PDA

View Full Version : FM' de yaşadığınız komik ve garip olaylar

cipy
09.Ocak.2006, 15:53
bende de dünya kupası grup macinda g.afrika ya karşı 3-2 öndeyken 91de korner kazandılar son dakikalar ya gol olursa mac uzatmaya... kalecileri cıktı.. ama sans iste savumadan top döndü ve kendi ceza sahamın biraz dışındaki hakan şükür e geldi o da bi çaktı taaa ordan gol oldu..

ha bide crespo da chelsea de ardarda 22 lig maçında gol atamamisti. yerine eddie johnson u aldım oda 18 macta hic atamadı=) bi hazırlık macında da mondragon u forvete koyduydum 2 gol atıp 10 puan aldı=) :confused: (dd) (ü) (/0)

Pentagram_15
09.Ocak.2006, 16:43
En garip olayım dün oldu: Bojinov sağdan ortayı kesti top döndü çıkmadan kendi kalemin önüne geldi. Yani 3/4 bir daire çizdi. Biraz daha hızlı olsa tekrar Boji'ye gelecekti. Bir anlam veremedim ama sonucu etkilemediğinden ses çıkarmadım. Onun dışında bir çok garip olay oluyor ama onlar bu olay kadar etkilemedi beni.

cipy
09.Ocak.2006, 16:46
joe cole un da orta sahanın gerisinden bir golü vardı.. kaleci armut gibi kalmıstı gladbach a karsıydı...

Laz_Asker_61
09.Ocak.2006, 19:06
nolcak bu manchester ın hali?? ferguson kalmalı da oyuncular yaşlı.. ne alaka yani bunun konu ile alakasını çözemedim

Pentagram_15
09.Ocak.2006, 19:45
Belki bana etmiştir o lafı ama konuyla ne alakası var bende çözemedim. Özel Mesaj attığını mı sandiki arkadaş.

Vale
09.Ocak.2006, 20:56
Fenerbahceyleyim rakip galatasaray durum 1-0 onlar önde daha ikinci yarı falan başları gibiydi kalecilerine geri pas verdiler kısa düştü mondragonda açıldı vurdu topa kale boş tam orta sahadan evandro roncatto attı 60 yard yazıyodu işte şahaneydi bence .. çokta hoşuma gitti o gol ilk defa karşılaştım öyle golle yani :)

Kerim Kerimov
09.Ocak.2006, 21:52
FM2006 da karşılaştığım en garip ve zevkli olay:

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=4183

mustio
11.Ocak.2006, 14:26
Middlesbrough la oynarken sezonun bitmesine bir kac hafta kala ilk M.Utd sonra Liverpool teklifte bulunda.. Ikisinide kabul etmedim, sezon bittikten sonra kovuldum :D

Ronaldinho_99
13.Ocak.2006, 15:25
bi keresinde Karsiyaka ile 6-6 berabere kaldim deplasmanda

shahinler
13.Ocak.2006, 16:55
fm 2006:fenerdeyim. yedek kaleci serdar külbilge takıma giremediği için mutsuz.bende lazım olduğu zaman takıma sokacağımı söyleyip oyaladım.ardından request on the move oldu.kabul ettim, sen misin eden?aziz baba çok kızdı.baktım transfere el attı.psv nin kalecisi gomese teklif yapmış.adam kontratı da kabul etti. tam imzayı atacaktı ki. bende allahtan 6 tane yabancı vardı gelemedi.yani yönetim de transfere el koyabiliyomuş.

