen arkadaslar bana ingiltere gibi ilginc ve eglenceli altligleri ve yasadiklari tecrubeleri paylasirlarsa cok sevinirim...

Lütfen başlıklarınız kurallarımız çercevesinde olsun. Kibar, saygın bir kişilik olumlu bir insan olmamızda ki en büyük etkendir.

CoskuN ÖzdemiR.

uğuray1907
18.Şubat.2007, 21:39
valla 2 kere alt lig seçtim biri bursaspordu(güçlü olduğu için:D) diğeride gebzespordu.gebze yi öyle berbat yüklemişlerki düşmemek için kasılıyordum adeta.ama zevki ayrı konu çok zevk alıyorsun

edwardweo
18.Şubat.2007, 21:42
valla 2 kere alt lig seçtim biri bursaspordu(güçlü olduğu için:D) diğeride gebzespordu.gebze yi öyle berbat yüklemişlerki düşmemek için kasılıyordum adeta.ama zevki ayrı konu çok zevk alıyorsun

evet cok zevkli ondan surekli oyle oynuyorum. bu arada Gebzespor konusunda sana katiliyorum benim gruptaydi 4 mac yaptim gebzeyle ikisi 4-0 biri 1-0 digeri de 0-0 bitti.:)

Redrum
18.Şubat.2007, 21:43
alıyosun da maçlar dandik geçiyor ben de genelde Çaykur Rizeyi seçerim yani düşmemeye oynayan takımı iyi yerlere getirme kiyidir benim için..

edwardweo
18.Şubat.2007, 21:51
alıyosun da maçlar dandik geçiyor ben de genelde Çaykur Rizeyi seçerim yani düşmemeye oynayan takımı iyi yerlere getirme kiyidir benim için..

yok be hocam altligin tadi baska o corap kokan soyunma odalarini , susuz duslari , patates tarlasi antreman sahalarini hissetmeden oyunun tadina varamiyorum ben:)

bi de gercek hayatla mukayese edince birden bile ne bileyim chelsea'nin , barca'nin basina gecmek bana mantiksiz geliyo.

senin taktikte guzel ama. bende bi keresinde Denizlispor la CM 03-04 te sampiyonlugu 1 puanla kacirmistim. [kusi-asare vardi o zamanlar takimda]

M.Scofield
18.Şubat.2007, 21:54
ben ing en alt liginden fisher almistim en fazla bir ust lige ciktim ondan sonra yine dustum basarili olmak cok zor

edwardweo
18.Şubat.2007, 21:59
ben ing en alt liginden fisher almistim en fazla bir ust lige ciktim ondan sonra yine dustum basarili olmak cok zor

en zevkli tarafinda bu zaten. daha once bahsettigim Stevenage'i L2'ye cikarmam tam 7 sezon surmustu. 2013"te anca L2'deydim:) :)

M.Scofield
18.Şubat.2007, 22:06
en zevkli tarafinda bu zaten. daha once bahsettigim Stevenage'i L2'ye cikarmam tam 7 sezon surmustu. 2013"te anca L2'deydim:) :)

7 sene iyi sabretmissin daha yukarida cikabilseydin o zman super olurdu

Emurafu
18.Şubat.2007, 22:10
offff ben ordu ıle 5 sezon süperlige cıkamamıstım

darthrevan
18.Şubat.2007, 22:11
ben su an newcastle dan ayrıldım aslında takımı da tam ıstedıgım gıbı yapmıstım 3 sene de kaka kerlon kompany cardenas schmoller falan hepsı vardı fakat ıcımde bır burukluk hıssettım artık bu lig bana sıkıcı gelmeye baslamıstı 2 kere ust uste sampıyon olmustum uefayı falan kaldırmıstım sezon ortasında lig one daki yani 3ç lig takımı olan birmingham a gectim ilk sezon alttan play-off lara kadar cıktım fakat olmadı ikinci sezonda sampiyon olarak championship e cıktım simdi bakalım ne olacak

Bence de alt liglerden takım alarak oynamak daha zevkli

edwardweo
18.Şubat.2007, 22:14
7 sene iyi sabretmissin daha yukarida cikabilseydin o zman super olurdu

onu sorma hocam kalbimde hazin bir yaradir hala.. bana 7 sene katlanan yonetim L2'de ilk 5 macta 0 puan cekince sutladi.. mesaji gorunce nasil kufur ediyorum gorsen. allahtan o zamanlar monitorum tupluydu kucaklayip atamadim:) :)

sen takimi al ta conference north'tan L2'ye kadar cikar sonra 5 mac kaybettim diye sutla. ingilizlerin nankor oldugunu bir kez daha anladim o zaman...

