PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Emurafu
10.Temmuz.2007, 00:42
Gstvnet sitesi Carsamba gününe kadar forvet bitecek dedi bence saviola gelecek zatem lincoln gölgede bırakacak denilmişdi bunuda saviola yapar

Omerdinho
10.Temmuz.2007, 00:42
deivid aslinda iyi topcu ama adama istanbul yaramadi galiba :zuhaha

Varonil
10.Temmuz.2007, 00:43
Bu takımda geçen sene Deivid'e verilen şansın yarısı bile verilse kanıtlar kendisini Kazım.

Hugo
10.Temmuz.2007, 00:48
Saviola gelirse Lincoln gölgesinde kaybolur onun:D

TürkuAz
10.Temmuz.2007, 00:50
Daha önce 27 Haziran ve 7 Temmuz'a kadar transfer bitecek deniliyordu..

İnanmıyorum artık..

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 00:51

havasından mıdır suyundan mıdır :zuhaha
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu takımda geçen sene Deivid'e verilen şansın yarısı bile verilse kanıtlar kendisini Kazım.

umarım zico öyle bi hata yapmaz da oynatır kazımı ;)

Rodrigo Tello
10.Temmuz.2007, 00:51
Kolot Cruz ile ilgilenmediklerini söyledi :) herhalde yapilan teklife cevap alamayinca böyle bir yönteme basvurdu...

Sizde cok abarttınız ama..

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 00:53

AZ maçını sunan İlker Yasin geldi aklıma...Deivid e yaramadı İstanbul bencede...

BlackEagle19o3
10.Temmuz.2007, 01:02
İşte bu yüzden gelişmiyor.Ya neden güven olmasın.Sen o adama güvenip destek vermezsen olmaz tabi...

El oğlu 17 yaşında CL'de oynuyo,Dünya Kupa'sında oynuyo.Bizim evlatlarımıza neden güven olmasın.Ne eksikleri var...

Tek eksikleri onlara güvenen birisinin olmaması.Tek eksikleri onlar kötü oynadığında arkalarında duracak birilerinin olmaması.Tek eksikleri kötü performans gösterdikleri zaman ıslıklanıp protetso edilmeleri.Ben Burak Yılmaz'a sonuna kadar güveniyorum.CL'de de Süper Lig'de de...

Bana göre Gökhan Güleç'te Burak Yılmaz'da yetenekli isimler.Onlara güvenildikçe kendilerini geliştireceklerdir.

İnşallah siz haklı çıkarsınız.Ben yanılırım:)

Omerdinho
10.Temmuz.2007, 01:04
AZ maçını sunan İlker Yasin geldi aklıma...Deivid e yaramadı İstanbul bencede...
ah deivid bari bunu at :zuhaha

BlackEagle19o3
10.Temmuz.2007, 01:07
Ben İlhan Parlakın Colinden daha iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum.İlerde de bu değişmez bana göre:)

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 01:11
Ben İlhan Parlakın Colinden daha iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum.İlerde de bu değişmez bana göre:)

yok ya ilhan parlak gereksiz bir transfer onun da yeri belli yedek kulübesi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ah deivid bari bunu at :zuhaha

öyle mi dedi bilmiyodum vallahi :zuhaha :D :D :zuhaha

BlackEagle19o3
10.Temmuz.2007, 01:25
Son ıstıhbaratlara gore....
Nılmar yattı cunku :
Nilmar Bundesliga'ya...
Carlos Albeto'nun transferini bitiren Werder Bremen'in Klasnic'in bitmeyen sakatlıklarından dolayı Nilmar'a yoneldı. Brezilya'nın Corintihans takımı ile pazarlıklarını sürdüren Werder Bremen, Teknık dırektorunde Israrı uzerıne bu transferi bitirmek için kesenin ağzını açtı.
Nilmar Yatar...
Santa Cruz :
Manchester City le gorusuyor bjkye gıtmesı muhtemel bıle değıl ytonetım yalanladı cunku adam bjye gelmek ıstemıyor ..Turkıyeye gelırsem tek Galatasaray da oynarım demıs...Ama Yonetımımız Savıola ve Cruz arasında henuız tam bır karar vermedıgınden ıkısını bırden yutumeye calısıyor bıtanesıne odaklansalar bıtecek bu ksılerden bıtansei..
Nuno Gomes kessınlıkle gelmıyor..
Elmander: bende hala umut var cruz ve saviola olmazsa alternatıf olarak o var lıstede...
15 temmuza kadr transferı bıtırmeyı planladıgı cok ıddıalı bır yerden daha dogrulandı ..bır kac gun once bu haberı gstv vermıstı ...Yaptıgım telefon gorusmesınde 15 temmuza kadr bıterse bıter dedı ...

Santa Cruz Türkiyeye gelirsem Beşiktaşda oynamam tek Galatasarayda oynarım demiş demek şaka mı bu?Kaynak göstersene...
Bu arada adaylar arasında bana göre en güçlüleri Saviola.Elmanderin bonservisi el yakıyor.Nono Gomez Adnan Polatın dediği gibi Lincolnu geride bırakacak bir yıldız değil.Bana göre alınmamalı.Nilmar da olsa süper olurdu ama Bremene gidiyormuş:).

0w3r
10.Temmuz.2007, 01:26
Kardeshm eagle tek GS de oynarım turkıyede demıs cuunku gs ye sozu var turkıyeye gelmek ıcın ama adamı bekletıyoruz suanda bundan dolayı anladın mı ?Bu yuzden adam restı cekıp man sıtyle konusmaya baslamıs eger kesın bır karar verılırse wgelmeye hazır cruz...
İnanmak zaten tek mesele en azından sunu dusun gecen sene bu transferler konusulsa gulup gecerdık ama bu sene yonetım akıllandı daha ıyı ısler yapmaya basladı borclarımızdan bı nebze olsun kurtulduk yenı projelere baslandı 10 numara hasretı bıttı ..7 temmuz kapm baslangıcıydı bundan dolayı gelınır delınıyordu hatta bızzat ben soledım ...Adnansezgın ve yakınları boyle soyluor kardesım bız naapalım bız duyumlarımızı paylasıoruz..
Saviola veya Santa Cruz ıskınden bırı patlıcak yakında..

erdemzorer10
10.Temmuz.2007, 01:26
arkadaslar bekleyp görelim bu görünüşe göre santa cruz yada saviola olarak görünüyo ikiside bomba transfer olur ama tabikide gönlümüz saviolada
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaslar acaba gs tv nin internet stesi varmı ? bilen varsa beni bilgilendirebilrmi ?

Cengo
10.Temmuz.2007, 01:27
yok ya ilhan parlak gereksiz bir transfer onun da yeri belli yedek kulübesi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

öyle mi dedi bilmiyodum vallahi :zuhaha :D :D :zuhaha

İlhan Parlak, Ümit Milli Takım ile Avrupa Şampiyonası'nda gol kralı oldu!
Küçümsemen çok saçma olmuş, çok fazla yetenekli.
Ayrıca Real Madrid zemin hazırlamak için öngörüşme yaptı, herkes biliyor bunu.Zamanında alındı, çok fazla ilgilenen vardı.Karakterini ve yapısını araştırırlarken ta daaa, süpriz transfer :)

Kazım da İlhan da gayet yetenekli oyuncular, sorgulamanın bir anlamı yok.Çok iyi transferler..

JunkChorn
10.Temmuz.2007, 01:30
Bence Deivid'e pek fazla şans verilmedi yani onu savunmuyorum bence de gitsin ama adam ard arda pek 11'de oynayamadı.

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 01:37
Bence Deivid'e pek fazla şans verilmedi yani onu savunmuyorum bence de gitsin ama adam ard arda pek 11'de oynayamadı.

iyi değildiki 11 de oynasın :) zaten tek forvet oynuyoruz kezmanı kesicek halimizde olmadığına göre...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

İlhan Parlak, Ümit Milli Takım ile Avrupa Şampiyonası'nda gol kralı oldu!
Küçümsemen çok saçma olmuş, çok fazla yetenekli.
Ayrıca Real Madrid zemin hazırlamak için öngörüşme yaptı, herkes biliyor bunu.Zamanında alındı, çok fazla ilgilenen vardı.Karakterini ve yapısını araştırırlarken ta daaa, süpriz transfer :)

Kazım da İlhan da gayet yetenekli oyuncular, sorgulamanın bir anlamı yok.Çok iyi transferler..

kezman,deivid,semih,colin kazımla toplam 4 forvet oyuncumuz oldu ve tek forvet üzerine kurulu bir dizilişimiz var ''gereksiz''deki kastım buydu ama madem yetenekli diyosun hayırlısı olsun ;;)

0w3r
10.Temmuz.2007, 01:41
Santa Cruz'un talibi çok

Beşiktaş ve Galatasaray'ın da transfer listesinde olduğu iddia edilen Paraguaylı golcü futbolcu Roque Santa Cruz için Premier Lig ekipleri Blackburn Rovers ve Manchester City'nin de devrede olduğu bildirildi.Paraguay Milli Takımı'yla 'Copa America'da mücadele eden ve oynadığı başarılı futbolla dikkatleri üzerine çeken Bayern Münih'in yıldız futbolcusu Roque Santa Cruz için İngiliz ekipleri de devreye girdi. Bir süredir Beşiktaş ve Galatasaray'la ismi anılan Santa Cruz için, eski milli futbolcu Tugay Kerimoğlu'nun formasını giydiği Blackburn Rovers ve Sven-Goran Eriksson'ı başa getirerek dikkat çeken Manchester City'nin girişimlerde bulunduğu iddia ediliyor.
İngiliz basınında çıkan haberlerde, Bayern Münih'ten ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Santa Cruz için her iki İngiliz ekibinin de yaklaşık 5 milyon sterlini gözden çıkardığı belirtiliyor.

Paraguay Milli Takımı'nın, Meksika'ya 6-0 gibi farklı bir skorla mağlup olarak 'Copa America'ya çeyrek finalde veda etmesinin ardından Santa Cruz'un transfer tekliflerini değerlendirmeye başlayacağı vurgulanıyor.

09.07.2007
5 mılyon sterlın az para deıl bence buda yatar Saviolayı bekleyelım bence ...

Emurafu
10.Temmuz.2007, 02:26
Saviola gelecek basında cıkan tek isim saviola

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 02:28
Saviola gelirse süper olur ama... Umarım alınır Saviola...

nart_susruko
10.Temmuz.2007, 02:30
adamın bize sözü varmış gelirse bize gelirmiş :D
vay anam vayy

Canaydın'ın da bidünya sözü var, ne olacak şimdi ? :icon_eek:

____
mizah dolu dakikalar için adres: transfer topikleri :icon_cool:

erdemzorer10
10.Temmuz.2007, 03:18
EWt aynen oyle olcak erdem kardesım savıola gelsede fena olmaz bı formada onun ıcın alırız :D sorunu olan pm atsın ayrıca cozelım..!!!

evt ömer kardes forma sorn deil yeterki gelsn :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ayrı bi site yok, resmi sitede bir bölüm var sadece ama onda da doğru dürüst bişey yok..

bilgilendirdigin içn saol kardes ;)

eGowiCh
10.Temmuz.2007, 03:42

Deivid 13 maça ilk 11'de çıkmış, bence limitini tamamen doldurdu.

SYLaR
10.Temmuz.2007, 03:43
Boşuna hayal kurmayın.Saviola gelmez.Hem Adnan Sezgin 6 futbolcunun imza törenide "Lincoln ayarına yakın bir futbolcu alacağız dedi"

Lincoln'den daha iyi bir oyuncu alacağız demedi

TürkuAz
10.Temmuz.2007, 03:57
Cengiz abi abartma fazla..

Colin kimdir, neyin nesidir?

eGowiCh
10.Temmuz.2007, 04:00
Fenerbahçe için hazırım
Zico, yeni sezonda çift forvetli sisteme geçmeyi planlarken, 27 yaşındaki 2.02'lik Sırp golcü Zigiç, "Fenerbahçe'de seve seve oynarım" dedi. Kezman da "Zigiç'le süper ikili oluruz" iddiasında bulundu.

Futbol Federasyonu'nun 7 yabancı kararının ardından Deivid'i gönderme, Souza'yı da kiraya verme kararı alan Fenerbahçe; Ronaldo, Adriano gibi süper forvetlerle görüşmelerini sürdürüyor. Sarı-lacivertlilere, daha önce Kezman'ın alınmasını istediği Zigiç'ten de mesaj geldi. 2.02 cm. boyundaki Sırp forvet, "Fenerbahçe'de seve seve oynarım" dedi. Sarı-lacivertlilerin, Ronaldo veya Adriano'dan birini kadrosuna katamaması durumunda Zigiç'i imza için İstanbul'a çağıracağı öğrenildi.

Doktor lakaplı Zigiç, uzun boyu ile hava toplarındaki hakimiyeti, çabukluğu, kıvrak zekâsı ve gol vuruşlarındaki becerisi ile tanınıyor. Sırbistan'da 3 kez 'yılın futbolcusu' seçilen Zigiç'in Racing Santander takımında aradığı ortamı bulamadığı için Fenerbahçe'ye gelmek istediği belirtildi. Kezman ise "Zigiç'in alınması halinde yüzde 100 verimle oynarım. Onunla rakip kalelere gol yağdırırız" dedi. Zigiç'i şimdilik bekleten Fenerbahçe yönetimi, Adriano ve Ronaldo için temaslarını sürdürüyor.

FotoMaç

TürkuAz
10.Temmuz.2007, 04:02
Fotomaç yalan, Kezman ....

Jesus_FB
10.Temmuz.2007, 04:07
Fotomaç yalan, Kezman ....

Kezman.... bunun devamı var mı?

TürkuAz
10.Temmuz.2007, 04:08
Kezman.... bunun devamı var mı?
Evet var..

Fotomaç yalan, Kezman yalan..

Anlaşılmadı galiba..:icon_cool:

eGowiCh
10.Temmuz.2007, 04:10
Kezman neden yalan?

Jesus_FB
10.Temmuz.2007, 04:10
Evet var..

Fotomaç yalan, Kezman yalan..

Anlaşılmadı galiba..:icon_cool:

amacın ne peki?

TürkuAz
10.Temmuz.2007, 04:12
Fotomaç haberi yalan olduğuna göre Kezman'da yalan söylemiş oluyor otomatikman..

Neden bu kadar büyütldü anlamadım..(:

Jesus_FB
10.Temmuz.2007, 04:15
Fotomaç haberi yalan olduğuna göre Kezman'da yalan söylemiş oluyor otomatikman..

Neden bu kadar büyütldü anlamadım..(:

büyütmek gibi bir amacım yok ama neden bu şekilde davrandığımı malesefki bu transfer konularında her şeyi takım kavgalarına çeviren sizler daha iyi biliyorsunuz. O yüzden erken önlem almakta fayda var ;)

TürkuAz
10.Temmuz.2007, 04:16
büyütmek gibi bir amacım yok ama neden bu şekilde davrandığımı malesefki bu transfer konularında her şeyi takım kavgalarına çeviren sizler daha iyi biliyorsunuz. O yüzden erken önlem almakta fayda var ;)
Anladım Jesus arkadaşım..(:

Sorun ettiysek, affola..

physicist87
10.Temmuz.2007, 04:29
Yani haber yalan diyorsunuz öyle mi? :) Yönetimin bu saatten sonra nasıl hareket edeceğini açıkçası kestiremiyorum..Appi ve Alex sakatlıkları nedeniyle oynayamayacaklar ön eleme maçlarında(Ş.L),nasıl oyun kurulacak şablon ne olacak bilemiyorum..Sonuçta iyi kötü bu takım Alex'in beynine alışmıştı..Bence bikaç oyuncu hala şart..Halil süper olurdu hem gelecek hem de Avrupa için ama yönetim neden transfer etmiyor şaşırıyorum..Onlar gitsinler Deniz Barış'ın sözleşmesini birkaç yıl daha uzatsınlar..!!!!

omer-faruk-14
10.Temmuz.2007, 05:34
Boşuna hayal kurmayın.Saviola gelmez.Hem Adnan Sezgin 6 futbolcunun imza törenide "Lincoln ayarına yakın bir futbolcu alacağız dedi"

Lincoln'den daha iyi bir oyuncu alacağız demedi

O zaman yine Baiano'ya döndük.:(

Varonil
10.Temmuz.2007, 09:19
Bana göre Gökhan Güleç'te Burak Yılmaz'da yetenekli isimler.Onlara güvenildikçe kendilerini geliştireceklerdir.

İşte bu yüzden gelişmiyor.Ya neden güven olmasın.Sen o adama güvenip destek vermezsen olmaz tabi...

El oğlu 17 yaşında CL'de oynuyo,Dünya Kupa'sında oynuyo.Bizim evlatlarımıza neden güven olmasın.Ne eksikleri var...

Tek eksikleri onlara güvenen birisinin olmaması.Tek eksikleri onlar kötü oynadığında arkalarında duracak birilerinin olmaması.Tek eksikleri kötü performans gösterdikleri zaman ıslıklanıp protetso edilmeleri.Ben Burak Yılmaz'a sonuna kadar güveniyorum.CL'de de Süper Lig'de de...

Söylediklerinizin harfi harfi kelimesi kelimesine katılıyorum.

Atakan38
10.Temmuz.2007, 09:39
HERŞEY KURANYİ İÇİN

Schalke'nin bırakmak istemediği golcü için Galatasaray'ın ısrarı sürüyor. Lincoln devrede, bonservis için de yeni bir sponsor bulundu.
10.07.2007

Lincoln ile menacerleri aynı
Aslan, Kevin Kuranyi’nin peşini bırakmıyor. Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin’in, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın isteği üzerine Alman Milli Takım formasını da giyen golcü için bir kez daha nabız yokladığı ve Schalke yönetiminden olumsuz cevap aldığı belirtildi. Ancak Kuranyi ile Lincoln’ün aynı menacerle çalıştığı, Brezilyalı yıldızın da eski takım arkadaşını ikna etmek için her gün telefonla kendisini aradığı öğrenildi.

Almanlar inat ediyor ama...
Schalke Onursal Başkanı Rehberg, İstanbul’da yaptığı açıklamada ‘Kuranyi bizim her şeyimiz. Onu kesinlikle satmayız. Zaten Kuranyi’nin fiyatı da yok’ sözlerini sarfetmişti. Buna rağmen Galatasaraylı yöneticilerin hevesi kırılmıyor. Yeni bir sponsor bulan Sarı-Kırmızılılar dev transferi bir an önce gerçekleştirmek için bütün imkanları seferber etmiş durumda.