francesco10
13.Ocak.2006, 22:00
benm saha içinde deil ama sahadışında oldu gs da gerets kovuldu yerine bülent korkmaz geldi bu arkadaş 7 maç gol yememiş ben maçtanm önce laf attı bende biraz ters yaptm kess seseini sahada görüşürüz diye:) maçta tek kale oynadm 1-0 öndeym pozisyon kaçırıp duruorm son dakkalarda can havliyle 4 forwete döndü golü yedm 87 de , maçtan sonra çıkıp bana demezmii sen ztn anca defans yapıp puan alırsın(25. maç falandı galiba toplamda 9 golmü ne yemiştm ama averaj 40 li bişiydi:) ) bende o kızgınlıkla sana o lafları bi sonraki maç yedircem dedim , arkadan msj geldi açıklama yapmış altta bende hoşlanmadığını hatta nefret derecesinde açıklamış hernesse biraz zaman geçti ben gs den uğur u istiorm adam ın transfer teklifini reddetme düşüncesi benmişim bana oyuncu satmazmış :) ama sonra okan koç u 10 milyon euro ya bastm ona ,çok keyif vericiydi bide takasla özgürcan ı aldm

from_edi
13.Ocak.2006, 22:58
mondragon 3 kere freekick'ten goL attı : )

hezzo
14.Ocak.2006, 16:50
samsun şampiyon oldu:)

mxmc
15.Ocak.2006, 14:04
bende marmaris belediye spor la Barcelona ve başka bunun gibi maçlar oynanıyor

NiC 3 9
16.Ocak.2006, 13:49
Milan ı yönetiyodum.2.senedm di.Başkan kalite oyuncu al diye msj gönderdi bn genç yetenekleri alıyordum.2 ay sonra bi baktım Petr Cech e 59$ teklif yapmış.engelliyemiyodum da.Ve Cech başkan Berlisconi tarafından alındı.Kontratıda kendi önerdi!!!

shahinler
16.Ocak.2006, 22:28
bende beşiktaş 20 yaşında genç bir kaleci aldı.taraftarlar köpürdü. adam ermeniydi.

can777
17.Ocak.2006, 18:48
bende 2006 dünya kupasının şampiyonu slovenya oldu

sırasıyla

İngiltere
Fransa
Almanya
Arjantin
İspanya
Brezilya takımlarının menajerleri kovuldu

_ErDeM_
17.Ocak.2006, 21:20
siz oynarken hic kavga etmedimi oyuncular? bana iki kere oldu

barahir
18.Ocak.2006, 16:21
bence sen attın be erdem
yok yok doğru sölüyo bendede olmuştu aynısı

Cristiano Ronaldo
18.Ocak.2006, 22:03
Arkadaşlar, artık başka tartışma istemiyorum. Tartışma mesajları, CM serileri ile ilgili komik ve garip olaylar silinmiştir. FM2005 ile ilgili komik ve garip olaylar mesajları taşınmıştır..

Lütfen daha fazla konuyu dağıtmayalım..

cipy
21.Ocak.2006, 19:58
samsun şampiyon oldu:)
bende 2. Lige düştü gaziantep ve konya ile beraber?..(/r)

cipy
21.Ocak.2006, 20:00
haaa bide hiç yenilgisiz (brezilya dahil) dünya şampiyonu oldum...

benyaben
21.Ocak.2006, 20:05
yaşında bi adam gördüm tam alıyodum 4 milyon Paund du dedim değmez:)Almadım sonra

zargı
21.Ocak.2006, 20:13
ben milanla romaya karşı oynarken 4-0 mağlup durumdaydım ikinci yarı 80 den sonra 4-4 yaptım 82,84,87 kaka 90+2 seedorf acayipti ya şok oldum hehe:)

fLamey
24.Ocak.2006, 03:47
bnm bikeresinde şampiyon olduğum senenin ardındaki sene fikstür çekilmedi.sadece avrupa maçları ve türkiye kupasını oynadım.aynı sene türkiye kupasında fenerbahçele maç yapıyorum.yedek ağırlıklı takımla çıktım.çünkü fener maçından sonra çok önemli avrupa maçım var.deplasmanda penaltılarla feneri yendim.devam et dedim.karşıma maçın skoru geldi ve fener bizi penaltılarla yenmiş gözüküodu.hatta fenerbahçe sanal aleme bile el attı dedim:))))))

Saudalf
24.Ocak.2006, 11:01
sanırım fm değilde cm oynuyordum. maçın ortalarına doğru büyük harflerle kocaman bir becham yazısı çıktı. ben ne olduğunu anlamaya çalışırken becham kırmızı kart gördü. sonradan yazıları bir daha okudum ve anladığım kadarıyla Becham bir pozisyonda yanlış karar verdiğini düşündüğü hakeme bir tekme atarak karırını tekrar gözden geçirmesini istedi :) uzun bir süre ceza almıştı.

