PDA

View Full Version : crash dumps çözümü ve adminlerden bir rica

fenerak
03.Mart.2007, 02:00
merhaba arkadaşlar. kaç gündür crash dumps hatasının çözümünü arıyordum;) . fakat bulamamıştım:( . bazı araklıklarla atıyordu oyun. daha sonra tatille geçmeyi denedim ve oldu. ama daha sonra yine birgün geliyor ve atıyordu.(e) ve bende bu sefer türkçe değilde oyunun direkt fm.exe dosyasından girmeyi denedim. Böylece bu hatayla hiç karşılaşmadı. Evet büyük bir olasılıkla Büyük zahmetlerle hazırlanmış olan Türkçe yama ne yazıkki çok farklı sorunlar yaratıyor. İşte ben burda çeviri yapan arkadaşların Türkçe dil paketini bir exe dosyası yapması nedeniyle sorunların ortaya çıktığına inanan bir kullanıcıyım. (Tabiki emeklerine sonsuz saygımız var) Benim bu hususta bir önerim var. Eğer mümkünse Bu türkçe dil paketini exe şeklinde yayınlandığı gibi birde normal dil dosyası olarak yayınlanmasını talep ediyorum. Bence bu normal dil dosyasıyla bir çok sorununda hafifleyeceğini düşünüyorum. Bu fikrime katılan sevgili forum üyelerinden ve özellikle admin ve çeviricilerden bu hususta yorum bekliyorum.
Herkese emeklerinden dolayı tekrar çok teşekkürler.

World Hollow o1
03.Mart.2007, 02:09
Abicim Kesinlikle O hatada Yükleme Hatası vardır kesinlikle Bende bunu Çok düşündüm ama yüklemede hata yapmıştım ondan sürekli hatayla boğuşuyordum ama oyunu sorunsuz yükleyince hata felan kalmadı :)

ultraslanerdem
03.Mart.2007, 09:59
Bende şuan gayet normal ve hatasız bir şekilde çalışıyor...

resulbalaygs
03.Mart.2007, 17:19
format bile attım netice değişmedi hala atıyor. Acaba kullanıcı adında turkçe karakter olmasından da olabilirmi bu sorun ?