şimdide bunu dıoLar :D ama en azından fotomac deiL

a.arıcı-11
10.Temmuz.2007, 09:41
ya arkadaşlar bu gazetelrin haberlerinin doğruluk payını etikliğini ve bu tarz şeylerini denetleyen bir kurum yok mu?
anelkada hava toplarına hakim teknik hızlı ve dripling yapabiliyordu inşallah sonları benzemez

deniz.91
10.Temmuz.2007, 11:07
Anadolu Fırtınası GeliyooooooooooR!...

http://img237.imageshack.us/img237/6166/kayserisporyenisezon1qy0.jpg (http://imageshack.us)

Yeni sezon formalarımız ve kadromuzun şu anki son hali kaleci İvankov ve gelecek iki yabancı yok şuanda kadroda inşallah onlarda gelince daha güzel bir kadro oluşacak

the_imam912
10.Temmuz.2007, 11:17
Yönetim harıl harıl forvet ararken, Zico, 'İleri uçta oynayacak 7 oyuncum var. Eksik olan bir stoper ve bir sağbek' açıklamasında bulundu.

Şimşekleri çekecek
Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, transfer konusunda yine yönetimle ters düştü. Daha önce yaptığı, “Deivid’in kalmasını istiyorum” açıklaması nedeniyle Başkan Aziz Yıldırım tarafından uyarılan Brezilyalı hoca, dün Avusturya’ya giderken uçakta sarfettiği sözlerle bir kez daha şimşekleri üzerine çekecek gibi. Çünkü yöneticiler ünlü bir golcüyü kadroya katmak için çareler ararken, tecrübeli teknik adam, forvet oyuncusuna ihtiyacı olmadığını açıkladı.

‘Hepsinden memnunum’
İleri uçta yararlanabileceği 7 tane oyuncusu bulunduğunu ifade eden Zico, “Hepsinden memnunum. Edmar Souza hakkında da karar vereceğiz. Şu anda kadromuzda bir stoper ve bir sağbek eksik. Onun dışında bütün mevkilerde hazırız” derken, önümüzdeki sezon kaç forvetle oynayacakları sorusuna, şu yanıtı verdi: “Duruma göre değişecek. Bu, taktikten ve iki forvetten neyi anladığınıza bağlı. Tuncay, Alex, Kezman, Deivid atak oyuncusu mu sizce?”

‘Tuncay’ı arayacağız’
“O zaman 4 forvetle oynamışız biz. Niye bir iki isim üzerinde duruluyor. Bana göre Kezman çok fazla yalnız kalmadı ileride.” Tuncay’ın sadece hırsı ve mücadele ruhu değil, sahadaki futboluyla da unutulmaz, harika bir oyuncu olduğunu kaydeden tecrübeli hoca, “Sembol bir oyuncu oldu. Bu yüzden yeri zor dolar. Onun eksikliğini mutlaka hissedeceğiz. Büyük futbolcu. Saha içinde o ruhu yakalarsak başarılı oluruz. Çalışarak yerini doldurabiliriz” diye konuştu.

‘İkisi de hazır olur’
İstanbul’da sabah akşam çalıştıklarını vurgulayan Zico, şunları söyledi: “Tatilden sonra futbolcuların fizik olarak kendilerini toparlaması için ilk hafta fizik kondisyon çalışması yaptık. Oyuncularım bana çok iyi yanıt verdi. Appiah dizindeki sakatlık, Alex tedavisi sürdüğünden aramızda değil ama ikisi de ligin ilk maçına yetişir. Ameliyattan çıkmış bir oyuncu (Appiah) konusunda tarih yorumu yapamazsınız ama inanıyorum ki, ikisi de hazır olacak.”

Varonil
10.Temmuz.2007, 11:22
Daha yabancı transferi yaplıcağını sanmıyorum.Bazı gazetelerde Fatih Tekke haberini okudum bugün.Tekke gelirse güzel olur ama gerek yok bence Rusya'daki lejyonerimize.

Stoper olarak Bekir İrtegün,Yasin Çakmak gibi isimlerden birisini kadroya katabilirsek çok güzel olur diye düşünüyorum.

Zico sağ bekte istemiş.Kerim Zengin sağ bek için iyi alternatif.Ama uzun maratonda Kerim-Önder ikilsi zorlanır,burayada bir transfer lazım Zico'nun dediği gibi.

Varonil
10.Temmuz.2007, 11:24
Deniz yeni sezon forması demişsin ama Kayseri geçen senede bu formyaı kullanmıyormuydu?

deniz.91
10.Temmuz.2007, 11:28
Deniz yeni sezon forması demişsin ama Kayseri geçen senede bu formyaı kullanmıyormuydu?

bu senede bu(: geçen sezon daha çok çubuklu kullanıyorlardı bu daha güzel bence

Hugo
10.Temmuz.2007, 11:30
Anadolu Fırtınası GeliyooooooooooR!...

http://img237.imageshack.us/img237/6166/kayserisporyenisezon1qy0.jpg (http://imageshack.us)

Yeni sezon formalarımız ve kadromuzun şu anki son hali kaleci İvankov ve gelecek iki yabancı yok şuanda kadroda inşallah onlarda gelince daha güzel bir kadro oluşacak

Transferle ne alakasi var ki :D

0w3r
10.Temmuz.2007, 11:34
Aksam gazatesinde kuranyi ile gorusuyoruz dedi Adnan Sezgin ama alinacak olsaydi gizli yurutmezlermiydi ?
Atakan vverdıgın haber Fotomac ayrıca...

deniz.91
10.Temmuz.2007, 11:36
Transferle ne alakasi var ki :D

Yok ama içinde yeni transferler var şöyle bir göstereyim dedim boşyere konu açmayım dedim

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 11:49
herşeyden önce bu takıma a sınıfında forvet lazım bu da adriano,ronaldo,zigiç vs. olmalı zicoyuda anlamıyorum nedir bu deivid aşkı!

Emurafu
10.Temmuz.2007, 12:01
Ordusaray

Başkan Şükrü Bodur; Uğur Erdoğan, Cihan Haspolatlı, Cihan Can ve Uğur Akdemir'e talip olduklarını açıkladı.

Türk Telekom Lig A ekiplerinden Orduspor'da, dün akşam imza şov yapıldı. Morbeyazlılar; teknik direktör Suat Kaya, yardımcıları Emrah Bayraktar, Cemal Gürsel Menteşe ve Volkan Kilimci ile Galatasaray'dan Uğur Akdemir, Uğur Erdoğan ve Cihan Can ile 1'er yıllık sözleşme imzaladı. Kulüpte düzenlenen imza
törenine, Ordu Valisi Dr. Said Vakkas Gözlügöl, Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

TRANSFERE DEVAM
İmza töreninin ardından konuşan Orduspor Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, tek hedeflerinin Turkcell Süper Lig olduğunu belirterek, "Bu hedef doğrultusunda kadromuzu oluşturacağız. Teknik ekibimize güveniyoruz. Onların vereceği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüreceğiz" dedi. Teknik direktör Suat Kaya ise "Yıllardır Süper Lig hasreti çeken Orduspor, oluşturacağımız güçlü kadroyla hedefine varacak" diye konuştu.
Erhan ATASOY

Emurafu
10.Temmuz.2007, 12:06
Adnan sezgin ve özhan canaydın yıldız futblcu getircez dedi demekki siz duymadınız gs tv de kac defa verdiler bunu basına göre gölgede bırakacak tek isim saviola baska yıldızcıkarsa bilemem dogru su var adnan sezgin dedi yıldız getircez hatta yalanlama bile gelmedi

Aşk-ı Şehir
10.Temmuz.2007, 12:15
yav deniz sizde şu mehmet eren yokmu süper bir futbolcu yav bizi lig a'ya taşıyan adamdır belki bu sene milli takıma felan çağırılabilir. Çok hızlı oyuncu yav acayipte hırslı çok iyi bir transfer oldu Kayserispor için ;;)

Rodrigo Tello
10.Temmuz.2007, 12:23
Vinicius iddiası!

Beşiktaş'ın Brezilya'nın Corinthians takımında oynayan genç oyuncu Marcus Vinicius ile anlaşmak üzere olduğu iddia edildi.

Vinicius'un menajeri Bernardo da Silva, Brezilya resmi haber ajansı Estadao'ya yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın Marcus'u resmen istediğini ve yazılı başvurunun elinde olduğunu savundu ve bu futbolcuyu hazırlık kampına yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi.

Corinthians Kulübü'nün, 22 yaşındaki Marcus ile 2007 yılı sonuna kadar sözleşmesi olduğunu kaydeden menajer Bernardo da Silva, anlaşmanın her an sonuçlanacağını, bu konuda bir problem yaşanmasının beklenmediğini belirtti.

Bu arada Brezilya gazeteleri, uzun süredir Kleberson'un peşinde olduğu bilinen Corinthians'ın Marcus için Beşiktaş ile bir takasa gidebileceğini yazdı. Kleberson konusunda FIFA'dan gelecek sonucu beklemeye başlayan Corinthians'ın, bu yüzden Marcus'un Beşiktaş'a transfer olmasını ağırdan aldığını savunan Futebol gazetesi, her şeyin bu hafta çözülebileceğine dikkat çekti.

Kaynak: Milliyet

Aşk-ı Şehir
10.Temmuz.2007, 12:36
Aksam gazatesinde kuranyi ile gorusuyoruz dedi Adnan Sezgin ama alinacak olsaydi gizli yurutmezlermiydi ?
Atakan vverdıgın haber Fotomac ayrıca...

hayır fanatik ;;)

kaynak vermeyi unutmayalım arkadaşlar böyle karışıklılıklar oluyor ;;)

Memedov
10.Temmuz.2007, 12:39
Zigic yalanladi zaten resmi sitede fotomac hala Zigic diyor :)

mustafa35
10.Temmuz.2007, 12:42
Yabancı futbolcu arayışını sürdüren Beşiktaş'ın transfer listesine giren son isim Marcelo Zalayeta oldu. Siyah beyazlılar, İtalya'nın Juventus Kulübü'nde forma giyen Uruguaylı santrforu renklerine bağlamak için harekete geçti.Hürriyet Gazetesi'nde yer alan haber şöyle devam ediyor: "Beşiktaş'ın transfer çalışmalarını yürüten futbol şubesi sorumlusu Celal Kolot ile dış ilişkiler sorumlusu Mario Berk, önceki akşam Zalayeta'nın menajerlerinden Batur Altıparmak ile bir araya gelerek, Uruguaylı futbolcunun transfer şartlarını görüştü.
Son söz Sağlam'ın
Yapılan görüşmeler sonucunda Zalayeta'nın fiyatının son derece uygun olduğu ve Beşiktaş'a gelmeye hazır olduğu ortaya çıktı. Futbolcunun menajeriyle prensipte anlaşma sağlayan Kolot ve Berk daha sonra teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile görüşerek, "Zalayeta'nın şartları çok uygun. Siz de evet derseniz, alacağız" dediler. Sağlam'ın birkaç gün içinde vereceği karara göre siyah beyazlıların transfer rotası belirlenecek. Zalayeta'ya onay çıkmadığı taktirde listedeki diğer isimlerle temasa geçilecek.
Bonservisi Juve'de
Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Celal Kolot, 10 yıldır bonservisi Juventus'ta olan ve çeşitli takımlarda forma giyen Marcelo Zalayeta'nın çok iyi bir santrfor olduğunu belirterek, "Eskiden biz yabancı futbolcuların ayağına gidiyorduk, şimdi onlar bizim ayağımıza geliyor. Bu durum, Beşiktaş'ın uluslararası transfer piyasasında ne kadar saygın bir yeri olduğunu gösteriyor. Zalayeta, menajerleri aracılığıyla bize, Beşiktaş'a gelmek istediğini bildirdi. Kendisinin durumunu hocamıza anlattık. 2 gün içinde karar verecek, ondan sonra futbolcuyu alıp almayacağımız belli olacak. Zalayeta'nın forvetteki diğer oyuncularımız Bobo, Nobre ve Burak Yılmaz'la birlikte çok başarılı olacağına inanıyorum" diye konuştu.
Doğum tarihi: 5 Aralık 1978 Ülkesi: Uruguay Boyu: 1.88 m Mevkii: Santrfor Oynadığı kulüpler: 1996 Danubio (32 maç, 12 gol), 1997 Penarol (32 maç, 13 gol) 1997 Juventus (85 maç, 12 gol), 1998-99 Empoli (Kiralık, 17 maç, 2 gol), 1999-2001 Sevilla (Kiralık, 50 maç, 10 gol), 2004 Perugia (Kiralık, 5 maç, gol yok). 2004-07 Juventus (54 maç, 8 gol) Başarıları: 4 İtalya Ligi Şampiyonluğu, 2 İtalya Süper Kupası, 1 Uruguay Ligi Şampiyonluğu, 1 Uruguay Lig Kupası, 1 Dünya Gençler İkinciliği"

Ilhan
10.Temmuz.2007, 12:48
Bence bu Kolot'un sözleri değil. Medya markaja aldı Kolot'u. Devamlı üfürüyorlar Kolot dedi şöyle, Kolot dedi böyle diye. Herşeyi ile yalan haber.

Rodrigo Tello
10.Temmuz.2007, 13:02
Bence bu Kolot'un sözleri değil. Medya markaja aldı Kolot'u. Devamlı üfürüyorlar Kolot dedi şöyle, Kolot dedi böyle diye. Herşeyi ile yalan haber.

Evet bencede öyle.

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 13:03
Kezman teklifleri düşünmüyor bile

http://www.sporx.com/images/1/29/2944_B_kezman033.jpg
Fenerbahçe'de geçen sezon pek verimli olamasa bile, Beşiktaş ve Galatasaray derbilerinde attığı gollerle hem şampiyonlukta büyük pay sahibi olan hem de böylece taraftarın gözüne giren Mateja Kezman'dan Sarı-Lacivertliler'i gururladıracak sözler. Sezon bitimiyle birlikte İtalya'nın İnter ve Juventus, İspanya'nın Zaragoza ile Rusya'nın Spartak Moskova takımlarından transfer teklifleri aldığını açıklayan Sırp oyuncu, “Ancak Fenerbahçe'den ayrılmayı bir an bile düşünmedim” diye konuştu.

‘Yapacak işim var'

Bu nedenle tekliflerin hepsini geri çevirdiğini ifade eden Mateja Kezman şunları kaydetti: “Onlara şunu söyledim; ‘Fenerbahçe'de ve İstanbul'da olmaktan dolayı çok mutluyum. Türkiye'nin en büyük takımında ve harika bir taraftar önünde oynuyorum. Fenerbahçe'nin büyük hedefleri var. Ben de bu hedeflere ulaşmak isteyen kadroda olmak istiyorum. Ayrıca Fenerbahçe ile sözleşmem sürüyor.' Bir kez daha yineliyorum; Burada çok mutluyum ve hiçbir yere gitmeye niyetim yok.”

Kaynak : Fanatik

Emurafu
10.Temmuz.2007, 13:07
Adnan Polat: "Çeyrek finalin altı başarısızlıktır"

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat gelecek sezonki Galatasarayın başarı kriterlerini değerlendirdi. UEFA Kupasında çeyrek finalin altındaki altındaki sonuçların başarısızlık olduğunu belirten Polat, en büyük sıkıntılarının ise 5 maçlık ceza olduğunu söyledi.

Galatasaray TV’ye özel açıklamalarda bulunan Adnan Polat, idmanlara işlerinin yoğunluğundan dolayı gidemediği dile getirerek sözlerini şöyle sürdürdü, "Bütün idmanlara gelip izlemek için yanıp tutuşuyorum ama zamanım yok. Aldığımız futbolcuların takıma büyük güç katacağı ve katkı sağlayacağından eminim. Ama benim beklentim esas bu rekabette evvelki sene şampiyon olan takımımızın oyuncuları da burada. Onların çok büyük bir çıkış yakalayacağını düşünüyorum. Takım halinde Türk futbolunda hem seyir zevki yüksek hem de iyi neticeler alan bir Galatasaray seyrettirmeyi umuyoruz"

Adnan Polat yeni transferler ve beklentiler konusunda ise şunları söyledi: "Transferler gerçekleşirken en büyük teşekkürü Adnan Sezgin ile Haldun Üstünel’e etmek lazım. Çünkü aldığımız kararları uyguluma konusunda bir buçuk ay boyunca gece gündüz koşturdular. ben İkisini de kutluyorum. Hedeflediğimiz tüm transferleri gerçekleştirdiler. Beklentimiz yüksek ama şuan için bir şey söylemek erken. Bizim en büyük sıkıntımız liglere seyircisiz başlamak. Beş maç aldığımız ceza. Seyircisiz oynamamız bizim için çok büyük bir dezavantaj. Bu bize çok büyük bir sıkıntı yaratıyor. Çünkü Galatasaray taraftarı, Galatasaray’ın ruhudur, bizi canlı tutan, motive eden, koşturan, başarıya ulaştıran taraftarımızdır. Onlarsız futbolun pek tadı tuzu olmuyor. Gönlümüzden geçen bu beş hafta seyircisiz dönemde Ali Sami Yen’de çıkacağımız maça lider olarak çıkmayı arzu ederek her maçımıza çıkacağız. İnşallah bir araya geleceğimiz o günde çok güzel bir tablo oluşturacağız. Galatasaray takımı bir değişim içinde şuanda, bu değişim süreci de bir sezonda yapılamaz. Bunun bir süresi lazım bu süreçte iki, üç sezonluk bir süreç olarak kabul edilmeli. Bizim için UEFA Kupası’nda çeyrek finalin altındaki bir sonuç başarısızlıktır. En az çeyrek final ve üstünü hedefleyip düşünmemiz lazım. O anlamda mücadelemizi yapıyoruz. Başlarında da Feldkamp gibi çok tecrübeli bir hoca var. Ben kendisiyle geçtiğimiz dönemlerde de çalıştım, kendisini çok iyi tanıyorum"

Adnan Polat açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Kulüpteki kıpırdanmayı kamuoyu sadece yapılan transferlerle görebiliyor. Halbuki biz 1,5 seneden beri yönetimdeyiz. Ama geldiğimiz günden beri birçok icraatın içindeyiz. Biz geçtiğimiz yaz tüm tesisleri elden geçirdik. En azından basketbol salonumuzu yeniden yaptık. Kalamış’ta da eski olan binalar ve oradaki bir çok şey kalktı, yeni bir dizayn geldi. Evvelki gün akşam orada açılışımız vardı, formalarımızın tanıtımı yapıldı. Ben özellikle Celal Gürcan ve Tunca Hazinedaroğluna teşekkür etmek istiyorum. Bir Galatasaraylı olarak. Şuanda Kalamış Tesisleri’ne giden camiamızın üyelerinin hepsinin çok mutlu olduğunu görüyoruz. Galatasaray Adası uzun zamandan beri ciddi yatırımlar yapılarak, çok modern, çok fonksiyonel bir hale geldi. Galatasaray Adası’nda eskiden sıcak su yoktu sıcak suyundan arıtma suyuna kadar her şeyi imar yönetmeliğine uygun olarak yapıldı. Orası da çok şık bir yer oldu. Bu anlamda da Galatasaray Adası’nın hem kamuoyuna, hem Galatasaray camiasına çok güzel hizmetler vereceğini düşünüyorum.