cipy
24.Ocak.2006, 17:36
bende beşiktaş 20 yaşında genç bir kaleci aldı.taraftarlar köpürdü. adam ermeniydi.
bnde romadayken gs mondi ye yedek iki tane brezilyalı kaleci aldı...:confused:

cipy
24.Ocak.2006, 17:37
sırasıyla

İngiltere
Fransa
Almanya
Arjantin
İspanya
Brezilya takımlarının menajerleri kovuldu
bende de türkiye ile bn olmuştum böle büyük ülkelerin menajerleri kovuldu(vv)

Universal
25.Ocak.2006, 02:34
Takım=Fenerbahce
bende en garip olay liverpool'a 3-0 yenilirken 80 dk dan sonra 6 gol atıp 6-3 yenmem oldu bide
trabzonla kupa maçında ilk maçta 5-2 yenildim die atak oynatıyım dedim
maç 11-10 kazandım ama ne çare bi onlar attı bi ben fm deki en gollü maçım oldu

Her gün 1 saat Fm iyi gelir

cipy
25.Ocak.2006, 22:56
En garip olayım dün oldu: Bojinov sağdan ortayı kesti top döndü çıkmadan kendi kalemin önüne geldi. Yani 3/4 bir daire çizdi. Biraz daha hızlı olsa tekrar Boji'ye gelecekti. Bir anlam veremedim ama sonucu etkilemediğinden ses çıkarmadım. Onun dışında bir çok garip olay oluyor ama onlar bu olay kadar etkilemedi beni.
aynını daha dün ben yaşadm roma da iken... ama top karşı takıma geçti defansta adam yoktu yedim bende golü... :mad:

tilkiandrei
27.Ocak.2006, 01:45
Fenerbahce teknik direktoruyken ronaldo icin real madrid ile gorustum.15 milyon dolar teklifi kabul ettiler.sonra sira ronaldo ile anlasmaya gelince bana resmen ` ronaldo fenerbahceyi kaale almiyor(turkce yamada)` yazisi geldi.sinirden olmustum bu gobekli adam kendini eski gunlerindeki gibi dunyaya futbol ogretmeye gelmis tanri elcisi mi zannediyor dedim kendi kendime.o sezon sonu real madrid paf takminda antremanlara cikmaya basladi.tekrar teklif ettim.kabul etti ve transfer yorumu bu oldu.``buyuk bir takima geldim benden beklenenleri vermek icin elimden geleni yapacagim``.transferinden sonraki 2 hafta lig macinda bir sakatlik....ve neredeyse 2 yil yok!!!ve bu da yetmezmis gibi sakatligi sirasinda aciklama yapiyor.fenerbahceye geldigi icin pisman oldugunu acikliyor.sebep?ilk 11 de yer bulamadigi icin.sen sakatsin be adam!!!bu adam beni oldurecek...

Galatasaraysk.
27.Ocak.2006, 02:43
şampiyonlar ligi maçı Ben galatasarayı yönetiyorum
Galatasara real madrit maçı 5-0 yendim. 5 golün 5 ide Penaltıdan attım
Real 2 kırmızı kart gördü... :)

Cengo
27.Ocak.2006, 06:56
Önce Konyaspor-Fenerbahçe maçımda 45+9 (!) oynandı :rolleyes:

Maymuncuk
27.Ocak.2006, 14:15
Önce Konyaspor-Fenerbahçe maçımda 45+9 (!) oynandı :rolleyes:

Oha diim başka ne demem lazım..devre yapmasaymış macı bitirirmiş..:)

eXcitinG
27.Ocak.2006, 18:18
Chealse iLe oynarken kupa finali macında cech sakatLAndı cuduciniyide aLmamıstım gLen jonhson kaLeye gecti ve devLesti kupayı kazandım cok enteresandı ya adam aynı pancu gibiydi

tomas jun
28.Ocak.2006, 11:51
heinz başlama vuruşuyla birlikte orta sahadan atmıştı beşiktaş a gordugum en guzel goldü

