PDA

View Full Version : chealsea efsanesı

ilcan
06.Nisan.2007, 13:01
6 yıllık chealsea karıyerımde 4 sampıyomlar lıgı 4 premıer lıg 3 FA cup 3 lig kupası 4super kupa 4 kıtalar arası kupa kazandım bundan ıyısını yapabılen var mı arkadaslar merak ettım

Çağrı Demirşen
06.Nisan.2007, 14:08
mutlaka vardır merak etme sen :p

LaigLeNoiR
06.Nisan.2007, 14:32
Kötü bir performans.Hele hele Chelsea gibi bi takımda...

ilcan
06.Nisan.2007, 17:02
Kötü bir performans.Hele hele Chelsea gibi bi takımda...

ALLAH BILIR SEN DAHA 1 TANE SAMPIYONLAR LIGI ALMAMISSINDIR

LaigLeNoiR
06.Nisan.2007, 17:14

Onu dediğin gibi ALLAH bilir sen bilemessin...

Ben oyunda güçlü takım almam.Güçsüz ve alt liglerden takım alırım bu arada;;)

ilcan
07.Nisan.2007, 00:47
Onu dediğin gibi ALLAH bilir sen bilemessin...

Ben oyunda güçlü takım almam.Güçsüz ve alt liglerden takım alırım bu arada;;)

bu da geyıglerden bırıdır tabı buyuk takımlar basarı ıster bu sıtresı herkes kaldıramaz

fm26mer
07.Nisan.2007, 11:03
bunlardı chelsea gibi bir klüpte yapmak kolay,gelde Fenerbahçe gibi takımlarda yap

a.arıcı-11
07.Nisan.2007, 11:13

ya birader sen daha siteye yeni üye olmuşsun sen dışında kimsenin büyük bir başarı görmediği bir olay için 700 küsür mesajı olan bir yani artık sitenin gediklisi diyebileceğimiz bir adamla anlamsız tarıtşmaya griryosun her ne kadar bunu söylemek benim haddim olmasada biraz haddini bil

ilcan
07.Nisan.2007, 11:15
bunlardı chelsea gibi bir klüpte yapmak kolay,gelde Fenerbahçe gibi takımlarda yap

fenerbahceylede 7 yılda 2 kez sampıyonlar lıgını kazandıydım messıyı bıle almıstım fenere hılesız buda kapak olsun ayrıca yorum yapanlar lutfen kendı basarılarınıda yazarlarsa ne olduklarını anlarız

Varonil
07.Nisan.2007, 11:15
ya birader sen daha siteye yeni üye olmuşsun sen dışında kimsenin büyük bir başarı görmediği bir olay için 700 küsür mesajı olan bir yani artık sitenin gediklisi diyebileceğimiz bir adamla anlamsız tarıtşmaya griryosun her ne kadar bunu söylemek benim haddim olmasada biraz haddini bil

cok guzel ozetledin olayi arkadasim....:) :)

ilcan
07.Nisan.2007, 11:18

kendınızı ıyı avutuyonuz buyuk basarı degıl dıye ayrıca bu sıteye uye olmak mı lazım ıyı oyuncu olmak ıcın bırakın bu ıslerı asıl benımle tartısmaya gırmek ıcın en az 3 sampıyonlr lıgını almak lazım benımde kaıdem bu

Varonil
07.Nisan.2007, 11:22
konu sapmaya basladi modlar kilitleyebilirler konuyu

ilcan
07.Nisan.2007, 11:23
cok guzel ozetledin olayi arkadasim....:) :)

ıste karıyerım dıyosun sonrada hıkaye anlatıyosun kardes kazandıgın kupalar nerde onları dırek nıye yazamıyon sen hıkayecımısın yoksa fm cımı

Varonil
07.Nisan.2007, 11:26
benim hikaye yazmamin sebebi boyle ben su senede sunu aldim su oyuncuyu aldim sunu sattim gibi klasiklesen hikayelerden ayri eglendirici guzel gercekci resimli bir sey yazmaktir arkadasim.

ilcan
07.Nisan.2007, 11:30
benim hikaye yazmamin sebebi boyle ben su senede sunu aldim su oyuncuyu aldim sunu sattim gibi klasiklesen hikayelerden ayri eglendirici guzel gercekci resimli bir sey yazmaktir arkadasim.

dıkkat edersen hala anlamamısın ne demek ıstedımı arkadasım benım merak ettıgım aldıgın adamlar degıl kupalar hala yazamıyon aldıgın kupaları ıyı bır fm cının kalıtesı aldıgı kupalarla bellı olur (tabıkı hılesız) bunu bılmen lazımdı