Bunun dışında mali olarak ciddi çalışmalarımız var. 2006-2007 senesinden hiç bir borcumuz yok. Profesyonel takımımızın çok cüzi bir alacağı var. Onu da lig başlamadan zaten ödeyeceğiz. UEFA’daki tüm davalarımız sona erdi. Ribery davası hariç hepsini kazandık. Bir çoğununda borcunu ödedik.

Bizim için önemli olan konulardan bir tanesi de Seyrantepe’de yapılacak olan stadyum. Ağustos ayının içinde temeli atılır. Tabi onunda temelinin atılması, Galatasaray’a yeni bir soluk aldıracak. Güzel günler yakın. Başta Sayın Başkanımız olmak üzere tüm ekibimiz canını dişine takarak çalışıyor.

Galatasaray taraftarını benim kadar yakından tanıyan herhalde az insan vardır. Çünkü ben otuz seneden beri bu taraftarla beraber yaşadım. Tribündeki şarkılar gibi beraber ağladık beraber güldük. Son Fenerbahçe maçındaki olaylar bizi çok üzdü. Ben tüm taraftarlarımızı eleştirdim Galatasaray’a yakışmayan hareketler oldu. Ama beni en çok üzen hadise, o gün kapılardaki güvenlik görevlilerinin bazıları nasıl kontrol ettilerse bilemiyorum, bizim stadımıza belki de hayatında ilk defa gelen böyle ellişerli, yüzerli gruplar vardı. Bu gruplar kapalı tribünde, açık tribünde ve numaralı tribününe, ilk defa Ali Sami Yen‘e gelen kimin organize ettiğini bilemediğimiz gruplardı, içeri girer girmez koltukları, suları sahaya attılar.. Koltukları ve suları atanları çapulcu olarak adlandırdım, hala da çapulcu olarak adlandırıyorum. Bu tür eylemleri yapanları ben başka bir şekilde tanımlandıramıyorum"

deniz.91
10.Temmuz.2007, 13:14
yav deniz sizde şu mehmet eren yokmu süper bir futbolcu yav bizi lig a'ya taşıyan adamdır belki bu sene milli takıma felan çağırılabilir. Çok hızlı oyuncu yav acayipte hırslı çok iyi bir transfer oldu Kayserispor için ;;)
Evet biliyorum biz zaten ona Rüzgarın Oğlu diyoruz sizde oynuyordu önceden demi(:

Aşk-ı Şehir
10.Temmuz.2007, 13:17
Evet biliyorum biz zaten ona Rüzgarın Oğlu diyoruz sizde oynuyordu önceden demi(:

bizde kiralıktı ;;) gerçektende çok hızlı dribblingi çok iyi ;;)

uAburak89
10.Temmuz.2007, 13:18
Kadro iyi geçen seneye göre, ama birbirlerine alışmaları falan zaman alacak.. Ayrıca 5 maçlık ceza da çok kötü etkiler takımı.. Çok yüksek beklenti içine girmemek lazım, en azından bu sene için..

uAsamet91
10.Temmuz.2007, 13:19
Kuranyi haberi dogru olabilir.Lincoln ve Kuranyi cok iyi arkadasti Schalke.Lincoln onermis olabilir

deniz.91
10.Temmuz.2007, 13:21
bizde kiralıktı ;;) gerçektende çok hızlı dribblingi çok iyi ;;)

Evet Galatasaray alt yapısından yetişmişti galiba(:

Hugo
10.Temmuz.2007, 13:22
Kuranyi için bir sponsor bulunmuş. Ama Rehberg daha önceden o bizim herşeyimiz fiyatı bile yok demişti.

Aşk-ı Şehir
10.Temmuz.2007, 13:26
Evet Galatasaray alt yapısından yetişmişti galiba(:

evet Galatasaray nası bırakmış hayret yav :confused:;;)

TR.CaPTaiN
10.Temmuz.2007, 13:30
Aziz Yıldırım'ın kafasında Deivid'i göndermek varsa onu ne Zico ne de başkası engelleyebilir,önemli olan onun ve diğer yöneticilerin kararı.

uAburak89
10.Temmuz.2007, 13:31
Kuranyi'nin Lincoln ve Hamit gittikten sonra çok güç kaybettik, ikincilikten sıkıldım gibi bir açıklamasını kaynak olarak almışlardır.. Ayrılmak istiyor falan.. Sallamasyon hız kesmeden devam ediyor..

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 13:32
Kezman'ın söyledikleri ona olan sevgimi kat-kat artırdı . Koçum Batman :)

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 13:45
F.Bahçe'yi yeneceğiz

Beşiktaşlı Rüştü Reçber, Fenerbahçe ile oynayacakları maçı beklediğini söyleyerek, "Fenerbahçe'yi yeneceğiz ve ben de süper oynayacağım" dedi.

Kupa bizim

"F.Bahçe'nin beni arayıp arayamayacağını bilemem ama Süper Kupa'da onları yeneceğimize eminim".

Çok önemli 2 maç!

Beşiktaş'ın tecrübeli file bekçisi Rüştü Reçber, Avusturya kampında soruları yanıtladı. Önceliklerinin takım içindeki arkadaşlığı geliştirmek olduğunu belirten Rüştü şunları söyledi: "Takım içinde müthiş bir kaynaşma var. İlk olarak Şampiyonlar Ligi ön eleme birinci maçında iyi bir skor almak istiyoruz. Ardından F.Bahçe ile Süper Kupa için karşılaşacağız. İki maç da çok önemli..."

Veliahtım belirsiz

Rüştü şöyle devam etti: "F.Bahçe'nin beni arayıp aramayacağını zaman gösterecek. Ama inanıyorum ki Süper Kupa'da onları yeneceğiz. Hocam görev verirse ben de çok iyi bir maç çıkaracağım. Tüm konsantremizle camiamızın bizden beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz. Veliahtım şu ya da bu diyemem. Ama Hakan, Tolga, Orkun, Volkan, Serdar ve Serkan iyi performans gösteriyor. Gelecekte kimin nerede olduğunu göreceğiz."

Yeni transferimiz Rüştü Reçber in açıklamaları....

BlackEagle19o3
10.Temmuz.2007, 13:48
Bana göre Kuranyi gelebilir.Gelirse de iyi olur;;)

BlackEagle19o3
10.Temmuz.2007, 13:49
1 forvet almadığımız sürece pek umutlu değilim ama inşallah kazanırız:).

Aşk-ı Şehir
10.Temmuz.2007, 13:51
hiç belli olmaz en olmadık bir ismide getirip koyarlar önümüze ;;)

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 14:00
Kezman iyi oyuncu...Bu sene daha da iyi oynayacağını düşünüyorum...

Mr.CordiaL
10.Temmuz.2007, 15:15
İi oynaması için yanına bi pivot santrafor şart ama.

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 15:27
Gençlerbirliği OFTAŞ, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren kaleci Recep Biler ile anlaştı.
Geçen sezon Karşayaka´da kiralık oynayan genç file bekçisi ile bir süredir devam eden görüşmelerin olumlu sonuçlandığı bildirilirken, Recep´in bugün Ankara´ya gelerek sözleşme imzalayacağı açıklandı

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 15:31
Yattara ve Jabi idmanda
UEFA İntertoto Kupası 2. Tur rövanş maçında deplasmanda Arnavutluk'un FK Vllaznia takımıyla karşılaşacak olan Trabzonspor, hazırlıklara başladı. Teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde kondisyon ağırlıklı yapılan çalışmaya ülkelerinden geç dönen Yattara ve Jabi de katıldı.

Geçen hafta sonu Trabzon'a dönen Kiki Musampa'nın ise teknik direktör Doğan'ın isteğiyle antrenmanlarda yer almayacağı bildirildi. Musampa'nın, Tomas Jun ile çalışacağı bildirildi.

Vllaznia ile ilk maçta ayağına darbe alan Ceyhun ve Ömer Rıza antrenmana katılmadı. Bu 2 futbolcunun tedavilerine başlandığı ve durumlarının ciddi olmadığı belirtildi. Trabzonspor, bu akşam yapacağı antrenmanla FK Vllaznia maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Kaynak : AA

Mr.CordiaL
10.Temmuz.2007, 15:34
Gençlerbirliği OFTAŞ, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren kaleci Recep Biler ile anlaştı.
Geçen sezon Karşayaka´da kiralık oynayan genç file bekçisi ile bir süredir devam eden görüşmelerin olumlu sonuçlandığı bildirilirken, Recep´in bugün Ankara´ya gelerek sözleşme imzalayacağı açıklandı

Hayırlı olsun. İnş. Recep için yararlı olur ve bu sene kendini birkez daha gösterebilir.

Mr.CordiaL
10.Temmuz.2007, 15:35
İki takım da henüz tam olarak kadrolarını kurmadı. Daha şimdiden konuşmak anlamsız.

mustafa35
10.Temmuz.2007, 15:36
Bursaspor Arason'un peşinde

Bursaspor'un, İzlanda Milli Takımı'nın kalecisi Arni Gautur Arason ile ilgilendiği öğrenildi. Alınan bilgiye göre, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın talepleri doğrultusunda defans, orta saha, forvet ve kaleci transferi için çalışmalar yapan yeşil-beyazlı takımın yönetimi, 1.87 boyunda, 85 kilo ağırlığındaki İzlandalı Arason'u takibe aldı. Bursaspor Transfer Komitesi'nin Norveç'te Valerenga takımında oynayan 32 yaşındaki Arason'un transferi için menajerlerle görüşmeye başladığı kaydedildi.

Mr.CordiaL
10.Temmuz.2007, 15:37
Jun aslında kaliteli bir oyuncu. Sparta Prag'da ii performans göstermişti ama Türkiye'ye alışamadı. Acaba neden hiçbir kulüp istemiyor onu ?

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 15:37
Ayhan Optur açıkladı

Geçen sezon Fenerbahçe’den transfer edilen ancak beklentileri karşılayamayan Mert Nobre, yeni sezon öncesinde büyük bir şanssızlıkla karşı karşıya... Brezilya’da meniskus ameliyatı geçiren Sambacı’nın durumunun kritik olduğu öğrenildi. Bir açıklama yapan Beşiktaş Kulübü Doktoru Ayhan Optur, golcü oyuncunun en erken 20 Temmuz’da düz koşulara başlayacağını ifade edip, Şampiyonlar Ligi ön elemelerine yetişmesinin zor olduğunu dile getirdi.

Ertuğrul Sağlam’dan ret

Sakatlığının bilinmesine karşın kampa getirilen ve salonda çalışmalarını sürdüren Nobre’nin teknik heyetle görüştüğü ve İstanbul’da kalmak istediği belirtildi. Ancak teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın bu isteği geri çevirdiği bildirildi. Nobre’den gelen kötü haber sonrasında, Siyah-Beyazlılar’ın bir golcü oyuncu transfer etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Sambacı’nın en erken ligin ikinci haftasında sahalara döneceği öğrenildi.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

B planı Zalayeta

Santrfor arayışlarında Santa Cruz’a yönelen Beşiktaş, Paraguaylı yıldızın anternatifini İtalya’da buldu. Yeni sezonda Juventus’tan ayrılma kararı alan Zalayeta için Siyah-Beyazlılar’ın harekete geçtiği bildirildi. Golcü konusunda ilk aday olarak Bayern Münih’li Santa Cruz’u seçen Kara Kartallar, Zalayeta için de temasları sıklaştırdı. Futbol şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot, yeni forvetin şampiyonlar Ligi ön eleme karşılaşmasına yetiştirileceğinin sözünü verdi. Kolot, “Çalışmalarımız sürüyor. Her an, her şey olabilir” dedi.

Aşk-ı Şehir
10.Temmuz.2007, 15:42
Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'da iki imza...
Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden Gençlerbirliği OFTAŞ Spor, Fenerbahçe'nin kalecilerinden Recep Biler ile 2, Akçaabat Sebatspor'dan forvet İbrahim Şahin ile de 4 yıllık sözleşme imzaladı.
Emek'teki kulüp binasında yapılan imza törenine Gençlerbirliği OFTAŞ Spor Kulübü Başkanı Turgay Kalemci ve teknik asbaşkan Suphi Acar Yalçınkaya ile futbolcular katıldı.
Törende konuşan başkan Turgay Kalemci, hedefi her zaman zirve olan bir takım olduklarını belirterek, ''İşte bu hedeflere, vizyona ve kulüp kriterlerimize uygun 2 futbolcuyu daha renklerimize bağladık. Bu 2 arkadaşımızı da çok titizlikle seçtik. Bundan sonra transfer edeceğimiz futbolcularda da zirve ekibi vizyonuna uygun kriterleri arayacağız'' dedi.
Fenerbahçe'den transfer edilen 26 yaşındaki kaleci Recep de 2 yıldır Karşıyaka'da kiralık olarak forma giydiğini ifade ederek, ''2 yıl aradan sonra tekrar birinci lige dönmekten mutluyum. Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'a başarılı olmak için geldim. Buradaki en büyük hedefim milli takım formasını giymek. Hedefime ulaşmak için de çok çalışacağım. Çok genç bir ekibiz ve takımın en yaşlı futbolcusu benim. Bu durum bana ayrı bir sorumluluk getiriyor'' diye konuştu.
Akçaabat Sebatspor'dan alınan 23 yaşındaki forvet oyuncusu İbrahim Şahin ise Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile başarıyı yakalayıp, hedeflerine ulaşacağına inandığını söyledi.

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 15:42
Kalli çok ihtiraslı

Linderoth: Feldkamp öyle şevkli ki bizi de ateşliyor. Lincoln de tam bir 10 numara. Bize çok şey katacak.

G.Saray'ın yeni ön liberosu Tobias Linderoth, Feldkamp ve Lincoln'e övgü yağdırdı. İsviçre'de basın toplantısı yapan İsveçli yıldız, "Kalli çok şevkli ve ihtiraslı bir teknik adam. Bunu bize çok iyi yansıtıyor. Ayrıca oyuncuların kıymetini biliyor. İdmanlar çok faydalı" diye konuştu.

İYİ Kİ GELMİŞİM

Yeni transfer Lincoln'ün de çok
iyi bir oyuncu olduğunu ifade eden Linderoth, "Onunla daha önce dostluk maçında karşılıklı oynamıştık. İdmanlarda daha yakından tanıma fırsatı buldum. Tam bir 10 numara. Topu çok iyi kullanıyor, oyunu inanılmaz yönlendiriyor. Bize büyük güç katacak" dedi. Tecrübeli oyuncu, G.Saray'a uyum sağlamakta hiç zorlanmadığını dile getirerek, "Geldiğim için çok mutluyum. Herkes benimle yakından ilgilendi. Takımın arasına katılmak kolay oldu" yorumunu yaptı.

BÜYÜK TAKIM

G.Saray'ın Avrupa'da tanınmış bir kulüp olduğunu da vurgulayan Linderoth şunları söyledi: "Ancak içeri girdiğimde ne kadar büyük bir kulüp olduğunu daha iyi anladım. İstanbul gerçekten çok güzel bir şehir. Burada geçirdiğim her günün keyfini çıkarmaya çalışıyorum."

* Bence Linderoth çok iyi transfer... Çok faydası olucak takıma diye düşünüyorum...

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 15:56
Kezman teklifleri düşünmüyor bile

http://www.sporx.com/images/1/29/2944_B_kezman033.jpg
Fenerbahçe'de geçen sezon pek verimli olamasa bile, Beşiktaş ve Galatasaray derbilerinde attığı gollerle hem şampiyonlukta büyük pay sahibi olan hem de böylece taraftarın gözüne giren Mateja Kezman'dan Sarı-Lacivertliler'i gururladıracak sözler. Sezon bitimiyle birlikte İtalya'nın İnter ve Juventus, İspanya'nın Zaragoza ile Rusya'nın Spartak Moskova takımlarından transfer teklifleri aldığını açıklayan Sırp oyuncu, “Ancak Fenerbahçe'den ayrılmayı bir an bile düşünmedim” diye konuştu.

‘Yapacak işim var'

Bu nedenle tekliflerin hepsini geri çevirdiğini ifade eden Mateja Kezman şunları kaydetti: “Onlara şunu söyledim; ‘Fenerbahçe'de ve İstanbul'da olmaktan dolayı çok mutluyum. Türkiye'nin en büyük takımında ve harika bir taraftar önünde oynuyorum. Fenerbahçe'nin büyük hedefleri var. Ben de bu hedeflere ulaşmak isteyen kadroda olmak istiyorum. Ayrıca Fenerbahçe ile sözleşmem sürüyor.' Bir kez daha yineliyorum; Burada çok mutluyum ve hiçbir yere gitmeye niyetim yok.”

Kaynak : Fanatik

helal olsun kezman inşallah bu sezon daha iyi oynayacaksın
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

İi oynaması için yanına bi pivot santrafor şart ama.

evet şart ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

kadro fazlasıydı iyi olmuş ilk 11 de oynar orda yolu açık olsun..

eGowiCh
10.Temmuz.2007, 16:01
Stopere Bekir İrtegün veya Yasin Çakmak alınırsa stoper sorunu çekmeyiz bir yıl, sağ beke de uygun bir isim bulunabilir.

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 16:02
Daha yabancı transferi yaplıcağını sanmıyorum.Bazı gazetelerde Fatih Tekke haberini okudum bugün.Tekke gelirse güzel olur ama gerek yok bence Rusya'daki lejyonerimize.

Stoper olarak Bekir İrtegün,Yasin Çakmak gibi isimlerden birisini kadroya katabilirsek çok güzel olur diye düşünüyorum.