Code_Stealth
28.Ocak.2006, 17:14
Fm 2006 ya Sampdoria ile 2 ligden basladim.Sampdoria yi 1 lige cikarip uefa kupasini aldim fakat ligde fazla olumlu sonuclar alamadim en fazla 3. oldum fakat 4. sezon ortasinda takimdan sutlandim.Halbuki ben ne emekler vermistim....Adamlarin kulubunu milyoner yaptim 150 Msterlinlik bir butceye sahiptim fakat kovulmama bi mana veremedim.Kovulurken ligde 10. idim fakat sizinde bildiginiz gibi italya ligi cok zorluydu ve birinciyle aramda 12 puan vardi son 4 macimdan 3 unu kazanmistim.UEFA da da tam gaz ilerliyordum.Siz benim kovulmami neye bagliyorsunuz boardla aramda herhangi bir sorun yoktu.Ben cok fazla transfer ticareti yaptigim icin oldugunu saniyorum ama biraz sacma geldi.Mesala oyuncu satin alip hemen satinca ornegin aldigim oyuncu Dani olsun sattiktan sonra soyle bir mesaj aliyordum :Sonunda Dani yedek kalmaktan kurtuldu. Yani satmak icin transfer ettigim oyuncuyu tabiki as kadroda oynatmiyorum.Acaba bu yuzdenmi kovuldum?Bilgisi olanlara duyrulur.Baska boyle olay yasayan oldu mu?

eXcitinG
29.Ocak.2006, 15:49
CanLarı sıkıLmı$ oLabiLir :)

cüneyt11
30.Ocak.2006, 12:23
bi keresinde şampiyonlar liginde 3-1 yenik durumda iken 90.dakkada iki tane gol attım.ve yarı finale tükseldim.takımı roma ve karşımdaki takım ise schalke idi.

eXcitinG
30.Ocak.2006, 14:37
CheaLse iLe oynuyorum iLk sezon bitti neyse ikinci sezonun ortasında artık crespoyu yoLLayıp yerine ba$ka adam aLmak istedim 1.5 sezonda 45 goL attı ama sıkıLmı$tım ondan artık neyse crespoyu hertaya sattım ve yerine Iaquinta yı aLdım.. abramovich ten bir mesaj geLdi takımda dünya yıLdızLarı görmek istiorum diye.. neyse. transfer doneminin kapanmasına bir gün kaLa takımLa idmana cıkacam sabah bir de baktım ne gorim gattuso takımda .. abramovichten bir bende habersiz aLmıs hic bana soruLmadı bu adam aLınacak aLnıor onayLıyormusunuz die 35 euro ya aLmıs.. cok garip geLdi bana ya adam benden habersiz i$ler cevirior....demek boLe seyLer de oLuor. adam bizzat gitmis almıs gelmis ve bana süpriz yapmı$ ya.:mad: (/ü)

TheRing
30.Ocak.2006, 17:03
öfff ya ne bu anlamadım şimdi konu şöyle trabzon'a karşı cimbom ile türkiye kupası yarı finalindeyim ilk maçı 2-1 almışım deplasmanda neyse 2. maç istanbul da ilk golü attım iyice rahatım tabii takımı defansa da çekmedim son on dakika trabzon 1 gol attı neyse gene rahatım nasıl olsa alıcam maçı ya,uzatmalara girildi son saniye de cihan kendi kalesine gol attı durum 1-2 tabii uzatmalar ve gol olmadı..penaltılara kaldı maç ve benim penaltısı 20 olan hakan çankaya ki bu iş için oyuna almıştım penaltıyı kaçırdı ve trabzon'un penaltısı 10-11 civarında olan bütün adamları gol attı ve sonuç güle güle türkiye kupası ühühühüüü :(

oğuz aga
30.Ocak.2006, 22:27
bn Galatasaray la oynarken 40 milyon $ borcum vardı sonra bi baktım yeni yönetim Galatasaray kulübünü devraldı dio bütün borçlar temizlendi ve transfer bütçesi olarak 87 milyon $ ayrıldı dio
ekran görüntüsünün oyundan çıkartılıp foruma aktarılmasını bilsem yapıcam bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

cüneyt11
31.Ocak.2006, 12:05
bi keresinde ben de juve ile maç yapıyodum.4-0 yendimgollerin 3 tanesi penaltıdandı hepsini totti attı.

