PDA

View Full Version : Oyuncu Ufak Kaygısı

AndersonCosta
03.Haziran.2007, 23:25
Arkadaşlar maça girmeden önce birşey yok.Maçı yapiyorum oyuncu da değiştiriyorum maç bitiyo takımıma bi bakıyorum 4/3 ünde ufak kaygılarda takıma yeteri kadar şans vermediğinizi düşünüyor yazıyo.Bunun nedeni nedir ?Maçtan önceki konuşmalarım mı?Ama oynatmadığım oyuncu yok mümkün olduğunca herkese şans veriyorum.
Birde oyuncu özelliklerinde cesaret ve söz geçirme düşüyo.Sakatken artıyo.Bunun sebebini de merak ediyorum.
Tesekkurler...

Lucas Neill
04.Haziran.2007, 12:52
Takım konuşmasından olabilir.Maç bittiğinde her hafta böyle performans istiyorum dersen bu olaylarla karşılaşabilirsin yani ben böyle biliyorum

KaF KeF
04.Haziran.2007, 13:17
hep kadroyu değiştiriyorsun ya o yüzden olabilir.....

perpetua
04.Haziran.2007, 13:48
Kazanilan bir mac sonrasi konusmanizda eger menfi bir konusma yapar veya hic bir konusma yapmazsaniz oyuncularin morali duser.

Hic bir konusma yapmamak, "sizi gozum gormesin rezil adamlar" demek gibi bir sey anlamina geliyor.

AndersonCosta
04.Haziran.2007, 14:50
sağolasınız arkadaşlar.utku hagi kardeş farkla yendiğim maçlarda öyle diorum sanırım onun yüzünden böyle oluyor.Tekrar sağolun

RaSenGan
04.Haziran.2007, 15:35
Takım konuşmasından olabilir.Maç bittiğinde her hafta böyle performans istiyorum dersen bu olaylarla karşılaşabilirsin yani ben böyle biliyorum

Ama ben farklı yendiğim maçlarda böyle dediğimde hiç kimsenin ufak kaygısı olmuyor.

Lucas Neill
04.Haziran.2007, 16:09
Ama ben farklı yendiğim maçlarda böyle dediğimde hiç kimsenin ufak kaygısı olmuyor.

ben öle dediğimde oyuncular kredilerinin bittiğini düşünüyodu o yüzden dedim

grcn
04.Haziran.2007, 16:45
takım konuşmalarını baş antrönere yaptırıyorum ben hiç bir sorunda olmuyor antröner iyi konuşuyor :) böyle dene istersen

the_imam912
04.Haziran.2007, 17:22
Evet her maç böyle oynayın diyince ufk oluyor ;).

usrobotics
04.Haziran.2007, 18:16
kazanilan bir mactan sonra takim konusmasi yapmadan odadan cikarsan bu tur kaygilar oluyor.