Zico sağ bekte istemiş.Kerim Zengin sağ bek için iyi alternatif.Ama uzun maratonda Kerim-Önder ikilsi zorlanır,burayada bir transfer lazım Zico'nun dediği gibi.

hocam fatih tekke o kadar da iyi değil abartıyor gazetelerde stopere bence gerek yok alt yapıdan çıkarılabilir ama illa gerekiyorsa nasıl olsa yedek olacağı için o kadar da büyük bir isim alınmaz kerim-önder götürür sağ beki
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Stopere Bekir İrtegün veya Yasin Çakmak alınırsa stoper sorunu çekmeyiz bir yıl, sağ beke de uygun bir isim bulunabilir.

dediğin isimler olabilir ama biraz altyapıya güvenmek gerekiyor bence ;;) ama tabii karar ziconun ;;)

TürkuAz
10.Temmuz.2007, 16:12
Bende Fırat'a katılıyorum.Linderoth en iyi transferimiz bu sene için..(:

Emurafu
10.Temmuz.2007, 16:17
Cafercan imzayi demin attı:D

GeNç KaRTaL
10.Temmuz.2007, 16:23
Zalayeta isimi dolaşmaya başladı bana medyanın uydurması gibi geliyor.Oyuncu hakkındada pek emin değilim.:confused:

uAburak89
10.Temmuz.2007, 16:25
Zalayeta iş yapar bence, en azından Nobre'den daha faydalı olur..

Ilhan
10.Temmuz.2007, 16:29
Zaleyeta kuvvetli ama teknik yönden zayıf. Yine de Nobre'den iyi performans gösterir.

GeNç KaRTaL
10.Temmuz.2007, 16:31
Aslında bu sezon Nobre'nin göstereceği performansda önemli.Geçen sezon oynadığımız oyun Nobre'ye göre değildi.Ondan fazla gol atamadı.Bu sezon onun istediği düzene göre oynayacağız büyük ihtimal.Bu sezon başka bir Nobre görebiliriz.Bence Nobre iyi bir forvet.

erdemzorer10
10.Temmuz.2007, 16:43
buluruz parayı dıon yanı :D

evt kardes yeterki gelsn :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bende Fırat'a katılıyorum.Linderoth en iyi transferimiz bu sene için..(:

haklısn oguz kardes bu yıl lincoln linderoth ikilisi çok iş yapacak

Aşk-ı Şehir
10.Temmuz.2007, 16:45
Cafercan imzayi demin attı:D

inşallah hayırlı olur abi ;;)

Rodrigo Tello
10.Temmuz.2007, 16:45
Aslında bu sezon Nobre'nin göstereceği performansda önemli.Geçen sezon oynadığımız oyun Nobre'ye göre değildi.Ondan fazla gol atamadı.Bu sezon onun istediği düzene göre oynayacağız büyük ihtimal.Bu sezon başka bir Nobre görebiliriz.Bence Nobre iyi bir forvet.

Evet bu sene sistem Nobre'ye uygun.Nobre'de gecen sezon genelde kafa toplarını gol yaptı..

deniz.91
10.Temmuz.2007, 16:49
Kayserispor:Neden Satmıyoruz?

http://www.youtube.com/watch?v=xXMet5j-yOg (http://www.youtube.com/watch?v=xXMet5j-yOg)

GeNç KaRTaL
10.Temmuz.2007, 16:54
Evet geçen sezon hatırladıklarımdan gerçi çok atamadı ama:D Kupa maçında Fenerbahçe'ye atmıştı.Bir de Efes Cup'ta Galatasaray'a atmıştı.Bobo'da hava toplarında etkili bir isim.Cisse derinlemesine attığı paslarla beğeni kazanıyormuş kampta.Ben Bobo-Nobre ikilisinin bu sene iyi performans göstereceğine inanıyorum.Nobre sakatlandı ama iyileşecek.Sakatlandı diye yerine adam almak benc yanlış.Mevcut şartlarda çok iyi bir forvet alamayacağımıza göre gerek yok.İyi bir stoper alabilirsek alalım.İhtiyaç olursa devre arasında alabiliriz bir oyuncu.

Rodrigo Tello
10.Temmuz.2007, 17:04
Bence Stoper'e de gerek yok Zan Toraman ikilisinden biri sakatlanırsa Koray alternatıf olarak dusunulebilir..

BlackEagle19o3
10.Temmuz.2007, 17:40
Forvete ihtiyacmız olmadığı görüşüne kesinlikle katılmıyorum.Mutlaka alınmalı bu Celal Kolotun amacını anlamadım zaten.Geçen sene 150 YTL ye yeni açık kombinesi almıştım bu sene 300 YTL yapmışlar buna rağmen yaptıkları transferlere bak sonra da kombine satmıyor diyorlar.Satmaz tabi...Güzel bir forvet alınmazsa protesto etcem ne kombine alcam ne forma:(

gbatur
10.Temmuz.2007, 17:53
arkadaşlar bence biraz yönümüzü daha ucuz ve yıldız cewheri olan futbolculara çevirmeliyiz mesela copa amerikada bunun gibi çok örnek var saviola gibi yıldızı sönmüş oyncu bize yaramaz fenerbahçenin yaptığını yapmış oluruz:icon_surprised: copa amerikada brezilya defansını çaresiz bırakan şilinin tüm yükünü kendi başına kaldıran humberto suazo chelsea ya yüklü bi boserwis bedeline giden alexi deyim yerindeyse deli eden bi oyunucuyu almamak biraz saçma olur hem bonserwis bedelide çok yüksek değil en azından savioladan düşük bence suazoyu adnan başkan bi düşünmeli.

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 17:55
Rüştünün açıklamaları çok gereksiz ortam yumuşamışken tekrar germenin anlamı yok

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 17:56

http://www.youtube.com/watch?v=xXMet5j-yOg (http://www.youtube.com/watch?v=xXMet5j-yOg)

Anladık satmıyorsunuz seneye görüşürüz

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 17:57
Kezman başka yeri düşünmüyor ama kaldığı yerede biraz yarar sağlasa süper olur

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 17:57
Jabi nihayet gelmiş kampa :D

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 18:03
Kuranyi Owen gibi habeler hep çıkcak yarın herşey belli olacak

uAburak89
10.Temmuz.2007, 18:04
Saviola bize gelmeden önce, Madrid'e uğramaya karar vermiş ve eklemiş 5-6 yıl sonra kesin geliyorum.. :p

Yeni sallamasyonları merakla bekliyorum.. :D

Roberto Baggio
10.Temmuz.2007, 18:05
Schuster: "Saviola ile anlaştık"
Real Madrid'in yeni teknik direktörü Alman çalıştırıcı Bernd Schuster, Barcelona'nın yıldız futbolcusu Arjantinli Javier Saviola transerini doğruladı.

Katıldığı bir programda soruları yanıtlayan Schuster, Saviola ile ilgili sorulan bir soruya, "Evet doğru Saviola ile anlaştık. Çok ufak detaylar kaldı. O, tam istediğim gibi bir futbolcu. Hızlı, genç ve golcü. Bize çok şey kazandıracaktır" diye yanıt verdi.

Arjantinli oyuncu geçtiğimiz yıl Rijkaard tarafından fazla forma şansı bulamamıştı. La Liga'nın son haftalarında Barcelona'nın ayakta kalmasında önemli rol oynayan Saviola zam istemişti ancak bu isteği geri çevrilince başka kulüplere transfer olabileceğinin sinyallerini vermişti. Öte yandan geçtiğimiz sezonun ortasında da Saviola'nın adı Real Madrid ile anılmış ancak Arjantinli yıldız bu trasnfer söylentilerini yalanlamıştı.

Daha önce de B.Dortmund'dan Metzelder ve Porto'dan Pepe'yi kadrosuna katan Real Madrid Saviola ile beraber resmi olarak ücüncü transferini gerçekleştirdi.

Öte yandan 25 yaşındaki Arjantinli yıldız oyuncu Saviola 2001 yılında transfer olduğu Barcelona’da üç sezon geçirdikten sonra sırasıyla Monaco ve Sevilla takımlarına kiralanmış, bu sezon başında geri döndüğü Barcelona kadrosunda ise kendine yer bulmakta güçlük çekmişti.

10.07.2007

Kaynak : Sporx.com dış haberler
malesef bu sevdada sona erdi...

GeNç KaRTaL
10.Temmuz.2007, 18:05
Bu Vinicius olayı ne derece doğru acaba.:confused:

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 18:06
Saviola olayını zaten Adnan Polat yalanlamıştı Real'e hayırlı olsun :)

TürkuAz
10.Temmuz.2007, 18:07
Emrah şimdi ne diyecek bakalım..

Roberto Baggio
10.Temmuz.2007, 18:08
bir kötü haber daha_G.Saray'da yeniler yok!
Galatasaray'ın İsviçre'de yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı kapsamında katıldığı OBICUP 2007'de bu akşam saat 19:30'da Belçika şampiyonu Anderlecht ile karşılaşacağı maçta Orkun hariç diğer yeni transferleri yer almayacak. Sabah antrenmanında Anderlecht maçı kadrosunda yer alan futbolcular otelde dinlenirken, bu karşılaşmada forma giymeyecek isimler; Serkan, Servet, Orhan, Özgürcan, Volkan, Barış, Bouzid, Fırat, Linderoth ve Lincoln, antrenörler eşliğinde çalıştı.

uAburak89
10.Temmuz.2007, 18:09
Neden böyle saçma bir karar alınmış, merak ettim..

Roberto Baggio
10.Temmuz.2007, 18:13
kuranyi haberi yalan değilse kuranyi gelsin
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
inter mi ben bi meksika takımına gitti diye duydum

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 18:16
Serie A da oynayan(cagliari galiba) Suazodan bahsetmiyor muyuz ??

gbatur
10.Temmuz.2007, 18:16
bende aimar1905 e katlılyorum bende mexika takımına gitti die biliyom
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
hyr ya şilideki suazo

Emurafu
10.Temmuz.2007, 18:18
Ne kadar dogru bilemem arkadaslar bugünkü hazırlık macını yenilebilirz yenilirseniz sakın karamsarlıga kapılmayın çünkü kalli orkun hariç diger yenileri oynatmıyacakmıs

Roberto Baggio
10.Temmuz.2007, 18:18
yok fernando kardes şilili fm den de tanıdığımız humbrto suazodan bahsediyoruz
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
emrah 2 haberide koydum zaten

Emurafu
10.Temmuz.2007, 18:20
Emrah şimdi ne diyecek bakalım..Nemi diyecem imzayı görmeden inanmam
sen sanırım hiçbir zaman gelecegine inanmadın neyse bekleyip görecez Ama gelme olasılıgı baya azaldı neyse gitsin reale orda bir sürü forvet var yine yedekte bekler realde forvet alma hastalıgı var zaten

Cyzio
10.Temmuz.2007, 18:24
peh orası Türkiye'mi.Adam anlaştım diyosa anlaşmıştır.Teknik direktörün yalan söyleyecek hali yokya.Bu hafta görürsün imzayı;;)

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 18:28
Humberto Suazo eet bu adam iyi oyuncu gündemdemi bilmiyom ama alınsa güzel olur...

Emurafu
10.Temmuz.2007, 18:29
peh orası Türkiye'mi.Adam anlaştım diyosa anlaşmıştır.Teknik direktörün yalan söyleyecek hali yokya.Bu hafta görürsün imzayı;;)
Kardes benim demek istedigim öyle konusma yaptıgı ne malum o yüzden tv de falan görmem lazım saviola gelmese bile cok yetenekli yıldız ayarında forvet gelecek

Roberto Baggio
10.Temmuz.2007, 18:30
suazo veya kuranyi insallah gündemimizdedirler

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 18:34
"Altıncı yabancı olarak stoper alacağız"
Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot, takımın Avusturya kampında basın mensuplarıyla beraber sohbet havasında geçen bir yemek yerken, önemli açıklamalarda bulundu. Şu an kadrolarında 5 yabancı oyuncu bulunduğunu hatırlatan Kolot, 6. kontenjanı stoperden yana kullanacaklarını söyleyerek; "Bobo ve Nobre sakatlanırsa, yerlerine İbrahim Akın ve Burak var. Santrafor almak istemiyoruz. Defans oyuncusu almayı daha uygun buluyoruz. Geçen sezon kritik maçlarda, Bayer Leverkusen, Steau Bükreş ve Fenerbahçe maçında yediğimiz goller yüzünden şampiyonluğu kaybettik, Hedeflerden saptık. Şu anda iyi bir forvetin maaliyeti 15 - 20 milyon euro. Biz dünya kadar parayı böyle oyunculara harcamak istemiyoruz. bizim gençlerimiz var, onları yetiştirip daha iyi kazançlar elde edeceğiz.

Bu sezon İbrahim Akın'dan çok ümitliyim. Burak da daha iyi olacak. Nobre geçen sene istediği topları alamıyordu. Bu sezon Tigana'nın sistemi tamamen ortadan kalktı ve daha da iyi olacak" şeklinde konuştu ve Tigana'yı da bu vesile ile eleştirdi.

Tello transferinde erken davrandıklarını ve hala Portekiz'den ayrılacağını kimsenin beklemediğini ve Portekiz'de herkesin bu oyuncu için ağladığını dile getiren Kolot, "Beşiktaş'ta neler yapacağını herkes görecek. Navarro'nun da bize çok katkısı olacaktı ancak bu futbolcu son 7 yıldır dizindeki sakatlık ile oynadığı için Türkiye'ye gelseydi bile sağlık kontrolünden geçemeyecekti" dedi.

TRANSFERDE SON GÜN 24 TEMMUZ

Yabancı kontenjanlarını 1 defans oyuncusundan yana kullanacaklarının altını çizen Kolot "Eğer + 1 için şartlarımıza uygun bulursak genç ve yetenekli iyi bir futbolcu alabiliriz. 6+1'i ancak bu sebeple, İleride satabileceğimiz, para kazanabileceğimiz bir oyuncu bulursak kullanırız" dedi. Kolot, transferi 24 Temmuz'a kadar bitirmek istediklerini de vurgulayarak "24 Temmuz'da kadromuzu UEFA'ya bildireceğiz. O yüzden bu tarihe kadar transferi bitirmeliyiz" şeklinde konuştu.

Tuncay'ın Fenerbahçe'den gidişini de değerlendiren Kolot; "Tuncay'ın çok büyük kayıp olarak görüyorum. Fenerbahçe onu çok arayacak. Ben öyle bir oyuncuyu takımımda görmek isterdim" açıklamasını yaptı. Rüştü'yü eleştirenlerin milli kalecinin antrenmanlardaki performansını izlemesi gerektiğini ifade eden Kolot "Herkes çop para ödeyeceksiniz diyor ama Runje de bizden 300 - 400 bin Euro zam istemişti. Çıkan toplam maliyete baktığımızda 3 yıl içinde Runje'ye 6 milyon Euro ödeyecektik. Rüştü'ye ise 4.5 milyon Euro vereceğiz. Yabancı kontenjanımız da boş kalmış oldu" şeklinde konuştu

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 18:35
Schalke Lincoln'den sonra Kuranyi asla göndermez ...

Emurafu
10.Temmuz.2007, 18:38
Schalke Lincoln'den sonra Kuranyi asla göndermez ...Haklıitsın shalke göndermez ama adam gitmek istiyor bize gelirmi bilemem ama sonucta gitmek istiyor takımdan

Roberto Baggio
10.Temmuz.2007, 18:39
özhan canaydın acıklama yapmış bir yabancı forvet alınacak calısmalarımız sürüyor demiş..hayırlısı

Emurafu
Her haberde Kolot sözleri geciyor kolot cok konusuyor gibime geliyor ama icraat yok bekliyoruz stoperı

GeNç KaRTaL
Bencede forvete adam alınacaksa bu çok iyi olmalı.Mevcut durumda böyle bir adam alamayız.Stoper için inşallah iyi bir oyuncu alırız.

Emurafu
10.Temmuz.2007, 18:41
Schuster açıklamış işte.Daha ne inanmıyorsunki Emrah abi.Schuster'in ağzından açıklama yaptı diye yalan haber uydurulması imkansız.Hele sporx gibi bir sitenin.Neyse semsi inadım diye söylimde konu kapansın yarında saviola ile ilgili yine sallama haberler cıkar:D:D

Galatasaray Kulubü Başkanı Özhan Canaydın, yabancı bir forvet oyuncusu alacaklarını açıkladı...
Takımın kampını ziyaret etmek için İsviçreye gelen Başkan Canaydın, havalimanında basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Futbol Federasyonunun almış olduğu 6 1 yabancı oyuncu kararının ardından arayışlara başladıklarını söyledi.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Canaydın, "Bir yabancı golcü alabilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Bu hakkımızı kullanmak istiyoruz" dedi. Başkan Özhan Canaydın, yeni sezon öncesi almış oldukları cezayı konuşmak bile istemediğini söyledi.

Alınacak forvet belirlenmiş..sadece kaynak aranıyomuş..transferin açıklanması an meselesimişşşşş bekliyoruz

BlackEagle19o3
10.Temmuz.2007, 18:41
Bu adamın yüzünü görmek istemiyorum artık:(.Bu sene de başarısızlık gelsin hesabı sorulacak.Birazcık umudum vardı ama transferleri görünce ve forvet alınmayacağı söylenince hiç umudum kalmadı.Tüpçü ve yönetiminin istifa etmesini istiyorum:mad:

GeNç KaRTaL
10.Temmuz.2007, 18:44
Her haberde Kolot sözleri geciyor kolot cok konusuyor gibime geliyor ama icraat yok bekliyoruz stoperı

O geçen haberlerde basın uyduruyor.Bu açıklama bire bir kendi ağzında.s

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 18:44
"Altıncı yabancı olarak stoper alacağız"
Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot Şu an kadrolarında 5 yabancı oyuncu bulunduğunu hatırlatan Kolot, 6. kontenjanı stoperden yana kullanacaklarını söyleyerek;

İşte Beşiktaşlı duruşu bu olsa gerek !! (Bazıları İçin )
Beşiktaş bu yabancı kontejyan konsuna ısrarlı reddetti ... Toplantılar terkedildi Ulusoya baskılar yapıldı ... Açıklamlar geldi Biz türk futbolcu için kontejyanın sabit kalmasından yanayız vs...
Ancak Nobreyi herkes unuttu mu bu adam neden tütk yapıldı?? madem bjk 6 yabancı kasın diyor madem türk futbolu için kadroda 6 yabancı olmak zorunda nobre neden türk yapıldı ? demekki bazı şeyler 6 yabancı futbolcu ile olmadığı için yabancılar Türkleştiriliyor ... Demek ki bazı korkular var beşiktaş yönetiminde

BlackEagle19o3
10.Temmuz.2007, 18:47
Beşiktaşlı duruşu diyorsun ünlem falan koyuyorsun ne anlama geliyor bu?

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 18:49
Bazıları için dedim art niyet arama hemen o bazıları mesela Bazı bjk yazarları ve Bjk yönetimi ...