fm_delisi
31.Ocak.2006, 23:15
en garip olay bende walla arsenalle şampiyonlar ligi yarı finalinde dakika70 4-0 öndeyim.bu dakkadan sonra adamlar 85.dakkaya kadar 5 gol atıılar ve skor 4-5oldu uyuz oldum yaaaaa

Sinan Güler
03.Şubat.2006, 14:46
5-1 den 6-6 berabere kalmıştım.

acivic
05.Şubat.2006, 07:02
Evet, başkanın transfer müdahalesi, o anda onur kırıcı gibi geliyor. Aziz Başkan: biz yönetim işlerine karışıyor muyuz? 2. sezon Luciano,F yu satıp(aslında hiç fena değil di) genç bir yetenek aldım. Edilson tam benim aradığım oyuncu idi. D/WB/MR-20 yaş. Aldım tabii. Bir de baktım Aziz Başkan:"yüksek profilli oyuncu al!" demez mi? Ardından Buffon'a $45 Mn. teklif etti. Neyse ki yabn.kontn. dolu idi. O Edilson şimdi en istikrarlı 2-3 oyuncumdan biri. Şu anda 8.27 ile oynuyor. Aziz Başkan'a sevgilerle.

francesco10
05.Şubat.2006, 15:19

ahaha çok iimiş gerçekte olsa bende klübü basarm :D

cureshot
06.Şubat.2006, 17:38
acivic aldığın adam hakikaten inanılmaz bir adam çok iyi bir sağ bek açık da oynuyor forumda bu adamı ben de önermiştim bravo sana sen bakma o azize transferin kralını yapmışsın

Aslan41
08.Şubat.2006, 02:38
ne tuhaflıklar yaşamışsınız beee....
ALLAH'A şükürler olsun ki ben Galatasaray da hiç böyle
tuhaflık yaşamadımmmm.

unforgivenbm
08.Şubat.2006, 05:30
fenerle oynuyorum fener çaykur karşısında 5-1 öndeydi 75. dakikalarda luciano kırmızı gördü defansı 3 kişiye bıraktım bende nasıl olsa buradan toparlayamazlar diye ama maç 80. dakika da başlayan gollerle 5-5 bitti. Futbol tarihinde buna en yakın maç pele zamanında olmuş bir de fm de olur böyle olaylar zaten fm 2006 hiç olmamış... sakatlık çok büyük problem olmuş. bir sürü acayip şey oluyor anlatmaya zaman yetmez...

nekop
08.Şubat.2006, 13:31
oyuncum macta sakatlanıp cıktı mac bitince doktor 3 ay hip unjuriden yok dedi sonra oyuncuya baktım maca hazır yazıyordu ve ondan sonraki macta oynadı

ronaldinho_33
09.Şubat.2006, 16:50
rakibim 10 kişi kalmıstı bi penaltı kazandım baktım bi kırmızı kart çıktı tam seviniyodum dokuz kişi kaldılar diye bide baktım benim adam görmüş kartı...:)

Jesus_FB
11.Şubat.2006, 04:20
Bursasporla zar zor süper lige çıktıktan sonra 3. haftada Fenerbahçe ile oynadım maç sonunda gözlerime inanamadım

http://thumbs.villagephotos.com/?id_=15876355 (http://img.villagephotos.com/p/2005-10/1095440/bursa2.JPG)

GoGiC
11.Şubat.2006, 04:45
Bursasporla zar zor süper lige çıktıktan sonra 3. haftada Fenerbahçe ile oynadım maç sonunda gözlerime inanamadım

http://thumbs.villagephotos.com/?id_=15876355 (http://img.villagephotos.com/p/2005-10/1095440/bursa2.JPG)

kusura bakma ama o kadro bende olsa bende 7 tane atarım.. ruicosta falan..;)

