PDA

View Full Version : Hall Of Fame ( En iyiler ) üzerinde işlem yapma !!

fokocaman
26.Şubat.2007, 09:26
Geçenlerde bahsetmiştim. En iyi managerler bölümünde hepimizden birkaç tane var bende ilk onda 8 ayrı fokocaman manager var :-) . sanırım bu hepimizde bi sorun . Bunu temizlemenin yolu varmıdır diye bi soru sormuştum pek ilgilenen çıkmadı teknik sorumlulardan ben kendi çapımda bi araştırma yaptım ve bu Hall of fame sekmesının C:program files/sports interactive/Footbal Manager 2007/data/panels içindeki Hall of fame panel dosyanında oldugunu buldum. bu dosyayı data/panel içerisinden kaldırdıgımızda ise oyunun içerisindeki En iyiler bölümü olduğu gibi siliniyor hiçbir bilgi kalmıyor. yapmak istediğimiz ise o dosya içerisindeki belki bir kaç satırı silerek kendi manager ismimizi o listeden silebilmek :-) işte bu noktada ben yetersiz kalıyorum yetersiz ingilizce ile sanırım teknik sorumlular bu konuyu artık çözerler bu hall of fame bölümündeki silme işlemini çözerlerse eminim çok arkadaşların sorununu çözmüş olacaklar ... teknik sorumlu arkadaşları göreve çağırıyorum müsaitlerse dabii :-)) .. haydi kolay gele ...

ForeverGs
22.Mart.2007, 20:48
ben bır suru takım degıstırdım ve hepsınde basarıları yakaladım
ve hall of flame nerdeyse benle doldu
orayı nası bnm basarılarımı sılcem??
lıstede bı ben kalcam yoksa:D
gereksız konu actıgım ıcınn ozurr:(

Memedov
22.Mart.2007, 20:49
Böyle Birşeyi Yapamazsın Anca Silmen için tekrardan oyuna başlaman Lazım :)

ForeverGs
22.Mart.2007, 21:07
Böyle Birşeyi Yapamazsın Anca Silmen için tekrardan oyuna başlaman Lazım
daa once bı acıklama yapılmıstı nası sılınecegı ıcın ama bn bulamadım tekrar o konuyu

Wesley Sneijder
22.Mart.2007, 23:00
Hall of Flame deyince çok farklı bir anlam çıkıyor(flame -> ateş)
"Hall of Fame"

ForeverGs
22.Mart.2007, 23:05
hehe biliom yanlislikla bastim o tusa ve yeniden konu acip bosuna yer tuttmak istemedim anlayan bolede anlio

yatebos
22.Mart.2007, 23:13
boswer yhaw sadece senin ismin olsun ne olcak ki sanki sana ne sararı war simdi bide silip yuklemeyle urasma:D

Universal
23.Mart.2007, 16:00
Bunu ben bir ara düzeltmiştim ama nasıl yaptım hatırlayamıyorum. Bilgisayarında oyuna ait bir Hall of fame not defteri gibi bir doya var. Onu silince ve yeni oyuna başlayınca düzeliyor. Bu dosya nerede hatırlayamıyorum.

JunkChorn
23.Mart.2007, 23:39
Not defteri değil tam yerini bende hatırlayamadım ama "hall of" diye aratın oturum açtığınız bölümden bi dosya olması lazım. .xml dosyası,bu dosyayı silerseniz düzelir.

barahir
24.Mart.2007, 19:33
Ben kendi oyunumda da bunu inceledim.. DB klasörünün içinde Hall of Fame vardı o dosyayı silince benim isimlerimde silinmişti... Bunu deneyin bence..

xxdeathxx
26.Mart.2007, 15:32
arkadaslar yeni konu acmak istemegidimden dolayı bu konuya yazma ihtiyacı duydum. ben fm 2005 oynuyorum. benim ismim eskiden yazarken formattan sonra ismimi bidaha göremedim. çok önemli bişey değil ama kafama takıldı nasıl düzeltebilirim? :) şimdiden teşekkürler yardımlarınız için

olumelegi
26.Mart.2007, 17:29
ztn amac en ıyı manager olmak dıyımı kardes en ıı sı olrsun ıste :D:D:D:D:D