PDA

View Full Version : Fenerbahçe kariyerim

semih88
01.Nisan.2007, 19:00
İŞE ALINIŞIM
26 Şubat 2008'de Aziz Yıldırım bir basın toplantısı düzenledi.Zico takımı başarızlığa sürüklüyordu. Fenerbahçe bunu haketmiyor haketmediği içinde zico ya güven duymuyordu .O sırada genç menajer yani ben manisayı intertoto ya götürmüş oradan da uefaya taşımıştım 2. tur da karşıma bayern mübih çıkınca sadece takımıma oynamaları gerektiğini söyledim ve oynadılar maç bitti. Manisa ligde 10. sıradadı bir türlü üst sıralara çıkartamamıyorum klubün bana olan güvenini sarsıyordum sonunda fenerbahçeden haber geldi zico artık gitmeliydi bu görev benim olmalıydı ve başvurdum bu görev için kabul edildi ve fenerbahçe nin başına feneri başarıdan başarıya götürecen bir menajer geldi yani ben:D

İŞE BAŞLAYIŞIM
Fenerbahçe sanki beni bekliyor gibiydi 4. sırada ve 1. arasında 9 puan vardı lig bitimine benim için yeterli bir süre vardı ve bu takımı şampiyon yapacağım diye taraftara söz verdim ve oyunculardanda bunun hakkında söz aldım.

SIRADA MAÇLAR VAR
İlk maç antalya maçı ve tahmin ettiğiniz gibi kolay bir maç oldu ve daha ilk maçtan 4 - 1 galibiyet almam bnm içinde büyük moral oldu

devamı ben fenerden ayrıldıktan sonra...