Maymuncuk
11.Şubat.2006, 12:54
ikinci sene de mi yaptın bu transferleri.. Bence birz fazla daha ikinci senede:?:

jee_han_86
12.Şubat.2006, 22:35
Arkadaşlar Roma ile treble yaptım UEFA--İtalya kupası---lig kupası

Bunlardan ligde şampiyon olmam son maça baglıydı ben yenmeliydim ve Juventus da puan kaybetmeliydi ama işin ilginç yanı Juventusun nasıl kaybettiği. bu da asagıdaki resimlerde varr

http://rapidshare.de/files/13126056/__304_nan__305_lmaz.JPG.html

http://rapidshare.de/files/13126574/inan__305_lmaz2.JPG.html

Jesus_FB
15.Şubat.2006, 19:49
kusura bakma ama o kadro bende olsa bende 7 tane atarım.. ruicosta falan..;)

iyi de güzelim rui costa 35 yaşında materazzi 33 yaşında :)

Maymuncuk
15.Şubat.2006, 20:23
Ama yıldızlar;;)bunun 40'a kadar yolu var:)

ridvanu
15.Şubat.2006, 22:02
zaten bunların bonservisi ucuz bile olsa kendileri dünyanın parasını
istiyolar nasıl iş anlamadım
rui costa nerden baksan haftalım 60 70bin € ister
benim kulüp 35bine kadar izin verio (BJK)

Jesus_FB
15.Şubat.2006, 22:58
adama nazar değdirdiniz bırakıyo futbolu :(

ALpachinofb
18.Şubat.2006, 15:06
benim başıma en ilginç olay fm 2005 te geldi man.city takımını yönetiyodum karşıdaki takımı hatırlamıyorum kendi sahamda 4-0 öndeyim ve o sıralar kötü gidiyodum oyumcum ilk yarı biterken kırmızı kart gördü yanımda fm oynayan arkadaşa birinci golu yedikten sonra bu maç 5-4 yenilirim ben diyip kahkahayı bastık bilmem ne 90 dk bittiğinde 5-4 yenilmiştim:)bi de geçende fm 2006 da önce 3-0 öndeyken 3-3 sonra 2-0 öndeyken 2-2 art arda maçlarda berabere kaldım hemde deplasman da:)

ALpachinofb
18.Şubat.2006, 15:17
fm 2005te altaysporu aldım ilk sene 2. olarak 1. lige çıktık süper transferlerle ilk sene ve 2. sene şampiyon oldum 3. sene şampiyonluga giderken fb ile çekişiyodum 31. haftada liderken fb ye yenildiğimden dolayı kovuldum bu arada uefa da yarı finale çıkmıştım:)

Jesus_FB
18.Şubat.2006, 15:55
YOK ARTIK paradan dolayı kovulmuş olabilirmisin:)

koray_capello
20.Şubat.2006, 04:03
rakibim 10 kişi kalmıstı bi penaltı kazandım baktım bi kırmızı kart çıktı tam seviniyodum dokuz kişi kaldılar diye bide baktım benim adam görmüş kartı...:)

hakketen çok ilginç bi olaymış yawww:D:D:D

koray_capello
20.Şubat.2006, 04:07
siz oynarken hic kavga etmedimi oyuncular? bana iki kere oldu

arkadaş fazla kaptırmış kendini olmayan şeyleride mi görüyo ne?ya arada bi özellikle yenilen takımın agresif bi oyuncusu bizim oyuncumuza dirsek veya tekme atabiliyo ama arkadaş kavga ettiler diyo.resmen bildiğin kavga:D:D

kaanunlu
20.Şubat.2006, 21:59
Çok İlginç....................
Arkadaşlar bir gün Valencia ile başladığım bir sezonda yoluma devam ederken bir yandan ise Türkiye ligini merak ederek talip ediyordum tabi en çok merak ettiğim Galatasaray , Fenerbahçe ve Beşiktaşın hangi futbolcuları tranfer ediceğiydi. Valencia ile 2 sezonumu yaşarken tekrar Türkiye ligine baktığımda Fenerbahçe kadrosunda Nobre'yi göremedim ve doğal olarak Nobre'nin Transferine baktığımda Nobre adlı oyuncunu olmadığını farkettim evet Nobre kaybolmuştu......O günden bu güne nobre hala yok gören varsa bana haber versin....