BlackEagle19o3
10.Temmuz.2007, 18:52
Bazıları için dedim art niyet arama hemen o bazıları mesela Bazı bjk yazarları ve Bjk yönetimi ...

Yok art niyet aramak değil Beşiktaşlı duruşu falan dedin ne kastettiğini tam anlamadım.Bir de ünlemli konuşmazsan daha iyi olur:)

GeNç KaRTaL
10.Temmuz.2007, 18:54
Çok gereksiz bir şey söyledin arkadaşım.Lütfen burada transfer haberlerini konuşalım.;;)

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 18:55
Gazetelerde boy boy çıkıyor ya bjkli duruşu biz yabancıya karşıyız türk futbolu kazansın filan onların bjk duruşu bu işte ... oysa ben bjk duruşunu Tümer'e medeni bir şekilde haklı tepkisini gösteren... şampiyonluk evinde avucunun içinden gitmesine rağmen 1 olay bile çıkarmayan taraftarlar olarak biliyorum böle olduğunuda düşünüyorum ama bu yönetim yaptıkları ile bu taraftara asla layık değil benim görüşürm bu :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Çok gereksiz bir şey söyledin arkadaşım.Lütfen burada transfer haberlerini konuşalım.;;)

Neden gereksiz Nobre neden türk yapıldı kontejyanı açmak için değil mi o zaman neden bjk kontejyan artmasına karşı çıkıyor ...

perpetua
10.Temmuz.2007, 18:57
Saviola'yi aldi Real. Hatta anlasma 30 Haziran'da yapilmis ancak aciklama yapmak icin Schuster'in teknik direktor olmasi beklenmis.

http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=348995

GeNç KaRTaL
10.Temmuz.2007, 19:02
Nobre türk yapıldı.Tamam.Ama bizim yönetim tamamen serbestliğe karşıydı bunu göz ardı etme.

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 19:04
Beşiktaşlı yöneticiler kontejyan artmasına karşıydılar Affan Keçeci bile istifayı gündeme getirdi Hu ya karşı

GeNç KaRTaL
10.Temmuz.2007, 19:07
Tamam sen haklısın ama burası transfer haberleri konusu.Burada şimdi Beşiktaşlılık duruşunu tartışmamız yanlış olur.

"Kayseri Gökhan ve Mehmet'i vermedi"

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Beşiktaş'ta başkan Yıldırım Demirören, geçen sezon kazanılan lig ikinciliğinin başarı olduğunu söyledi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Demirören, Kayserisporlu futbolcular Gökhen ve Mehmet'i almak istediklerini belirterek, "Kayserispor'a iki futbolcu için 5 milyon Euro + 3 oyuncu teklif ettik ama Kayserispor kabul etmedi. Bu iki oyuncuyu Avrupa'dan bir çok kulüp de almak istiyor. Porto, gözümüzün önünde Gökhan'a 5 milyon Euro para verdi onlara da satmadılar" dedi.

Avrupa kulüplerinden genç futbolcularına bir çok transfer teklifi geldiğini vurgulayan Beşiktaş Başkanı, "Serdar için Fransa'nın Rennes kulübü 6 milyon euro teklif etti ama satmadık. Burak ve Bobo'ya teklifler oldu ama biz geleceğin takımını kuruyoruz. Hiçbir futbolcumuz satılık değildir. Geçen sene kazandığımız ikincilik bana göre başarıdır. Kimse bunlardan bahsetmiyor. Geçen sene 2 kupa almış ve şampiyonluğu son maçlarda kaybetmiş bir takımız. Bu yıl daha iyi olacağız" diye konuştu.

Taraftarları da kulüp ürünlerini alarak takımlarına destek olmaya çağıran Yıldırım Demirören şöyle konuştu: "Taraftarlarımızın kulübün ürünlerini alma konusunda bilinçili olmaları lazım. Her yıl 10 dolarlık alışveriş yapsalar çok daha iyi yerlere geliriz. Biz 100. yılda 100 bin forma sattık. Taraftarın bu bilinçte olması lazım. Şu anda tribünde olan taraftarlarımızın yüzde 70'i eski formalarla maça geliyor. Yüzde 30 ise korsan ürünler kullanıyor. Bu konuda taraftarlarımızın duyarlı olması lazım. Kombine kart satışlarımız bu sene geçtiğimiz sezonun rakamlarına ulaşamadı. Ancak geçen sene 20 bin kombine sattık ve 8 trilyon ciro yaptık. Bu sezon daha da az satmamıza rağmen şimdiden bu rakamı yakaladık. Satışlardan memnunuz. Yönetim, taraftar ve takım birlik olup başarıyı yakalayacağız. Başarının sırrı bu birlik ve beraberlikte."

Futbol Federasyonu'nun yabancı futbolcu sayısıyla ilgili kararına da değinen Demirören, "Ben yabancı futbolcu sayısının arttırılmasına hala karşıyım. Bu karar Türk futbolunu bitirir. Bu konuda duruşumuz hala aynı. Genç yeteneklerin önünün açılması için yabancı sayısının arttırılmasına karşıyız" ifadelerini kullandı.

Geçen sezon Fenerbahçe'ye transfer olan eski futbolcuları Tümer ilgili sorulara ise "Tümer, Beşiktaş'ın şampiyonluğunda ve başarılarında emeği olan bir futbolcu. O artık tercihini yapdı ve Fenerbahçe'ye gitti. Üzerine konuşmaya gerek yok. Benim odamda hala Tümer'in içinde bulunduğu şampiyonluk fotoğrafı duruyor. Büyük takımlar arasında futbolcu geçişleri her zaman olmuştur. Zamanında Alpay, Oktay, Feyyaz ve Sergen nasıl Fenerbahçe'ye geçtiyse, Tümer'de transfer olmuştur. Bu futbolcularla da hiçbir problemimiz olmadı" dedi.

Demirören yeni bir stat yapma planlarını olduğunu ifade ederek, "İnönü Stadı yerine yeni bir stat yapma projelerimiz sürüyor. 3 tane proje üzerinde çalışıyoruz. Bazı izinler alındıktan sonra yeni açık tribünümüzün arkasında bulunan İETT garajını da alıp çok kapsamlı bir proje gerçekleştireceğiz. 2010 yılında Türkiye'de düzenlenecek Dünya Basketbol Şampiyonası için stadın yanına bir basketbol salonu da yapmak istiyoruz. Projelerimiz önümüzdeki aylarda daha da netlik kazanacak" şeklinde konuştu.

10.07.2007

Kaynak : DHA

ivan
10.Temmuz.2007, 19:18
Paf Takımda Kutay Şenyıl var Önder Turacı gibi oyun stili var hem bek hem stoper oynuo ve süper oynuo...Karadeniz oyunlarında oynayan Aytaç müthişti ama yinede Yasin Çakmak gelse iyi olur

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 19:19
Kezman başka yeri düşünmüyor ama kaldığı yerede biraz yarar sağlasa süper olur

geçen sezon da iyiydi ama işte partneri olmaması,uyum sorunu gibi

problemler yaşadı bu sezon iyi işler yapacak kezman yeter ki yanına bir pivot

santrfor alınsın
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Paf Takımda Kutay Şenyıl var Önder Turacı gibi oyun stili var hem bek hem stoper oynuo ve süper oynuo...Karadeniz oyunlarında oynayan Aytaç müthişti ama yinede Yasin Çakmak gelse iyi olur

benim demek istediğim de bu işte altyapıya önem verelim gençlerimize güvenelim :)

ivan
10.Temmuz.2007, 19:23
Real için saçma transfer oldu...bu sene ligi FB - GS götürür yine kadroları müthiş oldu bjk iyi kadro var ama çook şişirdi kadrosunu orta saha çok var

SefaReis66
10.Temmuz.2007, 19:23
yazik oldu saviolaya..
5-6 tane forvet farken neden real e gider bu adam anlayamıorum.. raul ve ruud un oynayacağını düşünürsek, baptista reyes higuain ve saviola yedek kulübesinde okey döner heralde :D

deniz.91
10.Temmuz.2007, 19:24
Juan Pablo Avendaño Kayserispor'da!...

Doğum Tarihi:5/10/1982

Doğum Yeri:Laguna Larg, Córdoba

Uyruk:Argentina

Boy:187 cm.

Kilo:82 Kg.

Mevkii:Defans
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Anladık satmıyorsunuz seneye görüşürüz

senin için koymadım zaten hala gökhan topuz fbye gsye gelecek diyorlar onun içn yazdım sitede tek sen yoksun

anilton
10.Temmuz.2007, 19:24
Bu adamın yüzünü görmek istemiyorum artık:(.Bu sene de başarısızlık gelsin hesabı sorulacak.Birazcık umudum vardı ama transferleri görünce ve forvet alınmayacağı söylenince hiç umudum kalmadı.Tüpçü ve yönetiminin istifa etmesini istiyorum:mad:

Stop!!!... Yavaş gel biraz...

Senin iğrenç yakıştırma yaptığın adam koskoca Beşiktaş JK Başkan'ı.Nasıl böyle bir yakıştırma yapabilirsin.Sen böle söylersen diğer takım taraftarları ne yapar.Tamam adamı sevmeyebilirsin.Yönetimini beğenmeyebilirsin.Ama saygı duymak zorundasın.Bir arkadaşla Beşiktaş'lılık duruşu hakkında tartışıyodun.Bu mu senin Beşiktaş'lı duruşun.Birazcık umudum vardı ne demek.Beşiktaş hiç transfer yapmazsa PAF takımla çıksa yine %100 şampiyon olacak derim.Transfere bakma sen takımını destekle sonuna kadar,arkasında ol başarı gelecektir zaten.Beşiktaş'lı olunmaz Beşiktaş'lı doğulur...

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 19:28
geçen sezon da iyiydi ama işte partneri olmaması,uyum sorunu gibi

problemler yaşadı bu sezon iyi işler yapacak kezman yeter ki yanına bir pivot

santrfor alınsın

Bunun garantisi var mı ki ?Ben kezmanın çok başarılı olacağını sanmıyorum

uAsamet91
10.Temmuz.2007, 19:29
Yazik oldu saviolaya.bize gelseydi pasalar gibi ilk 11 de oynardi

Varonil
10.Temmuz.2007, 19:34
Olası bir yabancı forvet durumunda 6+1 sistemine göre bir oyuncu kulübede oturacak.Diyelim ki Zigiç,Carew,Adriano gibi isimlerden biri alındı.Lig maçlarında kim yedek kulübesinde oturacak?

Bence forvet transferine gerek yok,hücum hattımız çok iyi.

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 19:36
zaten herhafta ya cezalı (kezman appiah lugano saolsun :D ) yada sakatlık oluyor .... bütün yabancılar sağlam olsa edu yedek kalıcak bence

BlackEagle19o3
10.Temmuz.2007, 19:38
Stop!!!... Yavaş gel biraz...

Senin iğrenç yakıştırma yaptığın adam koskoca Beşiktaş JK Başkan'ı.Nasıl böyle bir yakıştırma yapabilirsin.Sen böle söylersen diğer takım taraftarları ne yapar.Tamam adamı sevmeyebilirsin.Yönetimini beğenmeyebilirsin.Ama saygı duymak zorundasın.Bir arkadaşla Beşiktaş'lılık duruşu hakkında tartışıyodun.Bu mu senin Beşiktaş'lı duruşun.Birazcık umudum vardı ne demek.Beşiktaş hiç transfer yapmazsa PAF takımla çıksa yine %100 şampiyon olacak derim.Transfere bakma sen takımını destekle sonuna kadar,arkasında ol başarı gelecektir zaten.Beşiktaş'lı olunmaz Beşiktaş'lı doğulur...

Ben kaç yıldır bu takımın arkasındayım Beşiktaşlılığıda,Beşiktaşlı duruşunu da çok iyi bilirim ama bazıları insanların duygularıyla oynuyor.Koskoca Beşiktaşın son 12 yılda 1 şampiyonluğu var ne demek bu Beşiktaşı yönetenlerin suçu değil de ne Beşiktaşın forması 2.liğe oynar zaten adam gelmiş 2.lik başarı diyor bu başarı ise ben böyle bir başarı istemiyorum.Biz tepki göstermedikçe Beşiktaşımızı kullanmaya devam ediyorlar her yıl Türkiye Kupasını alıp bizi uyutmaya devam ediyorlar.Bu cefakar taraftar daha ne yapsın bu takım için söyler misin?

agoecmen
10.Temmuz.2007, 19:44
acaba lincolnü unutturabilecek savioladan başka kim olabilir

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 19:46
Bunun garantisi var mı ki ?Ben kezmanın çok başarılı olacağını sanmıyorum

garantisi kalitesi ;;)

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 19:48
garantisi kalitesi ;;)

Her kaliteli oyuncu gittiği takımda iyi oynayacak diye bir şey mi var ?? Chelseada A.madrid'de niye oynayamadı

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 19:49
Olası bir yabancı forvet durumunda 6+1 sistemine göre bir oyuncu kulübede oturacak.Diyelim ki Zigiç,Carew,Adriano gibi isimlerden biri alındı.Lig maçlarında kim yedek kulübesinde oturacak?

Bence forvet transferine gerek yok,hücum hattımız çok iyi.

türkiyeye göre iyi :) avrupaya göre yeterli değil bence avrupada başarı istiyorsak mutlaka bir forvet transferi yapmalıyız ;;) yedekte oturanda biraz performansa,sisteme bağlı olur.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Her kaliteli oyuncu gittiği takımda iyi oynayacak diye bir şey mi var ?? Chelseada A.madrid'de niye oynayamadı

tabii ki öyle bir kural yok ama yukarıda saydığın kulüpler zaten kaliteli oyunculardan kurulu herkesin yetenekleri hemen hemen eşit premier lig çok zor bir lig bunu unutmamak gerekir shevchenkoda bu sene milandaki kadar iyi değildi ona bakarsan ;;) atleticoda fernando torres,mista gibi isimler var bu sene agüero da katıldı kezmana yol gözüktü :) kezman hollandada 30 gol barajını çok rahatlıkla geçen bir forvet her iki liginde kalitesi birbirine yakın bilmem anlatabildim mi? ;;)

Hugo
10.Temmuz.2007, 20:01
Bakalım.. Bekleyip görecez..

Varonil
10.Temmuz.2007, 20:03
Bence 6+1'de Deivid'i gönderip,Mateusu kiraya vermeli,İhtiyaç olan mevkiyede gelecek vaadeden yetenekli bir genç yabancı kadroya katmalı.Biraz iyi takip edersek böyle genç yetenekleri çok iyi isimler bulabiliriz.(Kanada'daki U20 Dünya Şampiyonası).

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 20:07
Bence 6+1'de Deivid'i gönderip,Mateusu kiraya vermeli,İhtiyaç olan mevkiyede gelecek vaadeden yetenekli bir genç yabancı kadroya katmalı.Biraz iyi takip edersek böyle genç yetenekleri çok iyi isimler bulabiliriz.(Kanada'daki U20 Dünya Şampiyonası).

bizim scoutlar takipte mi acaba?

ivan
10.Temmuz.2007, 20:09
benim demek istediğim de bu işte altyapıya önem verelim gençlerimize güvenelim :)[/B]

Zico genç oyuncuları kesin oynatıcakmş bu sene kampa çok sayıda genç götürdü...Kutay ve Aytaç müthiş defans ikilisi ileride adlarını çok duyarız

Ayrıca Alper Balabanıda unutmayalım bu sene A takıma çıktı takımda onunda adını sayalım :)

a.arıcı-11
10.Temmuz.2007, 20:10
sanmıyorum bizimkilerin takipte olduğunu, copa amerikayı takip edeniniz varmı şöyle 21-22 yaşında yıldız adayları gözünüze çarptimı hiç?

ivan
10.Temmuz.2007, 20:13
Her maç yedek bekleyeceğini nereden biliyorsun ??? Saviola Real'de banko oynar kim cassana baptista higuain mi kesecek... raul artık forvet oynamıyor zaten... O zaman saviola katara gitsin yıllık 10 milyon euro her maç banko ilk 11

Cassano ve Baptistanın oyunlarını seviorm Cassano yanlış yerde oynadı yoksa Romadaki maçlarını hatırlayın...baptistada bu sezon çıkış yapar çünkü Beckham fln gitti ofansif anlamda çok katkı yapar çok koşuoda müthiş olur....

ZeroG
10.Temmuz.2007, 20:15
sanmıyorum bizimkilerin takipte olduğunu, copa amerikayı takip edeniniz varmı şöyle 21-22 yaşında yıldız adayları gözünüze çarptimı hiç?

Koca camiada illa takip eden kişiler vardır.En basitinden yardımcı antrenörler bile olabilir ama hem kontenjan yüzünden yönetim genç bir oyuncuyu almak istemeyebilirler çünkü elinde patlayabilir hem de takip eden kişiler izlediği futbolcunun alınması için ne kadar etkili olabilir.Zaten Zico'dan pek takip etmesini beklemiyorum...

ivan
10.Temmuz.2007, 20:21

Meksikalı Castillo-Guardado-magallon

Genç Değil ama Bolivyalı Moreno ( Türkiyede süper iş yapar )

Paraguaylı Cardozo

Şu ana kadar Copa Americada Tüm Maçları Canlı İzledim bu Oyuncular Müthişti Özellikle Morenoyu çok beğendim

ivan
10.Temmuz.2007, 20:24
Ben kaç yıldır bu takımın arkasındayım Beşiktaşlılığıda,Beşiktaşlı duruşunu da çok iyi bilirim ama bazıları insanların duygularıyla oynuyor.Koskoca Beşiktaşın son 12 yılda 1 şampiyonluğu var ne demek bu Beşiktaşı yönetenlerin suçu değil de ne Beşiktaşın forması 2.liğe oynar zaten adam gelmiş 2.lik başarı diyor bu başarı ise ben böyle bir başarı istemiyorum.Biz tepki göstermedikçe Beşiktaşımızı kullanmaya devam ediyorlar her yıl Türkiye Kupasını alıp bizi uyutmaya devam ediyorlar.Bu cefakar taraftar daha ne yapsın bu takım için söyler misin?

Doğru Söze Ne Denir.... Ayrıca Öyle bir başkan düşününkü teknik direktre 2.lik için prim verio

Sekopej
10.Temmuz.2007, 20:24
Real kesinlikle almayacak mesajları atılmıştı. Demek ki imzayı görmeden inanmamak gerekiyor.

Bir de Lincoln'u geride bırakacak bir yıldız açıklamasını gerçekten yönetici birinin ağzından duydunuz mu? Duyan var mı? Yoksa bir yerde mi yazdı?

İyi bir yabancı forvet alınacak, Canaydın da açıkladı ama gelecek oyuncu, yararlı olabilecek biri olur ama Lincoln'den daha büyük olmaz sanıyorum.