ama o oyunda tattigim zevki bugune kadar hicbir oyununmda tatmadim..

yatebos
18.Şubat.2007, 22:17
hiç oynamadım ama chelsea yı oynuorm su an bundan sonada onu oynarım

M.Scofield
18.Şubat.2007, 22:17
onu sorma hocam kalbimde hazin bir yaradir hala.. bana 7 sene katlanan yonetim L2'de ilk 5 macta 0 puan cekince sutladi.. mesaji gorunce nasil kufur ediyorum gorsen. allahtan o zamanlar monitorum tupluydu kucaklayip atamadim:) :)

sen takimi al ta conference north'tan L2'ye kadar cikar sonra 5 mac kaybettim diye sutla. ingilizlerin nankor oldugunu bir kez daha anladim o zaman...

ama o oyunda tattigim zevki bugune kadar hicbir oyununmda tatmadim..

yanlis yapmislar sanada ne kotu olur o kadar emek ver sonrada kovul

can777
18.Şubat.2007, 22:19
ben uzun süre olarak hataysporu seçmiştim play offlardan elendim yoksa lig a'ya çıkçaktım ...

jaku88
18.Şubat.2007, 22:22
Bende tabiki eskişehirsporu alıyorum onu düzelmek için çok zorlanıyorum yine zevkli oluyoo

edwardweo
18.Şubat.2007, 22:23
yanlis yapmislar sanada ne kotu olur o kadar emek ver sonrada kovul

hem de ne fedekarlik 1 hafta okula gitmedim.. millet beni oldu zannetmis :) :)

eren97
18.Şubat.2007, 22:51
ingilterenin ebn alt liginden farnborough secmistim 7 sezonda 3 lig atladim sonra takimin butcesi bozuldu surekli dustum.

omer_can_gs
19.Şubat.2007, 00:21
Valla ben türkiye liginden söyleyim.3 lig D grubundaki Şekerspor hilesiz oynuyorum ve gerçekten zevk alarak oynuyorum.Herkese tavsiye ederim yanlız kontrat işinde hızlı davranın en iyi oyuncularınızı bedavaya kaptırıyorsunuz.Eğer ben bunla yetinmem daha zorlu oyun istiyorum derseniz aynı lig aynı gruptaki maltepeyi seçin en hermaçta 5 gol yer:D

T_A_N_E_R
19.Şubat.2007, 01:04
ben championshipde leeds i sectim ligin yarisini oynadik ve west brom la ayni puandayiz ben averajla 1.ciyim
daha ilk sezonum

Fıratcan Alçınkaya
19.Şubat.2007, 03:50
Leeds le oynamıştım premiershipe çıkardım... Ama devam etmedim sonra...

delififaci
19.Şubat.2007, 11:01
bende hep türkişye lig b veya lig a dan başlıyorum zevkli...şuan boludayım ...

belfagor
19.Şubat.2007, 17:56
ben istanbulspordayım şu an. Topun ağzındayım :D ikinci devre başladı transfer yaptım epey. Şimdilik iyi gidiyor. Alt liglerden başlatıp yükseltmek çoook daha zevkli. Herkese iyi oyunlar.

Hugo
19.Şubat.2007, 18:15
kartalspor ve şeker ile oynadım.. şeker ile istediklerimi elde edemedim..
bak şimdi açıp oynayasım geldi hee:D

fatih öksüz
19.Şubat.2007, 19:39
ben de bugün fransa liginden valecieennes diye zayıf bir takımı aldım acayip zevkli oluyo yaf paris sen jermen le maçım vardı bugün haberlerde valencieennes imkansızın önünde diye bir haber çıktı sonra medyadan soru geldi ben de bu maça kazanmak için çıkıyorum dedim oyuncular reaksiyon verdi 4-5 tanesi maça çıktım ben 2 paris 0 ve deplasmandayım maç bitti ertesi gin haberlerde çıkn yazı şu
valencieenes imkansızı başardı
o an havalara uçtum bir bilseniz var ya

Aşk-ı Şehir
20.Şubat.2007, 15:11
aynen jaku eskişehirspor olmadan olmaz esesi almayınca sanki bi yarım eksik hissediom kendimi

the_endless
20.Şubat.2007, 16:53
Arkadaşkar ben fm 2007 d.bakırı seçtim aranızda seçen varmı yada bana transfer politikası hakkında bilgi versinler Yani 2. lig akımı seçen herkez yardımcı olsun bi zahmet b

submarine_18
20.Şubat.2007, 16:56
ben hiç seçmedimmmm

frkara
20.Şubat.2007, 16:59
alt lig manyakları diye bir forum var oraya bakabilirsin