koray_capello
20.Şubat.2006, 22:09
Arkadaşlar bir gün Valencia ile başladığım bir sezonda yoluma devam ederken bir yandan ise Türkiye ligini merak ederek talip ediyordum tabi en çok merak ettiğim Galatasaray , Fenerbahçe ve Beşiktaşın hangi futbolcuları tranfer ediceğiydi. Valencia ile 2 sezonumu yaşarken tekrar Türkiye ligine baktığımda Fenerbahçe kadrosunda Nobre'yi göremedim ve doğal olarak Nobre'nin Transferine baktığımda Nobre adlı oyuncunu olmadığını farkettim evet Nobre kaybolmuştu......O günden bu güne nobre hala yok gören varsa bana haber versin....

ölmüş olmasınn(/3)(l)(/l):w::f::z::4:(/4)

ya hakketten böle bişe yok dimi oyunda.yani bi futbolcu bişekilde ölemezmii.

kaanunlu
21.Şubat.2006, 01:32
Ölmüş olsa Brezilyalılar cenazeye giderdi..... (Alex ve Arkadaşları)

Benim düşüncem Fenerbahçe yabancı kontenjanı açmak için Nobre'yi aradan çıkardı.....
Yazık oldu adama

aLka
21.Şubat.2006, 01:35
Belki SI Games bi kod filan koymuştur, milyonda bir oyunda oyuncu ölüyodur :D

fatihaz1980
21.Şubat.2006, 01:57
Bendede Ronaldo öldü.Nerde Ronaldo nerde Nobre...
96 dan beri oynuyorum.10 yıl oldu dile kolay...

Avalanche_70
21.Şubat.2006, 01:57

Eğer Oyuna Girerken Database ini huge yapmazsan, Uzak diyarlardaki oyuncular gorunmez.

fatihaz1980
21.Şubat.2006, 01:59
Eğer Oyuna Girerken Database ini huge yapmazsan, Uzak diyarlardaki oyuncular gorunmez.
Adam öldü diyo sen ne diyon.

Avalanche_70
21.Şubat.2006, 02:01
Adam öldü diyo sen ne diyon.
Yaw heralde nobre öldü Allah rahmet eylesin diye yazmıyodur dimi???

Lütfen biraz gercekci olalım !!

fatihaz1980
21.Şubat.2006, 02:03
Bende daha ilginç bişey oldu.Francesco Totti 2009 da doğurdu.
Hemde ronaldinho dan.Çocuk acaip tipsiz oldu..

fatihaz1980
21.Şubat.2006, 02:05
Yaw heralde nobre öldü Allah rahmet eylesin diye yazmıyodur dimi???

Lütfen biraz gercekci olalım !!
Nobre is dead now.So you can transfer one more non EU player.Yazmış...Taraftarlar bayram etmiş

kaanunlu
21.Şubat.2006, 02:07
Oyun ilk açıldığında Nobre vardı Adam öldü diyom sen Data Mata bassediyon... oooooooooo Fatih beyler 10 yıl oldu dimi yaşlandık bu yollarda beraber (Fatih benim Kankadır savulun geliyoz.....Şampiyon Zonguldak )

fatihaz1980
21.Şubat.2006, 02:09
Oyun ilk açıldığında Nobre vardı Adam Öldü diyom sen Data Mata bassediyon... oooooooooo fatih beyler 10 yol oldu dimi yaşlandık bu yollarda beraber (Fatih benim fm yolundaki kankadır savulun geliyoz.....)
MARTTA 11 OLUYO...:)

fatihaz1980
21.Şubat.2006, 02:11
Çocuğun adını TOTTİNHO koyduk bu arada.Kaleci oldu hayret...:)

koray_capello
21.Şubat.2006, 02:12

yorumsuzz...:confused::confused::confused:

koray_capello
21.Şubat.2006, 02:14

koptum yaa harbi koptumm:D:D:D

bugün burası çoşmuş yaa eğlenceyi kaçırmışız tüh:(

fatihaz1980
21.Şubat.2006, 03:16
koptum yaa harbi koptumm:D:D:D

bugün burası çoşmuş yaa eğlenceyi kaçırmışız tüh:(
Daha bu neki bundan sonra hep böle...:)

Selman Ozturk
24.Şubat.2006, 14:06
Daha bu neki bundan sonra hep böle...:)

Eğlencenin fazlası da kalbe zararlı dikkat et derim ben...

