PDA

View Full Version : kırmızı kartlar

hezzo
10.Ocak.2006, 14:48
Beyler sizinde dikkatinizi cektimi bilmiyorum ama bende her 2 macta bir adamlarım atılıyo ozellikle gole giden adama arkadan mudahele yuzunden, tackling im de normal ;)

francesco10
10.Ocak.2006, 15:53
o durumda tacling in 20 olsa ne yazar çoğu zaman da atılır oyuncu hele son adamsa , oyuncunun topu kapması çok az bi ihtimal benim 4-5 kere aleyhime oldu hepsinde kırmızıyı yedim :)

LvEbGm_
10.Ocak.2006, 17:14
bende yaşıyorum maalesef özellikle carvalho !!

kansuGS
10.Ocak.2006, 21:12
demek ki taktiğin iyi değil ki oyuncuların bu yola başvuruyo

Vale
10.Ocak.2006, 21:30
gole giderken son adam gole giden adamı arkadan müdahaleyle indirdiği anda kırmızı görür bu normal bi karar ki zaten

semih5
10.Ocak.2006, 22:12
benim adamlar super ya 20 macta 3 kirmizi kart ya o da kleberson-mustafa dogan sizin dediginiz gibi karsi takim bana yapio yiyolar kirmizi ya

TüMeR_yAğıZ
10.Ocak.2006, 22:29
Kırmızı kart gören oyuncunu cezalandır.Başka türlü önünü alamazsın kartların.Ben ceza veriyorum hemen.

semih5
10.Ocak.2006, 23:14
bende 20 mactan 3 kisi gördü ama ben bi sey yapmadim ama artik görmuolar ya

hezzo
10.Ocak.2006, 23:15
ceza verincede butun oyuncular mutsuz oluyo arada taktikle alakası oldugunu sanmıyorum cunku baya kisinin kullandıgı champion 77 mi ne onu kullanıyorum bendede ozellikle moises diye bi oyuncu kırmızı goruyo son olarak gole gideni durdurunca kırmızı kart verilmesinin dogru bi karar oldugunu bende biliyorum ama oyunda cok fazla oluyor onun icin actım konuyu (cok yazdım:))

TüMeR_yAğıZ
11.Ocak.2006, 13:42
Uyarı cezası vereceksin ilk seferinde iki hafta maaş kesme hemen.unprofessional hareketten cezayı ver.ben öyle yapıyorum.

aLka
11.Ocak.2006, 19:16
Arkadaşlar benimde aksine oyuncularım hiç kırmızı kart görmüyor bir sezonda sadece bir oyuncum cezalı oldu o da kırmızı karttan değil 4 sarı kartı olumş ondan tacklingide hard yaptım sonuç değişmedi ciddi olarak soruyorum:
oyuncularımın daha çok kırmızı kart görmesini nasıl sağlayabilirim soru saçma gibi biraz ama

TüMeR_yAğıZ
11.Ocak.2006, 20:46
Arkadaşlar benimde aksine oyuncularım hiç kırmızı kart görmüyor bir sezonda sadece bir oyuncum cezalı oldu o da kırmızı karttan değil 4 sarı kartı olumş ondan tacklingide hard yaptım sonuç değişmedi ciddi olarak soruyorum:
oyuncularımın daha çok kırmızı kart görmesini nasıl sağlayabilirim soru saçma gibi biraz ama

Valla sende öpte başına koy kardeş daha ne istiyon.bırak hard da kalsın tackling kart görüp ne yapacaksın.

eran
11.Ocak.2006, 23:05
Benim 30 maçta sadece bir kırmızı kart var,o da son adamken faul yaptığı için.Tackling seviyesi ve takım disiplini çok önemli bence...

FeYYaz1989
11.Ocak.2006, 23:10
Benim milanla ligde hiç kırmızı kart olmamıştı.:D Kupalardada yoktu sanırım.Evde olmadığım için tam bir şey söyleyemeyeceğim ama.

aLka
12.Ocak.2006, 14:38
Benim milanla ligde hiç kırmızı kart olmamıştı.:D Kupalardada yoktu sanırım.Evde olmadığım için tam bir şey söyleyemeyeceğim ama.
Benimde ya milanlı oyuncularda bişey var galiba hiç görmüyolar

mamix
13.Ocak.2006, 17:38
Yaw bu oyunu anlamak zor Gs de trabzona karşı oynuyorum tacklingide hard yaptım benim maçın başında 2 oyuncum sakatlandı ts de de 3 oyuncu k. kart gördü tam tersi olması lazım değil mii?