Varonil
10.Temmuz.2007, 20:30
6+1 sisteminin +1'i için çok yetenekli gençler bulabiliriz.Sağ bek için Eduardo Ratinho veya AMC,FC mevkileri için Leandro Lima,Renato Augusto gibi isimlerden birini kadromuza katabilsek çok iyi bir iş başarmış oluruz.

Fietra 10
10.Temmuz.2007, 20:31
Jun aslında kaliteli bir oyuncu. Sparta Prag'da ii performans göstermişti ama Türkiye'ye alışamadı. Acaba neden hiçbir kulüp istemiyor onu ?

jun iki senedir yatıyor..sparta pragda geçen sezon sadece 1 gol atabildi..

Emurafu
10.Temmuz.2007, 20:39
Serkan ben duydum adnan sezgin dedi adnan polat dedi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Gs macı şifresiz

Arkdaslar Galasaray macı bu kanalda Dıgıtalde FEED diyegeciyor kanal adı Yoksa frekans bu 12633 v 4800 bu şifreyi girin macı şifresiz izleyin

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 20:42
Jun Musampa Jefferson(martinez gelirse) gönderilir
Martinez alınırir forvet alınabilir

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 20:54

meksikada guardado adlı bir oyuncu var gözüme çarptı sol kanatta oynuyor çok nefis ortaları var bir izleyin derim hem bek hem açık oynayabiliyormuş daha 20 yaşında atlasta oynuyor ama işimiz biraz zor milan,real madrid,manchesterın listesindeymiş
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

6+1 sisteminin +1'i için çok yetenekli gençler bulabiliriz.Sağ bek için Eduardo Ratinho veya AMC,FC mevkileri için Leandro Lima,Renato Augusto gibi isimlerden birini kadromuza katabilsek çok iyi bir iş başarmış oluruz.

augustoyla cimbom ilgileniyormuş.

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 21:11
augustoyla cimbom ilgileniyormuş.

Eğer fb çok istyerse gs asla bizle mücadele edemez :)

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 21:20
copa americanın maçları çok geç ya yoksa ne yetenekler görcez gecenin 2sinde 3ünde veriyorlar u20 şampiyonasıda sabahın köründe malum kanadayla saat farkı ama olsun futbol için değer :D

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 21:20
Ya da pivot santrafor alalım. +1 olan yabancı Alex olsun ,yedekte kalsın :)

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 21:25
Ya da pivot santrafor alalım. +1 olan yabancı Alex olsun ,yedekte kalsın :)

yedekte kalacağını sanmam öyle olsaydı sözleşme yenilemezlerdi :icon_confused:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu gece copa americada brezilya - uruguay maçı var izleyecek olanınız var mı?

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 21:30
Alınacak bir isim kalitesinden dolayı yedekte kalmayacak bence

Fietra 10
10.Temmuz.2007, 21:49
Jun Musampa Jefferson(martinez gelirse) gönderilir
Martinez alınırir forvet alınabilir

abi ne güzel söylüyosun ama bu yönetimlr transfer işi zor..

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 22:26
Alınacak bir isim kalitesinden dolayı yedekte kalmayacak bence

İnşAllah alınacak oyuncu Alex'i yedek bırakır :D

nerazzuri
10.Temmuz.2007, 22:27
yedekte kalacağını sanmam öyle olsaydı sözleşme yenilemezlerdi :icon_confused:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu gece copa americada brezilya - uruguay maçı var izleyecek olanınız var mı?
Ben izlicem

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 22:27

Büyük ihtimalle öyle olacak ama alexin arkasında 3 işçide(appiah mehmet deniz) koyabilir zico

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 22:30
Sizin yönetim transfer bitti diyor ama kontejyan açılımna yabancıların gidişine kayıtsız kalamaz... belkide geçen senenin etkisi büyüktür jefferson musampa marcelinho djokaj vs. hepsi fos çıktı ve yönetim maddi açıdan zarara uğradı :

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 22:31
Ben öyle olacağını sanmıyorum ama temennilerim Alex'in yedek klaması yönünde :)

anilton
10.Temmuz.2007, 22:32

Ben zaten yönetim çok başarılı demiyorum.Yaptığı icraatları çok beğendiğim falanda yok.Ama kesinlikle saygı duyuyorum.Çünkü o benim ugruna canımı bile verebileceğim Beşiktaş'ımın Başkan'ı.Tüpçü ne demek ya.Bir Beşiktaş taraftarına yakışıyomu hiç.Biz ki bizi para için satanlara bile büyüklüğümüzü gösterip sessiz kalıp,helal olsun dedik.Sen sanıyormusun ki Beşiktaş kötü gittiği için Yıldırım Demirören zil takıp oynuyor.Hepimizden çok üzülüyodur.Kulübün 40 Milyon € borcu Başkan'adır.Buda demek oluyo ki senin tüpçü dediğin adam o tüpçülük mesleginden kazandığı parayla Beşiktaş JK camiasına katkıda bulunmaktadır.Kullandığımız kelimeleri daha dikkatli seçelim.Lütfen...

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 22:33
Alex gbi oyuncu varsa mutlaka oynamalı bence özellikle türkiye için...

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 22:36
Hedeflerimizde Türkiye değil,Avrupa daha ön planda olmalı

Varonil
10.Temmuz.2007, 22:41
+1'i gelecek vaad eden bir genç alarak kullanmalıyız bence.

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 22:42
Deivid-Souza yolcu

Yabancı kontenjanının açıklanmasının ardından yönetimin Deivid'i yurtdışına, Souza'yı da Türkiye'den bir kulübe kiralayacağı öğrenildi.

ROTA BREZİLYA

Futbol Federasyonu'nun yabancı kontenjanında 6+1 kararının ardından sarılacivertlilerin, Deivid ile Souza'yı kiralama yoluna gidecekleri öğrenildi. Yönetim, Deivid'i Brezilya'da bir kulübe kiralamak için girişimlere başladı. Golcü oyuncunun durumu kampta netlik kazanacak.

YİNE BURSASPOR

Geçtiğimiz sezon Bursaspor'da kiralık olarak oynayan Souza'nın ise Anadolu kulüplerinden birine kiralanması gündemde. Brezilyalı futbolcunun tekrardan Bursaspor'a dönme ihtimalinin yüksek olduğu ifade edilirken, Manisaspor'un da bu oyuncuya yeşil ışık yaktığı söyleniyor.

kluise72
10.Temmuz.2007, 22:44
+1'i gelecek vaad eden bir genç alarak kullanmalıyız bence.
Artık gelecek vaad eden furbolcu bile Türkiyede ilk 11 oynamaya çalışıyor kardeş

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 22:47
Gelecek vaad eden oyuncular zaten avrupa devlerinin kıskacında öle bir isim bulmalıyız ki çok yetenekli ama hiç göz önünde olmayan buda pek mümkün gmözükmediği için :) biz transfer politikamızdan şaşmamalıyız

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 22:50
Ayrıca genç oyuncular çok bonservis istiyo klübleri... Bizim Ülkemizde gençlere yatırım yapılmıyo Kaka msla... Galiba yıllar önce FB almamış... Parayı fazla bulmuş...

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 22:52
Neden mümkün olmasın ki ? İyi bir scout yardımıyla çok yetenekli oyuncular bulunur.

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 22:55
Scout sistemi bizim Ülkemizde yok denecek kadar az v kötü...
Ayrıca parlayan oyuncularıda kapıyolar... Msla Gago 20m€ küsür sence FB verirmiydi o parayı... Kaldıkı Gago gelirmiydi...

kluise72
10.Temmuz.2007, 22:59
fenerbahçenin yapacağı ve yaptığı iki iş var
ya büyük yıldız almak(ortega , anelka , carlos ....) yada nokta atışı diye tabir edilen (2003-2005 yılları arası brezilya ekolü ve gelen şampiyonluk) transfer
Hakemlerde maçları iyi yönetirse FB nin karşısında hiç bi takım duramaz

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 22:59
Benim demek istediğim şu: Çok yetenekli olup,henüz piyasa yeni girmiş oyuncular bulunup getirilmeli ama bunun için risk gerekir. +1 sistemiyle genç oyuncu almaz bizm kulüplerimiz.

Cyzio
10.Temmuz.2007, 23:00
Hepsi fos çıkmadı fos çıkarıldı sevgili teknik direktörümüz ZD tarafından..

Varonil
10.Temmuz.2007, 23:06
Alıp böyle genç isimlere şans vermemiz gerekir.Çoğu Avrupa kulübünde genç oyuncular banko oynuyor.+1'in genç oyuncu olarak alınmasını isterim

erdemzorer10
10.Temmuz.2007, 23:07
nese artık santa cruz veya kuranyi diyolar bakalm nolacak hiç ismi çkmamış bi ismde olabilr ama önce transfer içn kaynak bulnması gerekiyormş adnan polat öyle dedi

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 23:09
Alıp böyle genç isimlere şans vermemiz gerekir.Çoğu Avrupa kulübünde genç oyuncular banko oynuyor.+1'in genç oyuncu olarak alınmasını isterim

biz bildiğimizden şaşmayalım boşver ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

öyle oyuncu buluruz inşallah :D

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 23:12
Msla Ratinho bence geleceğin Cafu su... Dani Alves gibi kısa bir süre sonra herkesi peşinden koşturcak... Bu adamı alabilmen için takıma 10m€ varcen... Sizce hangi klbümüz bu parayı veriri... Hiç biri... İlla kendini ıspatlamış ismi olan oyuncular peşindeyiz...Bu tarz yatırımlar lazım...Ama malesef Böyle gelmiş böyle gider demekten başka bir söz gelmiyor aklıma...

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 23:13
Büyük ihtimalle öyle olacak ama alexin arkasında 3 işçide(appiah mehmet deniz) koyabilir zico

bakın şu dizilişte olur 4lü savunma çift önlibero kanatlar çift forvet

fm tabiriyle şöyle dl-dc-dc-dr-dm-dm-ml-mr-fc-fc

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 23:13
Şuan kulüplerimizde scout sistemi olmadığından getirilecek oyunculara pek güvenmem açıkçası

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 23:14
Deivid-Souza yolcu

Yabancı kontenjanının açıklanmasının ardından yönetimin Deivid'i yurtdışına, Souza'yı da Türkiye'den bir kulübe kiralayacağı öğrenildi.

ROTA BREZİLYA

Futbol Federasyonu'nun yabancı kontenjanında 6+1 kararının ardından sarılacivertlilerin, Deivid ile Souza'yı kiralama yoluna gidecekleri öğrenildi. Yönetim, Deivid'i Brezilya'da bir kulübe kiralamak için girişimlere başladı. Golcü oyuncunun durumu kampta netlik kazanacak.

YİNE BURSASPOR

Geçtiğimiz sezon Bursaspor'da kiralık olarak oynayan Souza'nın ise Anadolu kulüplerinden birine kiralanması gündemde. Brezilyalı futbolcunun tekrardan Bursaspor'a dönme ihtimalinin yüksek olduğu ifade edilirken, Manisaspor'un da bu oyuncuya yeşil ışık yaktığı söyleniyor.

gitsinler biletleri benden :D :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Msla Ratinho bence geleceğin Cafu su... Dani Alves gibi kısa bir süre sonra herkesi peşinden koşturcak... Bu adamı alabilmen için takıma 10m€ varcen... Sizce hangi klbümüz bu parayı veriri... Hiç biri... İlla kendini ıspatlamış ismi olan oyuncular peşindeyiz...Bu tarz yatırımlar lazım...Ama malesef Böyle gelmiş böyle gider demekten başka bir söz gelmiyor aklıma...

bizde daha doğrusu türkiyede scouting ne yazıkki oturamadı daha bu işi de herzamanki gibi büyük kulüpler yapıyor yıldızlarıda onlar kapıyor scouting olayı önemli

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 23:41
Bir ara Fenerbahçe Alex Weiss ile anlaştı scouting için falan deniliyordu ama sonra hiç duyulmadı

TR.CaPTaiN
10.Temmuz.2007, 23:43
Meksika-Paraguay maçında Guardado'yu izledim gerçekten muhteşem bir tekniği var. Ama diğer arkadaşların da dediği gibi kulüplerimiz güvenemiyor bu oyunculara.
Deivid & Zico & Deniz üçlüsünün olmadığı Fenerbahçe'yi kimse tutamaz.

Mr.CordiaL
10.Temmuz.2007, 23:44
Bir ara Fenerbahçe Alex Weiss ile anlaştı scouting için falan deniliyordu ama sonra hiç duyulmadı

Türkiye'de kontenjan sorunu devam ettiği sürece scout fln olmas. sadece +1 için araştırılmaz. yabancı takımların alt yapılarına baktığımızda yabancılar çoğunlukta...

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 23:50
Acaba bu yabancı kararı bir daha ne zaman değiştirilecek? Yeni TFF üzerinde değişiklik yapabilir mi? Bi fikri olan var mı?

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 23:57
Bursaspor’a Kamerunlu golcü

Yeşil-beyazlı yönetim, Kamerun Milli Takımı’nın forveti Herve Tum ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllığına anlaşmaya vardı.

Bursaspor, Kamerun Milli Takımı’nın santrforu Herve Tum ile anlaştı.Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu ve bazı yöneticiler, Bursa’ya gelen Tum ile Almira Otel’de yaklaşık 2,5 saat görüştü. Görüşmenin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Karasu, Kamerunlu futbolcu ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllığına anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Kayserispor iyi transferler yapıyor...

Varonil
10.Temmuz.2007, 23:58
Sanmıyorum değiştireceklerini.6+1 ile Edirne dışına çıkmamız zor olacak bu sene.

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 00:07
senin için koymadım zaten hala gökhan topuz fbye gsye gelecek diyorlar onun içn yazdım sitede tek sen yoksun

sitenin 3/4ü benim gibi düşünüyor..Yeter Artık !

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 00:30
Sanmıyorum değiştireceklerini.6+1 ile Edirne dışına çıkmamız zor olacak bu sene.

7 yıl önce galatasaray nasıl çıktı ise bizimde çıkmamız lazım bunun bahanesi yok... geçen seneyi hatırlayalım volkan kalede olmasa uefada daha ilerlerdik bunu kimse göz ardı etmesin

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 00:31
Santa Cruz belki ama Kuranyi gelmez... Schalke aynı sene Hamit Lincoln gönderdi Kuranyi göndermesine taraftar Dur der artık :)

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 00:32
Acaba bu yabancı kararı bir daha ne zaman değiştirilecek? Yeni TFF üzerinde değişiklik yapabilir mi? Bi fikri olan var mı?

ben söyleyim ulusoy federasyondan inene kadar başka çare yok :icon_cry:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

7 yıl önce galatasaray nasıl çıktı ise bizimde çıkmamız lazım bunun bahanesi yok... geçen seneyi hatırlayalım volkan kalede olmasa uefada daha ilerlerdik bunu kimse göz ardı etmesin

hocam o zamanlar galatasarayda ayrı bir hava vardı birazda Allah kayırdı kupalar geldi türkiyede bunu 2. bir takım daha yapamaz sınırlama kalkmadıkça ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

değiştirmezler abi sırk değişiklik olsun diye sussunlar diye koydular o +1 i de dünyada böyle bir uygulama yapan 2. bir ülke yok :mad:

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 00:40
Bahanelere sığınarak bir şeye varamayız o zaman yabancı kontejyanı açılmıyor di mi başarılı oamıcaz o zaman bütün yabancıları gönderek nasıl olsa başarı gelmeyecek

Omerdinho
11.Temmuz.2007, 00:43
Galatasaray'in kadrosu oturmustu, sakatlik ceza vs oldugunda problem olmuyordu.. yedeklerde ilk 11 de oynayanlar kadar kaliteliydi... ayrica Fatih Terim faktörü vardi :) bizede Fatih hoca gibi oyunculari iyi motive edebilen disiplinli bir teknik direktör lazim.. YouTube'ta GS'nin 17 Mayis belgeselini görmüstüm bir bakayim dedim neyin nesi, soyunma odasinda futbolcularini hem motive ediyor hemde demedigini birakmiyordu :D Ayrica "GS'nin sansi vardi" görüsüne katilmiyorum.. haketmislerdi.. belkide avrupadan Türkiye'ye kupa getiren tek Türk takimi olarak kalacaklar..

Fıratcan Alçınkaya
11.Temmuz.2007, 00:45
Zico AZ maçındamı gibi olur oyunu taraftar gibi izlerse yine aynı şeyler olur..

BlackEagle19o3
11.Temmuz.2007, 00:46
Ben zaten yönetim çok başarılı demiyorum.Yaptığı icraatları çok beğendiğim falanda yok.Ama kesinlikle saygı duyuyorum.Çünkü o benim ugruna canımı bile verebileceğim Beşiktaş'ımın Başkan'ı.Tüpçü ne demek ya.Bir Beşiktaş taraftarına yakışıyomu hiç.Biz ki bizi para için satanlara bile büyüklüğümüzü gösterip sessiz kalıp,helal olsun dedik.Sen sanıyormusun ki Beşiktaş kötü gittiği için Yıldırım Demirören zil takıp oynuyor.Hepimizden çok üzülüyodur.Kulübün 40 Milyon € borcu Başkan'adır.Buda demek oluyo ki senin tüpçü dediğin adam o tüpçülük mesleginden kazandığı parayla Beşiktaş JK camiasına katkıda bulunmaktadır.Kullandığımız kelimeleri daha dikkatli seçelim.Lütfen...
Tamam haklısın kardeş tüpçü lafı sinir anında söylenmiş bir laf o 40m euro Beşiktaşa faydası dokunmadıysa o para çöpe gittiyse beni ilgilendirmez ayrıca.

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 00:46
Galatasaray'in kadrosu oturmustu, sakatlik ceza vs oldugunda problem olmuyordu.. yedeklerde ilk 11 de oynayanlar kadar kaliteliydi... ayrica Fatih Terim faktörü vardi :) bizede Fatih hoca gibi oyunculari iyi motive edebilen disiplinli bir teknik direktör lazim.. YouTube'ta GS'nin 17 Mayis belgeselini görmüstüm bir bakayim dedim neyin nesi, soyunma odasinda futbolcularini hem motive ediyor hemde demedigini birakmiyordu :D

yaw ne oluyor size o zaman neden heyecanlanıyoruz yönetimden transfer bekliyoruz Uefa kupasını alamayan takım Clde ne yapacak???