Konuya gelince bugün Fm'de çok ilginç ve komik birşey oldu...Yeni aldığım 18 yaşındaki genç ve yetenekli kalecim geleceğin Ronaldo'su olarak lanse ediliyordu...Kaleci ve Ronaldo...Ben pek bir bağlantı kuramadım...Gülmekten alamadım kendimi bunu görünce...

Maymuncuk
24.Şubat.2006, 19:38
eheahe kendi aramızda küçükken derdik Micheal Jackson gibi futbolcusun diye falan ama bunu görmmemiştim:D

Gravity
28.Şubat.2006, 17:25
Vallahi iki tane var bende ikisi de aynı oyunda oldu Galatasaray'ın başındayken. Birincisi At. Madrid'le hazırlık maçı yapıyorum, Ibagaza yaklaşık 40 metreden kaleye şut çekti, top dümdüz dışarıya doğru gidiyor yön olarak hem de açık farkla. Birden yaklaşık 60 derece dönüp kaleye doğru gelmeye başladı, tabi Mondragon top dışarı gidiyor diye sadece o tarafa doğru yönelmiş durumda ve uyanamadı olaya. Tahmin edebileceğiniz gibi gol oldu ve benim tepkim sadece yuhaa demekle sınırlı kaldı.
İkincisi Sivas'la deplasmanda oynuyorum. Maç sonucu 2 - 2. Ben 52 şut çekmişim ve 41'i kaleyi tutmuş, 2'si gol olmuş. Sivas 2 şut çekmiş maç boyunca toplamda. Gerisini yazmama gerek bile yok sanırım. Petkovic maçın adamı tabi doğal olarak.

zargı
28.Şubat.2006, 18:36
Milan ı yönetiyodum.2.senedm di.Başkan kalite oyuncu al diye msj gönderdi bn genç yetenekleri alıyordum.2 ay sonra bi baktım Petr Cech e 59$ teklif yapmış.engelliyemiyodum da.Ve Cech başkan Berlisconi tarafından alındı.Kontratıda kendi önerdi!!!
aynı olay banada oldu bana barcelona başkanı maxwell i getrmişti ama güzel oluyo yaa

drciwan
01.Mart.2006, 05:17
benim oyunda iran dünya kupasını aldı. hem de finalde arjantini yenerek... (1-2)
şaştım kaldım, afalladım...

TüMeR_yAğıZ
01.Mart.2006, 16:59
benim oyunda schalke arsenal i deplasmanda beş sıfır yendi.şoke oldum.

askmeloveman
02.Mart.2006, 01:42
fifa2005 28 agustos perşembe
Kelly adli futbolcu meydan okuyor:

John Paul Kelly, yeni transfer elilen Kim kallström adli futbolcuya meydan okudu ve Liverpool takiminin onemli bir oyuncusu olarak ilk 11deki yeri koruyacagini soyledi

oyuncu hakkinda cikan spekulatif haberler arasinda ise, Reds takimindaki John Paul yeni transfer edilen futpolcu tarafindan olumle tehtid edildigi soyleniyor...

azuhhahahahahahahah

askmeloveman
02.Mart.2006, 01:46
benim oyunda iran dünya kupasını aldı. hem de finalde arjantini yenerek... (1-2)
şaştım kaldım, afalladım...

lier ..... olamas bole bisi...

drciwan
02.Mart.2006, 02:18
http://rapidshare.de/files/14473044/iran.jpg.html (http://rapidshare.de/files/14473044/iran.jpg.html)

sanırım şimdi inanırsın...