PDA

View Full Version : İşgüzar Başkanlar

alf1789
25.Şubat.2007, 15:47
Arkadaslar oyunda sık sık basımıza gelen bır olay var...ısımıze karısan baskanlar(ozellıkle azız baskan)

cozumuyse basıt...profılınızde yonetımle ılıskılerınızı degerlendıren bı baslık var...bu puan baslangıcta 10 ama burdakı degıssıme gore mudahaleler baslıyo....baslangıc puanının altına dusuncee cesıtlı mudahaleler oluyo ama bu puan yuksseldıkce mudahale en aza ınıyo...bu puanı yukseltmenın yolu :

1)bazı transferlere baskan sıcak bakmaz(ornegınn ezelı rakıpten bır transfere)ve ımza asamasında belırtır...bu transferı baskana ragmen gerceklestırır vede gercekten yararlı olursa yonetıme bır gol atmıssınızdır...

2)takımınızın ıyı gıttıgı bır donemde mesela sampıyonlugu garantıledıgınızde bır bahaneyle ultımatom verın...

3)yonetımden sıkca ıstekte buluunun(abartmayın)bu puana etkı etmesede yonetımı oyalar...

oyunda ılerledıkce ve tecrube kazandıkca yenı paylasımlarımla karsınızda olacagım ınsallah...

yusuf52_
25.Şubat.2007, 17:15
ya şampiyon oldum iki sene üst üste yönetimden ek para istedim yöneyimin cevabı genellikle harcanan paranın karşılığı hala görülmedi diyo ben iki sene şampiyon olmuşum o bana hala lkarşılığı görülmedi diyo

spider3784
25.Şubat.2007, 17:37
yanlız ikinci seçenekte ultimatom verlimde kovarlar o zaman iyi gittiğimiz bi zamanda değilde kusursuz gittiğimiz bir zamanda desen daha doğru olur bence

can777
25.Şubat.2007, 18:27
denerim bakalım işe yarıcak mı ..

fgs53
26.Şubat.2007, 04:24
yaw kucuk kulupte ii adamin varsa ve buyuk kulupler pesindeyse cok bas agritiyo bu baskanlar.

transfer teklifi geliyo adami saticam yuksek fiyattan hop bi bakmis baskan parayi red edilemez bulmus bana sormadan satmis. biraksa 3-5 milyon fazlaya satcam adam atliyo.

hele bazen satmak istemediklerinizi bile sormadan satiyo ii teklif gelince ortada kaliyosun bi anda.

kucuk kuluplerin paraci zihniyeti :D

FBCHE
26.Şubat.2007, 23:23
Aziz baskani oyunada oldugu gibi yansitmislar desene.. Keske petrol zengini baskan edinmenin bir yolu olsa... dusunsenize fenerle basliyosun 20 milyon transfer ucreti aziz baskani kovuyon, abramovic gelio birden oluyo 200 milyon :D bilgiler icin saol kardes rahat rahat oynayalim ya karismasinlar i$ime ;)

ultraslanerdem
27.Şubat.2007, 00:15
Arkadaşım yönetime durumun ne kadar iyi olsada her ne sebepten olursa olsun ultimatom verirsen kovulursun.İnsanları yanlış yönlendirip de heveslerini kırma...

uAburak89
27.Şubat.2007, 00:19
Çok başarılı olursan, en az 4-5 yıl oynarsan, ultimatom verdiğin zaman kovmuyorlar .. Dediğim gibi önce müthiş başarıların olması lazım ..

alf1789
27.Şubat.2007, 18:52
Arkadaşım yönetime durumun ne kadar iyi olsada her ne sebepten olursa olsun ultimatom verirsen kovulursun.İnsanları yanlış yönlendirip de heveslerini kırma...
dedigin sekilde kesin bir durum yok...
klupte yerini iyice saglamlastir o zaman kovulmazsin(bu da bırkac yıldan once olmaz)cumleyı eksık kurdum heralde...

ölümüne_mokoko
27.Şubat.2007, 23:32
yaw bende bunu anlamıyorum işte mesela beşiktaşla uefayı aldım şampiyon oldum extra para istedim harcanan paranın karşılığı hala görülemedi diyor nasıl iş bu ?

ultraslanerdem
28.Şubat.2007, 10:56
Aranızda ultimatom veripde kovulmayan varsa ss gösterebilirmi acaba...

El Barto
28.Şubat.2007, 11:04
evet bende merak ettim ss varmı????

ölümüne_mokoko
28.Şubat.2007, 13:33
ben senin gibi yapsam kontratı biten adamı son dakkaya kadar bekletsem diğer takımlar ben bekleyene kadar kapıyor adamı ben kontrat bitmeden 6 ay önce yeni kontrat imzalatıyorum

prodigysalih
03.Mart.2007, 18:08
arkadaslar oyunu ılk actıgınızda takımınızdakı butun oyuncularla kontratınızı yenıleyın 2010a kadar sonra ılk sezon sampıon olursanız baskandan ıstek yapın extra transfer parasını azız baba 80m verıyor

Universal
03.Mart.2007, 20:12
Benim şuan hiç işime karışılmadı zaten karışılmasını istemem ayrıca karışmalarını sağlayacak davranışlarda bulunmuyorum.

Bazı üyeler nüyük harf ile mesaj yazmış onlarıkini sildim o mesaja alıntı olan mesajıda sildim. Lütfen bütün mesajlarımızı büyük harf ile yazmayalım.

alf1789
03.Mart.2007, 20:18
Benim şuan hiç işime karışılmadı zaten karışılmasını istemem ayrıca karışmalarını sağlayacak davranışlarda bulunmuyorum.

Bazı üyeler nüyük harf ile mesaj yazmış onlarıkini sildim o mesaja alıntı olan mesajıda sildim. Lütfen bütün mesajlarımızı büyük harf ile yazmayalım.

kusura bakma caps lock acık kalmıs...duzeltcektım ama alıntı lı cevabı gorunce ellemedım:(