PDA

View Full Version : Çalışma İzini Sorunu

skyspy
15.Mart.2007, 14:11
arkadaşlar wigan ile oynuyorum. 3. sezona geldim. 2. sezonun başında Portsmouth , middlesbrough'tan rochembak'ı transfer etti. 3. sezona başlarken baktım ki rochembak üzgün, transfer edeyim dedim. federasyon çalışma izni vermiyo.

1) bu adam zaten middlesbrough'ta oynuyo oyunun başında buraya nasıl geldi.
2) hadi diyelim o tamam. o zaman Portsmouth nasıl transfer etti bu adamı.
3) federasyonun bana kastı mı var?

OsCaR007
15.Mart.2007, 14:58
İlk duyuyorum ilginç sende başka adam al:D

taachinardi
15.Mart.2007, 15:02
Federasyon istifa :D

skyspy
15.Mart.2007, 15:29
valla çok uyuz oldum :) federasyon istifa edemiyeceği için ben edeyim dedim. gittim yanlışlıkla emekli oldum :D canım güzel oyunum gitti teee en son kayıdıda oyuna göre 8-9 ay önce yapmışım anlıcanız yeni takıma başlıcam. ama yine ingiltere seçecem ve gidip rochembak'ı alacam. federasyona inat!! :D

jaku88
15.Mart.2007, 16:17
ewet çok ilginç nasıl olmuyo kardeş wardır onun çözümü

Godsend
15.Mart.2007, 17:08
Oyunun bir hatasından başka birşey değil.

Premier League'e transfer olacak AB statüsünün dışındaki oyuncuların,daha önce A Milli takımlarında belli bir limitin üstünde görev almış olmaları gerekir.

Bu kriterlere uyan oyuncular Premier League'de her takımda forma giyme hakkı vardır.

İlginç ve hatalı bir durum seninkisi..

perpetua
15.Mart.2007, 17:49
Calisma izini alimi bir oyuncu yeni bir kulup ile kontrat imzaladigi her zaman sozkonusu olur. Oyunda hata yok.

Eger oyuncu son 2 senede milli maclarin 75%'inde oynamamissa calisma izni almasi cok zordur. Daha once Ingiltere'de oynamis olmasi onemli degildir.

demaio
15.Mart.2007, 20:58
Oyunun bir hatasından başka birşey değil.

Premier League'e transfer olacak AB statüsünün dışındaki oyuncuların,daha önce A Milli takımlarında belli bir limitin üstünde görev almış olmaları gerekir.

Bu kriterlere uyan oyuncular Premier League'de her takımda forma giyme hakkı vardır.

İlginç ve hatalı bir durum seninkisi..

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalim...

Calisma izni bir kere alindiktan sonra omurboyu kalan birsey degil, son iki sene oynadigi milli maclara gore guncelleniyor...

Godsend
15.Mart.2007, 21:28
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalim...

Calisma izni bir kere alindiktan sonra omurboyu kalan birsey degil, son iki sene oynadigi milli maclara gore guncelleniyor...

Liverpool ile oynarken Chelsea'den Obi Mikel'i alırken öyle birşey ile karşılaşmamıştım da ondan dolayı söyledim.

Ama oyunda 2013 yılındaydım bu olay gerçekleşirken.Sanırım Mikel o arada ingiliz vatandaşlığına geçti.

Özür dilerim şimdi hatırladım.

Scocco
15.Mart.2007, 22:28
Calisma izini alimi bir oyuncu yeni bir kulup ile kontrat imzaladigi her zaman sozkonusu olur. Oyunda hata yok.

Eger oyuncu son 2 senede milli maclarin 75%'inde oynamamissa calisma izni almasi cok zordur. Daha once Ingiltere'de oynamis olmasi onemli degildir.

Kesinlikle bu şekilde.

BINGIL666
16.Mart.2007, 11:47
peki oyuncu bendeyken bu izin milli takımda %75 oynadıında kalkıyo mu???

ThersoN
16.Mart.2007, 20:12
ben aoron mokoena'nın kardesi lebonhang mokoena'yı transfer ettim calısma izini verilmemesine ragmen bir yıl boyunca oynamamasına ragmen 1 milyondan 4 milyona kadar yukseldi sonra 4 milyona aston villaya sattım iki mac oynadı 5 ay sakatlandı :) premier lig nasip deilmis kendisine :)