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 00:47
Bahanelere sığınarak bir şeye varamayız o zaman yabancı kontejyanı açılmıyor di mi başarılı oamıcaz o zaman bütün yabancıları gönderek nasıl olsa başarı gelmeyecek

abi niye bahane olsun görmüyo musun türk takımlarının halini ön elemeyle katılmaya başladık şamp. ligine yakında daha beter olursa şaşma olmuyo işte bak diğer takımlara en aşağı 10 yabancıları var gittiğimiz yere kadar artık :(

Omerdinho
11.Temmuz.2007, 00:49
yaw ne oluyor size o zaman neden heyecanlanıyoruz yönetimden transfer bekliyoruz Uefa kupasını alamayan takım Clde ne yapacak???
CL de Türk takimlarinda kimse birsey beklemesin en fazla gruplarda 3. oluruz... Nedeni ise belli, su anki kosullarda avrupanin önde gelen kulüpleriyle Manchester,Barcelona,Milan gibi kulüplerle yarismamiz mümkün degil..

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 00:49
Zico AZ maçındamı gibi olur oyunu taraftar gibi izlerse yine aynı şeyler olur..

abi kendi evinde tek forvetle oynayan adamdan ne beklersin ya? :(ama şu an için kalması en iyisi öyle görünüyor ;;)

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 00:50
abi niye bahane olsun görmüyo musun türk takımlarının halini ön elemeyle katılmaya başladık şamp. ligine yakında daha beter olursa şaşma olmuyo işte bak diğer takımlara en aşağı 10 yabancıları var gittiğimiz yere kadar artık :(

yaw o konuda haklısın yabancı kontejyanı avrupa düzeyinde olmalı ama olmuyor işte izin vermiyorlar... böle oldu diye herşeyi bırakacak değiliz di mi ne olursa olsun inanmalıyız başarıya

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 00:51

bu sefer kadromuz daha iyi,geniş vs. zicoda biraz tecrübelendi dediğim gibi gittiğimiz yere kadar :icon_confused:

Omerdinho
11.Temmuz.2007, 00:51
abi kendi evinde tek forvetle oynayan adamdan ne beklersin ya? :(ama şu an için kalması en iyisi öyle görünüyor ;;)
Zico cift forvet oynasa ne yazar?? Deivid'e yeterince sans verdi bakti olmuyor birde böyle deneyeyim dedi.. ki bana görede en iyisini yapiyor... oyuncularindan yararlanabildigi kadar yararlanmaya calisiyor..

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 00:52

bu takımda Alex olduğu sürece tek forvet oynamak zorundasın yada taktiği tamamen değiştirmek zorundasın kanatsuız bir oyun bu sefer tuncay yedek kalıcaktı zico ne yapsın ?

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 00:53
CL de Türk takimlarinda kimse birsey beklemesin en fazla gruplarda 3. oluruz... Nedeni ise belli, su anki kosullarda avrupanin önde gelen kulüpleriyle Manchester,Barcelona,Milan gibi kulüplerle yarismamiz mümkün degil..

Allah korusun parçalarlar bizi vallahi:D hiç bakmazlar :D

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 00:54
bu sefer kadromuz daha iyi,geniş vs. zicoda biraz tecrübelendi dediğim gibi gittiğimiz yere kadar :icon_confused:

Şu CLye kalmalıyız önce kalmamız çok zor olsada bunu başarmalıyız :D Eğer yine UEFA Kupasına düşersek en az Final bunun başka bir alternatifi yok

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 00:54
yaw o konuda haklısın yabancı kontejyanı avrupa düzeyinde olmalı ama olmuyor işte izin vermiyorlar... böle oldu diye herşeyi bırakacak değiliz di mi ne olursa olsun inanmalıyız başarıya

başka çaremiz yok hakkımızda hayırlısı ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Zico cift forvet oynasa ne yazar?? Deivid'e yeterince sans verdi bakti olmuyor birde böyle deneyeyim dedi.. ki bana görede en iyisini yapiyor... oyuncularindan yararlanabildigi kadar yararlanmaya calisiyor..

o yönden bende zicoyu seviyorum sezon başından bitimine kadar hemen hemen herkese şans verdi helal olsun...

Fıratcan Alçınkaya
11.Temmuz.2007, 00:56
Ama ben geçen seneki FB yi beyendim bence gayet iyiydiler...

Zico-Volkan-brazda Deivid in yüzünden elenildi bence... Newcastle maçında şansızlıkla yenildi... C.Vigo maçında Alex sağolsun... AZ maçında da hatalar zinciri... Açıkçası bu sene daha başarılı bir Fenerbahçe olucağına inanıyorum...

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 00:57
Hepsi fos çıkmadı fos çıkarıldı sevgili teknik direktörümüz ZD tarafından..

Bence oyunculara yeteri kadar şans verildi ama onlar sıradan bir futbolcu gibi oynadılar ama bilinmedik başka şeler varsa orasına karışmam :) sen daha iyi bilisin

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 00:58
Geçen sene en büyük sorunumuz Zico idi ... bu sene artık hiç bahanesi yok başarılı olamazsa brezilyadaki çiftliğine dönsün :)

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 00:59
Şu CLye kalmalıyız önce kalmamız çok zor olsada bunu başarmalıyız :D Eğer yine UEFA Kupasına düşersek en az Final bunun başka bir alternatifi yok

haklısın ben zaten bu sezon ligi fazla takmıyorum türkiye kupasınada pafla çıkıcaz zaten ağırlık avrupaya verilecek bu sene ;;)

Omerdinho
11.Temmuz.2007, 00:59
Zico ile avrupada final oynayamayiz fakat uefada bir ceyrek final olabilir mesela (:

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:00
Ama ben geçen seneki FB yi beyendim bence gayet iyiydiler...

Zico-Volkan-brazda Deivid in yüzünden elenildi bence... Newcastle maçında şansızlıkla yenildi... C.Vigo maçında Alex sağolsun... AZ maçında da hatalar zinciri... Açıkçası bu sene daha başarılı bir Fenerbahçe olucağına inanıyorum...

abi biz geçen seneki şartlarla o kupada en azından yarı finale çıkardık bundan eminim ama biraz da şans gerekiyo ya :(

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:01
Şu FTK'yı hiç önemsemiyorum ama okulda dalga geçilmesinden bıktım valla :D alsakta şu ızdırap bitse :D

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:01
Geçen sene en büyük sorunumuz Zico idi ... bu sene artık hiç bahanesi yok başarılı olamazsa brezilyadaki çiftliğine dönsün :)

dönsün valla :D yanına da deivid i alsın :D

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:02
abi biz geçen seneki şartlarla o kupada en azından yarı finale çıkardık bundan eminim ama biraz da şans gerekiyo ya :(

Geçen sene bizde olmayan tek şey ŞANS !
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

dönsün valla :D yanına da deivid i alsın :D

Deivid bu sene bileti hazırlasın brezilyaya :D

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:03
Zico ile avrupada final oynayamayiz fakat uefada bir ceyrek final olabilir mesela (:

benim inancım var :) cl için birşey diyemem ama uefada başarılı oluruz ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

arkadaşlar ister misiniz zico gitsin de yerine capello gelsin?

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:05
Aziz Yıldırım ve Yönetiminin geçen seneki hırsını herkes gördü adamlar haklı o kadar emek her türlü alanda %100 fedakarlık ama başarı hala yok artık bu sene en azından onlar için bir şeyler yapma vakti geldi ben sizi bilmem ama çok inanıyorum

ForsakeN
11.Temmuz.2007, 01:06
Appiah kampa katıldı

http://www.sporx.com/images/1/29/1201_B_appi.jpg
Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Fenerbahçe, günün ikinci çalışmasını yaptı. Teknik direktör Zico yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 1 saat 55 dakika sürerken, çalışmaya İstanbul'dan bugün dönen Semih Şentürk de katıldı. Dizinden amileyat olan ve tedavisi süren Appiah ile hafif sakatlıkları bulunan Tümer ve Kerim'in oteldeki salonda Michel Schulten ile çalıştığı bildirildi. İdmana, PAF takımı futbolcularından Mithat Yaşar da katıldı. Isınmadan sonra şut çalışması yapan sarı lacivertli takım, daha sonra defans ve ofans oyuncularının oluşturduğu iki guruba ayrılarak çalışmalarına devam etti. Bu arada yardımcı antrenör Edu, performansıyla dikkat çeken Ali Bilgin ile antrenmanın sonunda özel bir görüşme yaptı. Fenerbahçe, kamp çalışmalarını yarın yapacağı çift antrenmanla sürdürecek.

Kaynak : DHA

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:07
Olcan bu sene antalyaya kiralık veriliyor di mi ?

Fıratcan Alçınkaya
11.Temmuz.2007, 01:09
Ali Bilgin çok faydalı olucak gibi...Yetenekli bir oyuncu...

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:10
Aziz Yıldırım ve Yönetiminin geçen seneki hırsını herkes gördü adamlar haklı o kadar emek her türlü alanda %100 fedakarlık ama başarı hala yok artık bu sene en azından onlar için bir şeyler yapma vakti geldi ben sizi bilmem ama çok inanıyorum

kesinlikle artık tamamen avrupada başarıyı düşünmemiz lazım bu şart oldu. fenerbahçe büyük kulüp olma yolunda dev adımlar atıyor ama uluslararası başarı da gerekli inşallah ben inanıyorum bu sene büyük başarılara imza atacaz avrupada :) ligi fazla düşünmemize gerek yok son 4 senedir gördük ki rahatlıkla domine edebiliyoruz önümüz açık ;;)

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:11
Bence Roberto Carlos'tan sonra en iyi transferimiz ...

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:12
Olcan bu sene antalyaya kiralık veriliyor di mi ?

evet yanında bir oyuncuyla beraber ama kim olduğunu bilmiyorum

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:12
ligi fazla düşünmemize gerek yok son 4 senedir gördük ki rahatlıkla domine edebiliyoruz önümüz açık ;;)

Bu konuda benimde hiç endişem yok-TU :D ama galatasarayın transferleri ve feldkapın antremanlardaki tutumu lige ayrı hava katacak :)

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:13
Ali Bilgin çok faydalı olucak gibi...Yetenekli bir oyuncu...

valla ilk senesinde iyi işler çıkardı daha iyi olur potansiyeli var ;;)

Fernando Gago

Antalyaya 1 oyuncu verilecek ...

Omerdinho
Büyük ihtimalle Kerim'i yollarlar

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:14
valla ilk senesinde iyi işler çıkardı daha iyi olur potansiyeli var ;;)

Topu çok kaptırıyor onu aşarsa bu sene değişilmezimiz olur :)

Fıratcan Alçınkaya
Ben Ali Bilgin in bizim maçtaki performasını çok beyenmiştim... Çok hırslı bir oyuncu...

Fernando Gago
Büyük ihtimalle Kerim'i yollarlar

Antalyaya 1 oyuncu verilecek oda Olcan galiba .. kerim kiralık bir klübe gitmek istemiş ama yönetim veto etmiş sağ bekte tek altenatif o malum

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:16
Bu konuda benimde hiç endişem yok-TU :D ama galatasarayın transferleri ve feldkapın antremanlardaki tutumu lige ayrı hava katacak :)

lincoln dışında öyle aman aman transfer yapmadılar ki... linderoth var bi de ama yani.... asıl dikkat etmemiz kişi feldkamp o adamın tecrübesi en büyük tehlike olacak 10 sene evvel geldiğinde tüm kupaları almış cimbomda
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Antalyaya 1 oyuncu verilecek oda Olcan galiba .. kerim kiralık bir klübe gitmek istemiş ama yönetim veto etmiş sağ bekte tek altenatif o malum

ben de iki isim yollanacak diye biliyorum ama bu seferde dediğin gibi sağ bekte alternatif kalmaz

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:18
Süper Kupa var herşeyden önce :) Alex yok büyük ihtimalle eğer transfer yapacaksak(pivot forvet ) en azından şu maça yetiştirelim alex yokken bi görelim 4-4-2 sistemini :)

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:18
Ben Ali Bilgin in bizim maçtaki performasını çok beyenmiştim... Çok hırslı bir oyuncu...

ya evet 2 gol atmıştı acımadan:D

EL-Hadji
11.Temmuz.2007, 01:19
Zico' nun isminde başka bir şeyi yok. Gerçekten Deıvıd kalsın dıyerek adamcılık yapıyor ve Fenerbahçe' nın onunu kapatıyor. Zaten antrenörlüğü 0 neyse. sinirlendim gene.

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:20

O bizim maç :) fıratın bahsettiği Beşiktaş maçı :D ama her 2 maçtada baya iyiydi sorun yok:D

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:21
Süper Kupa var herşeyden önce :) Alex yok büyük ihtimalle eğer transfer yapacaksak(pivot forvet ) en azından şu maça yetiştirelim alex yokken bi görelim 4-4-2 sistemini :)

bende çok merak ediyorum ama güvenilir bir kaynak yok ki sağolsun gazeteler her gün birini transfer ediyorlar :D resmi sitede yalanlıyo boyuna adriano,ronaldo,zigiç vs. hayal ürünü diye ama yemezler :D

Fernando Gago
Zico' nun isminde başka bir şeyi yok. Gerçekten Deıvıd kalsın dıyerek adamcılık yapıyor ve Fenerbahçe' nın onunu kapatıyor. Zaten antrenörlüğü 0 neyse. sinirlendim gene.

Yönetim Zico Mico dinlemez transferi yapacak Devide 1 sene daha kimse katlanamaz tabi inş. :)

Fıratcan Alçınkaya

Ben İnönü deki maçı demiştim ama...:)

Tuncay ın yoklunda orta sahada Ali Bilgin in gücüne ihiyac vardı gerçektende...Bakalım neler yapıcak bu sene...

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:22
O bizim maç :) fıratın bahsettiği Beşiktaş maçı :D ama her 2 maçtada baya iyiydi sorun yok:D

beşiktaşada mı gol attı :zuhaha

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:22
bende çok merak ediyorum ama güvenilir bir kaynak yok ki sağolsun gazeteler her gün birini transfer ediyorlar :D resmi sitede yalanlıyo boyuna adriano,ronaldo,zigiç vs. hayal ürünü diye ama yemezler :D

Bizim yönetim Carlos , Tümer gibi isimleride yalanlamıştı ama aldık o yüzden pek güven olmuyor resmi sitemize Zigiç yalanlandı mı :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

beşiktaşada mı gol attı :zuhaha

Atmadı ama maçta iyi idi :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ali Bilgin Appiah gibi koncu aşağı indiriyor özellikle avrupada dikkat etmesi gerek :D

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:25
Yönetim Zico Mico dinlemez transferi yapacak Devide 1 sene daha kimse katlanamaz tabi inş. :)

deivid in dergide resimi vardı ne istediğinizi biliyorum diye :D acaba ne istediğimizi bilse burada durur mu :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bizim yönetim Carlos , Tümer gibi isimleride yalanlamıştı ama aldık o yüzden pek güven olmuyor resmi sitemize Zigiç yalanlandı mı :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Atmadı ama maçta iyi idi :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ali Bilgin Appiah gibi koncu aşağı indiriyor özellikle avrupada dikkat etmesi gerek :D

evet ya onu da yalanladılar baştan aşağı uydurma diyerek

kart konusundada dikkatli olmalılar özellikle kezman :)

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:28
deivid in dergide resimi vardı ne istediğinizi biliyorum diye :D acaba ne istediğimizi bilse burada durur mu :D

Tahmin ediyordur ama inanmak istemiyordur :D
yaw bir yandanda bakıyorum çok kritik yerlerde gol attı
Manisa deplasmanı
Kayseri Deplasmanı
Trabzon Maçı Deivid Gol ve Şampiyon Fener :D
haksızlık yapmıyoruzdur inş :D:D

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 01:28
Santa Cruz belki ama Kuranyi gelmez... Schalke aynı sene Hamit Lincoln gönderdi Kuranyi göndermesine taraftar Dur der artık :)

orası öyle ama kuranyi gitmek istiyorm diye tutturursa mecbur kalırlar satmaya :) adnan sezgn söylemşti bunu eger bi oyncu gtmek isterse kulüp onu tutmuyomus aslnda en mantklısı o ztn

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:29
Kayserispor nasıl satmıyorsa Schalkede Satmaz :)

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:32
Tahmin ediyordur ama inanmak istemiyordur :D
yaw bir yandanda bakıyorum çok kritik yerlerde gol attı
Manisa deplasmanı
Kayseri Deplasmanı
Trabzon Maçı Deivid Gol ve Şampiyon Fener :D
haksızlık yapmıyoruzdur inş :D:D

öyle de o golleri afedersin odunda olsa atardı biraz beleş anlayacağın o goller ;;)

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 01:34
:D:D AneLKa_90 isim ne ??
ben yatıyorum uykum geldi valla :) sence yarın gazetelerde hangi isimleri görücez :D

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 01:38
:D:D AneLKa_90 isim ne ??
ben yatıyorum uykum geldi valla :) sence yarın gazetelerde hangi isimleri görücez :D

sana iyi geceler ;;) ben brezilya - uruguay maçına kalıyorum bakalım lugano ne yapacak? :) artık onu da gazeteciler ruh haline göre karar verir :D yarın görcez :Dismim can bu arada ;;)

anilton
11.Temmuz.2007, 02:07
Tamam haklısın kardeş tüpçü lafı sinir anında söylenmiş bir laf o 40m euro Beşiktaşa faydası dokunmadıysa o para çöpe gittiyse beni ilgilendirmez ayrıca.

Nasıl Beşiktaş'a faydası dokunmadı ya.Futbolcuların maaşlarını sürekli cebinden verdi.Çeşitli borçlar ödendi.Öyle ya da böyle Yıldırım Demirören'in cebinden 40 Milyon € kulübün kasasına girmiştir.Bu da aslında yönetimin başarısızlığına işarettir.İyi bir Başkan asla cebinden para vermez.Çünkü kulüp kendi kendini yönetir.Bir projeye 5 yatırılır 10 alınır.Bir futbolcu 1 e alınır 5 e satılır.Böyle kulüp yönetilir.Ama Demirören'in emeklerine nankörlük ile karşılık vermeyelim.Başarısızlıgı eleştirirken kendimizi küçük düşürmeyelim...

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 02:13
Kayserispor nasıl satmıyorsa Schalkede Satmaz :)

o hiç belli olmaz işte bekleyp görmek lazm ben schalke kuranyiyi bırakr demiorm ama kuranyi baskı yaparsa işler degişr lincoln transferide böyle oldu
en iyisi bekleyp görmek

Blood_BJK
11.Temmuz.2007, 02:15
Hangi fulbolcuyu 1e aldı 5e sattı söyle bakim bana rüştü ye 1.8 milyon $ vermsini biliyo hakan arıkan ondan 10 kat iyi bi kaleci ondan sora bizi fenere madara etti gazetelerde manşetler çıktı ''Yinemi Fenerbahçe eskisi'' ''Beşiktaşta Fenerbahçeli oluyor'' vs.... utançtan 2 gün işe gidemedim 3. gün bile dalga geçtiler bir gün herkez fenerli olucak demiştik dediler ... :(((:mad:

Emurafu
11.Temmuz.2007, 02:24
Bu hıncal ne zaman güzel sey yazacak

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=46977

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 02:29
Bu hıncal ne zaman güzel sey yazacak

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=46977

naparsn Emrah abi adam öyle ilgil çekyo

lincoln hem brezilya hem alman milli takımına seçildi..skatlıgından dolayı çkarıldı brazil kadrosndan yoksa suanda copa amerikadaydı

yav merak ediyorm hıncal efendi ne zmn bişeyden memnun olacak

Rodrigo Tello
11.Temmuz.2007, 02:37
Hangi fulbolcuyu 1e aldı 5e sattı söyle bakim bana rüştü ye 1.8 milyon $ vermsini biliyo hakan arıkan ondan 10 kat iyi bi kaleci ondan sora bizi fenere madara etti gazetelerde manşetler çıktı ''Yinemi Fenerbahçe eskisi'' ''Beşiktaşta Fenerbahçeli oluyor'' vs.... utançtan 2 gün işe gidemedim 3. gün bile dalga geçtiler bir gün herkez fenerli olucak demiştik dediler ... :(((:mad:
Ne madarası Beşiktaş'lılıktan utanıyosan hiç tutma bu camianın sızın gibilere ihtiyacı yok.Sen Reha Muhtar'ın Mahmut Uslu'ya yazdıgı yazıyı bi oku ondan sonra gel yorumunu yap.Biz Beşiktaş'ı sampıyonluk için sevmedık biz takımımızın kotu gununde yanındayız.Yıldız için sampiyonluk için takımını destekliyceksen kombine alcaksan hiç destekleme.Onlar Tumer'i aldılar utandılarmı artık alısın.Profosyeneller olur böyle transferler.Rüştü'ye verilen parayıda cok goruyosan işte cevabı:Runje de Bjk'den 300 - 400 bin Euro zam istemişti. Çıkan toplam maliyete baktığımızda 3 yıl içinde Runje'ye 6 milyon Euro ödeyecektik. Rüştü'ye ise 4.5 Milyon Euro vereceğiz. Yabancı kontenjanımız da boş kalmış oldu.Ayrıca Rüştü Runje'den bin kat iyi bi kalecidir.Runje'ye kaleci bile demem ben öyle sacma sapan golleri amatörler bile yemez.1mn £ sattıgımıza dua edelim...

RaSenGan
11.Temmuz.2007, 02:38
Sakin beyler..

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 02:46
tmm arkadaslar sakin konusmaları okdum ikinznde haklı oldugu yerler var ama sonuç olarak
Bjk tartısılmaz Bjk nın ölüsü her sene şampiyonluga oynar bu yılda yine çekişmeli bi lig izleyecegiz bnda Bjk nında payı büüyk olacaktr

Rodrigo Tello
11.Temmuz.2007, 02:49

Tigana ile 2.lik bencede basarı.Birde yeni bir kadro kurduk 2 kupa bencede gayet iyi.12 yıl sabretmissin biraz daha sabret.Biz yönetimi sevdigimizden sabretmiyoruz hersey Beşiktaşımız için.Biraz daha sabredin güzel günler bizi bekliyor.Ayrıca Sevinmek İçin Sevmedik !!!

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 02:51
marcelinho almanyaya geri döndükten sonra Ts de oynadıgı mevkide daha önce hiç oynamadıgını söyledi marcelinhonun form düşüklügü Ziya hocanın hatasıdır

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 03:17

tmm gago ortamı germe..bekleyelm görelm belkide kayseri bu yıl ilk 3 e oynayacak ve gökhanla topuz takmda kalmak istyecekler bilemeyz

eGowiCh
11.Temmuz.2007, 04:33
Fener Cassano'yu kiralıyor
F.Bahçe, Zico'nun ara transferde de istediği Cassano için Real Madrid'in kapısını çaldı. Ronaldo'nun sponsorunun sorun çıkarmasıyla bu transferde mutlu sona ulaşamayan sarı-lacivertliler, İtalyan Cassano'yu kiralamak için harekete geçtiler

Fenerbahçe, Real Madrid'in satmayı planladığı Antonio Cassano'yu kiralamak için harekete geçti. İspanyol kulübünün başkanı Ramon Calderon da tribalfootball. com'a yaptığı açıklamada "Fenerbahçeli yöneticiler, Cassano'yu kiralamak için bize başvurdular" dedi. Real'de geçen sezon sadece 5 maç oynayıp 1 gol atabilen İtalyan yıldız Cassano gözden düştüğü için mutsuz.

Roberto Carlos ile çok iyi arkadaş olan Cassano da "Carlos bana İstanbul'u ve Fenerbahçe'yi çok övdü. Şartlarda anlaşırsam Fenerbahçe'ye gelebilirim" dedi. Daha önce Adriano ve Ronaldo gibi dünyanın en büyük forvetleri ile görüşen Fenerbahçe, bu futbolcuların sponsorlarının sorun çıkarması nedeniyle transferde mutlu sona ulaşamayınca Cassano'yu bir yıllığına kiralama kararı aldı.

FotoMaç

RaSenGan
11.Temmuz.2007, 05:08
Kaynak Fotomaç :rolleyes:

RaSenGan
11.Temmuz.2007, 05:09

Ne yapabiliriz ?

Mr.CordiaL
11.Temmuz.2007, 05:23
http://img482.imageshack.us/img482/1933/c11217tt2.th.jpg (http://img482.imageshack.us/my.php?image=c11217tt2.jpg)

Kayseri Başkanı Mamur’u koltuğundan eden transfer harekatında zafer Kanarya’nın oldu. Mehmet Topuz’un transferi 22 Temmuz seçimlerinden sonra açıklanacak
SAĞ kanatta büyük sıkıntı yaşayan ve aylardır Mehmet Topuz’un peşinden koşan Fenerbahçe büyük bir iş daha başardı. Transferin genç yıldızı Mehmet Topuz ile haftalar önce anlaşan sarı-lacivertli yönetim, Kayserispor’u da 5 milyon euro+2 futbolcu karşılığında sonunda ikna etti. Sarı-kırmızılı takıma Deivid, Edmar de Souza ve genç Olcan’dan ikisi verilebilir. Kanarya’nın transferi Kayseri Büyükşehir Belediye ve Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki’nin sayesinde bitirdiği öğrenildi. Ancak İstanbul’da bile “Ne Topuz’u ne de Gökhan Ünal’ı satmayacağız!” diye bilboardlara yazı yazdıran Kulüp Başkanı Recep Mamur istifa kararı aldı. Mamur, “Kayseri kalesine bile pankart astık. Sözümü yiyemem. O zaman istifa ederim” dedi. Transfer ve istifa kararı, seçimlere etki etmemesi için 22 Temmuz’dan sonra açıklanacak.

Kaynak;Fotospor :D

Mr.CordiaL
11.Temmuz.2007, 05:25
http://img482.imageshack.us/img482/1933/c11217tt2.th.jpg (http://img482.imageshack.us/my.php?image=c11217tt2.jpg)

Kayseri Başkanı Mamur’u koltuğundan eden transfer harekatında zafer Kanarya’nın oldu. Mehmet Topuz’un transferi 22 Temmuz seçimlerinden sonra açıklanacak
SAĞ kanatta büyük sıkıntı yaşayan ve aylardır Mehmet Topuz’un peşinden koşan Fenerbahçe büyük bir iş daha başardı. Transferin genç yıldızı Mehmet Topuz ile haftalar önce anlaşan sarı-lacivertli yönetim, Kayserispor’u da 5 milyon euro+2 futbolcu karşılığında sonunda ikna etti. Sarı-kırmızılı takıma Deivid, Edmar de Souza ve genç Olcan’dan ikisi verilebilir. Kanarya’nın transferi Kayseri Büyükşehir Belediye ve Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki’nin sayesinde bitirdiği öğrenildi. Ancak İstanbul’da bile “Ne Topuz’u ne de Gökhan Ünal’ı satmayacağız!” diye bilboardlara yazı yazdıran Kulüp Başkanı Recep Mamur istifa kararı aldı. Mamur, “Kayseri kalesine bile pankart astık. Sözümü yiyemem. O zaman istifa ederim” dedi. Transfer ve istifa kararı, seçimlere etki etmemesi için 22 Temmuz’dan sonra açıklanacak.

Mr.CordiaL
11.Temmuz.2007, 05:32
http://img63.imageshack.us/img63/5106/c11217kc9.th.jpg (http://img63.imageshack.us/my.php?image=c11217kc9.jpg)

Cim-Bomlu yöneticilerle sürekli görüştüğünü belirten Gomes, “Carlos ve Lincoln’ün İstanbul’a gitmesi beni de kamçıladı” dedi
Galatasaray’In transfer listesinde adı geçen ve sürekli temas halinde oldukları Nuno Gomes, gözünün Türkiye’de olduğunu itiraf etti. Portekizli yıldız Galatasaray’ın 2003 yılından beri kendisini istediğini söyledi. Benficalı yıldız “Galatasaray’da oynamaya şimdi can atıyorum. Umarım bu isteğim gerçeğe dönüşür” dedi. Gomes “ İstanbul’a gelmekten korkuyordum. Şimdi ise görüşüm değişti. 2003 yılından beri Türkiye hakkındaki düşencelerimde yanıldığı anladım. Roberto Carlos ve Lincol’ün İstanbul’a gitmesi benide kamçıladı. Kendi kendime düşünüyorum ve şunu açıklıkla söyleyebilirim. Ben artık Galatasaray’a gelmeye hazırım. Şu anda topu İstanbul ekibine bıraktım. Almak istiyorlarsa buyursunlar gelsinler” diye konuştu.

Kaynak; Fotospor:D

Mr.CordiaL
11.Temmuz.2007, 05:35
http://img63.imageshack.us/img63/8153/c11217sj9.th.jpg (http://img63.imageshack.us/my.php?image=c11217sj9.jpg)

Beşiktaş’ta stoper transferi Gökhan Zan’a bağlı. İddialara göre Arsenal’a gitmek isteyen Gökhan kalırsa Kartal, 2 yabancı hakkından birini stoperden yana kullanmayıp bu mevki için Türk futbolcu bakacak
BEŞİKTAŞ’IN milli stoperi Gökhan Zan’ın Arsenal’a gidip gitmemesi siyah-beyazlıların transfer politikasını belirleyecek. Kulübe yakın çevrelerden alınan bilgilere göre, yaklaşık 1 yıldır Ada’ya gitmek isteyen ve sürekli olarak Arsenal’la görüşen Gökhan eğer, İngiliz kulübüyle anlaşırsa Beşiktaş, transfer edeceği 2 yabancı hakkından birini stoper mevkiinden yana kullanmayacak. İddialara göre Beşiktaş, 2 yabancı hakkını da forvetten yana kullanacak veya bir orta saha oyuncusu alacak. TEKNİK direktör Ertuğrul Sağlam’ın ise, bu mevki için Kayserispor’dan eski öğrencisi olan Aydın’ın ismini yönetime verdiği öne sürüldü. Gökhan Zan’ın kararını önümüzdeki günlerde vereceği siyah-beyazlı yönetimin de buna göre hareket edeceği ortaya çıktı. İddialara göre; Beşiktaş, Aydın için kulübüyle temas kuracak ve başka Türk oyuncularla da görüşülerek alternatifler yaratılacak. Ertuğrul Sağlam’ın stoper için daha çok genç oyuncuları tercih ettiği bildirildi.BEŞİKTAŞ’IN Türk stoperle anlaşması halinde ise Beşiktaş’ın 2 yabancı transferini de forvet hattında kullanabileceği ya da gole yakın oynayabilen çok iyi bir orta saha oyuncusu arayabileceği öne sürüldü. Yönetimin bu kararının altında ülkesi Brezilya’da başarısız bir ameliyat geçiren Nobre’nin müzmin sakatlığının yattığı öğrenildi. Yönetimin endişesinin diğer bir sebebi ise Brezilyalı forvet Bobo. Golcü futbolcu geçtiğimiz sezonun ikinci yarısındaki sakatlığını tam olarak üzerinden atamadı.

Mr.CordiaL
11.Temmuz.2007, 05:37
http://img169.imageshack.us/img169/1970/c11217wk0.th.jpg (http://img169.imageshack.us/my.php?image=c11217wk0.jpg)

Trabzonspor’un prensipte anlaştığı Martinez’e Galatasaray’ın son anda transfer teklifi yapması 2 kulübü karşı karşıya getirdi

FEDERASYON’UN 6+1 kararından sonra rahatlayan Trabzonspor prensip anlaşmasına vardığı Sakaryaspor kalecisi Martinez’e dün Galatasaray’ın da talip olması ortalığı karıştırdı. Kolombiyalı kaleciyle tam imzaya oturmaya hazırlanan bordo-mavili yöneticiler Galatasaray’ın teklifi karşısında şoke oldular. Galatasaray’ın teklifinin centilmenliği yakışmadığını söyleyen Trabzonsporlu yöneticiler, “Her konuda anlaştığımız kalecinin aklını çelmek, dürüstlük değil. Galatasaraylılar bunu bizi zarar ettirmek için yapıyorlar. Kendilerini uyarıyoruz. Bu tip oyunların kimseye faydası olmamıştır. Bizimle uğraşmayı bıraksınlar” diye konuştular.

Kaynak;Fotospor:D

RaSenGan
11.Temmuz.2007, 05:58
`Lincoln için Aslan`a giderim`

Lincoln Galatasaray'a gelene kadar İstanbul'u aklından bile geçirmeyen Kuranyi, bu flaş gelişme sonrası Cim Bom'a yeşil ışık yaktı.

11.07.2007

FANATİK perde arkasını araladı

“Kuranyi bizim herşeyimiz. O’nu kesinlikle satmayız. Zaten bir fiyatı da yok...” Schalke Onursal Başkanı Rehberg böyle söylüyor, ancak yaşananlara bakılırsa, Alman Kulübü’nün Brezilya asıllı yıldızı kadrosunda tutması bir hayli zor. Çünkü Galatasaray-Kuranyi flörtünün perde arkasında; Cim Bom’un transfer atağından çok, Alman Milli Takımı’nın golcüsünün Lincoln ile arasındaki yakınlık var. İşte FANATİK farkıyla son günlere damgasını vuran flaş gelişmelerin ayrıntısı: Geçen sezon bitimine kadar Schalke’den ayrılmayı aklının köşesinden bile geçirmeyen Kuranyi, gerek saha içi gerekse saha dışındaki en yakın dostu olan Lincoln’ün Aslan’a gelmesiyle birlikte fikir değiştirir. Artık Schalke onun için vazgeçilmez değildir.

Schalke pes ederse iş tamam!

Basının önüne çıkıp, “Lincoln gibi bir değeri kaybettik. Başarı istiyorsa, en az onun kalitesinde bir adam alınmalı” diyerek yönetimin transfer politikasını eleştirir ve Schalke Yönetimi’ne de ilk ayrılık mesajını böylece iletir. Daha sonra aynı zamanda Lincoln’ün de menaceri olan Roger Widman ile görüşür ve yine Lincoln ile birlikte oynamak istediğini bildirir. Sözleşmesinin 2010’a kadar sürdüğünü hatırlatan Widman, buna rağmen Alman Kulübü’ne durum hakkında bilgi verir. Galatasaray, tüm bu gelişmelerden sonra Kuranyi ile temasa geçer. Çünkü Schalke fena halde köşeye sıkışmıştır. Üstelik parasal konu da sponsor bularak aşılmıştır. Mutlu son için artık Schalke’nin pes etmesi yeterli...

Kaynak:Fanatik

nerazzuri
11.Temmuz.2007, 06:49
:zuhaha ya bu adamlar nasıl uyduruyolar.Yemin ederim bu hikayeye hayran kaldım :D:D Bu kadar mı güzel senaryo yazılır :zuhaha

Hayır Ne alaka 22 temmuzla tamam 22 temmuzda seçimler var M.Topuz'la ne alaka seçimler :D:D Bu trasnfer seçimlere mi etki edicek o derece büyük mü yani :zuhaha

Bunlar gazeteciliği bıraksın senaryocu olsunlar ;)

RaSenGan
11.Temmuz.2007, 06:56
Şok Şok Şok Mehmet Topuz Transfer Oldu Seçimler 1 Hafta İleri Alındı..!

Noz
11.Temmuz.2007, 08:37
abi her kafadan bi ses cikiyor kimi alcaz bakalim hala bekliyoruz...

anilton
11.Temmuz.2007, 09:17
Kartal'ın Bombası Kuffour

Beşiktaş'ın; Bayern Münih'te toplam 10 sezon geçirdikten sonra kariyerine İtalya'da devam eden Samuel Osei Kuffour'un peşinde olduğu iddia edildi.
11.07.2007

İtalya basını yazıyor
Hyypia, Helgeura, Christanval, Marchall, Yepes, Boumsong ve Navarro girişimlerinden sonuç alamayan Beşiktaş’ın; Bayern Münih’te toplam 10 sezon geçirdikten sonra kariyerine İtalya’da devam eden Samuel Osei Kuffour’un peşinde olduğu iddia edildi. Çizme basını; bonservisi Roma’da olan ve geçtiğimiz sezon Livorno’da kiralık olarak forma giyen Ganalı yıldıza, Kara Kartal’ın sürpriz bir teklif yaptığını ileri sürdü. Yunanistan’ın Panathinaikos takımının da ilgilendiği 31 yaşındaki savunma oyuncusunun piyasa değeri 2 milyon Euro olarak gösteriliyor.

Evren ALANLI

Fanatik

deniz.91
11.Temmuz.2007, 09:29

sana neki istediğim kadar koyarım burası anadolu kulübü yeri istersen yukarıda fotosporun haberine bir bak sonra konuş istersem 50 kez koyarım sana ne?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
adamlar konuşma yapmış bende koydum herkes kendi takımına baksın ben 50 kez konuşma yapsın 50sini koyarım

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 10:26
Galatasarayda araya girmiş tsnin işi zorlaştı ...

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 10:26
Kuranyi haberleri uydurma bence

Cyzio
11.Temmuz.2007, 10:27
Kaynak:Fotospor..

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 10:27
Ben inandım sizi bilemem :D:D:D

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 10:29
Beşiktaştan stoper alıcaz açıklaması gelince basın hemen harekete geçti :) Kuffour alınabilir bence